Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) snyper990 válasza Gabor1092 (#6150) üzenetére


snyper990
őstag

Mennyire van belakva/ mennyi időd van? Factory reset valószínűleg megoldaná...

(#6152) DamianB


DamianB
őstag

Nekem muszáj használnom tokot foilat munkám is olyan hogy folyamatosan karcolom töröm a telefonokat nagyon sok pénzem bánta ezt . Nekem is van egy nagyon jó foilam már meséltem is róla itt topikban nem ér ki a szeleig de tapad nem levegős és érzésre pontos .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#6153) Rick4 válasza DamianB (#6149) üzenetére


Rick4
félisten

Előfordul ez, nem is olyan ritkán. :D

De gondolom érted, hogy hülyén nézett ki kétnaponta olvasni, hogy ma rendeltem, tegnap érkezett, milyen tokot vegyek, aztán másnap megint ugyanez, harmadnap megint ugyanez.. :D

De evvel még nem is lenne baj, mert az élet már csak ilyen, hogy nem barátokat keresni jövünk ide, nem lehet mindig értelmes, felnőtt emberek között tartózkodni, amikor konzumer terméket vásárol az ember, de a fő probléma nyilván az akkori topicfelelős volt, aki maga sem volt felnőve a feladathoz, hogy 20 embert ilyen szinten kordában tudjon tartani... :D sebaj, túléltük, a topic is megszelídült, mióta nem szállítanak ilyen terméket senkinek. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6154) DamianB válasza Rick4 (#6153) üzenetére


DamianB
őstag

A lényeg hogy mosolyogva gondolunk vissza rá 🤜🤛 :)
Nekem a kedvenc időszakom az volt mikor együtt vártuk az első szállítmány 3T ket és itt beszéltük kinek hol tart :DD

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#6155) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Kikopott töltő csatlakozóra van valami megoldás?

Már folyamatosan kicsúszik, nem tölti dashban csak akkor ha nagyon rányomom stb.

(#6156) DamianB válasza Buster17 (#6155) üzenetére


DamianB
őstag

Ha van rajta garancia vissza küldeném , én gyilkolom a telefont de ilyen problémám nincs .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#6157) snyper990 válasza Buster17 (#6155) üzenetére


snyper990
őstag

Valószínűleg nincs az kikopva, csak tele van zsebpiszokkal. Óvatosan tisztítsd ki pl. egy fogpiszkálóval

(#6158) Macika66 válasza snyper990 (#6157) üzenetére


Macika66
addikt

Így van, 99%, hogy tele van zsebpiszokkal.

A lényeg, hogy NEHOGY fémmel kotorja ki!!!

[ Szerkesztve ]

(#6159) Buster17 válasza snyper990 (#6157) üzenetére


Buster17
addikt

Már megvolt de rosszabb lett..

(#6160) HSM válasza Buster17 (#6155) üzenetére


HSM
félisten

Másik kábellel próbáltad?

(#6161) snyper990 válasza Buster17 (#6159) üzenetére


snyper990
őstag

A kábel csatlakozójában sincs valami kosz? Többezer csatlakozást kell ezeknek kibírniuk, mit csináltál vele?

(#6162) Macika66 válasza Buster17 (#6159) üzenetére


Macika66
addikt

Egyszer már volt ilyen topictárs, azt hitte, kipucolta rendesen, aztán véletlenül jött rá, hogy még majdnem 2 mm-es megkövesedett kosz van a csatlakozóban...

(#6163) laskr99


laskr99
addikt

Milyen üvegfóliát ajánlotok ami NEM ívelt, nem kell a teljes kijelzőt fednie. Most több mint 1 éve van rajta a Macika66 által rárakott üveg, csak már eléggé karcos és zavaró lett+2 helyen mintha koszolódna az üveg alul.

Válaszokat előre is köszönöm.

(#6164) Buster17 válasza snyper990 (#6161) üzenetére


Buster17
addikt

Folyamatosan töltőn van este és akkor is ágyból töltőről használom.

Ui.: Másik kábellel is ilyen.

Macika: lehet, de hogyan takaritsam ki jobban? Tűvel is kapargattam már de nem lett jobb

[ Szerkesztve ]

(#6165) Macika66 válasza Buster17 (#6164) üzenetére


Macika66
addikt

Fémmel nem szerencsés piszkálni...

Belemegy tövig a töltő? A fehér műanyag csatlakozó teljesen hozzáér a készülék aljához?

(#6166) Macika66 válasza laskr99 (#6163) üzenetére


Macika66
addikt

Mostmár kapható rá igen olcsón a gyárival majdnem azonos minőségű, teljes felületen tapadó üveg...

(#6167) laskr99 válasza Macika66 (#6166) üzenetére


laskr99
addikt

Azért maradnék az eddig beváltnál. Ott is írják,hogy kell az oldalakon használni a hozzá adott folyadékot, azt meg nálam tabu :D

(#6168) Macika66 válasza laskr99 (#6167) üzenetére


Macika66
addikt

A kisebbik fiamnak és a nejemnek még 3-asa van, nekik ilyen van rajta, nem kellett hozzá folyadék (de adtak kis műanyag fiolában).

Amúgy egy viszonylag sűrű, olajos-szerű folyadékról van szó, amiből fél cseppet sem kell használni, nem juthat be a telóba...

(#6169) DamianB válasza Macika66 (#6166) üzenetére


DamianB
őstag

Köszi Macika66 nekem is van félre rakva csomó foila de ha elfogy akkor ezt is kipróbálom.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#6170) Buster17 válasza Macika66 (#6165) üzenetére


Buster17
addikt

Nem

(#6171) Macika66 válasza Buster17 (#6170) üzenetére


Macika66
addikt

Akkor ott kövület van, összepréselve...

(#6172) Rick4 válasza DamianB (#6154) üzenetére


Rick4
félisten

Az nem volt rossz, de annyit azért nem kellett aludni, hogy még mindig megmaradjon. :D Jöttek aztán az emberek, és 5 perceként kérdezték, hogy kinek hogy meg mennyi idő alatt jön meg.... :))

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6173) Buster17 válasza Macika66 (#6171) üzenetére


Buster17
addikt

Az volt. Tűvel tudtam csak kikaparni, nagyon sok jött belőle

Köszönöm

(#6174) snyper990


snyper990
őstag

OxygenOS 5.0.5
Nekem kb másfél gigát tölt le... :S

(#6175) Macika66 válasza Buster17 (#6173) üzenetére


Macika66
addikt

Naugye, örülök neki! :)

(#6176) kóóó


kóóó
aktív tag

Sziaszzok.
Kiesett a telom flexeles kozben pont a korongra aztan a foldre. :Y
Betort az uvegfolia( remelem alatta nem a kijelzo, mert erzekel), de betort a kamera is. Gondolom azon nincs gyarilag vedouveg. Nem vettem eszre fotozasnal a repedest, de zavaro.
Hogyan tudnam ezt helyrehozni es kb mennyibe lenne egy ilyen?
Elore is koszonom a segitseget! :R

Üdv.: kóóó!

(#6177) Macika66 válasza kóóó (#6176) üzenetére


Macika66
addikt

Ha a kamera előtti üvegrész törött, akkor az komplett kijelzőcsere. Ez a 6-osnál drágább, mint az elődmodelleknél, amelyeknél 100€ körül volt postával együtt.

CSAK gyári szerviz. Hiszen még tuti van rajta 22 hónap gari...

(#6178) kóóó válasza Macika66 (#6177) üzenetére


kóóó
aktív tag

Hatso kamera elfelejtettem irni :$
Decemberig garis meg igen.

Üdv.: kóóó!

(#6179) snyper990 válasza Macika66 (#6177) üzenetére


snyper990
őstag

Ez nem a 6-os topikja... :)

(#6180) Heroldg18


Heroldg18
tag

Sikerült beszereznem egy Xiaomi Power Bank 2C-t. Próbálgatom a töltést, hogy mennyivel tölt, azonban az Ampere program csak ilyen 1300-1400 mAh-t mutat.
A power bankra pedig az van ráírva hogy: Output: 2x5,1V-2,4A ; 9V-2A ; 12V-1,5A.
Valamit én nem csinálok jól, vagy a 2,4A-rel nem fogja tölteni a telefont?

(#6181) laskr99 válasza Heroldg18 (#6180) üzenetére


laskr99
addikt

Nem fogja, a kábel is levesz stb. A 9 és 12V meg már a QC3.0 amit a telefon meg nem tud. :U

(#6182) Macika66 válasza snyper990 (#6179) üzenetére


Macika66
addikt

Elnézést, igaz, megkavarodtam.

De hasznosat is írtam, valóban 100€ körül cseréltethető a gyári szervizben a kijelző... ;)

(#6183) Heroldg18 válasza laskr99 (#6181) üzenetére


Heroldg18
tag

Köszönöm a választ, akkor elvagyok vele a "lassú" töltéssel, is. Bár tény hogy nem nagyon olvastam utána, de azért így is kisegít majd néha :D

(#6184) g0dl


g0dl
addikt

Működik a OP3T itthon VOLTE környezetben?

(#6185) Macika66 válasza g0dl (#6184) üzenetére


Macika66
addikt

Melyik szolgáltató szolgáltat VOLTE-t???

(#6186) g0dl


g0dl
addikt

(#6187) PistiSan válasza g0dl (#6186) üzenetére


PistiSan
addikt

De csak pár, saját maga forgalmazott készülékre engedélyezi a volte-t, szóval hiába tudja a telefon ha a szolgáltató nem engedélyezi.

(#6188) viger válasza PistiSan (#6187) üzenetére


viger
tag

Én úgy tudom, ha bemész személyesem és kéred akkor aktiválják neked!
Amúgy megéri, mit jelent ez nekünk a jobb hangminőségen és az elvileg kevesebb fogyasztáson kívül?

Nexus 4 --> Nexus 5X --> OnePlus 3T --> OnePlus 6T --> Pixel 7 Pro

(#6189) PistiSan válasza viger (#6188) üzenetére


PistiSan
addikt

Semmi többet, annyit amit írsz.
Nem hallottam még erről a személyesen történő aktiváltatásról, de lehet van ilyen is.
Illetve kell, hogy a hívó és a hívott félnél is tudja ezt a telefon, és aktiválva legyen, különben nem működik a dolog.

(#6190) Macika66 válasza PistiSan (#6187) üzenetére


Macika66
addikt

Ide akartam kilyukadni, lelőtted a poént ;)

Kb. kéttucatnyi, általuk forgalmazott és tesztelt modellre aktiválják automatikusan...

(#6191) Atish19 válasza Macika66 (#6190) üzenetére


Atish19
őstag

Én felhívtam őket és aktiválták. Csak sajnos sokat nem érek vele :D

[ Szerkesztve ]

(#6192) csipuka válasza Atish19 (#6191) üzenetére


csipuka
senior tag

Miert, nem mukodik?
Amugy egy elonye van, meg, ha hivas jon/indul, akkor nem val at LTE-rol 3G-re.

[ Szerkesztve ]

(#6193) DamianB


DamianB
őstag

Reggel unalmamba néztem be égés teszteket . Kék és zöld színnel látszik az állapotsáv meg lepődtem. Félre értések végett nem fikázni akarok és rémíteni nagyon jó telefon és napi használatban nem lehet észre venni . De persze hozzá kell tenni én rengeteget használom.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#6194) csipuka


csipuka
senior tag

Kijott a legujabb Magisk (17.0) es bootloop-ba tette a 3T-t. Sikerult flash-elni az ujabb TWRP-t de igy se megy ra a Magisk. megmakkan a telepitesko a 16-os is meg a 17.1-es is. Mergemben leszedte mindent es most root nelkul hasznalom a 3T-t. Valakinek van megoldasa ra?
A TWRP (3.2.3) raadasul eltunik a reboot utan, csak a gyari marad. Mind1 ujra birom rakni ha kell.

(#6195) laskr99 válasza DamianB (#6193) üzenetére


laskr99
addikt

Megnéztem én is, kezd előjönni nekem is. Mekkora beégés után lehet gariztatni?

(#6196) XenHai válasza csipuka (#6194) üzenetére


XenHai
senior tag

Nekem is frissítésnél bootloop -lett 16-ról 17-re. Tiszta telepítést kellet csinálnom. Akkor gond nélkül felment a 17 majd utána frissítéssel a 17.1 . 17.1- et frissítsen mindeni aki 16-ról jön.

Üdv
XenHai

[ Szerkesztve ]

(#6197) laskr99


laskr99
addikt

Másik kérdés, hátha valaki használ substratumot.

Megvettem az andromeda-t és leszedtem egy oreo témát. Kiépítette a fedvényt, restart után aktiváltam, system UI összeomlott, majd restartot nyomtam , mert semmi se volt a képen. Restart után azonnal felugrott a gyári beállítások visszaállítása... Mi romlott el?

(#6198) HSM válasza DamianB (#6193) üzenetére


HSM
félisten

Amúgy ha sokat megy, lehet pár dologgal trükközni. Pl. a kisebb fényerőre venni nappal az automatához képest, mert bőven elbírja, vagy pl. én sokat böngészek, és beállítottam, hogy teljes képernyős legyen a Chrome, így nincs állapotsávom amíg fut, nem ég be. Ezekhez nem is kell semmi mókolás, gyári állapotban is beállíthatóak. :)

Én amúgy sajnos észrevettem (anyám 1+3-asán van), pl. böngészés fektetett módban nagyon zavaró volt, hogy a beégésnél a fehér alapon a sorok elején az állapotsáv helyén olyan "zavarosak" voltak a betűk tőle. Más felhasználásnál mondjuk tényleg nem jött elő.

(#6199) Atish19 válasza csipuka (#6192) üzenetére


Atish19
őstag

Én nem vettem észre, hogy működne. Javulást sem éreztem. Elvileg kellene lenni egy opciónak amivel telefonon is engedélyezem, de azt sem találom. Ahol kellene lennie ott nincs.

(#6200) DamianB válasza HSM (#6198) üzenetére


DamianB
őstag

Wow igazad van fektetve észre lehet venni eddig nem vettem észre ;] . Igazából még így se zavar meg érdekel lassan két éves lesz a telefon még két év legyen benne és én elégedett leszek.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.