Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) zhata válasza Potrien (#11045) üzenetére


zhata
senior tag

Ezzel csak egyet tudok érteni, ez egy nagyon jó program. Kezdettől használom, bombabiztos!

(#11052) ittakary válasza szpali (#11050) üzenetére


ittakary
nagyúr

persze hogy tud

(#11053) Soos95


Soos95
tag

Kb 1 hete írtam a support.hu@simplesurance.de címre a biztosítás megkötésével kapcsolatban. Csatoltam mellé a számlát is, és még a ticket is visszajött, hogy megkapták az üzenetemet, de azóta semmi sem történt.

Nektek mennyi idő alatt válaszoltak? :F

(#11054) thomasvold


thomasvold
őstag

Többen kérdeztétek privátban a Blitzwolf QC-s autós töltőt.

Arra felhívnám a figyelmeteket, hogy a type-c kábelen csak sima töltés van, az USB csatlakozón van QC. Egyébiránt tökéletesen működik.

A 40%-os kupon már nincs, 20%-os kupon még van: Coupon code: BW-C9Blitz20%

És a [link].

[ Szerkesztve ]

(#11055) PowerBuldog válasza thomasvold (#11054) üzenetére


PowerBuldog
veterán

a QC aztán oly mind1, úgy se fog menni. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#11056) Potrien


Potrien
senior tag

Én még mindíg a gyári autós töltőt ajánlom,csak figyelni kell, mert csak órákra teszik fel a shop-ba.

(#11057) agent_k válasza thomasvold (#11054) üzenetére


agent_k
őstag

Miért gondolná bárki is, hogy a QC = DASH...

(#11058) thomasvold válasza agent_k (#11057) üzenetére


thomasvold
őstag

Egyértelmű, soha nem is mondtam, hogy DASH töltő.

(#11059) Rick4 válasza thomasvold (#11054) üzenetére


Rick4
félisten

Kérdeztem is, hogy tölt, de nem jött válasz. Egy sima töltő is tudja azt a funkciót, hogy tökéletesen működik.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11060) thomasvold válasza Rick4 (#11059) üzenetére


thomasvold
őstag

Nem mondod... :U Persze, hogy nem válaszoltam, mindenkinek egyértelmű, hogy ez nem DASH töltő. Arra ott a gyári 10 ezerért. Nem, nem mindegyik tudja a tökéletes működést type-c kábelen.

(#11061) jaysee13 : Picit ki kell javítsalak, Quick Charge- ként működik, a DASH töltést nem tudja.

[ Szerkesztve ]

(#11061) jaysee13 válasza Rick4 (#11059) üzenetére


jaysee13
tag

És ez egy sima töltő. Tölt. Nem is értem. Mire vagy kíváncsi? QC-t nem tudja a telefon. Ilyen értelemben a gyári töltőn kívül minden töltő "sima" töltő.

(#11062) Rick4 válasza jaysee13 (#11061) üzenetére


Rick4
félisten

Ja, csak én arról beszélek, hogy egy 1000Ft-os töltő is azt tudja, mint ez 2.5X annyiért. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11063) ratobi válasza Soos95 (#11053) üzenetére


ratobi
senior tag

Nekem kb kettő hét után jelentkeztek...

(#11064) jaysee13 válasza Rick4 (#11062) üzenetére


jaysee13
tag

Oké, bár azt hallottam, hogy a nagyon olcsó type-c töltőkkel voltak bajok. Az én igényeimnek ez a kiállítás tökéletesen megfelel, a márkáról jókat olvastam, nem is kerestem olcsóbbat. De persze lehet, hogy van...

@thomasvold: azt írtam, hogy a telefon nem tudja a QC-t. Én a Qualcomm quick charge technológiára gondoltam, és ha jól tudom, ezt nem tudja. Vagy mégis?

(#11065) thomasvold válasza jaysee13 (#11064) üzenetére


thomasvold
őstag

Igen, a töltő tudja a QC-t a telefon a DASH-t tudja. Egyébként meg teljesen egyértelmű, hogy nem veszek hulladék 500-1000 ft-os töltőket egy 125 ezer ft-os telefonhoz. Nekem 1500 ft-ot bőven megért, nem pénz egy Blitzwolf töltőért.

(#11066) Soos95 válasza ratobi (#11063) üzenetére


Soos95
tag

Köszi, akkor nem izgulok :)

(#11067) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!

A telefonomról most jelezte, hogy megérkezett rá a 3.2.7-es frissítés. Jelenleg a 3.2.6-os van rajta. Próbáltam visszaolvasni, hogy megéri frissíteni, vagy sem, de nem találtam semmit.

Mit gondoltok, megéri, vagy igazából jelentéktelen?
Előre is köszönöm!

(#11068) thomasvold válasza Richee11 (#11067) üzenetére


thomasvold
őstag

Játékok akadoztak a 3.2.6.-al, azt javították. Viszont többen erőteljesebb akku merülésre panaszkodnak. A te döntésed.

(#11069) zhata válasza Richee11 (#11067) üzenetére


zhata
senior tag

"Próbáltam visszaolvasni, hogy megéri frissíteni, vagy sem, de nem találtam semmit."
Pedig sok információ lett közzétéve. :K

(#11070) oba válasza derrik (#11028) üzenetére


oba
addikt

".... Persze hogy nem.... Adom el így :) "

Jómagyar szokás... nyilván a hirdetésbe nem lesz beleírva, hogy hibásan működik, ugye? :)
Ha tényleg minden szoftveres hibát és user errort kizártál és továbbra is fennáll a probléma akkor valóban hardveres lesz és tessék garanciáztatni. Én ha off -ra nyomom a wifit, akkor kikapcsolja. Nem ragad be, nem kelti fel. Üzemidő hibátlan. Megnézem, hogy melyik app kér hozzáférést a wifi állapot változtatásához. A viber is ilyen kis mocskos, de szerencsére beállításokban kikapcsolható.
Visszaolvastam én is, nálad nem tudom mi lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

(#11071) zoltan6 válasza Potrien (#11056) üzenetére


zoltan6
őstag

1 hónapja figyelem naponta többször,és állandóan out of stock-ba van :( ,pedig rendelném már.valaki kiírhatná ide ha elérhető. :K
ez az aliexpress-es vajon eredeti lehet? [link]

(#11072) Tibko8 válasza Richee11 (#11067) üzenetére


Tibko8
senior tag

Megéri. Akksiban nálam jobb lett. [link]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#11073) K82 válasza zoltan6 (#11071) üzenetére


K82
őstag

Eredeti, de nincs benne kábel. Vagy van, a fene se érti a dolgot: "Note 2: Dash Car Charger doesn't include Dash Cable". Egy kérdést megér az eladó felé.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#11074) szkorhetz válasza Tibko8 (#11072) üzenetére


szkorhetz
őstag

Ne már.
Nekem bőven 4 óra alá vitte a .7 a kijelzőidőt, pedig minimum fényerőn használom, nulla játékkal...

(#11075) YAS-dude válasza K82 (#11073) üzenetére


YAS-dude
őstag

A oneplustól rendelve jár hozzá kábel. (persze folyton out of stock)

(#11076) SharpSA válasza derrik (#11028) üzenetére


SharpSA
veterán

Nekem állandóan be van kapcsolva a wifi és ugyanígy volt az összes készüléken. A wifi nem fogyaszt, legalábbis nem észrevehető.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#11077) Tibko8 válasza szkorhetz (#11074) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nálam nagy átlagban most 5+ óra a kijelzőidő. Igaz 12 órán át 4G mneten van, csak este váltok át WIFI-re.
Amit linkeltem akkor egy kicsivel többet voltam wifin mint általában. Első verzíótól kezdve csak OTA-n keresztül frissítek vagyis amióta megjelent a telefon. Lehet hogy kéne neki majd lassan egy fr de talán ha valami nem úgyfog működni az új android frissítésen akkor majd csinálok FR.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#11078) FNZ


FNZ
őstag

mielőtt rendelném a telót erre tudnátok valamit mondani?

érdemes hozzá gyári kijelzővédőt rendelni 4200 ft-os / 6900 Ft-os? vagy az is jó ha ebayról rendelek egy nilkin H9-est?

[ Szerkesztve ]

(#11079) Macika66 válasza derrik (#11028) üzenetére


Macika66
addikt

A Note7 is szar, meg az 1+3 is.
Van ez így...

User error az...

[ Szerkesztve ]

(#11080) Potrien válasza zoltan6 (#11071) üzenetére


Potrien
senior tag

Az enyém a gyártól van, és piros a müanyag az usb csatlakozóban!

(#11081) Potrien válasza Macika66 (#11079) üzenetére


Potrien
senior tag

A note 7 tényleg szar:)
vagy legalábbis veszélyes.

[ Szerkesztve ]

(#11082) silvergod válasza FNZ (#11078) üzenetére


silvergod
őstag

lehet tölteni átalakítóval,nyilván nem tölti olyan gyorsan mint a dash ...de nem fog úgyse lemerülni bírja a napot. :D
már én is azon vagyok hogy eredetit kellene rendelni mert már annyi olcsót rendeltem h simán elköltöttem annyit és egyik se tuti...mondjuk az is kisebb de talán a legjobb?

Látom a linkelt üzemidőket...ez szerintem telefonfüggő rengeteg tényezővel...térerő,használt programok stb....
nálam sincs 3.2.6-on egyenes vonal éjjel amikor "pihen" sőt a 3.2.1 hez képest tuti gyorsabban merül olyan 2-4 % között kb. 8 óra alatt...az új 3.2.7-et meg fel se merem rakni mert többen irták hogy még jobban merül...erre jön egy nem merül annyira grafikon...lutri ez az egész üzemidő dolog :D

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#11083) Macika66 válasza Potrien (#11081) üzenetére


Macika66
addikt

A világon ÖSSZESEN volt 5 vagy 6 olyan esemény, amikor az akkumulátor felforrósodott, kigyulladt, vagy a magas gáznyomás miatt felrobbant.
Ezt vissza tudták vezetni egyetlen hibás gyártási hétre.
A Samsung cseréli az összes abban a gyárban készült akkumulátorral szerelt mobilt (ugye mekkora ötlet a cserélhetetlen akksi? :D ), de ez nem jelenti azt, hogy MAGA a mobilkészülék szar lenne.
Írom ezt úgy, hogy a Note4 után nem tervezek újra Samsungot venni, de persze, ki tudja, mit hoz a jövő.

Nagyon boldog vagyok a 1+3-ammal, a nejem is imádja, 50 évesen teljesen lefedi az igényeimet, az ára pedig több, mint baráti.
Hibát találni?
Mindenben lehet persze.
Komoly butaság a 2,5D kijelzőüveg, védhetetlen, nem lehet rá normális védőüveget tenni. A fólia pedig csak a karcoktól véd, de a komolyabb behatásoktól nem.
A bal felső 3állású kapcsoló szuper dolog, de ezerszer több értelme lenne, ha (legalább választhatóan) inkább a Normál, Rezgő, Néma üzemmódok között lehet váltani vele.
Hiányzik belőle a Magánszám bejövő hívásainak teljes tiltáslehetősége.

Aztán kifogytam a „hibákból”... :)

[ Szerkesztve ]

(#11084) Potrien válasza Macika66 (#11083) üzenetére


Potrien
senior tag

Egy kicsit olvass bele a topikjába kérlek!
A javitott készülékek is kigyulladnak, az amiknál a legnagyobb szolgáltató,leállította az eladását.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#11085) PistiSan válasza silvergod (#11082) üzenetére


PistiSan
addikt

Nagyon sok múlik a használt appokon is, egy két bugos app simán merítheti jobban a telefont nálad, mint másnál ahol az adott app nincs fent.

(#11086) bAtt001 válasza Macika66 (#11083) üzenetére


bAtt001
addikt

az ugye megvan, hogy ezen a héten már a cserélt, javított szériás, "hibátlan" készülékek gyulladnak ki... :U a note7 egy hatalmas vereség a Samsungnak, nagyobb hírportálok is már azt írják hogy le kellene állítani a forgalmazást teljesen

megelőztek, de a véleményem az hogy én ezek után még annyira se vennék samsung telefont mint ezelőtt, túlságosan belerohantak a versenybe, meglett az eredménye

[ Szerkesztve ]

(#11087) silvergod válasza PistiSan (#11085) üzenetére


silvergod
őstag

így van,ezért is írtam hogy senkinél nem lesz két egyforma grafikon....nem baj ez elvagyok vele 2 napot így is elmegy kb. ha meg a dash megoldja :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#11088) Macika66 válasza Potrien (#11084) üzenetére


Macika66
addikt

Köszi a linket.
Tudok a dologról.
A Samsung hatalmasat hibázott/-zik.
Őszintén, meg is érdemlik! Nem sajnálom őket egy percig sem, ilyet egyetlen mobilgyár sem engedhet meg magának.
DE!
A Note7 ETTŐL NEM lesz rossz telefon.
A Samsung viszont felületes kivitelezői, az akku-beszállítókat összeválogató munkatáraik nem megfelelően dolgoztak.
Egyszerűen ilyen fajta balf.szkodás NEM FÉR BELE.

(#11089) FNZ válasza Macika66 (#11083) üzenetére


FNZ
őstag

ezek szerint a fentről lehúzható menüben nincsen "Normál, Rezgő, Néma üzemmód" csak a bal oldali 3 állású kapcsoló? ez érdekes megoldás. valszeg megszokás kérdése.

(#11090) Macika66 válasza bAtt001 (#11086) üzenetére


Macika66
addikt

Ez is igaz, valamiért a csúcson minden mobilgyártónak elmegy a józan esze.
A Nokia is ebbe döglött bele, amikor kijelentette, hogy nem foglalkozik androiddal, mert nem akarja leigázni az android piacot is...
Meg is kapták, amit érdemeltek érte...

(#11091) Macika66 válasza FNZ (#11089) üzenetére


Macika66
addikt

A natív androidban nincs ilyen, csak a gyártók módosításaiban csinálják meg a 3 profilt.

[ Szerkesztve ]

(#11092) sea


sea
tag

Jön a Oneplus 3 Plus! :-)

(#11093) szpali


szpali
addikt

Lehet, hogy volt már, de a készülékhez gyártott fa mintás tokok valóban fából készülnek, vagy fa hatású műanyag? :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#11094) szkorhetz válasza sea (#11092) üzenetére


szkorhetz
őstag

Kamunak tűnik. :D

(bár ha jön ugyanez mondjuk egy 6os kijelzővel meg 4000-res akksival akkor meggondolnám a dolgot.. :) )

[ Szerkesztve ]

(#11095) ittakary válasza sea (#11092) üzenetére


ittakary
nagyúr

remélem nagyobb nem lesz (kijelző lehet nagyobb, de ne a ház)

SD 821 jöhet, illetve tőlem a tárhelyet is növelhetik, de az árat ne :D

DE hozzáteszem: még ezt a szottyadt sima alap OP3-at sem tudják eleget gyártani, nem hogy még egy következő modellt :U

[ Szerkesztve ]

(#11096) pampika válasza sea (#11092) üzenetére


pampika
őstag

Évi egy modell a stratégia. Így nem túl valószínű ;-)

(#11097) Ubi válasza sea (#11092) üzenetére


Ubi
tag

Szerintem is kamu. Én is több helyen olvastam, hogy Évi egy modell. Nemrég felroöppent a mini változat is. Azt már hivatalosan is cáfolták. Szerintem ez most sem lesz másként.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#11098) Ubi


Ubi
tag

Miért vesztek ilyen nagy számban kijelzőfóliát? Ha jól tudom GG 4 van rajta. Vagy rosszul tudom?

[ Szerkesztve ]

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#11099) TomWexX válasza szpali (#11093) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem fa, hanem kevlár fa mintával. Vékony, mégis eléggé strapabíró. ;)

(#11098) Ubi: És szerinted a GG önmagában elég ahhoz hogy ne karcolódjon meg, vagy ha leeseik ne törjön apró szilánkokra? Segítek, nem elég! Az első GG-s telóm kijelzőjét egy hónap alatt megkarcoltam, azóta minimum egy fóliát mindig rádobok a telóimra.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#11100) Macika66 válasza Ubi (#11098) üzenetére


Macika66
addikt

Nem, jól tudod, GG4 van rajta.
És?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.