Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) SenorGrande válasza Nikla (#1846) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Szerintem még ne várd azt a kulcsot. Pár órája van meg csak a "kalaposok" névsora. Gondolom le kell kommunikálni a BitDefenderrel is, és nem hiszem, hogy nekik lenne raktáron 1029 kulcs. . . Szerintem majd talán jövö7en kaphatjuk meg legkorábban.
Türelem, kulcsot terem. :D

(#1849) FehérHolló
Szerintem van erre valami levelezőszervere a BF-nek egy scriptel, amibe "beöntik" az e-mail címeket, az meg szép nyugodtan elküldözgeti.

(#1854) FehérHolló
Vagy úgy. :)

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#1852) LTwinHU


LTwinHU
tag

Kettőt hibáztam:( :O
A routeres kérdésre pedig ez volt a PH!-s cikkben [link]: "Az N300 a maga 130 Mbps-os csúcsával már kezeli a ma kapható leggyorsabb csomagokat"
De ha nem jó akkor nem jó: kész! :DD

[ Szerkesztve ]

"LTwinHU has helium in his sneakers."

(#1853) haxxika


haxxika
senior tag

Megnyugodhatok, hogy énis bekerültem a kalapba most először :) Bitdefenderre kíváncsi leszek, érdemes lesz váltanom az MSE-ről :D

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#1854) FehérHolló válasza SenorGrande (#1851) üzenetére


FehérHolló
veterán

Valószínűleg egy egyedi, használati szám limites generátort fognak PH-nak adni, nem 1029 kulcsot.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1855) teve08 válasza LTwinHU (#1852) üzenetére


teve08
tag

És ezzel mi a gond? A 130mbps is helyes. :R

(#1856) FehérHolló: Nem kezdődik, csak írta, hogy miért nem jó, én válaszoltam rá. Az nem az én hibám, hogy write-only. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. Teve08

(#1856) FehérHolló válasza teve08 (#1855) üzenetére


FehérHolló
veterán

Kérlek ne kezdődjön el megint annak a kitárgyalása, hogy miért helyes mindkét megoldás...

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1857) joghurt válasza SenorGrande (#1851) üzenetére


joghurt
addikt

Csak 1028 kell max., én ugyanis nem kérek. A biztonsági programok készítői úgy látszik, nem gondolnak a fejlesztőkre, ahol a normális napi munka része, hogy bináris állományokat módosítgatunk, regisztrálunk, vagy megváltozik egy internetre kimenő program. :W
Jobb esetben "csak" dobálják a vakriasztást, amíg meg nem unja az ember, és ki nem kapcsolja a fenébe. A butábbak meg a folyamatosan változó állományok vizsgálatával teljesen leterhelik a gépet.

Amúgy nem rossz a BitDefender, de van még jobb.

A tej élet, erő, egészség.

(#1858) DeskJeti válasza haxxika (#1853) üzenetére


DeskJeti
tag

MSE-ről Bitdefenderre megéri. :DD
Viszont, nekem a COMODO-ról nem biztos...
(#1857) joghurt
Hát igen, COMODO... Most akkor cseréljem le egy rosszabbra másikra?

[ Szerkesztve ]

(#1859) DriderG


DriderG
tag

Bekerültem, de abból a kb. 10 nyereményből egy egérpadot is nehéz lesz nyerni, mivel alig találtam meg magam a listában, pedig névsor szerint kerestem. :) Még jó, hogy nem lottózom.

(#1860) FehérHolló válasza DeskJeti (#1858) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ingyen megkaptok egy fizetős szolgáltatást, jogtisztán. Legalább annyi lenne bennetek, hogy nem fikázzátok össze-vissza. Nem kell használni, ha nem tetszik.

Skynet is real. It's called Google.

(#1861) Metaxa13


Metaxa13
csendes tag

Legközelebb pontosítsátok, légyszi, h tudunk-e, illetve hogyan tudunk a feleségemmel játszani. (Egy gépről igen v nem, egy router mögül igen v nem, stb...)
Én ettől függetlenül maradok rendszeres olvasótok, de ő sztem ezek után meg főleg nem kíváncsi az oldalra, talán jogosan.

(#1862) radi8tor válasza FehérHolló (#1860) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ti már megkaptátok? Én még nem.
Milyen jól bele éli mindenki magát a nyereménybe :)

⭐ Stella

(#1863) KaiotEch válasza DriderG (#1859) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

CTRL+F?

(#1864) Flatron710


Flatron710
tag

Gratulálok a nyerteseknek!
Én benéztem 2 kérdést... :(

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#1865) Roxbury válasza FehérHolló (#1860) üzenetére


Roxbury
őstag

+1

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#1866) DriderG válasza KaiotEch (#1863) üzenetére


DriderG
tag

Most rontsam el a "Hol vagyok? Ott vagyok? Jéé, tényleg ott vagyok!" élményt azzal, hogy CTRL+F? :D

(#1867) haxxika válasza DeskJeti (#1858) üzenetére


haxxika
senior tag

Eddig az MSE-vel nem volt bajom, de ahogy láttam a vírusírtó összehasonlítást így elgondokodtató.. Mindenkinek a családban ezt raktam fel de intézkednem kell. Megnézem majd mit fog találni a bitdefender a gépen ha átnézetem :D

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#1868) FehérHolló válasza radi8tor (#1862) üzenetére


FehérHolló
veterán

Látsz a hozzászólásomban múltidejű igét? :P

Metaxa13: Ha úgy érzed, jogtalan volt, akkor vedd fel eszterencs-csel a kapcsoltot privátban.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1869) kenwood3 válasza Metaxa13 (#1861) üzenetére


kenwood3
őstag

Jelezni kellett volna a modkerbe előre , hogy 1 ip-ről ketten fogtok regisztrálni és most nem lenne gond !

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1870) DeskJeti válasza FehérHolló (#1860) üzenetére


DeskJeti
tag

Valahol el tetszettél tévedni, mert én biztos nem fikáztam össze-vissza, csak leírtam, hogy papíron a CIS, ami van, az jobb. Attól függetlenül ki fogom próbálni.

(#1871) Pubszon válasza FehérHolló (#1860) üzenetére


Pubszon
veterán

100%-ban igazad van. :R

(#1862) radi8tor1: Arra érted, hogy nehogy úgy kapjunk mint ahogy én kaptam LG GT540 Mobilarena Edition hátlapot? ;] -Ígéretekkel ellentétben nem kaptam...

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1872) FehérHolló válasza DeskJeti (#1870) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hát igen, a rosszabb jelző is pont erre utalt. :U

Skynet is real. It's called Google.

(#1873) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

hányan lennénk a kalapban, ha azt a bizonyos 400-at nem fogadták volna el? :P

(#1874) KaiotEch válasza CoolBoy323 (#1873) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát a fele nem lenne benne az tuti.

(#1875) DriderG válasza CoolBoy323 (#1873) üzenetére


DriderG
tag

Akkor a 130 volt a jó? Rendben, szűkítsük a kört. (Nekem alapból 130 volt) ;] :D

(#1876) Taru válasza Metaxa13 (#1861) üzenetére


Taru
tag

Miért? Mindkettőtöknek jó az összes válasz és mégse vagytok a listán? Egyébként, mások is játszanak azonos IP címmel, többnyire itt jelentgetik be (többeket is láttam, jelezni, hogy azonos gép vagy azonos IP).

Egyébként, valaki nem tudja, hogy a BitDefender megy-e Win 2008 Serveren is? És ha igen akkor a Vipre Premiumhoz képest milyen (jobb, rosszabb, kb azonos stb.)?

(#1877) mghltm válasza joghurt (#1857) üzenetére


mghltm
addikt

evek ota comodo-val tolom: teljesen ingyenes es alazza a fizetos megoldasokat ;]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#1878) Pubszon válasza kenwood3 (#1869) üzenetére


Pubszon
veterán

Ez is igaz, de nem mindig lehetséges.
Itt ahol lakok, az internetszolgáltató (Elektronet Zrt.) több ezer előfizetőjének ugyan az az IP címe van, kivéve annak a 100-nak, aki publikus IP címet kért (és fix-et kapott).
Én annó kértem, ezért nem volt soha gondom. 78.92.235.2 volt, még fejből tudom ;] .
Pl a rapidshare-ről sem tud senki sem letölteni ezzel a nettel...

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1879) KDavid17


KDavid17
aktív tag

Szerintetek ilyenkor mi van ?:D Elvileg jó az összes válaszom, de még sincs a nevem a kalapban. Vagy csak be vagyok szívva ?:D

(#1880) kocsonya válasza teve08 (#1855) üzenetére


kocsonya
tag

Én pedig ez alapján óvom az eredményemet, mert az írásban csak említve van a helyesnek elfogadott válasz, a linken szereplő teszten pedig egyértelműen látszik, hogy a feltett kérdésre helytelen válaszokat fogadtak el. Elég satnya eredményt lenne egy ilyen routertől, ha a gigabites portokon csak 130Mbit-et tudna átvinni. DDWRT-vel is van teszt, abban pedig kevesebb lett az eredmény.

Szar az élet, mégis éled!

(#1881) DeskJeti válasza DriderG (#1875) üzenetére


DeskJeti
tag

Nekem is annyi. Kevesebben lennénk, de ez most nem lényeg. :DD
Megjegyzem, így izgalmasabb. :C

(#1882) Trebron09


Trebron09
őstag

szeretném megkérdezni, hogy én miért nem vagyok a névsorban??? az összes válaszom jó lett én úgy látom..

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#1883) ftc válasza Metaxa13 (#1861) üzenetére


ftc
nagyúr

Benen volt az apróbetűs részben ? benne.... ha családban 2 bejelntkezésd van azt amőgyis jelenteni kell a modiknak, nehogy ebből bajod leygen :U

(#1884) bel6


bel6
tag

Köszönöm a játékot! Nagyon jó kérdések voltak. Főleg a 12-sen paráztam, de végül csak összejött. Több kevesebb utánjárás mindegyikhez kellett. Angol "tudás"-omat meg asszem csak egy helyen kellett megcsillantanom ( BitDefender Quickscan ->60 sec :) ). Őskövület gépemet pár hónapja tervezem lecserélni, talán valami csurran majd az új gépbe, de ha nem az se baj. A BitDefender-t köszönöm, végre lesz egy profi írtóm. Mndennap olvasom a PH!-s híreket, hátha van valami új Sandy vagy Bull fronton. Kérdezni se kell, a fórumban már mindenre válaszoltak.
További szép napot!

(#1885) KaiotEch válasza KDavid17 (#1879) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

+ Trebron09:

Eszterencs irta: Aki minden kérdésre helyesen válaszolt, de mégsincs a kalapban, azt többszörös regisztrációért kizártuk. Fórumban adott segítségnyújtásért meg trollkodásért végül nem zártunk ki senkit, mert nem voltak olyan nagyon súlyosak a vétségek, másrészt senki nem követte el az első törlés után többször.) Szerintem azért nézték az IP-ket meg hogy hány napja van regisztrálva az azonos IP-ről belépő személyek.

(#1886) macikos


macikos
addikt

Little Philips 235PL2ES! Come to me! ;]

(#1887) kenwood3 válasza Pubszon (#1878) üzenetére


kenwood3
őstag

Nálam is így volt régen és én is kaptam fix ip-t de ő legalább annyit megtehetett volna, hogy előre jelzi a dolgot de nem tette. A modok meg nem istenek , hogy maguktól tudják , hogy miért van 2 nick 1 ip-ről .
(#1886) macikos Viszlát ! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1888) KDavid17


KDavid17
aktív tag

hát nem nagyon lett volna időm regelni még 1 accountot, mert az utolsó órába vettem észre a nyereményjátékot, a fórumba meg nem írtam :D

(#1889) sNORh válasza macikos (#1886) üzenetére


sNORh
addikt

álmodj..

mézről inkább.. ;]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1890) Traxx válasza kenwood3 (#1869) üzenetére


Traxx
őstag

Őszintén, friss regisztrációval szerinted honnan kellett volna ezt tudnia? Vagy te tudtad volna nulla naposként, hogy van modker? :U

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1891) Trebron09 válasza KaiotEch (#1885) üzenetére


Trebron09
őstag

Érdekes, akkor azokat is zárják ki akik egy gépről játszanak az anyósukkal, hugukkal..stb. családtagukkal, merthogy az öcsém is reggelt igen és játszott is.. ezért kizárni... vagy küldjek képet a személyiéről vagy nem értem.. akkor azokat is zárják ki...többet sem játszom az is biztos, nem azért "kínlódtam" a kérdésekkel. A fórumban meg 1x kértem segítséget és ennyi volt...

szerk: és persze itthon most 1 gép van ami üzemképes, ami az enyém...

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#1892) KaiotEch válasza Trebron09 (#1891) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jó ne engem hibáztass! Ott van más is akit kizártak. Kellett volna szólni.

[ Szerkesztve ]

(#1893) kenwood3 válasza Traxx (#1890) üzenetére


kenwood3
őstag

Benne van a cikkben el kellett volna olvasnia rendesen és ezért illett volna neki jeleznie itt , hogy ők ketten fogják nyomni .
" Amit tilos: Több azonosítóval játszani – ha valaki ezzel próbálkozik, azonnal kizárjuk a játékból! "
A modok meg mivel nem jelezte sehol, sehogy így automatikusan kizárták .

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1894) Piloss válasza Trebron09 (#1891) üzenetére


Piloss
senior tag

Talán jelezni kellett volna az elején hogy egy gépről több ember is játszik :U

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#1895) Jim-Y válasza Trebron09 (#1891) üzenetére


Jim-Y
veterán

És az miért nem jó, ha este 8-kor összeültök hárman (anya,tesó,te) és együtt megkeresitek a választ a kérdésre, ha úgyis csak 1 gép van?!

Meg az információ hiánya még nem mentesít a szabályok alól, felkaphatod most a vizet, de senkinek nem lesz attól rosszabb, hogy most durcizol, meg, hogy legközelebb nem játszol..

KDavid17: írd be ide, hogy melyik kérdésnél melyik válasz előtt van a pipa, és akkor hátha közben rájössz a dologra:)

[ Szerkesztve ]

(#1896) KDavid17 válasza Piloss (#1894) üzenetére


KDavid17
aktív tag

Igazad van, csak én nálam nincs ilyen. Egyedül én nyomom erről a gépről és nem is csaltam.

Vagy valamelyik válaszom nem helyes, de már többször átnéztem... :D

[ Szerkesztve ]

(#1897) kenwood3 válasza KDavid17 (#1896) üzenetére


kenwood3
őstag

Ugyanazt tudom mondani mint amit FehérHolló kolléga írt ebben a hsz-ben Metaxa13-nak ha tényleg minden válaszod jó .

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1898) radi8tor válasza Pubszon (#1871) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Valahogy úgy. Várjunk még vele, mielőtt meghirdetjük a hardveraprón ;]

⭐ Stella

(#1899) Pubszon


Pubszon
veterán

Ó de jól nézne ki a szobámban...

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1900) Diego2002


Diego2002
tag

Akkor holnap délutánig dobpergés, aztán ivászat mindenképpen!

..::Diego::..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.