Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) fuzaco válasza Lasy (#950) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Szuper, akkor gondolom folytatják a rolloutot és végre megkapom én is az 1.5.3-at.

[ Szerkesztve ]

(#952) Lasy válasza fuzaco (#951) üzenetére


Lasy
veterán

Előbb - utóbb gondolom igen

+36702778032

(#953) NPCsaba válasza Lasy (#950) üzenetére


NPCsaba
lelkes újonc

Mondjuk nekem éppen nem mozog az AOD.
De lehet rossz helyen aktiváltam.
megjelenítés / lezárási képernyő / mindig mutassa a képernyőzár alapinformációit

ha bekapcsolom a képernyővédőt, az mozog de csak akkor aktiválódik ha töltőre dugom a telefont.

(#954) snakefaith válasza Lasy (#950) üzenetére


snakefaith
csendes újonc

Neked jò itt semmi. Urak használ valaki vibert? Mert nekem sehogy se alakul beállítani glyphet hozzá.Hang van fény semmi.

(#955) fuzaco válasza NPCsaba (#953) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Jó helyen kapcsoltad be, és mozog az, csak nem úgy, ahogy gondolod. Pár percenként vagy lejjebb, vagy feljebb, vagy jobbrább vagy balrább rakja a szöveget egy kicsivel. Ha nem figyeled pont váltáskor, akkor észre sem vehető.

(#956) NPCsaba válasza fuzaco (#955) üzenetére


NPCsaba
lelkes újonc

fuzaco
Köszi, majd rákoncentrálok.

snakefaith
Ugyan viber -t nem használok de ugyan ezt csinálta a messenger egészen addig míg nem állítottam az értesítés hangját messengeren belül ugyan arra mint az alapértelmezett értesítési hang.

[ Szerkesztve ]

(#957) Leonaprofi3 válasza fuzaco (#951) üzenetére


Leonaprofi3
csendes újonc

Tölthető az 1.5.3-as frissítés.

(#958) Lasy válasza snakefaith (#954) üzenetére


Lasy
veterán

Mit jelent az, hogy neked jó itt semmi?

Igen használok Vibert,de a glyph -t nem. Vagy eddig soha nem néztem.

+36702778032

(#959) kutga válasza Lasy (#958) üzenetére


kutga
nagyúr

Gondolom, hogy neki még nem jelzett.

Let the Zone take me if I am.

(#960) SsPL711 válasza Leonaprofi3 (#957) üzenetére


SsPL711
őstag

Done :C

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#961) snakefaith válasza Lasy (#958) üzenetére


snakefaith
csendes újonc

Hát hogy neked mindig korábban jön. Irigykedek :)) de már ideért. Mostmár a teslás menü se nothingos. Hol lehet reklamálni nekik vagy csak sima email? Gondolom ha többen szólunk hátha :U

(#962) snakefaith válasza NPCsaba (#956) üzenetére


snakefaith
csendes újonc

Rendszer hangra még nem állìtottam de nothingos értesítés van beállìtva. Mert pont az lenne a lényeg számomra ha pofávsl van lent a telefon máshogy glypheljen mintha alkalmazás értesítés vagy sms jön.

(#963) Lasy válasza snakefaith (#962) üzenetére


Lasy
veterán

Újra elment a térerő. Ez így nagyon nem tetszik.
Most hiába tették bele a másikat ugyan úgy nem megy

+36702778032

(#964) NPCsaba válasza snakefaith (#962) üzenetére


NPCsaba
lelkes újonc

Hát azt nem vágom, hogy azt hogy kéne beállítani. Én jobban örülnék neki ha inkább nem csak azonnal "glyp"elne a telefon hanem utána az alsó pont mondjuk 10 mp -ként villanna, hogy "haver, míg nem voltál itt érkezett valami"

(#965) Lasy válasza kutga (#959) üzenetére


Lasy
veterán

Ja csak a vessző hiányzott.
Azért nem fogtam fel

+36702778032

(#966) fuzaco válasza snakefaith (#961) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Itt van a hivatalos bugjelentő:
Nothing OS Feedback Form (google.com)

Már írtam nekik egy pár hete, azt is megírtam, hogy a Teslás menü egyedül a jó, de lehet úgy gondolták egyszerűbb ott is kiszedni. :D

(#967) Há'Viktor


Há'Viktor
csendes tag

Arra van lehetőség, hogy messenger, viber és társainál is jelezzen a Glyph?

(#968) kutga válasza Lasy (#965) üzenetére


kutga
nagyúr

:K

Let the Zone take me if I am.

(#969) Lasy


Lasy
veterán

ki használja a telefont macbook-kal összekötve?
Mert eddig nem találtam hozzá usb drivert.

+36702778032

(#970) flegga92 válasza flegga92 (#936) üzenetére


flegga92
senior tag

Nagy nehezen ma megjött az alzáról a csere telefon. Persze ez is 8 havi. Még rosszabb a kijelzője ez alulról kb a 3/4 kijelzőig zöld átmenetes. Fekete háttérnél meg lilásan villog...

Még rápróbálok az emagnál, ha az is ilyen inkább maradok a jelenlegi OP7-nél.

(#971) Lasy


Lasy
veterán

Sziasztok, nálam egyre halkabb a fülesen a zene vagy film nézés. Beszéd az jó. De most már annyira zavaró, hogy max hangerő mellett sem hallani semmit. Hallani, de nagyon keveset.
Van valakinek valami ötlete?

+36702778032

(#972) Lasy


Lasy
veterán

A nothing fulessel tok hangos, de a többivel már nem. :(

+36702778032

(#973) Kripke


Kripke
tag

Használod a nemrég ide belinkelt wavelet alkalmazást?
Az tud csinálni érdekes dolgokat, ezért bár nagyon jó hangzást lehetett vele kihozni a telóból, de mennie kellett :(

(#974) NPCsaba válasza Lasy (#971) üzenetére


NPCsaba
lelkes újonc

Szia,
én az alábbival használom és leszakad a fejem (költői túlzással) olyan hangos.

https://mi-home.hu/mi-true-wireless-earphones-2-pro

(#975) Lasy válasza Kripke (#973) üzenetére


Lasy
veterán

Nem használom.

+36702778032

(#976) NPCsaba


NPCsaba
lelkes újonc

Üdv,

érdekességképpen érdeklődnék, hogy másnál is előfordul e az alábbi jelenség!

A párosított bluetooth eszközeim valamiért nem hajlandók automatikusan kapcsolódni a telefonhoz. Be kell lépnem a párosított eszközök közé, rábökni az éppen használni kívánt eszközre és akkor csatlakozik csak hozzá.

Mikor a bluetooth kikapcsolásához egyet rábökök a piktogramra az értesítési sávon, csak az aktuális eszközt választja le, utána újra rá kell böknöm és akkor kapcsolja csak ki a bluetooth -t.

(#977) Lasy válasza NPCsaba (#976) üzenetére


Lasy
veterán

Az eszközök automatikusan rá tudnak csatlakozni. Azzal nincs gond.
Mikor a bluetooth kikapcsolásához egyet rábökök a piktogramra az értesítési sávon, csak az aktuális eszközt választja le, utána újra rá kell böknöm és akkor kapcsolja csak ki a bluetooth -t.
Igen ez így működik, hogy ne az legyen, hogy mindent kikapcsolsz. Mivel több eszközt is kezel egyszerre.

+36702778032

(#978) Land


Land
veterán

Üdv!
Olvastam hosszabb távú tesztet a Gsmarénán és ott ezeket rótták fel hibaként:
- a kijelző fényereje napon nem biztos, hogy elég
- túl könnyű a gombok nyomáspontja, ezért sokszor nyomták meg azokat véletlenül
- az usb port túl laza, így könnyen kicsúsznak a kábelek belőle

Ezek igazak? Alapból ajánljátok ezt a telefont? Nekem fontos a kijelző minősége, a stabil és gyors működés, jó üzemidő, korrekt kamerák. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#979) Lasy válasza Land (#978) üzenetére


Lasy
veterán

Semmi vajon nem volt soha sem a fényerővel. Erős napsütésben is jól látható.
Nem tudom, az oldalsó gombokat, hogyan lehet véletlenül megnyomni?
Usb nem volt laza, és nem is lazult semmit . Nem tudom milyen készüléket olvastál. :)

+36702778032

(#980) SsPL711 válasza Land (#978) üzenetére


SsPL711
őstag

A gombok nyomáspontja nem gyenge. Nekem pont ott van ahol megszoktam fogni a telefont.
Nálam a bekapcs gomb dupla kattintásra van a kamera indítás programozva és gyakran elindítom, de nem azért mert gyenge a gomb nyomáspontja.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#981) Land


Land
veterán

Ezt olvastam el: [link]

De ha pörög a telefon ahogyan kell és ajánlott vétel, akkor lehet ránézek... Üzemidő korrekt?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#982) CyberSoma válasza Land (#981) üzenetére


CyberSoma
tag

A kijelző green tint hibája miatt nagyon sokan panaszkodtak és vitték vissza a telefont Alzához vagy emaghoz. Az enyémnél én ebből semmit nem látok, nekem tökéletes a kijelző fényereje is. Az üzemidő szerintem szuper, elötte nekem Huawei P30 pro volt, ahhoz képest is jobb az üzemidő, pedig az is simán elment egy napot aktív használattal

(#983) SsPL711 válasza CyberSoma (#982) üzenetére


SsPL711
őstag

Nekem több mint két napot is elmegy.
Persze nem vagyok hardcore játékos meg nem ezen yt-ozok.
Csak mobilbank, fizetés, messenger, kevés böngészés, de minden nap olvasok hireket...meg rendes telefon használat.
60Hz-en a kijelző, és csak 4G-n, de 80%-ban wifin van.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#984) fuzaco


fuzaco
csendes tag

Én is kb. 2 naponta szoktam tölteni, olyan napi 2-3 óra nyomkodással. Gombok nekem se érzékenyek, mondjuk jobban szerettem volna ha a hangerő is jobboldalt van, de meg lehet szokni. Nagyon erős napfényben még nem használtam a telefont, de én is hallottam már a gyenge fényerő problémáról, amiben ugye az az érdekes hogy szoftveresen van korlátozva, mert maga a kijelző többet tud és tudott is megjelenésekor.

Amúgy nagyon jó kis készülék, én csak ajánlani tudom. Green tint nálam sincs, és ez igazából olyan probléma hogy az emberek nagyrészének fel se tűnik ha nem keresik direkt.

(#985) Land


Land
veterán

Üdv!
Fekete verzióhoz vennék itthonról tokot.
2 verziót látok:
1. megveszem a legolcsóbb áttetsző szilikon tokot és Aliról rendelek 1-2 jobbnak tűnőt.
2. Veszek itthon egy jobb minőségű tokot, így nem lesz feleslegesen sem gagyi tokom.

1-hez az Alza féle alap tok is jó lehet. Ne de jobb minőségű tokból melyik ajánlott itthonról? Ne legyen vele bumszli és ne csússzon vele a telefon. Ezek a LED-eknél nyitott tokok nem koszolódnak könnyen a réseken? Épp ezért valami áttetsző lenne jobb és mondjuk körbe fekete gumis.
Ringke Fusion X, Nilkin Frosted (kivágott hátul?) esetleg más?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#986) fuzaco válasza Land (#985) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Én nem használok tokot, de a Spigen tokról hallottam eddig a legjobbakat:
Nothing Phone (1) Case Ultra Hybrid - Spigen.com Official Site – Spigen Inc

Magyarországon is beszerezhető több webshopból, habár nem olcsó.

Alzásról azt írták, hogy a vaku használhatatlan vele, mert visszaverődik a fény, szóval én azt nem ajánlanám.

(#987) SsPL711 válasza Land (#985) üzenetére


SsPL711
őstag

Én egy sima FiXed tokot vettem átlátszó.
Meglepően jónak tartom.
Nem emlékszem már mennyi volt.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#988) Land válasza SsPL711 (#987) üzenetére


Land
veterán

Ez [link] ?

fuzaco: Köszi!

Ez a Spigen tényleg akciós áron lenne? [link]

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#989) Ryder1 válasza Land (#988) üzenetére


Ryder1
senior tag

Ilyen Spigent használok, de a telefonom még csak 3 napja van meg, a tok pedig tegnap óta, úgyhogy sok tapasztalatot még nem tudok mondani róluk. :DDD
A tok egész masszív, nem az a hagyományos szilikon tok. Hátulja műanyag, oldalai vannak szilikonból, de kicsit vastagabb fajta.
Jól illeszkedik, kameralencsék minimálisan a tok síkja alatt vannak, az oldalaira pedig felnyúlik kicsit, így fejjel lefelé sem karcolódik talán, ha szép sík felületre rakja az ember.
Az biztos, hogy muszáj rá a tok, mert anélkül úgy csúszik, hogy kész életveszély használni. :D
Innen rendeltem még múlt héten, de akkor 6659 Ft volt.

(#990) SsPL711 válasza Land (#988) üzenetére


SsPL711
őstag

Igen amit linkeltél az.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#991) flegga92 válasza Land (#985) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem is Fixed van, teljesen jó.
Az alzás toknál olvastam, hogy a vaku fényét megvezeti és bezavar a kamrának. Ami valós lehet, mert a két kamera között is van szilikon, míg a fixednél nincs és nem is zavar be a fotózásba.
Fixed toknál is elül és bal oldalt átvezeti a fényt előre.

(#992) NPCsaba válasza Land (#985) üzenetére


NPCsaba
lelkes újonc

Üdv,

én az alábbiakat vettem:

Ez vált be ezt használom a mindennapokban.
https://www.aliexpress.com/item/1005004682291730.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.36.394c1802Zr3IMh

Ezzel nem működik jól az ujjlenyomatolvasó és nagyon batár lesz tőle a telefon.
https://www.aliexpress.com/item/1005004996629129.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.41.394c1802Zr3IMh

Ez is frankó de engem már zavart a vastagsága.
https://www.aliexpress.com/item/1005004737606906.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.46.394c1802Zr3IMh

(#993) Land válasza NPCsaba (#992) üzenetére


Land
veterán

A 3. az nem kb egy Spigen Ultra Hybrid márkajelzés nélkül? Terveztem pedig olyat venni.
Az 1. ilyen matt, érdesebb szilikon tok? Talán izzadósabb időben sem lenne túl csúszós.

Én ezeket néztem ki:
Nillkin: recésebb műanyag tok. Sok telefonomon volt már
Karbon tok: a Oneplusokon elég jó szokott lenni.
Kapaver Hybrid

Nem szeretem annyira a fényes szilikon tokokat. Csúszósak. Megvettem a Fixedet, addig jó lesz, amíg meg nem jön egy érdesebb tok (pl. Nillkin).

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#994) NPCsaba válasza Land (#993) üzenetére


NPCsaba
lelkes újonc

Igen, az első tok az érdes, jó fogású tok.

A harmadikról fogalmam sincs milyen márka. Nem vagyok tok "gurmé".
Mikor veszek egy új telefont felmegyek Alira és rendelek (jelen estben 3 típust, itthon 1 áráért) és amelyik a legjobban bejön azt használom konstans míg bírja.

(#995) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Tudjátok esetleg, hogy valahol Budapesten élőben meglehet nyomkodni a telót? Emag üzlet vagy máshol?

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#996) asanotadanob válasza Papa-Georgo (#995) üzenetére


asanotadanob
tag

Én egy hónapja az Alzánál nyomkodtam meg (és gyorsan meg is vettem :DD )

(#997) Land


Land
veterán

Lehet eladnám a makulátlan telefonomat. Mennyire kapós a használt piacon? Annyira nem pörög ez a topic, hogy félek lassú menet lesz.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#998) Lasy válasza Land (#997) üzenetére


Lasy
veterán

Nem egy fórumtól lesz káros egy telefon.
Fórumnak nem sok köze van az eladáshoz.

+36702778032

(#999) Land válasza Lasy (#998) üzenetére


Land
veterán

Persze, de azt jelzi mennyire "kapós" egy telefon. Úgy értem elterjedt.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1000) Knife.McL válasza Land (#999) üzenetére


Knife.McL
tag

Vagy azt jelzi, hogy működik, mindenki használja, nem panaszkodik. Pl én. Ez egyszerűen működik, és jó, csak nem írom le minden nap. :D

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.