Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Kincsesss válasza SsPL711 (#800) üzenetére


Kincsesss
tag

178 ezer. ( + ingyen füles) 8/256 a fülest 20- ért vitték volna....

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#802) Linkin1994 válasza Kincsesss (#794) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Visionox

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#803) Kincsesss válasza Linkin1994 (#802) üzenetére


Kincsesss
tag

Vmi noname gondolom. Olyan is...

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#804) SsPL711 válasza Kincsesss (#803) üzenetére


SsPL711
őstag

Annyira nem noname.
2021-ben a világon első kijelző mögötti kamera megoldással rukkolt elő. Innovatív :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#805) gretzky77 válasza SsPL711 (#800) üzenetére


gretzky77
veterán

Anno nekem is volt rajta gyárilag fólia, az enyém origi bontatlan volt! Nem üveg de volt rajta!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#806) SsPL711 válasza gretzky77 (#805) üzenetére


SsPL711
őstag

A Nothing-on is van fólia gyárilag, de nem üveg
A telefonon körbe nem volt fólia azt írta egyébként.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#807) fuzaco válasza Kincsesss (#803) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Szerintem kimondottan szép a kijelzője, nem tudom mit vártál. És még az itteni meg GSMarenas teszt is külön kiemelte, hogy szép éles és nagyon pontosak a színek, szóval nem csak laikus szemmel jó.

Mondjuk az már egy ideje egyértelmű volt, hogy neked nem fog ez a telefon megfelelni, te felsőkategóriás telefont vártál egy középkategóriástól.

(#808) Lasy válasza Kincsesss (#796) üzenetére


Lasy
veterán

Mi már az elején mondtunk, hogy nem a te telefonod, erre mégis megveszed.
Gratulálok

+36702778032

(#809) popely16


popely16
tag

Sziasztok, Google Pay szolgáltatás működik a keszuleken ?
iPhone 12 használok, gondoltam kipróbálok egy Nothingot is. nekem a telefonnal fizetés nagyon fontos funkció lenne.
Köszi

(#810) fuzaco válasza popely16 (#809) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Szia, elvileg működik, mondjuk én nem tudtam kipróbálni, mert ugye OTP nem támogatja..

(#811) gyalu 1 válasza popely16 (#809) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

A Google pay működik. Attól függ melyik bank kartyáját akarod felvenni? Jelenleg ezen bankok által kiadott kártyákat tudod használni

(#812) DrDoktor válasza Kincsesss (#796) üzenetére


DrDoktor
tag

Semmi baja a panelnak ez egy visszavitt fos alza kapja be.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#813) Laurh


Laurh
aktív tag

Pixel 6a-val szemben mennyire lehet versenyképes alternatíva a Nothing? Valakinek van összehasonlítási alapja. :R

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#814) Lasy válasza popely16 (#809) üzenetére


Lasy
veterán

Igen működik és használom is.
Iszik német kártyával

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#815) SsPL711 válasza Laurh (#813) üzenetére


SsPL711
őstag

Pixel 6a kamerában sokkal jobb a 2022-es kamera tesztek alapján.
YT-on vannak összehasonlítások, tessék megnézni.
De, minden összehasonlítás szubjektív, kinek mi a fontosabb egy telefonnál.

Nekem pixel 6a nem kéne, pl. azért mert csak 60Hz-et tud a kijelző és kicsi a kijelzője, nekem már a 6.55 is kicsi, ami a Nothing-nak van.
Pixel 6a hátrány (számomra):
- Gorilla. Glass 3
- Nem támogatott hivatalosan Magyarhonban
- 6.1"-os kijelző méret
- Műanyag hátlap
- Nincs vezeték nélküli töltés
- Üzemidő
- 18Watt-os töltés
- 8Mp-es Selfi kamera (Nem mintha használnám)
- 60Hz kijelző frissítés

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#816) SsPL711 válasza SsPL711 (#815) üzenetére


SsPL711
őstag

Lemaradt, a pixel 6a listáról, hogy csak 6GB RAM van benne.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#817) Laurh válasza SsPL711 (#816) üzenetére


Laurh
aktív tag

Köszi a választ, néztem összehasonlításokat már. :R
Egyedüli "félelmem" hogy igaz nem itt, de külföldi fórumokon is olvastam illetve láttam fotókat tavalyi 10-11. havi gyártású zöldülő kijelzős készülékekről. (ami számomra azért fura, mert a sok beérkezett panasz ellenére sem figyelnek rá oda a gyártás során :F )

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#818) SsPL711 válasza Laurh (#817) üzenetére


SsPL711
őstag

Ez sajnos benne van a pakliban, az enyém se tökéletes ebből a szempontból, de online vásárlás esetén ott a 14 nap elállás.
Engem egyáltalán nem zavar a greentint jelenség a napi használatban.
Csak kifejezetten akkor látszik ha "mikroszkóppal" direkt azt keresem.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#819) snakefaith válasza Laurh (#813) üzenetére


snakefaith
csendes újonc

Szia
Sonyròl váltottam Nothingra és Pixel7re a kettö közül a nothing a nyerő. Szerintem sokkal szebb a képe ujjlenyomat olvasò tökéletes pixel sokat téveszt. Kamerával egyikkel sincs gond. Hardware terén sincs rá panasz. Plusz számomra ott a glyph ami nagyon cool. Az 1.5 frissítésel a nothing kevésbé merül mint a pixel7. A zöld kijelző sajnos benne van a pakliban de például nekem se jelentkezett még 1hónap után. Garancia érvényesítés mindkét tipusnál nyögvenyelős mivel nincs magyar szervìz. Egy kicsit már bánom hogy nem egy fehéret vettem a pixel7 helyett.

(#820) fuzaco válasza Laurh (#817) üzenetére


fuzaco
csendes tag

A green tint minden OLED készüléknél benne van a pakliban. Ha rákeresel Google-ben, hogy "6A green tint", láthatod, hogy annál is bőven előfordul. Mint minden más OLED készüléknél.

(#821) Kepi p4 630


Kepi p4 630
tag

Sziasztok.

Nem tudom nektek feltűnt-e, hogy korábban az összes menüpont a beállításokban a nothing pontos betűtípusával volt kiírva. Most a legújabb frissítéssel, vagy talán már korábban is 1-2 menüpontban maradt a betűtípus, a többinél nem. Érdekes, hogy ez nem egységes... Avagy nálam van a hiba.

(#822) fuzaco válasza Kepi p4 630 (#821) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Nálam is ilyen, már 1.1.8-ban is ilyen volt. Always on display-en is sima betűtípusban van a dátum meg az időjárás. Ha angolra rakom a telefont, akkor jó, szóval csak a magyart nem szereti valamiért, gondolom ékezetes betűk miatt vagy franc se tudja.

(#823) Kepi p4 630 válasza fuzaco (#822) üzenetére


Kepi p4 630
tag

Akkor valószínűleg idő kérdése és megcsinálják rendesen magyarra is.

(#824) gretzky77 válasza Kincsesss (#798) üzenetére


gretzky77
veterán

Neked kb sztem teljesen felesleges volt megvenni, borítékolható volt, hogy valami bajod biztos lesz vele! Azt viszont nem értem, hogy a leírásod alapján egyértelmű, hogy egy újra csomagolt készüléket kaptál akkor miért nem viszed vissza és vered ki a palávert, hogy nem tájékoztattak, hogy a készülék újracsomagolt, ehelyett inkább megpróbálod itt eladni! A leendő vevőt vajon tájékoztatod ezekről a problémákról? :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#825) Knife.McL válasza Kepi p4 630 (#821) üzenetére


Knife.McL
tag

Gondolom ez lett a megoldás arra, hogy az ékezetes karakterek elütöttek a nothing betűtípusban, ahol megjelentek ékezetek ott más betűtípussal jelent meg. Így gondolták legalább egységes az adott szöveg.

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#826) Knife.McL válasza laaceee98 (#620) üzenetére


Knife.McL
tag

Épp a gyerekkel játszottunk, mikor eszembe jutott, hogy kipróbálom a makrót:
Nothing makró
Szerintem kifejezetten vállalható, a Glyph pedig rádob egy lapáttal.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#827) T. I. válasza gretzky77 (#824) üzenetére


T. I.
senior tag

Írta a kolléga korábban, hogy az ajándék fülest már gyakorlatilag előre eladta. Gondolom, ezért nem akarja/tudja/fogja visszaküldeni.

(#828) fuzaco válasza Kepi p4 630 (#823) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Az az érdekes, hogy franciául és spanyolul is jó, ékezetekkel együtt:
raz4rfvws8ka1.jpg (1080×2400) (redd.it)
7prdq1cse4ka1.png (1080×2400) (redd.it)

Lehet, hogy a magyart csak simán nem tesztelték, mert nincs itt hivatalos forgalmazás. De ezek szerint nem lenne nagy dolog javítani, ha egyszer a betűtípus már alapból támogatja az ékezeteket.

(#829) Kincsesss válasza T. I. (#827) üzenetére


Kincsesss
tag

+1 :R ( de beszéltem az Alzával.)

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#830) Kepi p4 630 válasza fuzaco (#828) üzenetére


Kepi p4 630
tag

és ami még érdekes, hogy pont a "kísérleti funkciók" maradt a nothingos betűtípussal írva. Én régebben azt figyeltem, hogy csak az ő betűt nem ismerte, minden más ékezet ment neki.

(#831) gretzky77 válasza T. I. (#827) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát ezt értem, de mégse adta el a fülest, újra meg lett hirdetve! Na de mindegy is az ő dolga!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#832) SsPL711 válasza Kepi p4 630 (#830) üzenetére


SsPL711
őstag

Pedig pár verzióval ezelőtt ki lett javítva a magyar is, láttam.
De igazad van, az 1.5.2-ben minden sima, kivéve a Tesla-s menü. :(((

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#833) fuzaco válasza SsPL711 (#832) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Írtam egy bug reportot, hátha kijavítják majd valamelyik update-ben.

(#834) SsPL711 válasza fuzaco (#833) üzenetére


SsPL711
őstag

Van még egy bug.
Kétszer koppintás a lezárásnál, ha éjszakai mód be van kapcsolva (kék fény szűrő vagy olvasó mód) a lezárási animáció nem éjszakai mód üzemben fut le hanem normálban. :R

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#835) fuzaco válasza SsPL711 (#834) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Ja, az nekem is feltűnt, hogy ahogy lezárod a képernyőt, visszaállnak a színek alaphelyzetbe. Max hideg színen használom a telefont, és az is visszaáll, nem csak az éjszakai mód. De erről már biztos tudnak, a betűtípusra csak azért csináltam, mert nem hiszem, hogy túl sok magyar szólt nekik. :)

(#836) Laurh


Laurh
aktív tag

Egy fekete Nothingal én is becsatlakoztam.
2022.10. havi gyártás green tintnek szerencsére nyoma sincs.
Lőttem vele pár teszt képet lencsehibát sem tapasztaltam.
A Glyphre nincs valami gyorskapcsoló, mint pl a vaku-ra? (vagy csak kamera appban lehet bekapcsolni)

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#837) ezrrl


ezrrl
csendes tag

Sziasztok!
Egy hetes Nothing Phone készülékemnél kijelző hibát fedeztem fel. Hivatalos oldalról rendeltem, ezért őket kerestem meg a visszaküldéssel kapcsolatban. Válaszukban azt kérik, hogy válaszoljak meg két kérdést, amelyeket nem tudok értelmezni.
Tudnátok segíteni?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#838) fuzaco válasza ezrrl (#837) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Hát ez elég érdekes... Elsőnél fogalmam sincs mire gondolnak, olyan mintha használati utasításra vagy valami ilyesmire hivatkoznának, hogy erősítsd meg, hogy a 107. sorban leírt probléma-e az, de nem találtam semmi dokumentumot amiben lenne ilyesmi. Másodiknál szerintem azt akarják tudni, hogy milyen fényviszonyokban jön elő a probléma, mert hogy a jelenlegi környezeti fények kompikáltak és lehet az okozza a problémát.

De amúgy szerintem kérdezz rá a hivatalos Discordon, ott hátha többet tudnak.

(#839) ezrrl válasza fuzaco (#838) üzenetére


ezrrl
csendes tag

107-es sorral kapcsolatban szerintem az oldalukon lévő Vásárlási feltételek 10.7 sorára gondolnak és azt kérik hogy erősítsem meg, hogy azzal lehetőséggel élnék-e. Köszönöm a segítséged! :R

(#840) Kincsesss válasza ezrrl (#837) üzenetére


Kincsesss
tag

Megint kijelző hiba.... :((

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#841) Kincsesss válasza ezrrl (#837) üzenetére


Kincsesss
tag

1 hét után, hogyan fedezted fel? Mikori gyártású?

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#842) ezrrl


ezrrl
csendes tag

Igen, augusztusi gyártás... Viszont van egy másik a családban, ami hibátlan.

(#843) ezrrl válasza Kincsesss (#841) üzenetére


ezrrl
csendes tag

Nem igazán használtam még sötétben(még nem költöztem át teljesen a régi telefonomról) és tegnap este láttam meg... a maximum fényerőn kívül mindig látszódik, hogy egy pontban gyengébben világít kijelző mint kellene.

(#844) Kincsesss válasza ezrrl (#843) üzenetére


Kincsesss
tag

Én már összecsomagoltam ....Alzába vissza megy. Szomorú, h egy alapvetően szimpatikus készüléket így elszúrtak. Elfogadhatatlanok ezek a silány kijelzők....a spórolás ordít.....

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#845) ezrrl válasza Kincsesss (#844) üzenetére


ezrrl
csendes tag

Egyetértek, a kijelzőn kívül az egész telefon nagyon rendben van szerintem... Lehet jobban jártak volna egy 90hz-es minőségibb kijelzővel... Kíváncsi leszek, hogy alakul a cég jövője.

[ Szerkesztve ]

(#846) Laurh


Laurh
aktív tag

Gyári időjárás widget-nél mi a trükk, hogy frissüljön? Amikor belelépek akkor frissülnek le az adatok. (hőmérséklet)

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#847) fuzaco válasza Laurh (#846) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Nincs trükk, sajnos Android 13-as update óta bugos, remélhetőleg következőben javítják.

(#848) Laurh válasza fuzaco (#847) üzenetére


Laurh
aktív tag

Köszi, akkor erre várni kell.
Másik dolog amire nem lelem a választ, hogy beállított ébresztés esetén a kis óra ikont a fenti állapotsoron nem tudom elővarázsolni.

[ Szerkesztve ]

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#849) Lasy válasza Laurh (#848) üzenetére


Lasy
veterán


Ott van az ikon. Igaz 5-10 perccel korábban az ébresztés előtt.
Igaz nekem egy napra 5-6 ébresztés van állítva. Mert nem kell akkor nézni az órát, és jobban telik a nap

+36702778032

(#850) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

Nálam sem volt hosszú életű a készülék!Szerdán vettem át, még pont az ajándék fülessel. 2022.08 havi gyártás,de ez is kijelzőhibás, csomagolom is össze és megy vissza az Alzának.
Van tapasztalat hogy mennyi idő alatt térítik vissza az árát? és hogyan?

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.