Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ghiottone válasza Neurotoxin (#37) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ja. Kínai Spigen :DDD , én már évek óta így hívom ezt a verziójú tokot. Ha valamelyik telefonomhoz nincs rendes Spigen, akkor tuti ilyet veszek, mert eléggé jó minőség.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#52) sfdrakex


sfdrakex
nagyúr

“Android 13 frissítés valamikor majd csak a jövő év első felében érkezik, és ez jelenthet bármit május 31-ig.”
Az első félév vége nem június 30?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#53) KonzolKartel válasza K0vasz (#50) üzenetére

Legtöbb user a mai napig nem tudja mi az a Oneplus...Elég relatív mit nevezünk "noname"-nek.
Ez az első telefonuk.

Én pár hete használom, ennyi pénzért szerintem kiváló vétel.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#54) dave0825 válasza Shyciii (#17) üzenetére


dave0825
őstag

Gusztustalan, P30 is ilyen lett, azért vártam vele egy jó ideig, feleségem egyből frissítette, neki tetszett. Hát nekem kellett idő megszokni, de beadtam a derekam. :(

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#55) #95462144 válasza KonzolKartel (#53) üzenetére


#95462144
törölt tag

Az amiknál és az angoloknál eléggé népszerű brand és többek között ennek is köszönheti az eladási sikereit meg Carl Pei neve is húzó tényező... Első fecske, ennek fényében drága illetve kiszámíthatatlan a jövőjük a mobilpiacon ez a frissítések terén is vet fel kérdéseket.

Van az a mondás, hogy elsőre nagyot kell dobbantani és ez részben sikerült is a fancy csilli-villi csillámpónis faktorral, ami valamennyire egyedivé teszi, de minden másban átlagosnak mondanám nem pedig kiválónak...

egyébként a kommenteket olvasva elképesztő mi megy itt ez lenne a Carl Pei effektus? :DDD

(#56) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez a telefon majdnem jó, csak a memóriakezelése nagyon rossz és az animációk döcögnek néha.

(#57) DrDoktor válasza ollie (#36) üzenetére


DrDoktor
tag

Értem elfogadom!Köszi a konkretizálást!
De nem értek egyet. :R

#56ForRedGlory
Memória kezelés valóban nem 100% sajnos de Nova Launcherrel nem érzek akadást a gyári beállításokban sem.
A gyári launcherre lehet kellen még optimalizálni

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#58) ForRedGlory válasza DrDoktor (#57) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nálam a Nova konkrétan élvezhetetlenül szaggat. :DDD

(#59) ujvendeg válasza mjani1172 (#1) üzenetére


ujvendeg
tag

Csak egy apró pontosítás a szerzőnek és a t. olvasóinak: hosszú huzavona után, a Samsung Galaxy S21 FE - sokáig kétséges volt, hogy egyáltalán elkészül-e - 2022. január 7-én került bejelentésre: a neve a tavalyi esztendőre utal, de a telefon valóságos forgalmazása 2022 januárjának második felében kezdődött, más szóval, majdnem csakis annyira tavalyi telefon, mint a Xiaomi 12-es alapsorozata: ezt, mint ismert, 2021. december 31-én tették hivatalossá, ami gyakorlatilag értelmetlen dátumozás volt, mivel a készülék először 2022-ben került a fogyasztók kezébe. Öt angol nyelvű szaklap nevét adom meg e tényekről, ha bárki kételkedne. A tesztelt telefon fényjátékában az égvilágon semmi nem eredeti. A Huawei egy igen szerény képességű - de akkor az volt a középkategória -, amúgy meglehetősen népszerű, és ma már elképzelhetetlen áron kapható telefonja, a Huawei Y3 II - egészen hasonló fényjáték-trükköket adott elő a kameragyűrűjével, mint amit ez a kissé túldicsért, már a piacra kerülésekor problémákkal teli telefon. Az, amit tud, több tucat, vagy inkább többször több tucat telefonról elmondható. De fényjátékot a Huawei 2016-os aprócska telefonján kívül más készülék is tudott. Biztosan bennem a hiba, de nem igazán értem, hogy egy mobiltelefon - ami számomra elsősorban még mindig leginkább telefon - értékéhez, tudásához mit ad hozzá a hátoldalán villogó, giccses fényjáték.... (A kollégával egyetértek.)

(#60) DrDoktor


DrDoktor
tag

Pontosítanék
"Örömteli, hogy a gyártó erre az oldalra nem egy, hanem két 50 megapixeles kamerát pakolt, viszont az alapokat jól letudó szoftver részletes kézi fotós-videós módot egyelőre nem kínál,"
Kézi videós mód nincs
Fotóknál azonban minden állítható iso,wb,focus és még a záridő is egészen 32 secig

49 dooo
"Nem tudom, kinek vagy a másodregje (lehet, hogy rájönnék, ha sokat agyalnék rajta, de most nincs kedvem), de ha így haladsz, lassan harmadik (vagy ki tudja, hányadik) regre is szükséged lesz.
Kamugép.
Használd egészséggel a semmidet (már ha nem kamuzol arról is), és ne égesd magad ennél is jobban."

Természetesen tökéletesen igazad van mindenben amit leírtál.
Iszonyat értékes építő hsz volt még sok ilyet.Hasznodra válik!

#59
"de nem igazán értem, hogy egy mobiltelefon - ami számomra elsősorban még mindig leginkább telefon - értékéhez, tudásához mit ad hozzá a hátoldalán"

De leírták a cikkben is fotózásnál pl makrónál, portrénál este nem rossz .Ráadásul teljesen más tónusú mint egy átlagos sárgás vaku még ha az két tónusú is sok esetben. Nem kell használni amúgy on off.Veszíteni semmit nem veszítesz van egy plusz öröm boldogság.
Amennyiben ennyire konzervatívan gondolkodna a világ mint most te ma nem léteznének multimédiás telefonok(Videó,fotó ,DAC/AMP egy mobiltelefonban)Mer' ugye minek a telefonba bármi ami nem telefon mit ad hozzá..Kinek mit?Ez a kérdés .Nekem elfér nem zavar ha valakinek nem tel vesz a 10000000000 készülék közül olyat amiben ez nincs.Semmi másban nincs amúgy itthon kapható készülékek közt csak ebben.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#61) Shyciii válasza DrDoktor (#57) üzenetére


Shyciii
veterán

Memória kezelés valóban nem 100% sajnos de Nova Launcherrel nem érzek akadást a gyári beállításokban sem.

Nem 100%-os a memóriakezelése? Hát de ez hogy lehet? Azt írtad pár kommentel előbb, hogy ez egy vegytiszta android, és ez hatalmas előny a laggoló gagyi Samsunghhoz képest pl.. Sikerült a vegytiszta androidot amibe bele se kellett nyúlniuk elcseszni? Ha a te felfogásodat nézzük a bloatware-mentes vegytiszta androidora vetítve, akkor azért baromi nagy tudás kell, hogy a vegytiszta androidot elba.xák :D És akkor nem említek olyan gyermeteg fejlesztői hibát, hogy nem tudja a rendszer rendesen mutatni, hogy mikor lett töltőről lehúzva a telefon, mert bár a vegytiszta android erre évtizedek óta képes, de a Nothing phone vegytiszta androidja össsze-vissza mutat minden baromságot :DDD
És ráadásul a Nova launcher is akadozik egy komment szerint. Hát ez őrület! Újfent milyen jó a Nothing vegytiszta androidja, igazi előny.

[ Szerkesztve ]

(#62) gretzky77 válasza ForRedGlory (#58) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát nem tudom, hogy új vagy használt telefon van, volt nálad én sem a gyári launcher sem pedig Nova (megvásárolt) launcher esetén nem tapasztaltam semmiféle döcögést akadást!

Más: azért a vezetékmentes töltés és fordított töltés annyira nem elterjedt ebben a kategóriában! Maga a készülék sztem nagyon nagyon jól összerakott minőségi, jó üzemidő egész kellemes kamerával! A glyphs ugye kikapcsolható enélkül is elég egyedi a hátlap! Sztem egyáltalán nem annyira gáz a készülék, mint páran mondják, akár tapasztalat nélkül is ítélkeznek sokan! Aztán, hogy frissítések terén mi lesz, majd kiderül, felesleges előre temetni! Természetesen ez szigorúan a SAJÁT véleményem! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#63) DrDoktor válasza Shyciii (#61) üzenetére


DrDoktor
tag

"Nem 100%-os a memóriakezelése? Hát de ez hogy lehet? Azt írtad pár kommentel előbb, hogy ez egy vegytiszta android, és ez hatalmas előny a laggoló gagyi Samsunghhoz képest pl..
-A lag és a memória managment 2 külön dolog.....Ezt benézted nagyon
Sehol nem gagyiztam a samsungot.Olyan szavakat próbálsz hozzám társítani amit nem írtam.Nem értem mi szükség erre..

" Sikerült a vegytiszta androidot amibe bele se kellett nyúlniuk elcseszni?"

-Nincs elcseszve azt mondtam nem a legjobb van vele dolog .De amúgy lehet csak nekem mint láthatod egy teszt sem említi...

"És akkor nem említek olyan gyermeteg fejlesztői hibát, hogy nem tudja a rendszer rendesen mutatni, hogy mikor lett töltőről lehúzva a telefon, mert bár a vegytiszta android erre évtizedek óta képes, de a Nothing phone vegytiszta androidja össsze-vissza mutat minden baromságot :DDD"

Nincs ilyen gondom
Nova nem akad .ha szertenél erre bizonyosságot találkozzunk de vegyük videóra mint használod.Szerteném látni az arcod :D

De amúgy minden rendben nálad?
Tök támadó jelleget mutatsz fel egy egyszerűi napi használat cikk a Nothing phone 1 felé.
Senki nem kényszerít a használatára.
Ha annyira gázos lenne a készülék a tesztek nagyrésze megmondaná de látod az itteni cikkben sincs ilyen.De bizos jön majd a duma mint a HUawei cikkeknél,hogy lefizették a mobilarénát...
Ez tuti jele ennek idézem a tesztelőt:

"' A Galaxy S22 Ultra megirigyelhetné a vegytiszta rendszer szélsebes működését és hibátlan animációit. "
:)) ;] :))

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#64) ForRedGlory válasza gretzky77 (#62) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor pech, mert nálam borzasztóan a Novával és a gyárival sem tökéletes. Gyárival nem minden alkalmazás animációja akad, de jellemzően a böngésző(k) igen. Mindegy, emiatt és a memóriakezelés miatt amúgy sem marad nálam. Nekem 12 GB memória mellett ne töltögesse újra a böngésző ablakokat, amikor kb 4-5 alkalmazás fut és egy sem játék.

Azt sem értem, hogy miért nem lehet a három gombos navigációnál például felcserélni a vissza gombot és az app váltó gombot. Naná, hogy "vissza-bezár-app váltó" sorrendben van, én meg "app váltó-bezár-vissza" sorrendben használtam világ életemben és nem vagyok hajlandó átszokni. Mostanában nem volt dolgom gyári androiddal, de nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen alap dolgokat ne lehetne benne módosítani. Ha meg nem lehet, akkor irtó gagyi, bár lehet én szoktam hozzá a Samsung felhasználó barátabb felületéhez.

[ Szerkesztve ]

(#65) gretzky77 válasza ForRedGlory (#64) üzenetére


gretzky77
veterán

A három gombos vezérlés esetén a gombok felcserélése Pixel esetén (gyári android ugyebár) sem lehetséges!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#66) ForRedGlory válasza gretzky77 (#65) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem zártam ki a lehetőségét annak, hogy nem lehet. Írtam is, hogy ha nem lehet, akkor gagyi.

[ Szerkesztve ]

(#67) mad823 válasza ForRedGlory (#66) üzenetére


mad823
őstag

Már nem emlékszem, hogy a 12-ben lehetett-e vagy sem, de a 13-ban tényleg nincs gombcsere. Mondjuk én azon is meg fogok lepődni, ha a 14-re egyáltalán megmarad a gomb alapú navigáció. A 10 óta elérhető, kiforrott a gesture alapú, sztem nettó felesleg a legacy gombos megtartása.

(#68) tothl


tothl
addikt

Egy sima S22 100x jobb készülék ennél.

(#69) kutga válasza tothl (#68) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem nem egy kategória a kettő.

Let the Zone take me if I am.

(#70) *RLaci* válasza tothl (#68) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ezt az A szériával illik összehasonlítani.

mad823 Nexuson, Pixelen mindig így volt a gomb sorrend, soha nem lehetett cserélni. Én mondjuk még mindig a három gombosat használom, beégett.

(#71) tothl válasza *RLaci* (#70) üzenetére


tothl
addikt

Na de árban az S22 ellenfele, akkor hogy van ez ? :D

(#72) kutga válasza tothl (#71) üzenetére


kutga
nagyúr

Hol? Az S22 még sok kedvezménnyel is 200 felett van.

Let the Zone take me if I am.

(#73) tothl válasza kutga (#72) üzenetére


tothl
addikt

Igaz, de 250 -ért már jobb választás lehet, az A széria hasonlítás meg azért nem fair mert az meg jóval olcsóbb.

(#74) Shyciii válasza ForRedGlory (#64) üzenetére


Shyciii
veterán

A vegytisztia android hátránya, hogy semmit nem tudsz testreszabni, állítani (tiszta iphone...). Ezért fapados sok embernek a Pixel, és pl a Nothing phone is.

(#75) KonzolKartel válasza Shyciii (#74) üzenetére

Ha nem gyárit, akkor mindig stock android alapú romokat használok.
Szerintem nem nagyon tudsz olyat mondani, amit ne lehetne variálni root esetén.
Xposeddel akár a frameworkbe is úgy nyúlsz bele, ahogy neked tetszik.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#76) DrDoktor válasza tothl (#68) üzenetére


DrDoktor
tag

350 vs 199....

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#77) Shyciii válasza KonzolKartel (#75) üzenetére


Shyciii
veterán

Nyilván az emberek 90%-a pont nem tud a root-ról, a kis %-a a root-ot még éppen ismeri, az Xposeddel már annak is kis hányada érti. 1%-a meg végképp nem fog tudni a frameworkbe belenyúlni és módosítani. Ez még egy-egy fejlesztőnek is problémás, mert nem egy bugba futottam már én is bele, mikor más munkásságukat teszteltem anno...Arról nem beszévle hogy több xposed modul esetén összeakadásokra lehet számítani, plusz a gyári, de a custom kernelek egy-egy belsős modulja is viselkedhet furcsán, úgyhogy az xposed modulokról én már régen leszoktam.
Arról nem beszélve, hogy abban a pillanatban, hogy rootoltad a készülékedet, máris egy szép nagy ajtót nyitottál a rosszindulatú alkalmazásoknak, vagy hackereknek. Gyakorlatilag tárt karokkal fogadod őket.

[ Szerkesztve ]

(#78) istnag válasza DrDoktor (#76) üzenetére


istnag
addikt

és #72 kutga

S22 5G Samsung oldalon, tegnap: 195.994 ft. - 2 kuponnal és készülékbeszámítással (amit nem kell beküldeni)

[ Szerkesztve ]

(#79) DrDoktor válasza istnag (#78) üzenetére


DrDoktor
tag

Több mint egy éves telefon árát hasonlítod egy 1 hónapja megjelenthez. Ráadásul kuponokkal készülék beszámítással.Egyik sem érhető el mindenkinek és a készülékbeszámítás még lutri is ,hogy EGYÁLTALÁN a tmx ad e érte valamit is.Mint itt is láthatod 380 huft....

Maradjunk a tényeknél ha valaki hivatalosan besétál a samuihoz és se kuponja mert éppen nincs a készüléke meg 300 forintot ér akkor a s22 :349.000 huf
Ha én most besétálok az emaghoz, hivatalos nothing kereskedő akkor 200.000 huf a Nothing
Mondok jobbat nekem is van 80.000 hufos emag kuponom visszatérítésből meg 10.000 huf os kuponom a nem megfelelő piaci dolgaik miatt anno akkor nekem a nothing úgy ,hogy eladtam volna a p30 prot nyomott áron mondjuk 50.000 hufért akkor a Nothing 60 ezer forintba került volna...
60 vs 195.....Megint ott tartunk nem egy árkategória!
Érzed ugye miért értelmetlen amivel próbálkoztál?....

És akkor még ez is:
"Galaxy S22SM-S901BLVDEUE128 GB | 8 GBLila
Az új termékeink iránti megnövekedett érdeklődés miatt előfordulhat, hogy egyes modellek kézbesítése több időt vesz igénybe. Mindent megteszünk azért, hogy az előrendelt készülékeket mielőbb eljuttassuk a tulajdonosokhoz, az okozott kellemetlenségért elnézést kérünk.
Hamarosan"
NEM KAPHATÓ!

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#80) kutga válasza istnag (#78) üzenetére


kutga
nagyúr

Pár hónapja 160 környékén hozhatta el aki szemfüles volt. :)

Let the Zone take me if I am.

(#81) DrDoktor válasza kutga (#80) üzenetére


DrDoktor
tag

jaja s22 ultrákat hoztak el 200.000 alatt weblap hiba miatt

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#82) istnag válasza DrDoktor (#79) üzenetére


istnag
addikt

:D
Rendben.

(#83) Neurotoxin válasza WhiteWalker (#43) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Volt 2 db Samsung telefonom, legutóbb édesapámnak is azt vettünk, de már nem kellene, túlárazott vackok, abban az árban inkább iPhone. Jelenleg is teljesen megvagyok a 2 éves XS-el...A kolléganő nemrég hozott el a Yetteltől egy Samsung S22 Ultrát valami 180e + 18e havidíjért, nem hogy ennyiért nem kellene, de 500e-ért rablás kategória konkrétan.

Egyébiránt Samsung a mosógépem, hűtőm (mindkettő digi inverteres) és a mikróm is, lényegében mindegyikkel elégedett vagyok, viszont a mikróban nem látom melegítés közben az ételt, olyan haloványra veszi vissza a belső lámpáját, de valószínűleg az általam jövőben sosem használt grill funkció az oka, az pedig, hogy vélhetően konstrukciós hiba miatt zörögnek benne az edények időnként, már elengedtem...

#51 ghiottone : Sosem láttam eddig, de legalább ha ilyen gondja lesz a környezetemben valakinek, ajánlani fogom! :DDD

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#84) DrDoktor válasza istnag (#82) üzenetére


DrDoktor
tag

Köszi tisztelem az olyan forumozot akiket tényekkel meglehet győzni!

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#85) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Egyedi? Ezen mi az egyedi? Ugyanolyan telefon, ugyanolyan Android, mint a többi droidos cumó :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#86) bostone válasza istnag (#78) üzenetére


bostone
addikt

Időzítve vannak ezek az akciók vagy teljesen véletlenszerű időközönként dobja be őket a Samsung?

@hcl:
Szerintem a ledek miatt írják, hogy egyedi a megjelenése, mert más mobilban ilyen nincs.

(#87) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

A világítás kétségtelenül egyedi, de nekem kicsit bazári. Amúgy nem rossz telefon, de ennyiért beleférhetett volna egy 870, vagy picit nyithatott volna olcsóbban. (Persze nyilván a mostani helyzetben ez nem egyszerű). Meglátjuk milyen lesz az életciklusa.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#88) KonzolKartel válasza Shyciii (#77) üzenetére

Az emberek 90% nem tud erről a telefonról. Ez az első készülékem az elmúlt 7-8 évben, amit nem rootoltam (egyelőre), és nem hackeltek meg egyszer sem. Ha meg akarnak hackelni, nem azon fog múlni, hogy SU vagyok e.
Xposeddel tényleg nem egyszerű, de az is olyan, hogy csak egyszer kell végig szenved.
A Phone 1 réteg termék.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#89) hcl válasza bostone (#86) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát... Ha ennyi az egyediség manapság, az elég sovány... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#90) Shyciii válasza KonzolKartel (#88) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez az első készülékem az elmúlt 7-8 évben, amit nem rootoltam (egyelőre), és nem hackeltek meg egyszer sem. Ha meg akarnak hackelni, nem azon fog múlni, hogy SU vagyok e.

Vagy nem tudsz róla...Egyébként mindig jót röhögök ezeken a mondatokon: "egyszer sem hackeltek meg", "sosem kaptam vírust".
No pont az ilyen emberek miatt vannak olyan iszonyat szar informatikai rendszerek, amiben ki-be lehet járkálni, adatokat lopni, és a tudtuk nélkül automata botok futnak a gépén :D

Xposeddel tényleg nem egyszerű, de az is olyan, hogy csak egyszer kell végig szenved.

Illetve akarod mondani, hogy minden egyes esetben, mikor egy Pixelen szeretnél egy olyan funkciót, ami minden más készüléken van. És ugye itt nem a Xposed installjára értem, hanem hogy akárhányszor új funkciót akarsz, akkor framework szétszed, a megfelelő helyen módosítasz (ehhz már jobb fejlesztői ismeretek kellenek), és majd újra összerak, és modul install.

(#91) Kasya válasza istnag (#78) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezek a kodok ilyen nagy titkok? Csak neked erhetok el?

(#92) bostone válasza hcl (#89) üzenetére


bostone
addikt

Ma már a kis dolgoknak is örülni kell.
:)

(#93) mrThomi válasza DrDoktor (#79) üzenetére


mrThomi
addikt

Megertem hogy kialsz a telo mellet en majdnem 2 hetig hasznaltam, nem mondom hogy hasznalhatatlan, de kezdetnek sok volt a hiba es a bug. Utobbibol azert maradt is meg rendesen a mobilba. A dizajn olyan amilyen, elöször kicsit huu, aztan nekem kezdett mar inkabb bazariasan hatni. Masfel honapja nem jött frissites es ki tudja mikor lesz ra egyaltalan 13 beta. Pl van benne aod, oke, de vagy be vagy ki van kapcsolva mas opcio nincs benne. Kijelzöt 2 koppal fölebresztve nem talalja a beallitott fenyeröt. Összesegeben nem er meg ennyit es sajnos nem egy jo telefon, legabb is nekem. Alig hasznalt S22-t 200 alatt meg mar böven belehet rantani, es nem több mint egyeves telorol van szo hanem februari

Nothing Phone (2a)

(#94) hallerlaller válasza Kasya (#91) üzenetére


hallerlaller
addikt

kupon kunyeráló topikban osztogatják

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#95) *RLaci* válasza mrThomi (#93) üzenetére


*RLaci*
addikt

3 frissítés jött az egy hónap alatt amíg használtam.

(#96) kutga válasza Kasya (#91) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem, van rá külön topik.

Let the Zone take me if I am.

(#97) doooo válasza DrDoktor (#79) üzenetére


doooo
veterán

De neked volt mindkettő, nem? Te hasonlítottad őket össze, nem? Mit számít, milyen árkategória a "több, mint egy éves S22" (lolololol), mit számít, hogy kapható épp vagy sem?
Csak nem tudom, hogy a P30Pro (amit amúgy nem igazán lett volna értelme lecserélni erre, de ez most mindegy is) előtt volt az a régi, selejtes S22-d, vagy utána?
Kezdesz nagyon belegabalyodni a különböző sztorikba. Pedig tanácsoltam, hogy még az elején fejezd be. :C

(#98) Kasya válasza kutga (#96) üzenetére


Kasya
nagyúr

+
hallerlaller

:R

[ Szerkesztve ]

(#99) Injun


Injun
aktív tag

"OLED panel tűéles" Már amennyiben a tű éles :D

(#100) Viktor0610 válasza Injun (#99) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[link]

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.