Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Lasy válasza blueMerle (#350) üzenetére


Lasy
veterán

Elhiszem, de én csak olvasom, hogy kinek milyen gondjai vannak, én meg vidám elvagyok vele.
Sőt pl voltam Pesten az egyik boltban, és mondták, ja csinálok egy regisztrációt akkor 15% kedvezmény lesz a csizma árából. Mondom miért ne. 2000 forint az 2000 forint.
Kb 3 perc alatt megvolt mobilnettel a pénztáros, csak nézett, és mondta, hogy ilyen gyorsan meg senki nem csinálta meg

+36702778032

(#352) KonzolKartel válasza Lasy (#351) üzenetére

Nekem sincs vele semmi problémám. Hozzá kell tennem, hogy én nem is szoktam keresni. Szóval nem is tudom mi az az oled smearing, meg bleaching, stb. A fekete az fekete, jók a színek, nem zöld a kijelző. Nekem semmi gondom bajom nincs vele.
Wifi, 4-5G meg mindig van, egyedül itt a házban a liftben nincs, de ott még semmivel nem volt :).

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#353) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

Nothing partners with Imint to improve video stabilization on the Nothing Phone 1

[link]

Update (11/18): Imint has confirmed that Vidhance Video Stabilization is already integrated on the Nothing Phone 1. (firmware version 1.1.6)

[ Szerkesztve ]

(#354) gyalu 1 válasza Gerr'y (#353) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Tegnap én is olvastam. Gyorsan ki is próbáltam a videót. Szerintem nagyon jó a kép stabilizálás videó módban. :))

(#355) blueMerle válasza gyalu 1 (#354) üzenetére


blueMerle
veterán

Igen, az konkrétan nagyon durván jó. :K

Lasy: ez valójában semennyire nem függ össze, hogy ez egy Nothing, sebességben ugyanott van bármely high-end teló. Ez attól függ milyen gyors a mobilneted.

Srácok, nagyon rápörögtetek az amúgy ez jó teló témára. De nagyon feleslegesen. Adott két hiba, ami nekem zavaró, ezzel vagy együtt tudok élni vagy nem. Ez mindenkinek egyéni döntése. Baromira felesleges, amit csináltok, tényleg. Egy szakmai fórumon nem arról szól a beszélgetés hogy most akkor csomagoljunk mindent pónivarázsos csillámmasszába, mert valaki csúnyát mondott a dlágaszágla, hanem ha vannak gondok akkor arról érdemes beszámolni, megosztani azt (ha user error, akkor akár egy segítség reményében is). Nincs tökéletes telefon, minden telónak vannak hibái, ez sem kivétel. És ez valószinüleg mindig is így lesz. Ami viszont tény, hogy a Nothing supportja egy kalap szart sem ér, mert jeleztem egy bugot és elküldtek melegebb éghajlatra. Ilyet egyetlen gyártó sem csinál - az a minimum hogy felvesznek egy ticketet a bugról, és tájékoztatnak hogy alakul a dolog. És ez nekem bőven elég ahhoz, hogy a gyártót leírjam. De ettől még a telefon kurva jó. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#356) Laurh


Laurh
aktív tag

Szoftveresen valamelyik javítással megemelték már a 700nitet?

Köszi :R

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#357) Gerr'y válasza Laurh (#356) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Nothing Phone (1) update brings increased maximum brightness, 5G support on Jio
[link]

The maximum brightness when displaying HDR content has been increased, but it's not clear to what level.

A kijelzo 1,200 nit fenyerovel kepes vilagitani, de a megnovekedett akkumlatorhasznalat miatt lekorlatoztak 700 nit-re. Ezt oldottak fel (teljesen/vagy reszlegesen ez nem derult ki a cikkbol) a legutobbi updattel (Nothing OS 1.1.6.).

(#358) Lasy válasza blueMerle (#355) üzenetére


Lasy
veterán

5g az 5g mindegy melyik Szolgáltató.
Szerintem.
De nem is ez a lényeg. Persze ha van jó ha tudnak róla de egy visszajelzés, vagy jelentés elég hozzá .
Én sem hívlak fel ha valami gondolom van.

+36702778032

(#359) blackmoto


blackmoto
senior tag

Szevasztok!

Tegnap érkezett egy ilyen telefon, de a tegnap esti csak szobában próbálgatás után ma jött a feketeleves. Tegnap még örültem, hogy jó lesz ez, erre ma reggel elmentem vele sétálni, tesztelni, mit is tud a kamera, és itthon a monitoron megdöbbenve tapasztaltam, hogy az összes távoli kép életlen. Ezután elkezdtem itthon három telefonnal ugyanazt lövöldözni.
Nem tud a főkamera a végtelenre állni. Csak a közeli dolgok élesek jó 5 méterig.

Szinte csak a kép szélein élesek a dolgok, amik közelebb vannak. Középen a szilvafa ágai is homály. A szomszéd tujafái... :Y

Ugyanez Mi 8-al:

Más is találkozott ilyen hibával?
Sajnos így 24 órán belül ment is szépen vissza a dobozába. :O
Pedig a kijelzője hibátlan a júliusi gyártás ellenére.
Mondjuk azt sem emelték ki egyetlen "teszt"-videóban sem hogy a felső hangszóró annyira halk média üzemmódban (zene/videó), hogy szinte mono-nak tűnik a hang.

(#360) blackmoto válasza blackmoto (#359) üzenetére


blackmoto
senior tag

Bocs, nem gondoltam hogy a fórummotor átméretezi a képeket.
Itt van eredetiben.
[link]

Mellé harmadiknak a 13 mini. Így legalább látszik, miért hányok az iPhone képeitől. A vége az lesz, hogy visszaköltözök a Mi8-ba...

(#361) DrDoktor válasza blackmoto (#360) üzenetére


DrDoktor
tag

Ismert hiba van akinek a széle homályos.Cseréltesd ki mert amúgy remek fotós. gcam is van rá.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#362) SuperMario


SuperMario
tag

Sziasztok,

Hosszas gondolkodás, valamint a jelenlegi telefonom képernyőjének betörése után csatlakoztam én is a tulajok közé egy fehér példánnyal. Eddig kevés időt tudtam vele tölteni, de nagyon tetszik a hardver, szoftveresen egy zavaróbb jelenségbe futottam bele, amibe hátha más is és van valami megoldás rá:
Beüzemeléskor szeretném átemelni a mostani telómról (S10+) az összes adatot és infót a Data Transferrel, viszont akár kábelen, akár wifin próbálom, egy idő után megszakad, dob egy sárga körben egy felkiáltójelet azokhoz, amik félbemaradtak (jellemzően a fotók, lenne 18GB amit át kéne húzina, wifin tegnap 4h10m volt a becslés erre, 160 appra, meg fél megányi SMS-re és a híváselőzményekre), majd befejezhetem a telefon beállítását. Az appokat nyilván le tudja tölteni a Play Store-ból, de örülnék ha legalább a többit át tudná másolni ezzel a módszerrel.

Járt már valaki így / látott erre megoldást? Lassan ott tartok, hogy átrakok mindent a fotókon kívül a beüzemelési varázslóval, azokat meg vagy kábelen áthúzom, vagy valami drive-on, de ez a Data Transfer stock droid megoldásnak tűnik, csak kéne működnie normálisan is.
A Samsung Gallery tud OneDrive szinkront, viszont a csodás Google Photos nem, bár ezt eddig sem használtam, így ha van olyan galéria alkalmazás, amivel kiváltható, nekem az is jó megoldás.
Illetve ha van valami mód a híváselőzmények és SMS-ek beüzemelés utáni áttöltésére, azt is szívesen veszem. :)

(#363) SuperMario válasza SuperMario (#362) üzenetére


SuperMario
tag

Nem tudom szerkeszteni, de adatmásolási gond megoldva: egyrészt ébren tartottam mindkét telefont, másrészt amíg a régin Copying in progress volt, addig nem fejeztem be a varázslóval az újat. Amint kész, az kiírta, hogy folytassam a Nothingon a beállításokat.

(#364) natë válasza blackmoto (#360) üzenetére


natë
nagyúr

Rengeteg a hibás készülék a Nothing-ok között, a júliusi szériában minden 2. rossz gyakorlatilag, nálam már volt vagy 8 db. Jellemzően lencsehiba, vagy a kijelző nem homogén (amit sötétben veszel észre). Nagyon gyenge minőségű sajnos a display. :(

[ Szerkesztve ]

(#365) blueMerle válasza natë (#364) üzenetére


blueMerle
veterán

Én búcsúztam a mai napon a telefontól. Habár hardveresen szerencsére nem volt hibás, de bőven van bug és hiba a szoftverben (használatot befolyásoló). A support pedig egy kalap szar (bejelentett 3 bug és az a válasz hogy ezzel a szolgáltatómat zaklassam. WTF!? Konkrétan hülyének nézik az embert) A hype-os újításokon kívül nem hiszem, hogy foglalkoznának a valós hibákkal :(

S21 FE 5G váltotta.

[ Szerkesztve ]

(#366) xhege


xhege
addikt

Olvasgatva az itteni hozzászólásokat is, ez még egy prototípus egyelőre. Reméljük kiforrja magát majd a következő modelleknél, ha lesznek olyanok.

[ Szerkesztve ]

(#367) *RLaci* válasza xhege (#366) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nekem akkor megint mákom volt. Első héten vettem, ahogy megjelent. Hibátlan darab.

(#368) xhege válasza *RLaci* (#367) üzenetére


xhege
addikt

Így van, te szerencsés vagy. :K

(#369) gretzky77 válasza *RLaci* (#367) üzenetére


gretzky77
veterán

Szintén elsők között vettem és nálam sem volt semmi probléma!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#370) DrDoktor válasza xhege (#366) üzenetére


DrDoktor
tag

Dehogy is.
Teljesen rendben van se több se kevesebb bug min másnál
Igen enyém is tuti valami különleges volt
Napi használatot megakadályozó buggal nem találkoztam.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#371) xhege válasza DrDoktor (#370) üzenetére


xhege
addikt

Sok különböző hibáról olvasni egy része szoftveres (különböző bugok), egy része hardveres (kijelző és kamera gondok). Ez nem jelenti azt, hogy nincsenek jó példányok is, csak sokféle hiba van és elég nagy az arány. Remélhetőleg betudható ez annak, hogy egy új gyártó első próbálkozása, és a jövőben jobban sikerülnek az újabb modellek. Én bízom benne, hogy így lesz, mert nagyon szimpatikus az irány. Stock közeli droid, jó fotós képességek, nem rossz árazás, sík kijelző (nekem mondjuk a villódzó hátlap nem tetszik, de egyrészt ez csak ízlés kérdése, másrészt nem kötelező használni szerencsére).

(#372) fm!


fm!
tag

Sziasztok,

nekem is megérkezett a telefon, júliusi széria. Pár napja nyomom, eddig semmi gond vele. Az előző telefon Xiaomi 9SE volt, ahhoz képest brutál gyors, ujjlenyomat felismerés pl. kilométerekkel jobb, mint azon volt. Itt nem kell egy ujjamat 3x rögzíteni, hogy nagyjából menjen a dolog.
A lent felsorolt hibákat én sem kerestem, a kijelző szép, a fényképek nekem élesnek tűntek, mondjuk nem néztem monitoron eredeti felbontásban, a telefonon nekem elég.
Nekem tetszenek a hátsó fények eddig, végre nem egy 100. ugyanolyan telefon. Csengőhang kicsit kevés, a retro karakterkészlet is elég kevés helyen jelenik meg, lehetne több helyen.

Illetve egyet nem tudok, hogy a piytpangba rakom ki a számológép ikonját a kezdőképernyőre? Ezt sehol nem találom, pedig telepítve van az alkalmazás.

(#373) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

(#374) soko70


soko70
aktív tag

Sziasztok, a kamera hangját hol lehet megszüntetni? Lehet volt már, akkor bocs

(#375) gyalu 1 válasza soko70 (#374) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Fényképezőgép/ beállítások/ zárhang

(#376) soko70 válasza gyalu 1 (#375) üzenetére


soko70
aktív tag

Köszi, nem vettem fent észre a kis háromszöget, köszi :R

(#377) mistar válasza soko70 (#376) üzenetére


mistar
tag

Kamera / ˇ / ... / Zárhang

Most látom, már van válasz ... nyilván nem frissítettem.

[ Szerkesztve ]

(#378) zsoltix


zsoltix
tag

Sziasztok! Mobilfizetes mukodik nektek?

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#379) gyalu 1 válasza zsoltix (#378) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Igen

(#380) zsoltix válasza gyalu 1 (#379) üzenetére


zsoltix
tag

Köszi, nekem valamiért nem tudja regisztrálni a kártyát.

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#381) gyalu 1 válasza zsoltix (#380) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Melyik bank kártyája?

(#382) zsoltix válasza gyalu 1 (#381) üzenetére


zsoltix
tag

Budapest, mostmár mkb.

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#383) gyalu 1 válasza zsoltix (#382) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Ha a Google Wallethoz akarod adni a kártyát akkor nem fog működni, az MKB nem támogatott. Az MKB saját mobilfizetési alkalmazását kell használnod.

(#384) natë


natë
nagyúr

Akinek esetleg fent van a gcam a Nothing-ján, tudna lőni egy 2x-es szenzor zoomos, kültéri fotót? Köszönöm!

(#385) zsoltix válasza gyalu 1 (#383) üzenetére


zsoltix
tag

Sajnos az sem működik.

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#386) gyalu 1 válasza zsoltix (#385) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Az viszont banki (alkalmazás) probléma, nem a telefon hibája.

(#387) DrDoktor válasza xhege (#371) üzenetére


DrDoktor
tag

most linkeljem a pixel samu apple hibkat amik ugyanezek szoktak lenni?

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#388) xhege válasza DrDoktor (#387) üzenetére


xhege
addikt

Tőlem linkeleheted, de a véleményem nem fog változni. Számomra (!!!) ez még kiforratlan, de majd figyelem, hogy alakul a márka.

(#389) zsoltix válasza gyalu 1 (#386) üzenetére


zsoltix
tag

Én is erre gondoltam. Köszi a választ

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#390) DrDoktor válasza xhege (#388) üzenetére


DrDoktor
tag

Mennyi ideig melyik szoftverrel használtad?

Amúgy akkor a pixel is kiforratlan nem?

A még a 6 os széria is zöldülő kijelzővel alig működő újjlenyomatolvasóval érkezett ,hogy csak a legfontosabbakat említsem.

Értem a 6. generáció is "kiforratlan"..... :D

A 7 es is kiforratlan mert napfényben 40% al többet eszik az akku máig nincs javítva.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#391) xhege válasza DrDoktor (#390) üzenetére


xhege
addikt

A 6-os szeria nem kiforratlan, hanem szerintem rosszul sikerült. Vannak ilyenek sajnos. A 7 Pro fogyasztását én teszteltem tűző napon és nálam nem jelentkezett a probléma. Szerintem nem kell győzködnöd el tudom dönteni egyedül is, hogy számomra milyen egy telefon. :)
Egyébként nálad volt egy jó példány, ami örömteli tényleg, de pl aki többet is tesztelt nincs olyan jó véleménnyel (pedig ő nagyon kedveli ezt a telefont) [link]

[ Szerkesztve ]

(#392) DrDoktor válasza xhege (#391) üzenetére


DrDoktor
tag

De akkor a nothing sem kiforratlan nem? sőt a 7 es is egy rossz telefon.
De probléma elismert igérve van rá javítás.Az ,hogy te állítod nem probléma(Navigálj majd vele nyáron kocsiban..)attól még az nem pattinthatod le a dolgot.

Még mindig ott tartunk semmivel nincs több probléma a nothiggal mint mással...
Szerintem ebben ennyi volt

Igen de ő is többször is kifejtette,hogy jó telefon.(nate)
Itt a topikban sem olvasom ,hogy rengeteg hibás lenne.VAn de pixelből samuból is.
Samu most frissítéssel megölt egy valag órát wtach 4-et...
Nem tökéletese de ár érték arányban remek még mindig.
Szerintem engem sem kell győzködni,hogy ez egy jó telefon én tudom használtam.

Akkor lenne értelme vitáznunk ha tömegével döglenének a np1-ek és vagy mindennapi használatot megakadályozó hibák lennének.-
De net megy kamera jó kijelző jó legtöbbször. Telefonálás jó van 5g vlote wofi minden szolgáltatónál.újjlenyomat remek.
Csak neked nem jön be ennyi megértem :R

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#393) xhege válasza DrDoktor (#392) üzenetére


xhege
addikt

Az a baj (hogy mint általában teszed), megint kiforgatod a szavaimat és kiragadott szavakon lovagolsz, míg az értő olvasás nem megy. Illetve személyes támadásnak veszed, ha valaki szerint ez a telefon nem tökéletes. Igen nate is kifejtette, hogy jó a telefon, csak minden második hibás . Ahogy korábban is leírtam, nekem kimondottan tetszik ez a telefon (nem tudom honnan vetted, hogy nem jön be), de nagyon sok hibáról lehet hallani és mivel ez egy új gyártó nem tudni mi lesz a jövője. Így számomra bármennyire is tetszik ez egy kiforratlan telefon még, és kíváncsian várom, hogy alakul majd a jövőben.
Szerintem ezt nem annyira nehéz értelmezni, mint ahogy te belelovalod magad. Részemről ezt a beszélgetést én lezártam, mert olyan, mint galambbal sakkozni. Tényleg kívánom, hogy hiba nélkül használja mindenki hosszú ideig, köztük te is, ha még megvan a telefon.

(#394) DrDoktor válasza xhege (#393) üzenetére


DrDoktor
tag

Inkább az baj, hogy úgy nyilvánítasz véleményt ,hogy nem ismered a készüléket.De itt alapvetően egy jó ár értékű sőt árkatogirájában extrákkal rendelkező készülékről van szó.
Ha a mai nokia tesztnél teszed ezt nem ítéltetsz meg mert ott konkrétan tényleg van gáz.
Itt meg olyan miatt minősíted a készüléket ami más gyártóknál is jelen lévő ott érdekes modon téged egyáltalán nem zavaró hibák vannak.Azokat nem nevezed protoitipusnak érdekes módon...Azoknál zokszó nélkül skippelsz nem zavar itt meg szóváteszed.Amikor meg ezzel szembesülsz elkezdesz terelni.Jó ,hogy zárod mert nekem sincs kedvem egy megkeseredett "donki hótéval" harcolni :R

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#395) mistar


mistar
tag

Sziasztok!
1.1.7 tapasztalat van már valakinek?
Javították az ismert hibákat?
Az én készülékemre még nem érkezett meg, de már nagyon várom.

(#396) natë válasza DrDoktor (#394) üzenetére


natë
nagyúr

Nem gondolom egyébként, hogy "prototípus" vagy problémás készülék lenne a Nothing, mert a sw-es részleg is kitesz magáért és a hw is patent. Egyszerűen olcsó komponensekkel dolgoznak és a QC is valószínűleg gyengébb náluk.

(#397) DrDoktor válasza mistar (#395) üzenetére


DrDoktor
tag

melyik ismert hiba javítására vársz?

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#398) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Lehet jelentkezni nyílt bétára (android 13)

(#399) natë


natë
nagyúr

Akciós a fehér 12-es az Alzán (fehér)

(#400) mistar válasza natë (#399) üzenetére


mistar
tag

"Akciós a fehér 12-es az Alzán (fehér)"

A fekete 128GB is nagyon jó áron van :Y

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.