Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) fuzaco válasza jeni (#899) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Elvileg pont, hogy feketén a feltűnő, úgyhogy azon jobb tesztelni. Rakj ki egy sötét képet (pl. WJChiQi.jpeg (1080×2400) (imgur.com)) teljes képernyőbe, és vedd le a világítást 20-30% körülire és akkor fog a legjobban látszódni. Nálam mondjuk szerencsére semmi.

(#902) jeni válasza fuzaco (#901) üzenetére


jeni
félisten

120-ba meg lenne mobilcsere programban a 8/256 verzió

(#903) Kincsesss válasza jeni (#902) üzenetére


Kincsesss
tag

És hol?

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#904) jeni válasza jeni (#902) üzenetére


jeni
félisten

mobilcsereprogram Kelenföld

(#905) Kincsesss válasza jeni (#904) üzenetére


Kincsesss
tag

Pontosítanád?

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#906) Lasy válasza Kincsesss (#905) üzenetére


Lasy
veterán

[link]

+36702778032

(#907) soko70 válasza jeni (#904) üzenetére


soko70
aktív tag

:C

[ Szerkesztve ]

(#908) Kripke válasza jeni (#902) üzenetére


Kripke
tag

Én úgy tudtam, hogy a kiszemelt készülék piaci értéke maximum 120 ezer lehet. A NP1 ettől azért borsosabb.

(#909) Pcgamers válasza Kripke (#908) üzenetére


Pcgamers
tag

Már eltörölték közben a felső értékhatárt, ha jól tudom

(#910) jeni válasza Kripke (#908) üzenetére


jeni
félisten

Az A528 5G a piaci értéke 149999Ft volt, ezrével vitték tavaly

(#911) Kripke válasza Pcgamers (#909) üzenetére


Kripke
tag

Igen közben megnéztem a bestbyte oldalát, és most láttam csak hogy idő közben a 3G készülék aktivitási időszakát is kitolták. Francba, így én is 40 ezerrel kevesebbért vehettem volna meg tavaly a nothingot :O

(#912) anemo


anemo
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom ki találkozott ezzel, de engem hihetetlenül zavar, hogy a telefon magától fogadja a hívásokat. Kiveszem a telefont a zsebemből, de már a hívó fél vonalban van, miközben többször nem lenne alkalmas fogadnom...
Bíztam benne, hogy android 13 frissítéssel ez megjavul, de egyáltalán nem... (Korábban zsebemből már segélyhívóztam kétszer, vagy kéretlen hívásokat indítottam). Vállra vett telefonálás meg kész katasztrófa, vagy némítok vagy hívástartást kapcsolok be.. mondjuk utóbbiak az új os-en még nem jelentkeztek. Fólia gyári. Előtte éveken át oneplusom volt, ugyanúgy használtam a telefont, mégsem jelentkeztek ilyen problémák.

Ha valakinek van megoldása az auto fogadás kikapcsolására, ne habozzon megosztani.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#913) SsPL711 válasza anemo (#912) üzenetére


SsPL711
őstag

Szerintem nincs ilyen funkció a telefonban.
Max ha BT-on van kihangosítóra kapcsolódva, de azt se láttam még a menüben.
Valami alkalmazás nincs telepítve ami ezt kezeli?

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#914) anemo válasza SsPL711 (#913) üzenetére


anemo
csendes tag

Nincs semmi különleges program, csak basic alkalmazások. Efféle gesztusvezérlést én sem találtam, úgyhogy nem tudom eldönteni miért csinálja. Vagy túl érzékeny a kijelző és miközben benyúlok érte már felveszem, nem tudom. Van amikor nem veszi fel, de ma háromszor is. Nem értem, hogy miért nincs zsebérzékelő funkciója. A legjobb, amikor összeomlik a launcher, akkor meg fel sem tudom venni hívást (nálam általában 2-3 naponta meghal a launcher, ilyenkor nem lehet feloldani a telefont)

(#915) Lasy válasza anemo (#914) üzenetére


Lasy
veterán

Soha nem volt ilyen gondom. A Launcher meg mindig jó.
A gyártott használom.

+36702778032

(#916) fuzaco válasza anemo (#914) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Nálam sincs semmi gond sem a hívásokkal, se a launcherrel. Próbálj meg esetleg egy alaphelyzetbe állítást, hátha az rendbe rakja. Eléggé egyedi hibának tűnik, mert nem láttam senkit akinek ilyen problémai lennének amikor olvasgattam a telefonról. Ha a gyári helyreállítás se oldja meg, akkor szerintem szervíz.

(#917) SsPL711 válasza anemo (#914) üzenetére


SsPL711
őstag

Szerintem a te telódnak valami gondja lehet a közelség érzékelő környékén.
Nekem ilyenek nem fordulnak elő, én a fentire tippelnék, hogy nem működik.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#918) Knife.McL válasza anemo (#914) üzenetére


Knife.McL
tag

Próbáltál valamilyen közelségérzékelő teszt programot?
Hátha az vacakol nálad. Mindenesetre nem általános a hiba.
Mi8al nekem is gyakori volt a füllel való kapcsolgatás telefonálás közben, ezzel még nem fordult elő.

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#919) anemo


anemo
csendes tag

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. Javaslatra letöltöttem egy sensor checker appot, ami szerint jól működik a közelség érzékelő.
Találtam redditen bejegyzést, ahol többen ugyanezen hibával találkoztak, szóval annyira nem lehet egyedi az esetem.
[link]
Az ottani javaslatra kikapcsoltam a koppintásra ébredjen a kijelző funkciót, meglátjuk miképp változik. Ettől függetlenül, laikusként, szerintem ha egy képernyő zárolva van és zsebbe helyeznek, elvárt lenne ilyenkor automatikusan kikapcsolnia a kijelzőnek, különben már közel vagy a segélyhívás indításához (erre lenne való a pocket mode).

(#920) SsPL711 válasza anemo (#919) üzenetére


SsPL711
őstag

Szerintem működik a pocket mód, de nem kell, illetve nem lehet külön menüből kapcsolgatni, hanem a közelség érzékelő vezérli.
Nálam is be van kapcsolva a képernyő ébresztés érintésre és zsebben hordva a hívásokat soha nem vettem fel véletlenül, illetve soha nem hívtam a zsebemmel semmit, segéylhívást se indítottam ilyen módon.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#921) flegga92


flegga92
senior tag

Sziasztok!
Aki vett a füleses akcióba fehér telefont és visszaküldésen gondolkozik szívesen átvenném kompletten.

(#922) Lester75


Lester75
tag

Sziasztok.Lehet,hogy amatőr a kérdés: Miért nem találom a telefon saját képgaléria ikonját?Csak a google "fotók" ikonja van,az kezeli a képeket.Ez valami Android13 dolog vagy én bénázok?Azért fura,mert a tegnap vásárolt készülék beüzemelésekor még láttam ezt az ikont,aztán a frissítések telepítése (12-ről 13-ra) után már nem.Bár a 6 éves gyermekem is gyanús,miután 20percre elkérte az új telefont és csengőhangot meg fényerőt,ébresztést állított,de talán egy gyári képgaléria alkalmazást nem tud eltüntetni.

(#923) fuzaco válasza Lester75 (#922) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Nincs saját galéria appja a telefonnak, Android 12-n se volt, nem tudom mit láttál. Vagy a Google fotókat használod, vagy letöltesz valami másikat Play Store-ról.

(#924) Wolf-15


Wolf-15
tag

Sziasztok. Milyen tisztító-gyorsító-vírus kereső alkalmazást érdemes használni. A másik kérdésem, van-e a fotó alkalmazásba valahol dokumentum szkenner, ha nincs, mit érdemes letölteni?

(#925) kutga válasza Wolf-15 (#924) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem nincs szükség ilyenre. A másodikat passzolom.

Let the Zone take me if I am.

(#926) SsPL711 válasza Wolf-15 (#924) üzenetére


SsPL711
őstag

Szerintem a Google fotószkenner is jó a dokumentum szkennelésre.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#927) gyalu 1 válasza Wolf-15 (#924) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Dokumentumra a Microsoft Lens-t használom. Automatikusan vág, PDF-be tudsz menteni.

(#928) T. I. válasza Wolf-15 (#924) üzenetére


T. I.
senior tag

Ajánlom a Mobile Doc Scanner appot. Már több, mint 10éve fejlesztik. Sokoldalú, de egyszerűen kezelhető.
(Nagy kedvencem benne a kéttengelyes vízmérték.)

(#929) Wolf-15


Wolf-15
tag

Köszönöm az ajánlásokat! Megtaláltam a Kamera alkalmazáson belül a megoldást. :K

(#930) Lasy


Lasy
veterán

+36702778032

(#931) Laurh


Laurh
aktív tag

Nálam még semmi.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#932) Lasy válasza Laurh (#931) üzenetére


Lasy
veterán

Keress rá a frissítésre a menüben

+36702778032

(#933) SsPL711 válasza Lasy (#932) üzenetére


SsPL711
őstag

Hiába....semmi.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#934) flegga92


flegga92
senior tag

Sziasztok!
Ma érkezett meg nekem is az Alzáról a telefon, természetesen 2022/08... Nekem is zöld a kijelző teteje...
Mindenképp maradnék ennél a telefonnál, mert nagyon bejött.
Valakinek küldött az Alza más gyártású készüléket?

(#935) Kincsesss válasza flegga92 (#934) üzenetére


Kincsesss
tag

Én visszavittem az Alzába. Ilyen nem kell. Az is 08.havi gyártású volt.....

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#936) flegga92 válasza Kincsesss (#935) üzenetére


flegga92
senior tag

Vidéki vagyok, de küldöm vissza. Megírtam nekik, hogy akkor küldjenek másikat, ha nem 08 havi, ha nincs akkor pénz vissza, aztán bepróbálom emagnál.
Ráadásul a füleses akció alatt a 8+256 fehér el is fogyott, 1-2 hétig nem is volt, bíztam benne, hogy újabb széria jön.
Azt is el tudom képzelni, hogy olcsóbban megveszik ezeket, aztán hátha nem küldik vissza. Pl az asszony észre se vette volna, ha neki rendeljük.

(#937) fuzaco válasza flegga92 (#936) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Én emagról 09. havi gyártásút kaptam februárban, szintén fehér és nincs green tint. Gondolom fifo elv alapján működnek, mint a legtöbb cég, úgyhogy nem hiszem, hogy van annál régebbijük.

De amúgy ja, legtöbb embernek nem tűnik fel a green tint, csak akkor ha direkt nézik, hogy van-e.

[ Szerkesztve ]

(#938) flegga92 válasza fuzaco (#937) üzenetére


flegga92
senior tag

Így nézett ki: [kép] [kép] [videó]
mrThomi által linkelt képpel tesztelve.
Átvétel után is nézegettem, de nappal nem tűnt fel, de este egyből kiszúrtam.
Érdekes, hogy sorozatot néztem ami 16:9 képarányban van és ki nem töltött fekete rész az fekete volt, viszont sötét résznél ahol már a videó volt ott látszott, de ezzel a képpel gyönyörűen kijön a hiba.
Direkt teszteltem az OP7 Pro-val is, ott nincs ilyen.

(#939) Há'Viktor


Há'Viktor
csendes tag

Kb 1 órája vettem át Emagtól, 22.08. a gyártás, nincs se green tint, se pixelhiba és a kamera sem homályos. Mázli. :DD

(#940) Lasy válasza flegga92 (#938) üzenetére


Lasy
veterán

Az életben nem fogod ilyen sötétben nézni.

+36702778032

(#941) flegga92 válasza Lasy (#940) üzenetére


flegga92
senior tag

De, még egy darabig biztos. Kisgyerek van, szobába alszik, minden tartalmat a telefonon fogyasztok, ebből napi kb 3 órát ilyen sötétben. Egyébként volt világítás a szobában, egy láva lámpa ment, nem korom sötét volt.

(#942) jeni válasza Há'Viktor (#939) üzenetére


jeni
félisten

a dobozon kívülre nem tüntetik fel a gyártási időpontot?

(#943) CyberSoma


CyberSoma
tag

Sziasztok,
POP3 emailek (t-online.hu) ki mit használ? Letöltöttem az outlookot, nagyjából jó is lenne nekem, csak valamiért nem tudok az e-mailek között keresni. Hiába nyomok a keresésre, semmilyen találatot nem ad.
köszi :R

(#944) flegga92 válasza jeni (#942) üzenetére


flegga92
senior tag

Csak ott van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#945) SsPL711


SsPL711
őstag

Szerintem ez nem az a topik ahol ilyen kérdésekre keressük a válaszokat.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#946) Lasy válasza CyberSoma (#943) üzenetére


Lasy
veterán

Állítsd be mennyi Email legyen letöltve. Ha csak egy hét, vagy egy nap akkor nem igen fogsz találni semmit

+36702778032

(#947) Knife.McL válasza CyberSoma (#943) üzenetére


Knife.McL
tag

Hát ha máshol használsz pop3-at, elképzelhető, hogy úgy állítottad be, hogy letöltse a leveleket és törölje őket szerverről (ez az alapbeállítás általában). Ekkor más kliensen üres fiókot fogsz látni. Illetve később amelyik előbb letölti azon lesz a levél.
De 2023-ban ne használjunk már pop3at ha lehet, főleg ne szolgáltatósat.

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#948) Há'Viktor


Há'Viktor
csendes tag

Nekem eddig nagyon tetszik a készülék, nem bántam meg. A53 volt az alternatíva, hosszú ideje samsungom volt, kicsit izgultam mennyire fog hiányozni, de így belakás után abszolút nem érzem rossz döntésnek, ez sokkal funkybb. :) AOD fronton lehet tudni, hogy mozog-e a megjelenített info? Jó lenne, ha nem égne be.

(#949) fuzaco válasza Há'Viktor (#948) üzenetére


fuzaco
csendes tag

Mozog.

(#950) Lasy


Lasy
veterán

+36702778032

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.