Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Mazsika12 válasza deuvox (#1) üzenetére


Mazsika12
csendes tag

Gratula a cikkhez. Én egy Cheftec 560-as cseréltem le egy Antec Phantomra. Nagyob boldog vagyok vele. A Phontomon egyébként van egy 3 állású kapcsoló amely arra szolgál hogy hány foknál kapcsoljon be a vészventi. Én a legdurvább (gyári) beállításon hagytom és gyakori hogy több napon ár renderel a gép egy 4magos procival.
Nekem is voltak aggályaim de fél éve használom és még semmi gond nem volt.
Viszint az jutott eszembe a cikked kapcsán hogy lehet hogy az olyan gépekben amelyikben passzív táp van meg kéne fordítani a hátsó ventik irányát hogy a túlnyomásos levegő a tápon keresztül távozzon és akkor mindig kap egy kis szelet a táp.
Ez én Giga Aurora házamon pl 3 egyforma venti van, egy elöl sziv ez poszűrős, és hátul kettő van, ezek kiffele fujnak. Könnyen belátható hogy ebből az következik hogy a házban kissebba nyomás mint kint, azaz, ha egyébként jól zár a ház pont a tápnál fog visszáramlani a levegő. Meg is néztem, tiszta por már kivül a nyilásoknál. Szóval ha a belső pormentes levegőt nyomná ki akkor nem tudna a táp elkoszoldni. Na igen ehhez a hátsó ventikhez is kéne porszűrő. Hülyeséget írtam?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.