Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) sasa58 válasza Vodar (#15946) üzenetére


sasa58
tag

Igen, ezt pártunk és kormányunk is így gondolja. Ezért emelték fel - és még fogják is emelni - a nyugdíjkorhatárt, hogy megrövidítsék ezt a "szenvedést". Így mindenki (fiatal, öreg, államháztartás) jól jár. :(

Elnézést az off-ért.

[ Szerkesztve ]

(#15952) Vodar válasza sasa58 (#15951) üzenetére


Vodar
senior tag

Európában nálunk az egyik legalacsonyabb a nyugdíjkorhatár. Még így, megemelve is. Sajnos egyre több nyugdíjast kell eltartania egyre több aktív korúnak. Ennek nincs semmi köze a kormányhoz.

(#15953) sasa58 válasza Vodar (#15952) üzenetére


sasa58
tag

Na jó, ha már politizálunk:
"egyre több nyugdíjast kell eltartania egyre több aktív korúnak.".
Ez sarkítva azért van, mert kevés itthon a munkahely, ezért is mennek a fiatalok nyugatra dogozni, így arányait tekintve valóban sok a nyugdíjas. Mivel a fiatalok itthonmarasztalása munkahelyteremtéssel nem akar összejönni, így a nyugdíjasok számát kell csökkenteni. Erre két módszer van 1. újabb nyugdíjkorhatár emelés (erről már lehet hallani) 2. a már meglévő nyugdíjasok számának csökkentése (pl.: az egészségügy lepusztításával). Puszta matek.

És itt befejeztem.

(#15954) honeker válasza sasa58 (#15953) üzenetére


honeker
őstag

52 évet kell dolgoznom hogy nyugdijba mehesek..... Dr , jogász stb milyen idős lesz ha 52 év munka viszonya meg lesz ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#15955) this is life válasza kezman (#15947) üzenetére


this is life
Ármester

Az hogy kikapcsolva nem ébreszt az nem az Os hibája ,hanem a jelenlegi soc-ok ezt a funkciót nem támogatják,kivéve a mediatech álltál készített rendszer chipek. Ezt a funkciót hardveresen kell tudnia az eszköznek ,de se a qualcomm,se samsung,rockchip...stb ezt a funkciót nem tudjak. A régi symbianos nokiak más fajta arm chipekkel uzemeltek ...ami deep sleepbe rakott (kikapcsolt) hw eseten is egy nagyon alacsony fogyasztású maggal az ehez kapcsolódó szolgaltast futtatta. Na ez hiányzik a mostani korszerű system of chipekből.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15956) konci79


konci79
őstag

Sziasztok!
Nyugdíjas téma: Figyelembe kellene venni ki mit dolgozik ...fizikai vagy szellemi,qvára nem mindegy hol vagy pl 65-70 évesen...
Bocs az offert..

(#15957) shteer


shteer
titán

Van pholitika topik, ott lehet folytatni

..szerintem jónak tűnik

(#15958) BenHans


BenHans
addikt

Üdv :)

Segítségre lenne szükségem.

A telefon nem fogad hívást viszont indítani lehet vele. Mi lehet a probléma? Átirányítás, blokkolás stb nincs beállítva.

Aki hívna annak azt mondja nem elérhető.

Köszi, ha valaki tud segíteni.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#15959) farlac válasza nrbx (#15950) üzenetére


farlac
csendes tag

Frissítsd csak, a fenti hibákat orvosolni fogja.
Viszont vissza fogy állni a telefon gyári beállításra, úgyhogy biztonsági mentést csinálj előtte.

(#15960) #65388800 válasza BenHans (#15958) üzenetére


#65388800
törölt tag

Szia!

Másik símmel próbáltad? Vagy ezt a simet nem raktad másik telefonba melyikkel lehet a gond?

(#15961) BenHans válasza #65388800 (#15960) üzenetére


BenHans
addikt

Most úgy néz ki megoldódott. Kikapcsoltam a mobilnetet, majd átállítottam 3g-re és vissza 4g-re... Vodafone amúgy. És a készülékvásárláskor ott vágták a SIM-et de úgy érzem elviszem cseréltetni.

Ismert hasonló hiba a készüléknél?

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#15962) #65388800 válasza BenHans (#15961) üzenetére


#65388800
törölt tag

most olvastam először ilyenről. Random elnémulások jellemzik a telefont de ilyen nem

(#15963) edari válasza #65388800 (#15962) üzenetére


edari
őstag

Általában ott is a messenger a hibás. Legalábbis sok esetben.

(#15964) #65388800 válasza edari (#15963) üzenetére


#65388800
törölt tag

Az is akkor elég érdekesen lehet megírva ha ilyen gondokat okoz 😁

(#15965) edari válasza #65388800 (#15964) üzenetére


edari
őstag

Csak úgy ahogy a Facebook. Sz@rul.

(#15966) BenHans válasza edari (#15963) üzenetére


BenHans
addikt

Nincs se facebook sem messenger.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#15967) golyós


golyós
őstag

Többször előjött már a következő: a képernyő ( minden képernyő a főképernyő is, a kikapcsoló menű is) felnagyítja magát akkorára, hogy a betűk kb 1 centisre nőnek és így semmit nem lehet vele kezdeni.Nem reagál semmire, ki kell kapcsolni, hogy magához térjen. :W

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#15968) edari válasza BenHans (#15966) üzenetére


edari
őstag

Elnémulásra jellemző a Messenger. :)

(#15969) shteer válasza golyós (#15967) üzenetére


shteer
titán

Nálam az asztali gép csinálja ezt mikor a macska megtapossa a billentyűzetet. Nekem meg nem sikerült reprodukálnom :D

..szerintem jónak tűnik

(#15970) this is life válasza golyós (#15967) üzenetére


this is life
Ármester

A kisegito lehetosegek alatt kapcsold ki a kepernyo nagyitast , mert az okozza ...vagy ha nem kapcsolod ki ket ujjal ha jol dupla koppintas a kijelzore es vissza all a rendes meretre. Anno emiatt kezdo wp8,0 felhasznalokent hr-t nyomtam .. :DDD :W

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15971) #65388800


#65388800
törölt tag

hogyan lehet olyat csinálni, ha egy új számot adok meg akkor azt a google és az outlook fiókba is lementse?

(#15972) golyós válasza this is life (#15970) üzenetére


golyós
őstag

Köszi! :R
Megvan, beállítások- könnyű kezelés alatt volt.
1-2 nap és kiderül. :K

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#15973) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Vettem kijelző védő fóliát a telóra,kimondottan 735-re viszont mikor már láttam,hogy kicsit keskeny 3-3mm a széleknél :W mind1 felraktam ez van csak csúnya :U Milyen márkájút rendeljek ami pontosan illeszkedik,kinek mi vált be ?

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#15974) Imi1981 válasza vlcsko82 (#15973) üzenetére


Imi1981
veterán

Én tőle [link] vettem és ez egész jól illeszkedik.Talán még egy picit le is lehetne vágni a széléből mert így nagyon nehéz úgy rárakni ,hogy ne álljon el a legömbölyített szélénél kicsit.

(#15975) shteer válasza vlcsko82 (#15973) üzenetére


shteer
titán

..szerintem jónak tűnik

(#15976) #65388800 válasza vlcsko82 (#15973) üzenetére


#65388800
törölt tag

vissza kellene olvasni fórumon. te vagy a 82. aki megszívta.

(#15977) Sungoo válasza shteer (#15975) üzenetére


Sungoo
addikt

:DDD :DDD

(#15978) Vodar


Vodar
senior tag

Én nem látom értelmét a védőfóliának. Nem karcolódik a kijelző anélkül sem, maga a fólia kevésbé strapabíró anyagból van, mint a kijelző, így az karcolódni fog --> romlik a képminőség. Mi értelme van egy karcos réteget rakni az egyébként sértetlen kijelzőre?

[ Szerkesztve ]

(#15979) Imi1981 válasza Vodar (#15978) üzenetére


Imi1981
veterán

Dehogynem karcolódig!nekem kicsit több mint egy éves 735van amit használtan szereztem és tele volt hajszálkarcal!raktam rá fóliát és karcmentesnek látszik!És a fólia is bírja kb 4 hónapig.
Nekem eddig minden telefonom karcolódott ha nem használtam fóliát akármilyen gg üveg volt rajta.Gondolom azért mert vidéken falun lakom és itt a por jobban jelen van mint városban.A por meg simán összekarcolja a gg üveget.

[ Szerkesztve ]

(#15980) #65388800 válasza Imi1981 (#15979) üzenetére


#65388800
törölt tag

hát városban jobban jelen van a por. Lásd Peking :DDD Nekem sincs fólia a telefonomon. Pár hajszálkarc van rajta. Fény felé tartva nem is látszik csak ha nagyon figyelem.

(#15981) this is life válasza Vodar (#15978) üzenetére


this is life
Ármester

Nalam szilikon tok es edzett uveg a kijelzon , a ketto egyutt kulturalt kulsot kolcsonoz neki , fel se tunik joforman hogy "foliazott"

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#15982) MrZidi válasza Vodar (#15978) üzenetére


MrZidi
tag

Pedig értelme, az apró hajszál karcokat így el lehet kerülni, csak jobb üzleti politika nekünk usereknek 1000-2000 hufért lecserélni a fóliát/üveget mint egy komplett kijelzőt cserélni 30k-ért. Igaz van akit annyira nem zavar egy hajszál karc, de vannak olyanok mint én speciel akit már csak egy darab is az őrületbe kerget még, ha csak nagyon nézve is látszik...😂

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#15983) lacib válasza Vodar (#15978) üzenetére


lacib
tag

Nekem is karcos lett. Kb. fél éves volt amikor sikerült összehozni egy karcot. Tettem rá fóliát es nem látszik.

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#15985) Norbika88 válasza #65388800 (#15976) üzenetére


Norbika88
senior tag

Hű most lehet én nem értem. Hogyan szeretnétek egy olyan telefonra szélekig kiérő fóliát amin végig fut körbe kb 4-5 ös rádiusz? :D

Én nillkin üvegfóliát vettem, és a kijelző keretig ér ki pont. Ha azon a 3mm sávban megkarcolja valami, ne adj isten betöri, akkor meg is érdemlem. De a kb 95% át védi, nekem elég.

(#15986) Steelers válasza Norbika88 (#15985) üzenetére


Steelers
senior tag

Nem akad benne az ujjad, a körmöd vagy a ruhád?

(#15987) Norbika88 válasza Steelers (#15986) üzenetére


Norbika88
senior tag

Nem, mert van rajta egy ilyen "csoda" tok :D Pereme van, igy ha lapra is esne ami elég valószínűtlen akkor is ezzel a peremmel találkozik.

Ha beröffentettem az 5tengelyest frankó rajta filmet nézni amíg pakolom a masinát, hátul a kitámasztó.
+headset

Ez meg egy közel műszakot kibír 1óra töltéssel.

[ Szerkesztve ]

(#15988) pikszel válasza golyós (#15861) üzenetére


pikszel
őstag

Elnézést az elnézésért. Teljesen abban a hiszemben voltam, hogy 10-es rendszerre vonatkozik a kérdés. :B

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#15989) kezman válasza pikszel (#15988) üzenetére


kezman
őstag

Nem lesz 10 -es rendszer, legalább is ebbe az évszázadba szvsz :C

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#15990) Norbika88


Norbika88
senior tag

Jó hogy járt a pofám áruházban.
10-es rendszer vissza kapta Windows kamerában Fotó klipp készítést :C

(#15991) domojko


domojko
senior tag

Visszaraktam a 8-ast. 2-3 hetente hr-t kellett csinálni mert ha le volt zárva a kijelző akkor bejövő üzenetet nem jelezte. Sem hangal sem rezgéssel. Sms viber whatsapp. Pedig az üzenet Megjött. Egyenlőre elég volt belőle. Valahogy le kelle menteni a mostani már jól működő 8.1-et arra az esetre ha kijön a 10-es végleges és még mindig kaki lesz h vissza lehessen rakni a 8-ast.

(#15992) Tottalino válasza domojko (#15991) üzenetére


Tottalino
tag

Le van mentve, ha a Windows Device....programmal visszaálltál már a 8.1-re.

C:\ProgramData\Microsoft\Packages\Products. Itt találod a telepítőt. A 735-nek "RM-1038" a mappája.

(#15993) Rellind válasza Norbika88 (#15987) üzenetére


Rellind
senior tag

Peremes szilokontokban volt az enyém és -szinte vizmértékkel kimért- egyenesen pofára esett :DDD Persze hogy kijelzőcsere lesz ismét... :DD

(#15994) golyós válasza pikszel (#15988) üzenetére


golyós
őstag

Annyi baj legyen. :R

(#15978) Vodar én azért raktam rá mert nagyon zavart, hogy állandóan újnyomos-zsíros az üveg.Fóliával ez nem annyira látszik.

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#15995) Vodar válasza MrZidi (#15982) üzenetére


Vodar
senior tag

A fólián kb. az első használat után lesz hajszálkarc. Vagyis minden használat után vehetnél rá új fóliát. Akkor már inkább várok mindig 2 hetet és mindig veszek egy új mobilt.

[ Szerkesztve ]

(#15996) Sungoo válasza Vodar (#15995) üzenetére


Sungoo
addikt

Én sem értem ezt a fólia mizériát. 10 hónaposan karcmentes a telefon, zsebben hordva. Csak nem rakom mellé a fél kilós kulcscsomót.

(#15997) domojko válasza Tottalino (#15992) üzenetére


domojko
senior tag

És az innen kinyert telepítőt milyen módszerrel tudom felrakni a telóra?

(#15998) Imi1981 válasza Vodar (#15995) üzenetére


Imi1981
veterán

Már ne haragudj de baromságokat írsz! A fóliák sem egyformák és ami nekem van például alig karcolódik.Mint írtam már egyszer kb 3-4 havonta kell cserélni a fóliát.Én elhiszem hogy nektek nem karcolódott a kijelző de nekem igen.Ez egy lehetőség hogy megvédd a kijelzőt,ha nem tetszik nem használod ennyi.Ne akarjátok itt másokat megtéríteni mert, hogy szerintetek baromság mert másnak nem az.
És szerintem ennyi elég is volt a fólia témából szerintem.Nem értem mit kell csodálkozni azon ,hogy valaki fóliát használ.

(#15999) Sungoo válasza Imi1981 (#15998) üzenetére


Sungoo
addikt

Aki itt téríteni akar, az Te vagy. :P Költözz ki a sóderbányából! ;]

Na béke, hagyjuk ezt a fólia témát! :R

Hol lehet rendelni rendes üvegfóliát! :U

[ Szerkesztve ]

(#16000) Vodar válasza Imi1981 (#15998) üzenetére


Vodar
senior tag

Én nem hiszem, hogy egy kínai fólia kevésbé karcolódna, mint a Gorilla Glass 3 :) Az elég égő lenne a GG 3-ra nézve, és érdemes lenne felvásárolnia ezeket a kínai cégeket. A fólia egyszerűen gyengébb minőségű, mint a kijelzőt védő anyag, kevésbé tiszta, így nehezebb észrevenni rajta a hajszálkarcokat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.