Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16801) s7evcsenko válasza dexter1987 (#16799) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ha már 1x megtalálta, akkor szerintem nem fogja még1x.
Menj be a beállítások/telefonfrissítés és nézd meg ott.
Az akkunak 50% felett kell lennie, különben nem áll neki.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#16802) CharlieDrop válasza dexter1987 (#16796) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Tegnap este feltettem az advisort (Telekomos) szépen fel is telepítette a w10-t úgy 1 óra 15 perc alatt. Most meg már a következő csomag jön le.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#16803) dexter1987 válasza s7evcsenko (#16801) üzenetére


dexter1987
csendes tag

Az a baj, hogy ott sem találja.
Az aksi 100%-on van WiFire csatlakozva.
Esetleg egyéb ötlet?

(#16804) miska17


miska17
tag

A fentiek alapján vittem végig a frissítést, super lett a W10, hasít a rendszer !

(#16805) ptgmaster


ptgmaster
tag

Tegnap felment a W10, minden szép és jó, DE hol van a beígért értesítési LED?? :((
Ezt és néhány apróságot leszámítva nekem tetszik. Legnagyobb örömöm, hogy végre nem csak a csengőhang elején zizzen kettőt, hanem végig rezeg a telefon csörgés közben. :)

Ami ami, az az!

(#16806) Brandynew válasza ptgmaster (#16805) üzenetére


Brandynew
őstag

Sajnos még (?) nem jött 735-höz firmware frissítés, csak az oprendszer.

(#16807) oldgeorge válasza dexter1987 (#16803) üzenetére


oldgeorge
tag

Írj majd rám ha sikerült! Én is így teszek ha megvan a megoldás ! Lehet hogy beugrom valamelyik care-be !

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#16808) erik0319 válasza oldgeorge (#16807) üzenetére


erik0319
tag

Ha ez megoldódott írjátok ki hogyan. Kevés hely után reset és azóta nem is működött az insider. Mindig hibát írt.Ezen a telon az advisor nem talal semmit. Van még két 735 a családban mindkettő gond nélkül megtalálta a frissítést csak a resetes nem.

(#16809) Steelers válasza ptgmaster (#16805) üzenetére


Steelers
senior tag

Szerintem ne is reménykedj értesítési ledben, senki nem ígérte hogy az valaha működni fog. Amilyen Microsoft hozzáállása a régi készülékekhez, az is csoda hogy megjött a w10m....

(#16810) CharlieDrop válasza miska17 (#16804) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Nekem kicsit akadozik...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#16811) janes1976


janes1976
őstag

A gyári beállítás visszaállítását hol találom?

Rendszer, névjegy, telefon alaphelyzetbe állítása. Ez az???

Láma kérdés. A fényképeket meg a telefonszámaimat le kell menteni vagy a felhőből vissza tudom rakni utána? Mert ugye teljes alaphelyzetbe kerül a telefon, azaz eltűnik minden.

CharlieDrop: nekem is picit akadozik. Megcsináltad a gyári visszaállítást? Csak mert ha igen, akkor nem csinálom meg, mert felesleges.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#16812) MKLS válasza janes1976 (#16811) üzenetére


MKLS
aktív tag

Hard reset szerintem nagyon kell neki, hiányoztak ikonok, akadozott, nem ment a bing kereső. Minden megjavult.

(#16813) Brandynew válasza janes1976 (#16811) üzenetére


Brandynew
őstag

Igen, ott van, ahol írtad.

Előtte csináld meg a biztonsági mentést, mentsd át gépre a képeket és egyéb fájlokat, aztán mehet. Az sms-eket, névjegyeket majd a biztonsági mentésből tudod visszarakni (először nem fognak megjelenni az sms-ek, be kell állítani, hogy kérje le a felhőből).

Hard reset mindenképpen kell Win 10 telepítés után. És ugye a Win 10 két lépésben települ, amikor először fölmegy, az még nem a legújabb verzió, rá kell frissíteni a telefonfrissítés menüpontban, hogy megkapd a legújabb buildet.

[ Szerkesztve ]

(#16814) pikszel válasza Gabesz87 (#16777) üzenetére


pikszel
őstag

Amit egyszer el tudsz indítani (képet is enged készíteni), majd a következő indítástól már csak a windows kamera parancsikonjaként működik. :)

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#16815) this is life


this is life
Ármester

Valaki kerdezte milyen az uj kamera app , most mar el lehet mondani hogy azonos fenyviszonyok kozt , hozza a lumia kamera szintjet .. igy aztan a lumia kamera app hianya se fajo ... aki frissit minden keppen erosen javasolt a hr , majd nem biztonsagi mentesbol , hanem egyenkent telepiteni a megszokott appokat , elsonek az aruhaz frissitese javasolt , aztan johet a tobbi rendszer es custom app is . A rendszer hr-el kellemesen porgos lett , van meg bug pl galeriaban , az insider appban es nehany szamomra nem zavaro aprobb hiba , de egy probat boven meger.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#16816) janes1976 válasza Brandynew (#16813) üzenetére


janes1976
őstag

Nagyon köszönöm Neked, így már teljesen érthető. :R

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#16817) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Kis tapasztalat!

Wp 8.1 ről frissítettem meg márc 17én amikor megjelent. Sokáig tartott, HRt akkor nem csináltam. Amit akkor észrevettem, hogy görgetésnél mikrolaggolt, cortana kilépegetett, hiányoztak ikonok. Valahogy éreztem hogy nem az igazi. Ezért tegnap este toltam neki egy HRt, ami rendbe rakta a rendszert. Eddig nem vettem észre hibát, ami zavaró lenne.

Gyors, stabil, sztem szebb is is mint a 8.1. Illetve ami szembeötlő hogy sok alkalmazás háttérben futtatása esetén mikor visszatérek vmelyikre nem fogad állandóan"betöltés/folytatás" felirat. 8.1 alatt az utóbbi időben ez szinte rendszeres volt (bár lehet hogy megoldotta volna egy hr, de már kivártam a w10m-et).

Edgeis bejön eddig nekem. Még kap néhány extra funkciót, akkor szinte tökéletes lesz ...

Én nem bántam meg hogy felraktam. Tetszik eddig.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#16818) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Hát nem tudom. Én nem vagyok teljesen elégedett. Nekem szerintem gördülékenyebb, gyorsabb volt 8.1-el (fel van téve minden frissítés, és HR is volt). Néha megakad, nem érzékeli a "kattintást", csak picit később, nem tetszik az új alkalmazásváltó (miért kellett megfordítani a sorrendet?) ill. ahogy a névjegyeket fűztem össze a facebook profilokkal, egyszer kilépett a főképernyőre. 8.1 nekem sosem csinált ilyet, ott max. a böngésző (na meg a Waze) lépett ki, de másból soha. Amit viszont nagyon üdvözlök, hogy a tárcsázóban a számok nyomásával előjönnek a megfelelő nevek is. Ezt nagyon hiányoltam korábban.

(#16819) foxymaci


foxymaci
senior tag

10 frissítése után másnál nem fordul elő hogy a mobil internet elszál és csak ujraindítás után jön vissza? Illetve edge ben néha nem tölti be a lapokat (nem csinál semmit, hiába írom be a címet) , meg néha belassul az egész teló, röcög a görgetés.... Annó ezek miatt raktam vissza a 8.1-et és újra elő jöttek ezek a hibák.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#16820) this is life válasza foxymaci (#16819) üzenetére


this is life
Ármester

Nalam ket buildel ezelott voltak neha ilyen gondok , eddig nagyjabol oke a rendszer igy hr utan , igaz nekem insider relealise prewiev .164 van fent , de ez megegyezik a hivatalos ota frissitessel . Az edge-ben torold az elozmenyeket es tsai-t , mobilnet toketlenkedesere nincs otletem , mert nalam kb ilyet valamikor januarban produkalt. A rocogo gorgetes nalam is elojon neha, foleg ha tul sok minden fut a hatterben ... lehet lassan keves lesz az 1 giga ram a rendszer es third party appoknak ... igaz tobb rammal csak a flagshipek rendelkeznek ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#16821) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Még annyi, hogy azt nem tudjátok, hogy tudom kikapcsolni az áruház élő csempéjét? Az áruházon belül a beállításokban ki van kapcsolva, mégis mutatja a játékokat, meg egyéb ajánlatokat.

(#16822) OrLiX


OrLiX
tag

Srácok,

Win10-alatt van esetleg olyan beállítás, hogy a Kapcsolatokban a fényképeket NE körökben mutassa, hanem négyzetben, esetleg híváskor nagyobb képpel?

Köszönöm.

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

(#16823) #65388800 válasza OrLiX (#16822) üzenetére


#65388800
törölt tag

Szia!

Nincs :(

(#16824) CharlieDrop válasza janes1976 (#16811) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Nem állítottam vissza. Még nem

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#16825) janes1976 válasza CharlieDrop (#16824) üzenetére


janes1976
őstag

Én most csinálom a gyalulást. :D :DDD

Majd megírom ért-e valamit sebességben. ;]

A biztonsági mentést faszán visszateszi, még az alkalmazásokat is, gyakorlatilag mindent.:C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#16826) CharlieDrop válasza janes1976 (#16825) üzenetére


CharlieDrop
veterán

sok alkalmazásom nincs, Asphalt 8-al játszok az nullázódott a telepítésnél is, de szépen kitalálta a régi accountomat

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#16827) MKLS


MKLS
aktív tag

Engem ami bosszant, hogy sok appnál nem lehet eltüntetni az alsó sávot és kitakar dolgokat... Egyébként a 8.1 tényleg pörgősebb volt, bár mivel a fejlesztés folyamatos gondolom smoothabb lesz majd idővel.

(#16828) Rellind


Rellind
senior tag

Van valami rejtett opció ami bekapcsolgatja a wifit? :U

(#16829) this is life válasza Rellind (#16828) üzenetére


this is life
Ármester

Ha nem volt hr akkor lehet hogy ez a funkcio megmaradt a 8.1-es idokbol ...emlekeim szerint a wifi sense-ben volt olyan beallitas hogy mennyi ido mulva kapcsolja be...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#16830) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Azt sem értem, hogy ha e-mailem jön, nem ad hangot. Pedig be van állítva a jelzés is, meg minden, de nincs hangja valamiért. Nekem nem jön be ez az ömlesztett Outlook levelező, hogy váltogatni kell a fiókok közt. 2 fiókom van, jobban szerettem, hogy volt a Mail, meg a Levelek.

(#16831) this is life válasza Gabesz87 (#16830) üzenetére


this is life
Ármester

Valaszd le a gmail fiokot a beerkezett uzenetek beallitasoknal ,majd hosszan nyomva a gmailre ki tudod kulon tuzni a kezdo kepernyore ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#16832) hefike


hefike
tag

Alsó sáv nem tűnik el videóknál stb eléggé idegesítő😩 kb decemberben feltettem próbaképp a 10-et,már akkor is ilyen volt s ennyi idő alatt nem javították,s nem tűnt fel senkinek a fejlesztőknél....😕 egyébként jól műkszik ....egyenlőre minden más😀

(#16833) this is life válasza hefike (#16832) üzenetére


this is life
Ármester

Hasznald a ccplayert es nem lesz a videok alatt az also sav lathato ...nalam a filmek es videok gyari app alatt sincs kezelo sav ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#16834) domojko válasza Rellind (#16828) üzenetére


domojko
senior tag

Wifi beállításnál kapcsold ki a wifit. Ekkor látsz egy opciót hogy mikor kapcsoljon be újból automatikusan a wifi. Ezt rakd manuálisra.

(#16835) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Helló Srácok!
A Vissza nyíl megnyomásakori rezgést ki lehet valahogy kapcsolni? Áttúrtam a Beállításokat, de semmit nem találtam. Köszönöm!

BÚÉK!

(#16836) this is life válasza Ukraan (#16835) üzenetére


this is life
Ármester

Gephaz , extrak , erintes ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#16837) Ukraan válasza this is life (#16836) üzenetére


Ukraan
aktív tag

:R

BÚÉK!

(#16838) weky


weky
tag

Sziasztok!

Elég sok hozzászólást visszaolvastam Windows mobile 10 ügyben, de a -talán nem is olyan fontos -kérdésemre nem találtam választ.

Adott a Fényképek alkalmazás, ahol évre és hónapra le vannak bontva a készített képek. 8.1 alatt az új képek mindig a időrendbe voltak rendezve tehát pl. 2015. december a lista elején volt, míg a 2016. februári képekért
le kellett görgetni a fényképek végére.

A 10-es rendszer alatt nem tudom a sorrendet megváltoztatni, mindig a legújabb képek vannak elől.

Tudom, teljesen banális a "probléma" és idővel hozzá is fogok szokni, csak valahogy furcsa hogy nem lehet megváltoztatni a fényképek sorrendjét, tehát hogy a 2016. márciusi képeket a lista végén mutassa ne az elején.
Vagy van erre megoldás csak én bénázok?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Resonance multi gaming baráti közösség

(#16839) oldgeorge válasza erik0319 (#16808) üzenetére


oldgeorge
tag

Én már csak a lelátóról szurkolok Nektek, visszatértem droidra. Azért marad a családban lumia, de most muszály váltanom kicsit. :R :R :R

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#16840) #65388800 válasza oldgeorge (#16839) üzenetére


#65388800
törölt tag

Ha ezt droidról írtad akkor nagyon nem működik a helyesírás ellenőrzője ;] ;]

Csak vicceltem nem muszáj komolyan venni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16841) Sungoo válasza oldgeorge (#16839) üzenetére


Sungoo
addikt

Miután 2 napot végigsírtál a frissítés miatt!? :DDD

(#16842) s7evcsenko válasza #65388800 (#16840) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez gonosz volt! ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#16843) oldgeorge válasza Sungoo (#16841) üzenetére


oldgeorge
tag

Igazából senki nem tud rá megoldást 😞 Nekem ez jutott eszembe 😀😀😀 Majd kiderül hogy működik-e

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#16844) oldgeorge válasza #65388800 (#16840) üzenetére


oldgeorge
tag

Én még a hagyományos módszerrel tanultam írni ! Akkor most fel kell frissítenem a tudásomat asszem :C

:R :R :R

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#16845) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Az Advisor letöltéséhez miért kell régiót váltani? Mi régiónkban nem is lesz későb sem elérhető?

F.K.T.

(#16846) zvolite80


zvolite80
tag

Sziasztok
Legyen szíves segíteni valaki, hogy a wp 10-en hol találom azt hogy jelszóval védjem le a telefont?
Sehol nem találom :(

Huawei P30 user

(#16847) zvolite80 válasza zvolite80 (#16846) üzenetére


zvolite80
tag

Közben meglett :))

Huawei P30 user

(#16848) this is life válasza psg5 (#16845) üzenetére


this is life
Ármester

Elerheto lesz , de a tippek szerint amiatt van hogy a szerverek birjak a terhelest , igy aprankent engedelyezik csak az egyes regiokat ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#16849) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Feltettem az összes elérhető update-t, amit csak kiírt a 735-ösöm.
Az lenne a kérdésem hogyha fent van az advisor akkor a régiót nyugodtan vissza állíthatom Mo.-ra?

A másik kérdés:
Érdemes HR-t csinálni miután minden update fent van?
Tegnap este mikro laggos volt a menü... ezért is érdekel a dolog engem...... annyira :)

(#16850) Bali27 válasza psg5 (#16845) üzenetére


Bali27
addikt

Barátnőmnek a 640-re semmit se kellett állítgatni.. Simán megtalálta az áruházban és le is jött

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.