Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16751) Rellind válasza pikszel (#16743) üzenetére


Rellind
senior tag

Köszi. Így már ok :R

(#16752) #65388800 válasza Tottalino (#16750) üzenetére


#65388800
törölt tag

Nem mert abban az alkalmazásban kell kérni a win 10 letöltését. Lehet ez későbbiekben változik és automatikusan települ ;]

(#16753) Idiofil


Idiofil
aktív tag

Akkor mit lehet tenni, ha sem Windows 10 Frissítési tanácsadó és semmiféle Update/Upgrade Advisor nem található az áruházban illetve a QR kód beolvasása után (ami a microsoft store-ra vagy hova visz) egy "nem sikerült megjeleníteni a lapot" üzenet fogad.
735 - Telenor
Előre is köszi.

Szerk: 15-ödjére bejött, ahol közli, hogy az Upgrade Advisor alkalmazás nem szerezhető be...

[ Szerkesztve ]

"Those who want respect, give respect"

(#16754) Tottalino válasza #65388800 (#16752) üzenetére


Tottalino
tag

Na, most érdekes, hogy ha nem tetszik, vagy bugos mint a sz@r, akkor vissza lehet e térni a 8.1-re?

(#16755) Bali27 válasza martonx (#16731) üzenetére


Bali27
addikt

Régebben használtam a Waze-t... De ahogy látom van még jó pár ilyen alkalmazás.. Most nézem.. GPS Navigation&map by aponia.. Ez is hasonlónak tünik..
Esetleg google térkép van? Régebben Androidon tök jó volt.
Ja Copilot Gps-t most láttam meg..

[ Szerkesztve ]

(#16756) #65388800 válasza Tottalino (#16754) üzenetére


#65388800
törölt tag

passz :D

(#16757) Bali27


Bali27
addikt

Megjelent a Windows 10 Build 14291 előzetes PC-re és mobilra

Edge kiegészítők: Végre megérkeztek az Edge kiegészítők. Kipróbálásukhoz csak meg kell nyitni a menüt (...) majd az "Extensions"-re kattintani ami megnyitja a bővítmények sávot.

Kitűzhető lapok: Szintén egy újdonság az Edge-ben, hogy most már rögzíthetünk lapokat.

Frissített Térképek alkalmazás: Egy elég komoly frissítést kapott a térképek alkalmazás, amely nem csak gyorsabb, jobban méretezhető és egyszerűsített felületet kapott, de egy rakás módosított háttérkód is helyet kapott.
De új funkcióból sincs igazán hiány:

Azonnali hozzáférés a kereséshez és az útvonaltervezéshez még telefonon is.
Egy időben több keresés és útvonal tekinthető meg, akár ugyanazon térképnézeten rétegezve. A füleknek köszönhetően pedig egyszerű lett a váltás.
Már kicsinyíthetőek a keresési találatok, útvonalak, és a helyek információi, így a térképből több látható ha kell, viszont előbbiek továbbra is kéznél maradnak, ha szükség van rájuk.
A keresési találatok már megjelölésre kerülnek a térképen.
Cortana már képes a turn-by-turn utasításokra (ha be van kapcsolva).
Javított keresések a közelben lévő helyek esetén, így jobb találatokat láthatunk.
Már a kedvencekhez hozzáadott 3D-s városainkban is kereshetünk.
A kedvencek offline is elérhetőek és jegyzetek is hozzáadhatóak.
Javítva a turn-by-turn megjelenése, így a felület leegyszerűsödött és a fekvő tájolás is jobb lett.

Javított hibák mobilon

Javítva a hiba, amely miatt nem lehetett a WEP titkosítást használó Wi-Fi hálózatokhoz csatlakozni.
Javítva egy hiba, amely miatt lelassulhatott a szöveg bevitele, ahogy egyre több szó került beírásra.
A Word Flow már jobban felismeri a hosszabb szavakat is.
A minden alkalmazás menü már nem követi az esetlegesen a könnyű hozzáférésben beállítható nagyobb szövegméretet.
Javítva egy hiba, amely miatt az Extrák menüben nem megfelelő alkalmazások is megjelenhettek.
Javítva a fénykép választó felhasználói felülete, ahol egyes elemek elcsúszva jelenhettek meg.
Teljes cikk

(#16758) Idiofil válasza Idiofil (#16753) üzenetére


Idiofil
aktív tag

Lokációt kellett átrakni Magyarországról és rögtön elérhető lett az Advisor...

"Those who want respect, give respect"

(#16759) Sawyer_


Sawyer_
tag

Sziasztok!

Budapesten hol találok nagy választékot használt mobilokból, jó áron? Elsősorban olyan üzlet érdekelne, ahol esetleg be is számítanak telefont.

Köszönöm!

(#16760) Rellind


Rellind
senior tag

Most chateltem egy MS supportos emberkével. Ezzel a cuccal elérhetővé válik a continuum. :DD

(#16761) muzli1963


muzli1963
csendes tag

WP 10 felrakva. Hogyan tudom az email fiókokat (outlook, Gmail) rábírni az üzeneteknél megjelenjenek az értesítési sávban, illetve hangjelzésre. Minden bejelölve, whatsapp és minden más működik... :W

(#16762) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Erre valaki?

F.K.T.

(#16763) Golyo69


Golyo69
senior tag

Elvileg 1,4 GB szabad hely kell...de ezt nem tudom biztosra

igen megjelent a hivatalos de kell hozzá egy progi!

itt le van írva lépésről lépésre hogy kell

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#16764) Golyo69 válasza psg5 (#16762) üzenetére


Golyo69
senior tag

Az előző az válasz akart lenni :) csak nem nyomtam rá :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#16765) psg5 válasza Golyo69 (#16763) üzenetére


psg5
veterán

Köszi! No akkor valamit torolnim kell...csudába.

Mire kell figyelnem, hogy frissítés után gyári visszaállításkor ne törlődjenek a névjegyek Microsoft fiókból ha szinkronizálja a telót (amiben ügye üres lesz a névjegyek).?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#16766) zvolite80


zvolite80
tag

Ezt az upgrade advisort hogy lehet letölteni? Mert a linkelt oldalakon azt irja ha arra kattintok hogy alkalmazás beszerzése...hogy ez csak tájékoztató!Letölteni nem engedi!

Huawei P30 user

(#16767) zvolite80 válasza Idiofil (#16758) üzenetére


zvolite80
tag

Hol kell átállítani ezt a lokációt vagy mi ez?
Hiába irom be az ie böngészőbe a címet,bejön a program de le nem engedi tölteni!

Huawei P30 user

(#16768) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

A Device Recovery Tool-al is lehet frissíteni?

(#16769) psg5


psg5
veterán

Hogy találom meg, hogy telón milyen cuccok vannak s azokból mi törölhető hogy helyet szabadítsak? 8.1 helyét win 10 telepítéskor felszabadítja?

F.K.T.

(#16770) Golyo69 válasza psg5 (#16765) üzenetére


Golyo69
senior tag

Én nem szoktam semmit csinálni....megadom a live fiókom és szinkronizál mindent!

Telóról, böngészőből nyissátok meg a upgrade advisort, ne az áruházból mert ott nem találta nekem sem.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#16771) kezman


kezman
őstag

Mik a tapasztalatok, érdemes frissíteni? Működik minden ami 8.1-en működött? Icsekk, adatforgalmi segéd, akkumulátor, gesture beta, stb???? :F :F :F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#16772) psg5 válasza Golyo69 (#16770) üzenetére


psg5
veterán

Nade ha telón törölve van minden nem azt szinkronizálja felhőbe?

F.K.T.

(#16773) zvolite80 válasza Golyo69 (#16770) üzenetére


zvolite80
tag

Hiába irom be a böngészőbe és onnan nyitom meg,akkor se engedi letölteni!

Huawei P30 user

(#16774) MrZidi válasza kezman (#16771) üzenetére


MrZidi
tag

Gesture beta kuka😂

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#16775) sapics válasza kezman (#16771) üzenetére


sapics
csendes tag

Gestures beta sajnos nem működik. Ha valaki tud helyettesítőt, megköszönném.
A lépésszámláló programok már csak bekapcsolt GPS-el számolnak.
Hívás rögzítés beállítását nem találtam, pedig korábban be volt linkelve, hogyan kellene beállítani.
OTP Smartbank nem működik.

(#16776) kezman válasza sapics (#16775) üzenetére


kezman
őstag

Na akkor maradunk egyenlőre 8.1-en, ettől féltem és ezért tértem vissza 10-ről amíg lehetett, akkor a jelenlegi 10 visszalépés, várunk még :D

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#16777) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Tök fura, mikor feltettem a Win10-et, eltűnt a Lumia Camera alkalmazás, de a gyári beállítások visszaállítása után megint ott van :)

(#16778) shteer válasza zvolite80 (#16767) üzenetére


shteer
titán

Régiót kell átállítani

..szerintem jónak tűnik

(#16779) zvolite80 válasza shteer (#16778) üzenetére


zvolite80
tag

De hol?
Merre találom?

Huawei P30 user

(#16780) Rellind válasza Gabesz87 (#16777) üzenetére


Rellind
senior tag

Here is van június 30ig...ha jól emlékszem azt írta ki...

(#16781) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

HR-t hogyan érdemes csinálni? Úgy értem, hogy mi a menete? Van a telóban egy 32 Gbos memkari, annak a tartalma is törlődik HR során? Egyébként az lenne az igazi, hogy ha arról az adatok is eltűnnének, mert már lehet rajta mindenféle szir-szar (nem volt HR mióta megvan a teló, mostmár több mint egy éve)....Vagy azt előtte telóval formázni kell és csak utána HR?

Előre is köszi!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#16782) szkuvi


szkuvi
tag

Sziasztok! Feltettem a win10 mobile-t, minden nagyszerű. Hol tudom a navigációs sáv rezgését kikapcsolni?

(#16783) Pttypang


Pttypang
veterán

W10, automata hibajavitast bevitelnél bekapcsoltam, azota docog a telo, a bevitel is akadozó, visszatorles fantom szintű, hosszu utanhuzassal..
Normalis, ennek igy kell történnie, vagy en vagyok helikopter?

Everybody lies.

(#16784) shteer válasza zvolite80 (#16779) üzenetére


shteer
titán

beállításokban

..szerintem jónak tűnik

(#16785) Tütüm válasza szkuvi (#16782) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Az extrák menüpont alatt találtam meg.

(#16786) Tütüm


Tütüm
aktív tag

Frissítés utáni alaphelyzetbe állításnál teljesen gyári állapotra kell állítani, vagy a biztonsági mentést visszarakni? Bocs ha hülye kérdés

(#16787) zvolite80 válasza shteer (#16784) üzenetére


zvolite80
tag

Részletesen?
Ha kérhetem?!
Beállítsokon belűl hol?
Köszi.....

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 user

(#16788) szkuvi válasza Tütüm (#16785) üzenetére


szkuvi
tag

És azon belül hol? Mert én sajnos sehol sem találom.

Valamint a duplakoppos feloldást hogyan kapcsolhatnám ki?

[ Szerkesztve ]

(#16789) D1L1ZS válasza Tütüm (#16786) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Teljesen gyári állapotra! Sokan tapasztalták, hogy a biztonsági mentés visszaállítása nem tesz jót a rendszernek! Én sem raktam vissza a biztonsági mentést! azt a pár alkalmazást nem tart semeddig letöltenem amit eddig is használtam. Ennyit megér, hogy esetlegesen gyorsabb illetve stabilabb legyen a teló.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#16790) hroberto válasza kezman (#16776) üzenetére


hroberto
veterán

Azért összességében jelentős előrelépés a 8.1-hez képest szvsz.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#16791) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Az időjárást hogy lehet beállítani zárolási képernyőnek? Mert a beállításokban a háttérnél csak saját kép, Mintaképek, Bing és Twitter vannak. AZ időjárás sehol.

(#16792) Tottalino válasza Gabesz87 (#16791) üzenetére


Tottalino
tag

A tizesnél eddig még sose lehetett. Legalább is a saját időjárást. le kell szedni egy olyat, amit ki lehet tenni.

(#16793) shteer válasza zvolite80 (#16787) üzenetére


shteer
titán

Bakker, ne legyetek ennyire életképtelenek :)

Beállítások, keresés, r > első találat

..szerintem jónak tűnik

(#16794) hegti


hegti
aktív tag

Jó estét mindenkinek! Jelenleg még a 8.1-es operációs rendszer van a Vodafone-is telefonomon. 10-esnek működik hiba nélkül az ébresztő, zenelejátszó, kamera/fényképező alkalmazás?

Tavaly ilyen képeket sikerült csinálnom:

[ Szerkesztve ]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#16795) oldgeorge


oldgeorge
tag

Van valakinek tippje, hogy lehet rávenni vodafonos 735-nél az Upgrade Advisort hogy találja meg a win 10.-t ?
Esetleg egy jó pszichiátert most ? :C
:R :R :R

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#16796) dexter1987 válasza oldgeorge (#16795) üzenetére


dexter1987
csendes tag

Nekem ugyanez a bajom Telekomos 735-tel.
Az Upgrade Advisor fel van telepítve, de azt mondja hogy majd szól ha elkészült a frissítés :(

(#16797) oldgeorge válasza dexter1987 (#16796) üzenetére


oldgeorge
tag

Most legyalulom még 1x aztán egyszer újra próbálom, ha nem sikerül akkor a falhoz csapom :W
Az dühit a legjobban , hogy nekem simán elkezdte felrakni tegnap este, aztán kevés memória miatt visszadobta .

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#16798) Sawyer_


Sawyer_
tag

Sziasztok! Tudja valaki az okát, hogy miért lett a Bing keresőből egy Google link? Na nem mintha a Bing hiányozna, de a képek jók voltak...
Viszont másnak is egy {search terms} felirat jelenik meg a keresőmezőben? Ha igen, akkor ez miért van és hogy lehet eltüntetni?

(#16799) dexter1987 válasza oldgeorge (#16797) üzenetére


dexter1987
csendes tag

Nekem is kiírta tegnap hogy talált frissítést, de nincs hely. Ekkor leformáztam a telefont, gondoltam, akkor marad hely, hogy leszedje a frissítést. De most hiába tettem újra és telepítettem fel az UpgradeAdvisor-t nem talál frissítést amit az előző telepítésnél simán behozott :W

(#16800) oldgeorge válasza dexter1987 (#16799) üzenetére


oldgeorge
tag

Akkor sorstársak vagyunk :DD

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.