Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) hroberto válasza kutga (#16400) üzenetére


hroberto
veterán

Baromság! A Whatsappot elég sokat használom telefonálásra. Platformfüggetlenül szinte tökéletesen működik. A Viber valamivel gyengébb, de elfogadható.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#16402) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

pls segítsetek, mert szétrobbanok! :W

Odaadtam páromnak a 735-öt, és egyszerűen nem tudom úgy beállítani a vibert, hogy jelezze ha jön rá valami.
Nálam gond nélkül működött, a 930-on is gond nélkül működik, de itt nem.
Mutatja a viber ikonon, hogy van 1 új üzenet, de az értesítési sávban nem.
Az értesítési beállításokban nincs is benne a viber, valószínűleg ez a baj, de nem tudom sehol hozzáadni.
Előre is köszi.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#16403) sasa58


sasa58
tag

Ma megint sz@r volt a GPS-em, 5-10 km-el odébb pozícionált, majd az első utasítás után lefagyott. Többször is lepróbáltam, mindig ezt csinálta. Érdekes, tegnap teljesen jól működött. WTF?
Most vigyem szervizbe, tudnak valamit csinálni vele, még csak 5 hónapops a telóm? Ja a Sygic és a Navmii sem működött.
Van egy hardver tesztprogim, a GPS-re kiírt valami koordinátákat, de mozogva nem változott, tehát hardveresen is lehet valami probléma, de akkor tegnap miért volt jó? :W

(#16404) Sungoo válasza Bali27 (#16392) üzenetére


Sungoo
addikt

Többek közt ez miatt léptem le a platformról. Pedig nagyon szerethető a L735. :(

(#16405) this is life válasza s7evcsenko (#16402) üzenetére


this is life
Ármester

A beallitasok ertesitsi kozpontban minden be van allitva korektul , a biztonsagi beallitasok alatt is engedelyeztd neki amire szuksege van ? Mert nalam w10m alatt hiba nelkul mukodikk, igaz az elso inditasnal engedelyezni kell amit igenyel hozzaferest , pl mobilnet ,mikrofon , ertesitesi sav beallitasa kulon . Patentul mukodik ... igaz nekem tegnap downgrade 8,1-re , majd vissza a w10m hr , majd visszaallitas mentesbol, utana a szukseges engedelyek megadasa , s eddig no problem ,uzenetek egybol jonnek , a hivasok is kicsongenek, illetve jelez is ha hivnak.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#16406) Bali27 válasza Sungoo (#16404) üzenetére


Bali27
addikt

Androidon jól működik? Mert itt is és máshol is olvastam hogy ott is meg van ez a probléma.. Ha néha jó, néha rossz (mert ma meg jó volt :F ) csak arra tudok gondolni hogy vagy a net minősége xar vagy az adott program aznap túlterhelt vagy ilyesmi.

(#16407) Sungoo válasza Bali27 (#16406) üzenetére


Sungoo
addikt

Ott is csinál néha hülyeségeket, de nagyságrendekkel jobb. A messengerben videóhívás most próbáltam, az nagyon patent. :)

(#16408) s7evcsenko válasza this is life (#16405) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Eddig nálam is tökéletesen működött, és a 930-on most is tökéletesen működik.
Lett csinálva egy HR a 735-ön, újra felraktunk mindent Drágámnak, minden jó, kivéve a vibert, amit a legtöbbet használ. :W
Nagy nehezen rávettem hogy próbálja ki a wp-t, mert hogy milyen jó lesz az neki android után, erre ezt kapja...
Az életbe nem fogom tudni még1x rávenni, ha most elpártol.

Újratelepitettem, mindent engedélyeztem, de semmi.
Biztonsági beállításokat hol? Mit? Ez alatt mit értesz?

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#16409) domojko válasza this is life (#16405) üzenetére


domojko
senior tag

Nálam wp10 alatt kb két hét után felejtette el h jeleznie kellene ha jön üzenet. De addigra teljesen. Még az sms-t sem Jelezte. Ezért mentem vissza 8.1-re. Azóta meg a Here Drive szar.

s7evcsenko: Itt kellene beállítani

[ Szerkesztve ]

(#16410) Bali27 válasza s7evcsenko (#16408) üzenetére


Bali27
addikt

Nem értem a Microsoftot. Egy ekkora cég és ilyet csinál... félelmetes

(#16411) s7evcsenko válasza domojko (#16409) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Idáig eljutottam, és látom, hogy nincs itt a viber, de ide hogy tudom hozzáadni?
Mert ilyen opciót nem találok...

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#16413) hroberto válasza s7evcsenko (#16411) üzenetére


hroberto
veterán

Csak akkor jelenik meg, ha már küldött értesítést.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#16414) s7evcsenko válasza hroberto (#16413) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Küldtem rá 20-at, újraindítottam 10x... semmi.
Kínomban csináltam még egy HR-t, leformáztam a memkarit is, a viberrel kezdtem az alkalmazásokat (a kötelezők után) és most jó lett.
Valamit nem fogadott be az agya az előzőnél...
Köszi mindenkinek. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#16415) Virág et.


Virág et.
senior tag

Sziasztok!

A héten akartam bevinni szervizbe a lányom telefonját kamera problémával (távolra nem fókuszál jól), erre ma reggel elejtette... :(

Tudtok olyan szervizt, amelyik úgy is megoldja a hátlapi kamera hibáját garanciában, ha be van pókhálósodva az üveg?
A Sugárban csak kijelzőcsere (29e) után csinálnák... ennyit meg már nem ér, akkor inkább eladom így és veszek neki egy másikat.

Köszi

(esetleg akad valakinek egy jó áron eladó, karcmentes kijelzős, Dominós 735-öse papírokkal? :) )

(#16416) Pttypang válasza Virág et. (#16415) üzenetére


Pttypang
veterán

A kijelzo is tort, vagy csak az erinto?

Everybody lies.

(#16417) Virág et. válasza Pttypang (#16416) üzenetére


Virág et.
senior tag

Kijelző hibátlan, telefon működik, csak be van pókhálósodva. Az üveget egyelőre egyben tartja a fólia.
Egy éves a telefon, tehát még egy év gari lenne rá... :(

(#16418) Bali27


Bali27
addikt

Még sem a töküket vakargatják MS-nél.. tegnap elég lehangolt voltam, de felment ez [link].. Gyors, stabil, 1 nap alatt ugy hogy telefonálgattam és vibereztem 30%-ot ment le az aku...

(#16419) kezman válasza Bali27 (#16418) üzenetére


kezman
őstag

Dehogynem tökölnek, gányolják szabályosan, ezt is az insideren tudod csak , már a végleges 10, 546-i k módosított dátuma is ismert aztán még sehol semmi, még mindig csak teszt fut, kb 2056-ra talán lesz :DDD belőle valami

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#16420) Pttypang válasza Virág et. (#16417) üzenetére


Pttypang
veterán

Digitizer csere azert nem szokott annyi lenni, a 735-nel pedig talan nem is egyben van, de egy kort lehet futni ezzel kulon.

Everybody lies.

(#16421) Pttypang válasza Bali27 (#16418) üzenetére


Pttypang
veterán

javított internetmegosztási élmény több mobilhálózat esetében is.

Ennek 735-nel remelem lesz egy olyan hozomanya, hogy nem dobja el a bt eszkozoket, ha megy a netmegosztas..

Everybody lies.

(#16422) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

W10 alatt mikor jött messengerre és facebookra utolsó update?
A Messenger lassan már kivisz az életből komolyan...
Tegnap is 30 percen keresztül csak írta hogy várakozás a hálózatra...
ki be léptem az appból, bezártam mindent csináltam és volt internet persze.

(#16423) MrZidi válasza tothjozsi96 (#16422) üzenetére


MrZidi
tag

Biztos, hogy nem egy féléven belül jött messengere frisítés....a facebook ap jobb ott 1-2 havonta van valami ami nem csinál semmit :D

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#16424) arecibo válasza Virág et. (#16415) üzenetére


arecibo
tag

Esetleg volna 1 eladó...Írok.

"A világűrt vétek ennyi emberre elpocsékolni"

(#16425) Sawyer_


Sawyer_
tag

Sziasztok!

Sajnos bekövetkezett a legrosszabb :( Pofára ejtettem. A kijelező működik, de betört az üveg. Van valakinek tapasztalata, lehet csak előlapot cserélni?

Ha igen, akkor honnan érdemes rendelni?

(#16426) #65388800 válasza Sawyer_ (#16425) üzenetére


#65388800
törölt tag

Nem lehet, csak kompletten. 29.990 Ft ha jól emlékszem .

(#16427) Rellind válasza Sawyer_ (#16425) üzenetére


Rellind
senior tag

Holnap megyek én is cseréltetni...27K csak...nekem annyi volt decemberben :B

(#16428) #65388800 válasza Rellind (#16427) üzenetére


#65388800
törölt tag

miért megint összetörted? :D

Meg attól függ hol cseréli. Nem mindenhol 27 ezer.

[ Szerkesztve ]

(#16429) kornél88


kornél88
csendes tag

Sziasztok!
Lehet a fotóklippből csinálni gifet?

(#16430) Vodar válasza Sawyer_ (#16425) üzenetére


Vodar
senior tag

Csak nem cseréled ki majd 30 ezer Ft-ért. Az szinte egy komplett mobil ára, akkor inkább azt.

(#16431) #65388800 válasza Vodar (#16430) üzenetére


#65388800
törölt tag

Máshogy nem lehet javítani. Vagy egész csere vagy marad úgy.

(#16432) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok!
Vissza szeretném rakni a 8.1-et de mindig ezt dogja:

Mitől van ez?Vagy már a 122-es build-ről nem lehet visszaállni?

szerk: úgynézki rendbe jött!Hibás volt a régebben letöltött csomag .

[ Szerkesztve ]

(#16433) this is life válasza Imi1981 (#16432) üzenetére


this is life
Ármester

Mi nem tetszett a 122-ben hogy vissza alltal ? Nalam a gps rendben van here ,sygoc teszi a dolgat, a kameran is reszeltek egy kicsit , tempo mar boven jo , eddig a stabilitassal sincs gond, uzemido korrekt, es az uj funkcio a @bug is reszlegesen megmaradt...

Virag.et
Elvileg a ragasztott uveg is cserelheto rajta , csak szakit kell ra talalni, aki a regit ovatosan lemelegiti, leszedi es megfelelo ragasztoval ujjat tesz ra, ezt azert kevesen vallaljak .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#16434) sasa58


sasa58
tag

Kinek hogy van a HERÉ-je. Az enyém még mindig szar (ebből urológus lesz :) ). Egész héten tesztelgettem, össze-vissza navigál, időnként 5-10 km-re pozícionál, majd visszaugrik random, vagy csak egyszerűen lefagy. Lehet meg kellene próbálnom felrakni a WIN10-et. Eygébként 730-am van, ennek szarabb lehet a navigációja.

[ Szerkesztve ]

(#16435) Imi1981 válasza this is life (#16433) üzenetére


Imi1981
veterán

A @ bug a nav sáv és legfőképp az edge hogy még mindig újratölti az oldalakat ha váltok köztük.Amúgy egész jó lett de csak kipróbáltam.Ha az edge több lap kezelést és a @ bugot javítják akkor visszarakom és maradok 10-en.

(#16436) domojko


domojko
senior tag

Az utazás app-ot egyszerüen nem tudom eltüntetni. Rányomok h törlés, de nem történik semmi. Valakinek ötlet? Wp10 122 build.

(#16437) kutga válasza Imi1981 (#16435) üzenetére


kutga
nagyúr

Mit jelent a @ bug? Kissé le vagyok maradva.

Az Edge újratöltés elég sajnálatos, anno emiatt váltam meg a 630-tól, pedig egyébként imádtam és azon a gps is pöpec volt, mint ahogy egy Nokiától (bocs már MS) elvárná az ember. :P

Let the Zone take me if I am.

(#16438) edari válasza kutga (#16437) üzenetére


edari
őstag

@ használatakor a vágólap jön be.

(#16439) shteer


shteer
titán

According to documents listed in a Vodafone Italy support page, the Italian carrier is set to push the update March 7-13, 2016.

by winbeta.org

Gondoltam felkavarom kicsit az állóvizet ;]

..szerintem jónak tűnik

(#16440) #65388800 válasza shteer (#16439) üzenetére


#65388800
törölt tag

haha kamu :DDD olvastam de nem lesz semmi sem. Remélem ;]

(#16441) lorinho


lorinho
tag

Sziasztok!

Hogy muzsikál jelenleg a win10 a 735-ön? Érdemes frissíteni rá? :)
Köszönöm a válaszokat előre is!

(#16442) kovacss72 válasza domojko (#16436) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Itt törölhető: Gépház/Rendszer/Tárterület/Ez az eszköz/Alkalmazások és játékok.

(#16443) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Megjavult az Unicredit wp-s bejelentkezése! :C

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#16444) Rellind válasza #65388800 (#16428) üzenetére


Rellind
senior tag

Persze...szilikontokban ráadásul... :DDD

(#16445) Sawyer_ válasza this is life (#16433) üzenetére


Sawyer_
tag

Erre az üvegleolvasztós cserére én magam is nagyon kíváncsi vagyok. Lehet keresek egy embert, aki vállalja, de csak akkor fizetek, ha sikeresen megtörtént a "műtét".

(#16430) Vodar
Nyilván marha sok pénz a 30 egy cseréért, én is próbálom megúszni olcsóbban, de az mivel jobb, ha veszek egy használt telefont ugyanennyiért? Így legalább ismerem a múltját, kb. 2 hónapos...

[ Szerkesztve ]

(#16446) #65388800 válasza Rellind (#16444) üzenetére


#65388800
törölt tag

(#16447) domojko válasza kovacss72 (#16442) üzenetére


domojko
senior tag

Igen azt tudom h hol lehet törölni. De ott ilyen nem volt h utazás. Találtam olyat h transfer data, amit reméltem h az utazást takarja. Töröltem de az utazás ugyanúgy megmaradt. Szerintem már törölte mert nem csinál semmit ha megnyitnám. Csak ide valahogy beragadt.

Viszont a here drive 10 alatt jól űködik. 8.1 alatt meg fos.

[ Szerkesztve ]

(#16448) Pttypang válasza edari (#16438) üzenetére


Pttypang
veterán

Az, hogy a vagolap tartalma eltunik, reszletkerdes? Konkretan edge tabvaltas nullazta a vagolapot, meg ugy kb barmi hasonlo, alkalmazasvaltas, etc, igy aztan eleg useless funkcio lett.. :(

A random elhalalozo groove music pedig szinten meger egy miset, egyszer csak ugy gondolja, hogy o most eldobja a lejatszast, vagy befagy es el se indul, csak restart oldja meg, az osszes zene random lejatszasa pedig talan egyszer sikerult neki, egyeb esetekben nem az osszes szamot dobja be a listaba, hanem 10-15 szam utan ismetlodik...

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16449) Rellind válasza #65388800 (#16446) üzenetére


Rellind
senior tag

:DDD :P

(#16450) kezman válasza Pttypang (#16448) üzenetére


kezman
őstag

Most mit trollkodsz, ő így szereti és kész, az nem gond hogy a 10 egy rakat sz@r, nem véletlen hogy nem merik kiadni :D

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.