Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) domojko válasza Tin (#16046) üzenetére


domojko
senior tag

Munkára-telefonálásra ott volt a 3210-es. Na annak az volt az erőssége. Ennek meg okostelefon a neve, szerintem nem kellene h egy 20 évvel ezelőtti tudásban kimerüljön az erőssége. A 4.x felett járok és pont lesz@rom a csillivilli dolgokat. Az alkalmazások tudása funkcionalitása az már inkább. De ne gondold h agyon appozgatom a telefonokat. Mutassa az időt a névnapokat, legyen rajta navi, zene videó lejátszó, böngésző fájlkezelő, messenger. Asszem nagyjából Ennyi. Szerintem ezek nem olyan nagy igények vagy elvárások egy okostelefontól. Jah, és hogy működjenek. 10-ről most álltam vissza 8.1-re. Még 10-en csináltam egy hr-t. Utána ment vissza a 8.1. Ezen szintén egy hr és csak ez után kezdtem belakni. Jah sd kártya közben ki lett véve, teljes törlés. Ezek után ujra kell indítgatnom mert nem kapok sem hang sem rezgő jelzést üzenetről ha le van zárva a kijelző. A here drive fél óra múlva is azt a helyet mutatja ahol bekapcsoltam a programot. Szoval Szerinted mit csináltam rosszul. Miért nagy elvárás ha azt szeretném h ezek normálisan működjenek? Már minden programot inkább a telefonra telepítek és nem az sd -re h ne az legyen a gond. Bőven maradt hely még 2.8 gb. Szóval tényleg no comment.

(#16052) tooolz


tooolz
tag

Szép napot Lumia 735 - el kapcsolatban lenne 1 kérdésem eddig nem vettem észre /Pár hete használom/ de rengeteg alkalommal fekete beállításról a navigációs sáv néha beszürkül és kopp ig szürke is marad..pöccintésig ill újbóli nyomásra visszaáll fekete színűre mi lehet az ok és a megoldás..NokiaSoftwareRecoveryToolInstaller nem segített..Köszönöm

(#16053) Tin válasza domojko (#16051) üzenetére


Tin
veterán

kb hasonlóra használom én is. a wp-nek egyedül a böngészője nem az igazi, meg persze a google bosszúja Waze, az szándékosan bugos (néha kilép). minden más tökéletesen működik, pontosabban semmivel nem rosszabbul, mint ios-en. igaz, ott szebb az összes app, de az nem igazán érdekel, ha funkcionálisan működik. a facebook appjai szándékosan hibásak (cikk is volt róla nemrégiben), de én amúgy sem használom. nekem minden működik ahogy kell, a navigáció is, bár azt kb heti 1x használom csak (és városban waze-t). béta oprendszert nem raktam rá, mert kétlem, hogy többet tudna a 8.1-nél, ami pont azt tudja, ami kell. nálam mindig jelez, nem fagyogat le, bár én az összes telefonomat újraindítom 1-2 naponta, még az iphone is meggajdult pár nap után.
váltsál nyugodtan másra, de ne hidd, hogy jobb lesz stabilitásban vagy pont azokban, amiket leírtál. egyébként meg lehet, hogy kifogtál egy hibás példányt. az enyémben pl. egy 2 éve megformázott sd kártya van, ez volt az 520-ban is, és ebben is tökéletesen működik.

ja és a slusszpoén: az ios-t havonta kellett frissítenem azalatt az 1 év alatt. a wp-t meg kb 4x összesen, 1.5 év alatt. androidot meg biztos nem. jó pár évre leszerepelt nálam.

[ Szerkesztve ]

(#16054) kopidoo


kopidoo
senior tag

Tuti rossz helyen kérdezem, de hátha vannak információk:
Hallott valaki olyat, hogy lesz a közeljövőben víz/por/ütésálló Lumia/WP telefon?

(#16055) tooolz


tooolz
tag

ez lenne re 735 szurke

(#16056) kezman válasza domojko (#16051) üzenetére


kezman
őstag

Nem akarok okoskodni de szerintem is a memóriakártyáddal lehet gond, én is használtam a 10-et ,többször is, visszaálltam mert szerintem is sz@r, év szvsz nem is fogják kiadni egyhamar, volt hogy mindent újra raktam, volt hogy a mentést, nekem soha nem volt gondom vele, viszont egy 16 Gigás micro sd-vel igen,hol ez nem ment hol az, végén már kiírta hogy nem működik megfelelően, cseréltem egy 8 gigásra(az volt itthon) az óta semmi gond, nem hinném hogy az egyedi hibák miatt az egész platformot le kellene szólni :)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#16057) domojko válasza Tin (#16053) üzenetére


domojko
senior tag

Facebook-ot egyáltalán nem használok, nem is vagyok regisztrálva. Engem az ilyen jellegű közösségi oldalak hidegen hagynak. Facebook-ot törölni szoktam azonnal az első bekapcsolás után. Történetesen két messengert használok, viber és whatsapp. A here drive eddig nekem is jól működött, most szarakodik ahogy visszamentem 8.1-re. Én elég sűrűn használom. Van úgy h naponta több járművet vezetek, és ezeknek nincs hitelesítve a km órájuk. A here-vel szoktam sacc/kb belőni a sebességet. De most ez is szopat. Ha egyszer valaha elkészül a 10 és működni is fog, sokkal jobb lesz mint a 8. Nekem már is hiányzik a 10 -es. A 8-as sokkal fapadosabb. Az edge, de maga a rendszer is olyan kijelző vibrálásokat tud eredményezni h csak lesek h ez most meg mi. Egyébiránt nekem minden másban jobb volt mint a 8-as.
ios-om még nem volt így erről nem tudok nyilatkozni, természetesen elhiszem amit mondasz. Droid viszont annál több. Ott legalább tudom mire számítsak.
Az h hibás e a készülékem azt nem tudom. De akkor nagyon sokaknak itt a fórumon is hibás. Ugyanis nem 1-2 ember írt hasonló tüneteket.

kezman: De hisz az sd-re nincs is semmi telepítve. Minden alkalmazás a telefon memorián van. Még a térképet is szándékosan a telefonra mentettem.
Mint mondtam nekem tetszik a telefon is és a redszer is tetszene ha működne rendesen. Nagy megelégedéssel használnám.
Azon kívül nem hinném h a telefon némulást sd kártya okozza. Reboot után pedig megjavul. Nekem is 8 gb- os sd van benne. Tavaly májusban vacsi újonnan lett belerakva.

[ Szerkesztve ]

(#16059) MrZidi válasza tooolz (#16055) üzenetére


MrZidi
tag

Teljesen normális dolog a rendszer védi úgymond a kijelzőt, hogy később égjen be ott a winjel stb mert fekete háttérnél hamarabb megtörténik. Az amoled annál erősebben világot meg egy pixelt minnél több a nyugvó kikapcsolt pixel az aktív körül...de ezért könnyebben is ég be. Egy szó mint száz fogad el az úgy normális mert érted/telefonodért létezik. 😂

[ Szerkesztve ]

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#16060) Tottalino válasza MrZidi (#16059) üzenetére


Tottalino
tag

Mókás kedvedben vagy látom. Marhaság! Az enyém sose szürkül ki. Ott valami gond van.

(#16061) #65388800 válasza Tottalino (#16060) üzenetére


#65388800
törölt tag

Hát pedig szürke lesz. Várj 30 mp-et

(#16062) MrZidi válasza Tottalino (#16060) üzenetére


MrZidi
tag

Hmmm látom folyton nyomogatod megállás nélkül és nincs ideje nálad szürkülni 😂😂😂😂😂😂

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#16063) Tottalino válasza MrZidi (#16062) üzenetére


Tottalino
tag

tény és való, hogy nem szoktam úgy hagyni, akkor inkább én kapcsolom ki

(#16064) tooolz válasza #65388800 (#16061) üzenetére


tooolz
tag

valoban 20-30 mp :)

(#16065) tooolz válasza tooolz (#16064) üzenetére


tooolz
tag

Köszönöm a hasznos infót ... :C

(#16066) vlcsko82 válasza #05304832 (#16058) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Én 635-öt használtam a 735 előtt és lényeges különbséget látok a két kamera között :K Használtam egy Zopo zp1000 is a 13mpx kamerájával,de még annak sem volt szebb a kamerája által készített képe :K Képjavítás nélkül is remek képeket lehet vele készíteni :K

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#16068) Sungoo válasza #65388800 (#16042) üzenetére


Sungoo
addikt

Szabhatom, ha az üzenet sem jön meg! :DDD

(#16069) D1L1ZS válasza Norbika88 (#15987) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Nah megjött a tok. Minden frankó, csak telefon töltés közben le kell vennem a telóról, mert nem tudom csatlakoztatni a töltőt.

Erre vmi megoldás? Vagy vennem kell egy vezeték nélküli töltőt is? :9

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#16070) #65388800 válasza Sungoo (#16068) üzenetére


#65388800
törölt tag

Nem baj :DDD

(#16071) cs.david94 válasza D1L1ZS (#16069) üzenetére


cs.david94
tag

Ha már vezeték nélküli töltő:
[link]
Szerintem best buy, gyorsan tölt, 11%ról 100%-ra 2óra41perc.

(#16072) edari válasza cs.david94 (#16071) üzenetére


edari
őstag

Durva hogy mennyire lement az ára. Én DT-900-at még a t-mobiltól vettem akciósan 4000 ezerért, de egyébként akkoriban több mint 10 ezer volt.

(#16073) cs.david94 válasza edari (#16072) üzenetére


cs.david94
tag

Most épp ákcijós, de olyan 9-10ezertől indul, legalábbis az árgép szerint. Hálisten én ilyet kaptam a telefon mellé. Nagyon gondolkodtam rajt hogy veszek mégegyet, de belegondolva hogy nem lenne neki helye, az éjjeli szekrényre meg minek kettő egymás mellé.

(#16074) #65388800 válasza edari (#16072) üzenetére


#65388800
törölt tag

Volt az drágább is.

[link]

Állvány nélkül mégolcsóbb. Ne a feketét nézzétek. Az drága. Mondjuk én ezt a töltőt korábban tőlük 1990 Ft ért vettem. Na az best buy volt :DDD

(#16075) edari válasza #65388800 (#16074) üzenetére


edari
őstag

Kész vicc hogy a fekete drágább.

cs.david94:
Én is kaptam a telefon mellé (igaz nem ilyet mint te), de vettem még egyet (a dt-900-at). Amit kaptam telefon mellé azt pedig bedobtam a táskámba, és például melóhelyen azzal töltöm a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#16076) honeker válasza edari (#16075) üzenetére


honeker
őstag

én még augusztus óta elő sem vettem......... :N

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#16077) tooolz


tooolz
tag

Az amoled kijelző beégés tünetei miként jelentkeznek 735 esetén..2014.11 havi a készülék és én nem tapasztalok érezhető elváltozást...igaz nem tudom mien volt új korábban lumia
535 után gyönyörű a felbontása..rengeteg Samsung esetében sok hibát olvastam..köszönöm ill ez minden képen bekövetkezik több évre való használata esetén..

[ Szerkesztve ]

(#16078) #65388800 válasza tooolz (#16077) üzenetére


#65388800
törölt tag

Teljes képernyőre rakj be egy kék hátteret. Majd nézd meg a nav sáv helyét. Minél jobban látni annál jobban beégett.

De 2016.11.xx cserélik mivel garanciális. Szóval nem kell aggódni. Kivéve ha sufni gsm-ben vetted.

[ Szerkesztve ]

(#16079) tooolz


tooolz
tag

Valoban halványan látható..ez minél rosszabb lessz vagy megáll 1 bizonyos szinten..érdekes h csak kék háttérbe látható t mobilos..

(#16080) tooolz


tooolz
tag

Ez valóban..

(#16081) #65388800 válasza tooolz (#16080) üzenetére


#65388800
törölt tag

beégés nem jön át sajnos képen.

ÓÓÓ :DDD Nyáron voltam telenor üzletben. Megnéztem egy lumia 735-öst. Olyan beégést életemben nem láttam. :D A kezdő képernyő egy az egyben beégett. Minden apró betű ikon minden :D

(#16082) tooolz


tooolz
tag

Igen sajnos nem tudom érzékeltetni..látom már..halványan érzékelhető eddig fel sem tűnt..pedig állandóan kék a hátterem visszalépésnél ha jól gondolom erre nem létezik megoldás csak rosszabb lessz..itt csak a navi ikonjai amik éppen kivehetőek..

[ Szerkesztve ]

(#16083) #65388800 válasza tooolz (#16082) üzenetére


#65388800
törölt tag

hát jobb nem lesz csak rosszabb. De gari lejárta előtt elvinném 1 héttel megmutatni.

Szerencsére nem az enyém :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16084) Agostino válasza #65388800 (#16078) üzenetére


Agostino
addikt

puszta kíváncsiságból megnéztem és az enyémen icipicit látni a start menü rombuszait. eddig sosem vettem észre. ha nem írod le, szerintem sosem jövök rá : ) tavaly februári vétel, ennyi belefér vagy...? engem ugyan nem zavar, csak ne legyen rosszabb

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#16085) #65388800 válasza Agostino (#16084) üzenetére


#65388800
törölt tag

ha nem zavar nem kell foglalkozni vele. Én is csak akkor látom ha azt figyelem direkt. De csak kék háttérnél szembetűnő.

Előtte egy galaxy s advance telefonom volt. Garancia lejárta előtt 1 hónappal piros háttérnél besávosodott. De csak pirosnál lehetett látni. Cserélték egyből. Itt sem kell annyira aggódni tőle amíg garis. Sajnos ennek ez a hátránya.

[ Szerkesztve ]

(#16086) tooolz


tooolz
tag

Ez a kép valóban nagyon csúnya...én sem vettem volna észre ha nem olvasok erről a kijelző tulajdonságai közt..félek a szerviz után is bármikor jelentkezhet akár pár hónapra hétre rá és sajnos ugy gondolom amit egyszer megbontanak sohasem lessz a régi..

(#16087) #65388800 válasza tooolz (#16086) üzenetére


#65388800
törölt tag

hát nem kell sokat bontani. Kicsavarják a csavarokat leveszik kompletten az egész előlapot üveggel kijelzővel hangszóróval mindennel ami ott van és becsavarozzák az újat. Szóval karcmentes is lesz.

(#16088) tooolz


tooolz
tag

:C

(#16089) tooolz


tooolz
tag

Érdekesség kép próbáltam átadni mien lenne az egyém beégetve de sajnos a 8 mgp kamerán sem jön át másik telefonal fényképezve :) picit csalódtam ez esetben maga a készülék tökéletessége miatt 4-8 évre számítottam minimum élettartama gyanánt de jobb esetben is ha garisan kicserélik +1-2 év e szerint mai napig nokia 6310 i a napi telefonom 15 éves :)

(#16090) Dog83


Dog83
tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy a jelenlegi 16Gb-os micro sd-t, kicserélném egy 32Gb-osra a 735-ben, és az érdekelne, milyen lehetőségek vannak arra, hogy minden adat megmaradjon... Pl, ha pc-n átmásolok mindent egyik kártyáról a másikra az elég, vagy van más módszer? Biztonsági mentéssel nem foglalkoztam.... Előre is köszönöm a segítséget!!!

(#16091) Agostino válasza Dog83 (#16090) üzenetére


Agostino
addikt

bár magam még nem próbáltam, én valami ilyesmi irányba indulnék el. sd card clone.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#16093) tooolz


tooolz
tag

Google nekem sem a barátom :C + szövegjavítás mint telefonon ..elnézést kérek ez úton de számomra a lényegen nem változtat

[ Szerkesztve ]

(#16094) MrZidi válasza Dog83 (#16090) üzenetére


MrZidi
tag

Vagy próbálkozhatsz azzal, hogy felhőbe fel minden majd le igaz kicsit időigényes, de akkor legalább lesz ott egy biztonsági mentésed ha történne valami valamikor ;]

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#16095) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

'pot kívánok, kérdésem akadt.

Szórakozik az akksi/töltő, még nem jöttem rá, melyik. Konkrétan töltőre dugva lemerült beszélgetés közben, azóta be sem tudom kapcsolni, rádugva a töltőt rezgéssel közli, hogy vette a lapot, utána indulás helyett az előlapi értesítő led villog párat, még egy rezgés és síri kuss. Ugyanez gépre kötve, 1A USBvel. Akksinak annyi..?

(#16096) MrZidi válasza Speed® (#16095) üzenetére


MrZidi
tag

Vagy az aksi vagy a vezérlőpanel... :/ Hugom 625-sével ugyan ez volt főpanel csere lett a vége :W ;]

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#16097) Speed® válasza MrZidi (#16096) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Bíztató. 14 októberi vétel, az akksira viszont csak 6 hónapot vállal a gyártó.
Mondjuk ha csak az kakilt be, ~5k, kibírom. Más nem kéne..morcos leszek.

(#16098) domojko válasza Speed® (#16097) üzenetére


domojko
senior tag

De te legalább már láttad működni az értesítő ledet. :D Legtöbben csak sejtjük h van benne ilyen.

(#16099) Delerium válasza domojko (#16098) üzenetére


Delerium
senior tag

Tudjuk, hogy van csak majd a W10-zel érkezik, mint minden ami jó és vidám :D

"I fight for the Users"

(#16100) domojko válasza Delerium (#16099) üzenetére


domojko
senior tag

Egyébként ez h a 10-el működni fog a led, hivatalosan is nyilatkozták valahol, vagy csak szájról szájra terjed mint a népmese. Ha ez is úgy fog működni mint ahogy a 10 kiadásának határideje akkor nem leszünk kisegítve vele a következő 5 évben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.