Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszet a teszt. :)

"There is nothing permanent except change"

(#2) Gál István


Gál István
senior tag

Symbian S60v5, rezisztív kijelző - mi ezzel a gond? Hasonló alapú telefont keresek (olyan hardveres qwerty gombsorral ami nem kihajthatós) hosszú, hosszú ideje.

[ Szerkesztve ]

(#3) Savaria_01


Savaria_01
tag

Jó Teszt,Grat :)

(#4) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nekem is ilyen telom van.:)

Tényleg jo, bár tényleg kevés a tartozék, és az az adatkábel, hát nagyon komoly.:D

De mindezek ellenére jó telo!

(#5) Kleroo


Kleroo
veterán

Szép,jó teszt.
Annyit hozzátennék,hogy az 5800 kijelzője habár specifikációban szinte ugyanolyan, a valóságban sokkal szebb képe van mint az 5530nak(de így is remek még az 5530-é is)
De ezt gondoltam ideírom a vacillálóknak :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#6) Napfénysüti

Jó lett az írás nem érződik elfogultnak mert a hibákat is említetted. :K Mennyiért szerezted be?

Més que un club!

(#7) adodaniel válasza Napfénysüti (#6) üzenetére


adodaniel
őstag

jó írás! ha van rá igény, egy hasonlót összedobhatok én is az 5800-ról és akkor szembe lehet állítani a két telót ár, érték, tudás...stb. a hiányosságokra helyezném én is a fő hangsúlyt.

(#8) Napfénysüti válasza adodaniel (#7) üzenetére

Szerintem csináld meg nyugodtan. Régebben 5800-át akartam venni, sokáig jelölt volt csak aztán meggondoltam magam. De ettől függetlenül mindig szívesen olvasok ilyen készülékekről felhasználói tesztet. :K

Més que un club!

(#9) adodaniel válasza Napfénysüti (#8) üzenetére


adodaniel
őstag

Rendben

(#10) veector


veector
senior tag

Véleményem szerint nagyon jó képet van. Élénk színek, sehol egy pixel.

1. mondat: képe van vagy képet ad
2. mondat: akkor az egy illúzió ;]

(#11) total90


total90
veterán

Egész jó ez a telefon szerintem. Az anyaghasználat valóban nem egy hű de milyen jó, meg a kamera sem, de azért a Symbian miatt nem rossz. Az írás is jó lett :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#12) ClioRS


ClioRS
őstag

Jó teszt, gratula, na meg a telefonhoz is ;)

Egy jó tipp youtube-ra: ha nem indul el a gyári böngészőn, akkor telepítsd fel a youtube alkalmazás frissebb változatát, ismerősömnek is ezt tettem, és azóta megy szépen a lejátszás :K

(#13) Penyus


Penyus
senior tag

A zenelejatszo szoft nevet megkerdezhetem? Mert nekem is ilyen telom van es a gyari zenelejatszo valoban eleg tre.

Amugy lehet vele okoskodni, en raktam ra dosboxot meg osszehekkeltem wiimoteal. Meg van ra egy okos progi amivel webcamnak lehet hasznalni a telot es az a kepet wifin(!) keresztul nyomja a gepre.

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#14) rizso


rizso
addikt

Grat, tényleg korrekt cikk lett! Olyan igazi "felhasználói szemmel" típus! ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#15) kpal


kpal
veterán

Szép bemutató lett jó telo ;) én egyenlőre maradok a normálgobos Nokia teloknál N80 ,N95 8GB majd akkor akarok másik telot ha már olyan nokiák lesznek amik 1280-as vagy afeletti videot veszfel.

(#16) hans87


hans87
tag

Tetszett a teszt, mindjárt értelmesebb mint sok oladalon olvasható. Nem fikáz, de nem is elfogult. :C

A fülesnél a kábel úgy tudom okkal lett ilyen szögletes. Elméletileg így nem gubancolódik össze az egész - mint ahogy átlagba szoktak a fülesek. Én most - átmenetileg - ezt használom mindennap, jó, nekem kényelmes, tényleg kevésbé gubancolódik össze viszont a felvevőgombos csipeszt annyira már nem szeretem.

Amúgy megtudhatnám mi a zenelejátszód? (Ugyan szoktam nagy kedvel ajánlani a nokiaprogramok.hu-t, de ott nem nagyon találok ilyet.)

Nokia 5530

(#17) fixedgear


fixedgear
tag

pont jóljött a teszt, énis ilyen telefon vásárlásán töröm a fejem.
kösza segítséget :R

LG Optimus 2X P990

(#18) Geri89


Geri89
aktív tag

Először is gratulálok az íráshoz. Nekem 5800 van, ami ugyebár ennek a nagytestvére. Yotube videókkal kapcsolatban annyit tudnék hozzáfűzni, hogy a telefonon a FlashLite-ot kell frissíteni, és akkor tökéletesen viszi a gyári böngésző a youtube videókat, nem akarja elindítani a külön progit neki. Vagy Skyfire-t kell használni, az is viszi a videókat :) Az USB kábel meg úgy tudom, hogy azért lett ilyen pici, mert sokan laptoppal használják, ott meg praktikusabb ugye ha rövid a kábel, bár tudom, hogy a PC-s emberkéket ez nem vigasztalja :)

[ Szerkesztve ]

(#19) 64b0r válasza Gál István (#2) üzenetére


64b0r
aktív tag

"Hasonló alapú telefont keresek (olyan hardveres qwerty gombsorral ami nem kihajthatós) hosszú, hosszú ideje." Akkor még keresheted, mert egyelőre nincs ilyen. Majd a C05 ha megjelenik, az ilyen lesz.
ON: Amúgy egész jó telefon, jól is néz ki, ha lehetett volna kapni T-nél, ezt választottam volna, így az 5800 lett a befutó. :D
Az egyedül felróható hiányosság a HSPA, ha az lenne, simán jobb vétel lenne 5800-nál, meg 5230-nál is. Persze miért kultiválja a szolgáltató azt a telót, amelyikben van wifi, de nincs 3G, nekik az nem biznisz.

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#20) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Köszi mindenki :R

Gál István: nekem semmi, de nézz körbe a fórumon, és láthatod, hogy elég sokaknak nem jön be..

Kleroo: 5800-t is nézegettem és úgy üzletben nem nagyon tűnt fel különbség a kijelzőben(persze a méretet kivéve). Lehet jobb, de nekem ez is tökéletes :) pláne egy v630 után :D

Napfénysüti: 59k volt 2 év gyári garral. Kicsit sok, de nem akartam netes gsm-ekkel szívózni, szolgáltatóknál meg ugye nincs(és még mindig olcsóbb, mint a nokiában 70-ért..)

adodaniel jöhet, én szívesen elolvasnám :)

veector: először képet ad volt, csak olyan furának tűnt úgy, így javítottam képe van-ra, ami úgy tűnik, csak félig jött össze :D Kösz, hogy szóltál, javítom :R

ClioRS, Geri89: Tudom, azóta már frissítettem is,és nincs gond a youtube-al, csak olyan szempontból mondom, hogy azért okozhat bosszúságot egy átlag user-nek, ha hazaviszi, nézné, de nem megy.

Penyus: A zenelejátszó: 360ting. Beta2-es állapotú, de bajom még nem volt vele. Nekem is van már rajta sok minden :)

hans87: Pedig a nokiaprogramok.hu-ról van :D Eredetileg kínai, de ott fentvan angolul. Mint fentebb is írtam 360ting a neve. A füleshez meg: Az igaz, hogy nem gubancolódik, de iszonyat hajlik, a tövénél is(persze csak lapjában), és ezt nem tudom meddig hálája majd meg a benne futó kábel. Nameg amit a cikkben is írtam, érdekesen tud állni néha az ember nyakában :DDD Én is ezt használom, mert amúgy meg azért jó.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#21) GALARDO


GALARDO
addikt

Jó lett! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#22) boeing


boeing
senior tag

Jó kis teló,gratula a teszthez jó lett. :K

(#23) balcsy


balcsy
aktív tag

Hasznos teszt volt. :C Köszi

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#24) Multitaskok


Multitaskok
csendes tag

Köszi a tesztet! Hasznos volt!

A taskok esztelen tesztere

(#25) Detros12 válasza Multitaskok (#24) üzenetére


Detros12
tag

Jó teszt köszi szépen.

(#26) EczkE


EczkE
addikt

Jó volt olvasni a tesztet, köszi szépen! Külön örülök, hogy felhasználói szemmel tetted mindezt! :C

Asszem mindenféleképpen!

(#27) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

köszi a tesztet, egyedül ami aggaszt az akku... :(

(#28) skrabi


skrabi
senior tag

tetszik a teszt, grat hozzá :C

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#29) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Kösz mindenki :R

-NOKIA-: Hát az engem is :( Gondoltam, hogy nem fogja hetekig bírni, de azért ennél egy kicsit több szufla is lehetne benne..

Everybody lies.

(#30) eclipse006


eclipse006
őstag

Nagyon jó kis cikk lett gratulálok,jól néz ki ez a teló,a tudása sem rossz,valamiért szimpatikusabb mint a nagy testvére,még ha kihagytak ebből 1-2 dolgot. :K

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#31) aram01


aram01
nagyúr

jó teszt :C
de a tella nem kéne :(

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#32) dedike


dedike
addikt

Tetszett a teszt felhasználói szemszöge és az objektivitása! Grat! Remélem írsz majd másról is! :K

Jó szerencsét!

(#33) Barthezz2 válasza dedike (#32) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Köszi! Írnék én szívesen, csak az a baj, hogy nincs nagyon miről. Sajna azt nem tehetem meg, hogy havonta új telót/gépet vegyek.. De ha lesz témám, mindenképp :K

aram01, eclipse006: :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#34) csaabz


csaabz
őstag

Nekem is ilyen telóm van és meg vagyok vele elégedve...
Köszi a tesztet!

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#35) pkadam válasza Kleroo (#5) üzenetére


pkadam
csendes tag

Megleptél, mert 5800 tulajként egy barátom 5530-asának kijelzőjén elcsodálkoztam, hogy az alacsonyabb ára ellenére mégis szebb képet ad. Természetesen annyira nem éles a különbség, mint például az N97-tel összehasonlítva (mármint az 5800-t), de az 5530 képe élénkebb, míg hozzá képest az 5800 kijelzőjének színei mattabbnak hatnak.

(#36) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Hali!

Tetszik a teszt ;) , kicsit meg is lepődtem, hogy mennyire nem vagyok képbe a dolgokkal és keresgéltem picit... :B

Nekem jelenleg 5800 telóm van és az igen szépen zuhanó árakat elnézve én nem az 5530-at választanám, ha most kellene választanom. ~10ezer a különbség a 2 teló közt, ha a boltokat nézem, ami szerintem nem semmi. 5530 és 5800 (igen tudom, ezek az árak nem mindig tükrözik a valóságot...)

Hogy is van ez :F 10K pénzért mivel kapok kevesebbet 5530 vs. 5800:
- kijelző: 2,9" @ 3,2"
- belső memó: 70Mb @ 81Mb
- kártyás memó: 4Gb @ 8Gb
- GPS: nincs @ van
- akku: 1000mAh @ 1320mAh
- elől a kamera: nincs @ van
Még 1-2 apróság:
- usb kábel: 20cm @ 120cm
- tv-out kábel: nincs @ van
- távirányítós headset: nincs @ van (viszont sajnos az 5800-hoz nem agybadugós füles jár)
- mozgásérzékelő: nincs @ van (ébresztés és telefonáláskor szerintem hasznos)
- tok, pengető, tartalék ceruza/pálca: nincs @ van
- villanó led: 1db @ 2db (tudom ez szinte mindegy, főleg az N82 Xenon-ja után jöttem rá)

És gondolom még van más is ami elkerülte a figyelmem így hajnali 4-kor, most látom más a töltő is stb-stb...

Persze mindenki azt vesz, ami neki jobban megfelel :R

[ Szerkesztve ]

(#37) Titan44


Titan44
tag

Én is használtam egy ilyet, boldog voltam vele, zenében nagyon ütős darab.
Van még egy hátránya a készüléknek, nem lehet kikötni tévére.
Az előlap szerintem nem fém, nekem fekete volt belőle és tuti műanyag.
Mindezek ellenére az egyik legjobb ár/érték arányú készüléknek gondolom és mindenképpen szebb a testvéreinél ( 5800XM és 5230 ).

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#38) Penyus válasza Mr.Skynet (#36) üzenetére


Penyus
senior tag

Mozgaserzekelo van az 5530ban is.

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#39) Barthezz2 válasza Mr.Skynet (#36) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az árazást én sem értem. Mint a cikk elején említem is, én simán ezt adnám 40k-ért, nem az 5230-at. Az összehasonlításhoz pár szót:
- a kijelző ugyan kisebb, de számomra egyáltalán nem zavaróan, a felbontás és a tulajdonságai viszont ugyan azok.
- A belső memória 4-8Gb kari mellett szerintem mindegy mekkora, a dupla akkora kártya már előny, de ma már nem egy nagyon nagy összeg venni egyet ehhez is.
- tartozékok: úgy tudom, már egy ideje az 5800 is csak azzal a felszereltséggel kapható, amivel az 5530, azaz se tok, se tv-out, se 20cm usb..
- ha választhatok inkább agybadugós, mint távirányítós ;)
- mozgásérzékelős dolog meg megoldható 5530-on is

Persze nem azt mondom, hogy ez jobb, és én sem értem az árazást, de nekem ez a telefon jobban tetszik, és a tudása is elegendő :) Kinek a pap.. :)

Everybody lies.

(#40) Barthezz2 válasza Titan44 (#37) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Szerintem fém. A fehéren látszatra is, de akár a feketét nézve, ha hűvösebb helyen vagy, és ott megfogod az elejét, akkor jóval hidegebb, mint a telefon többi része. Telefonáláskor is, mikor a fejéhez kapja az ember, elég hideg tud lenni.
Most azért egy vasfűrésszel nem esek neki, hogy bizonyítsam, de szerintem fém, és mástól is hallottam már ezt.

Everybody lies.

(#41) Napfénysüti válasza Barthezz2 (#40) üzenetére

Ha hideg hely tartod egy ideig és után megfogva hűvös akkor szerintem is fém. :K Volt E51-em és az ugye bizony fém kerettel és hátlappal volt megáldva és elég kellemes minőségi érzés mikor megfogod a fémet. Mondjuk télen nem feltétlen mert odafagy a füledhez. :D

Més que un club!

(#42) Barthezz2 válasza Napfénysüti (#41) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, teljesen az az érzés :K

Everybody lies.

(#43) Thibbie22


Thibbie22
tag

Kellemes írás... Nekem ugyan 5800 van, de nézegetem a tapperes Nokia tellárokat. Ebay-en lehet kapni rá utángyártott fém hátlapot. Így kikerülheted a karcolódást. Akkor láttam, mikor 5800-hoz kerestem fém előlapot (ez utóbbi sajna nincs).

A képei viszont jobbak, mint a 5800-nak. :O Enyém még kint is zajos, maszatos képet csinál, bent pedig abszolút felejtős.

Ja, a Vodafone 45k-ért tolja most az 5800-át feltöltőkártyával. Jó ajánlat! Weben rendelve pedig plusz 2k engedmény, nulla szállítási díj!

Last 1 year: N95 Sand->N95 8 GB->N82->5800 XM Red

(#44) Straw válasza Kleroo (#5) üzenetére


Straw
senior tag

Ezel vitatkoznék ha megengeded. :D
Nelem 5800-m van, hugomnak meg 5530-a, és sokkal élénkebbek a színek az 5530-on, sőt kisebbnek is tűnik a kijelzője, bár lehet csak a kialakítás miatt.
Ez egy teljesen jó telefon.

42

(#45) Barthezz2 válasza Straw (#44) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem csak tűnik, kisebb is, az 5530 2.9"-os, szemben az 5800 3.2"-es ablakával. És mivel a felbontás maradt(360x640), így már csak emiatt is lehet szebb.

Thibbie22: és mennyiért szórják azt a fém hátlapot? Egy olyan a telóra, és máris elég ütősen festene :)

Everybody lies.

(#46) Napfénysüti válasza Barthezz2 (#45) üzenetére

A képernyő méretéhez lenne egy kérdésem mert nem emlékszem már hogy a cikkben volt-e említve: milyen rajta sms-t írni? Nem túl aprók a virtuális gombok?

Més que un club!

(#47) Barthezz2 válasza Napfénysüti (#46) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Szerintem nem kicsi. Álló helyzetben aki félreüt, annak rendes telefon sem való, fekvőben a teljes gombsor már azért kisebb, itt azért ész nélkül gépelve félre lehet ötni, de alapvetően szerintem itt sincs gond. Persze embere/ujjnagysága válogatja :)

Everybody lies.

(#48) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Lusta voltam elolvasni a HSZ-eket, de áruld már el nekem h szoftveresen mennyire szabad a teló? Vagy esetleg marad alapon és leéli az életét korlátok között? Utóbbi mondat azoknak az usereknek szól akik azt sem tudják mire képesek ezek a telefonok amúgy. :)

[ Szerkesztve ]

(#49) spedyboy


spedyboy
senior tag

HSPA helyett nem HSDPA-t akartal mondani?:)
a hspa a feltoltes a hsdpa a letoltes

amugy a youtube azert nem megy mert nem mobile neten hanem wifin probalod
es a telo nem mentenéle a vidiket csupan az eleresi linket! :R

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#50) Kleroo válasza Straw (#44) üzenetére


Kleroo
veterán

Ez meglepő hogy más véleményen vagytok.
Én egy saturnban nézegettem az 5530at,és meglepődtem,hogy látványosan rosszab színei,dinamikája,ect van neki,pedig a beállításait is átnéztem.(melléraktam az 5800át,átküldtem pár képet,és elég erős különbség volt az 5800 javára. Bár tudtommal az 5800 2képernyő panel létezik.(az egyik télen a hidegtől meg szokott murdálni,emiatt cserélték)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#51) Barthezz2 válasza spedyboy (#49) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem, az HSPA akart lenni, úgy összefoglalva a HSDPA, mint letöltés, és HSUPA mint feltőltés :)

SymbianOS: Most nem igazán értem, mit is akarsz tudni, kifejtenéd bővebben? :B De lehet csak túl este van, hogy leessen :D

Everybody lies.

(#52) Napfénysüti válasza Kolondrum (#48) üzenetére

Azt én is szeretem mikor valaki úgy vásárol telefont hogy vesz egy marha drága hatalmas tudásút aztán kb használja telefonálásra meg sms írásra. De jó mert drága és lehet vele villogni. :D
Amúgy az sajnos tényleg igaz hogy a userek nagy %-a nem igazán tudja mire képes a mobilja.
Amíg csak telefonáltam meg sms-eztem nekem is elég volt a Panasonic VS3-am. :K

Més que un club!

(#53) Straw válasza Mr.Skynet (#36) üzenetére


Straw
senior tag

Azért az összehasonlításod nem teljesen korrekt.
Abban az esetben igazad van ha az első kiadású 5800-hoz hasonlítod mert akkor még bőségesen adtak kiegészítőket a telóhoz, viszont azóta elég keményen megkurtították a hozzá adott cuccokat.
pl, az USB kábel az új csomagban már az 5800-ál is kb 20cm, nincs tok és nincs tartalék stylus meg tv-out kábel sem, a "TV álványról" már nem is beszélve (más kérdés hogy szerintem amúgy sem volt semmi haszna).
Mobilarénán volt is cikk róla. Persze mindezt a válságra hivatkozva tette a nokia.
[link]

42

(#54) Kolondrum válasza Barthezz2 (#51) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor úgy kérdezem, hogy tudod ééé mit jelentenek a következő szavak: cer, key, helloOX2,szignózás.

(#55) Barthezz2 válasza Kolondrum (#54) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

:K

Everybody lies.

(#56) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Unatkoztam, és szórakoztam kicsit gdesk-el :))

desk, start menü, desk 2. oldal

landscape

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#57) Napfénysüti válasza Kolondrum (#54) üzenetére

A jó öreg hackelés. Nosztalgia (E51). :D

Més que un club!

(#58) D4rkAv3ng3r válasza Barthezz2 (#20) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Akkor ha 59k-ba került jó drágán vetted! Baján a GSM boltokban 58k és 65 k körül mozog az áruk az 5800-áknak 2 év garival, kártyafüggetlenül 0 percesként. Haverom 63k-ért vette kb. 2 hónapja, tudott volna 58-ért is csak várni kellett volna neki és nem akart. :DDD

Ha jól tudom máshol is ennyibe kerülnek.

[ Szerkesztve ]

(#59) Kolondrum válasza Napfénysüti (#57) üzenetére


Kolondrum
félisten

Te hívd így, én nevezem inkább egy alap program telepítésnek. Ez kell, mert nem tetszik h vauzik h nem telepít fel dolgoka.

Barthezz2, nézz utána ezeknek ha nem csak az alap programokat akarod használni. SW reset kód stb? Vágod?

(#60) Napfénysüti válasza Kolondrum (#59) üzenetére

Viszont ezzel amúgy nem ugrana a garancia?

Més que un club!

(#61) Barthezz2 válasza Kolondrum (#59) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mint a bólogató fej akarta volt jelezni, már tudok ezen dolgokról ;) Egypár jó kis program már rajta is feszül a telefonon :))

Napfénysüti: Nem :N A szignózás nem módosít a telón, a hack hard resettel elhussan, a főzött rom helyett meg vissza kell tenni az eredetit szervíz előtt, és elvileg semmi probléma :) De szerintem ezeket ne itt beszéljük ki, mert lassan összeütközünk az alapelvekkel.. :B

Everybody lies.

(#62) Kolondrum válasza Barthezz2 (#61) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor ;]

Napfénysüti! Miért ugrana? Akkor törlöm le amikor akarom!

(#63) Mr.Skynet válasza Straw (#53) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Okés igazad van ;)
Mikor még diákmelón dolgoztam a Nokiába a tökünk ki volt, hogy mennyi kacatot kellett beleszórni a dobozba, én abból indultam ki mennyi mindent fogtam egyszerre és puff bele a dobozba, április körül vettem meg a saját 5800 telómat (használtan 1 hetes volt) és még ahhoz is sok kacat járt, ezt követően én már csak azért sírtam, hogy a telóm ára fele annyit ér... :B

(#64) Napfénysüti válasza Kolondrum (#62) üzenetére

Ha úgy szállna el a telefonod hogy nem tudnád törölni arra az esetre gondoltam. Azt vágom hogy HR-el eltüntethető. Meg a szoft frissítés is eltünteti.

Més que un club!

(#65) Barthezz2 válasza Napfénysüti (#64) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na hát igen, ha szoft gondal hal be, és nem tudsz frissíteni, akkor van baj :D

Everybody lies.

(#66) Mr.Skynet válasza Napfénysüti (#64) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Nah most akkor jöjjön valmai telefon szervízes, hogy mi az ami vissza nézhető és mi az ami nem... mert én már a Produkt kódot sem mertem átírani FW várakozáskor, mert állítólag ha visszaírom az eredetit akkor is látják, hogy piszkálták a telót...

Most akkor mit szabad és mit nem? Én még igényt tartanék a garira ;]

(#67) Kolondrum válasza Napfénysüti (#64) üzenetére


Kolondrum
félisten

E90-esem van,haszált. Aztán meg nem érint meg ez, nem gond turizni az sw be,ha baj wan régen koporsós a teló.

(#68) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Á, hatalmas leborulás. :R
1. Maradok a full dobozos 5800ámnál.
2. Tanulságos teszt. Részletes. Ajánlani való minőségű
3. Nincs linked a zenelejátszóhoz? :U amit leszedtem, tanusítványhiba miatt nem telepíti. :W
Pls .sis fájlt, mert közvetlen telóra tudom tölteni csak. :R
(Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#69) Barthezz2 válasza - = Zk = - (#68) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Köszi :R

Ment egy pü :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#70) -NOKIA- válasza Barthezz2 (#69) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

most nézem, ugyanez a bl-4u akku van a 3120c-ban..
Ebben meg 1 hétig is bírja akár..

(#71) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Ez a teszt sokkal jobb mint az eredeti... Annak már a címe is nevetséges "Műanyagcső light" ami félig fémből van LOL Persze vannak negatívumok, de 50 rongyért ez a teló bőven jó vétel! :))

(#72) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Köszi a tesztet!Sok hasznos infóval szolgált:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.