Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Köszi mindenki :R

Gál István: nekem semmi, de nézz körbe a fórumon, és láthatod, hogy elég sokaknak nem jön be..

Kleroo: 5800-t is nézegettem és úgy üzletben nem nagyon tűnt fel különbség a kijelzőben(persze a méretet kivéve). Lehet jobb, de nekem ez is tökéletes :) pláne egy v630 után :D

Napfénysüti: 59k volt 2 év gyári garral. Kicsit sok, de nem akartam netes gsm-ekkel szívózni, szolgáltatóknál meg ugye nincs(és még mindig olcsóbb, mint a nokiában 70-ért..)

adodaniel jöhet, én szívesen elolvasnám :)

veector: először képet ad volt, csak olyan furának tűnt úgy, így javítottam képe van-ra, ami úgy tűnik, csak félig jött össze :D Kösz, hogy szóltál, javítom :R

ClioRS, Geri89: Tudom, azóta már frissítettem is,és nincs gond a youtube-al, csak olyan szempontból mondom, hogy azért okozhat bosszúságot egy átlag user-nek, ha hazaviszi, nézné, de nem megy.

Penyus: A zenelejátszó: 360ting. Beta2-es állapotú, de bajom még nem volt vele. Nekem is van már rajta sok minden :)

hans87: Pedig a nokiaprogramok.hu-ról van :D Eredetileg kínai, de ott fentvan angolul. Mint fentebb is írtam 360ting a neve. A füleshez meg: Az igaz, hogy nem gubancolódik, de iszonyat hajlik, a tövénél is(persze csak lapjában), és ezt nem tudom meddig hálája majd meg a benne futó kábel. Nameg amit a cikkben is írtam, érdekesen tud állni néha az ember nyakában :DDD Én is ezt használom, mert amúgy meg azért jó.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.