Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1917) krisztian986


krisztian986
csendes tag

Sziasztok!

Nokia 5310-es telóm van, de tegnap erősen megakadt az ékszíj mikor témákat váltogattam. Teljesen megfagyott. Pedig tényleg csak témaváltás lett volna...nem akartam kivárni az ezer évet míg észhez tér, ezért újraindítottam, ami nem tetszhetett neki mert utána teljesen lassú lett és a téma is az alapértelmezett csúfság lett. Bármilyen menübe akartam belépni, nagyon lassan tette vagy sehogysem. Így elkeseredésemben csináltam a Nokia progijával egy szofverfrissítést, ami jól sikerült, ám a teló nem találja a SIM kártyát. Bármilyet rakok bele, kiírja, h elindítom-e SIM nélkül...

Másik apróság: A teló T-Mobilos, de turbo sim van a pannonos alatt. Frissítés után látta a hálózatokat kézi szolgáltatóválasztáskor, de miután kivettem és visszaraktam, már nem. Azért vettem ki mert elutasította a Pannon hálózatába való kérésemet...

Szal nem tom mivan...jó lenne tudni h ez milyen hiba..mert alapból nem igen tehetek róla aszem, egy témaváltást nem bírt ki..::)
Garis, és az akkuja is naon gyenge (nem bírja 2-3 napnál tovább) amúgy faxa kis telefon lenne:D:D A debreceni márkaboltban remélem nem hagynak fakápnél ha mást már nem tudok tenni:)

Köszi a segítséget előre is!
:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.