Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6128) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Miért user error az amikor egy gyártó alapból baromságokat állít be alapértelmezetten egy okostelefonon amink alapból az lenne a célja, hogy mindent megjelenítsen amikor online vagyok?
Se a Samuval se az LG-vel nem volt ilyen gondom soha. Mindent bezártam még is jött értesítés mindig és semmit nem álogattam el soha.
Ez az első olyan telóm ahol úgymond “nyitva kell hagynom” az alkalmazásokat ahhoz, hogy értesítés jöjjön.
Ebből a szempontból jobb az iOS igen.
Lassan kezdem belátni miért szeretik olyan sokan az Ápült...
Egyszerű, buta, korlátozott, de felhasználóbarát pont ami a mostani lusta embereknek kell.
Én nem vagyok lusta csak belefaradtam abba, hogy ha meg veszek valamit drágán azzal még fél napot szopnom kell mire el tudja látni az alap funkcióit.
Anno tonna számra cserélgettem én is a rom-okat a telókon szal annyira nem vagyok noob hozzá.

Tehát, csak akkor jön értesítés ha fut az alkalmazás a háttérben ami persze egy minimális akkut eszik ha már a memóban tartja a dolgokat.
Nekem speciel kb 8 alkalmazásnak kéne futni, hogy minden értesítést megkapjak.

Ja és kicsi off de az OP7 Pro nevetségesen drága lesz ezért sem folytatom tovább az OP vonalat.
Ugyan olyan pénzéhes cég lesz 2-3 éven belül ez is mint a Háváj és társai...

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.