Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cinemazealot


cinemazealot
addikt

"Furcsaságok" alatt mit kell érteni? Képernyőkép vagy videó látható esetleg a jelenségről? A kártya egyébként bányából szökött? Ha igen, létezhet, hogy annak a hozománya a "furcsaság"?

(#2) N€T0X|N válasza cinemazealot (#1) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Egyiket se próbáltam a régi kártyával, még az is lehet, hogy normális. A TR-re nem emlékszem, hogy régen milyen volt a Black Mesa meg frissen van meg. LHR kártya, de attól még jöhetett bányából. Semmi baj nincs vele, stabilan megy minden olyasmivel, ami tisztességesen megterheli és azokat a számokat hozza, amit kell. Külsőre sem látszik rajta semmi érdekes.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#3) antiapaladin válasza N€T0X|N (#2) üzenetére


antiapaladin
csendes tag

Melyik TB alatt? Nekem is ilyen RTX-em van, megnézném nálam mit produkál.

(#4) N€T0X|N válasza antiapaladin (#3) üzenetére


N€T0X|N
őstag

2013

Sent from my keyBoard

(#5) antiapaladin válasza N€T0X|N (#4) üzenetére


antiapaladin
csendes tag

Köszönöm, megnéztem, nálam is ott van. Játszottam a játék beállításaival, órajelekkel, maradt a képhiba. A kártyát nemrég pasztáztam újra, 10 fokot esett a hőmérséklete. Érdemes lehet megtenni, a gpu hot spotja valami 80-90 fokot nyaldosta alapból.
Egyébként a képhiba mindig pontosan ugyanolyan volt, szal szerintem ez nem haldokló hardver miatti hiba. Talán nem a legjobb fw-t írták hozzá, azért ez mégiscsak egy manli. :)

Más játékokkal nem volt gáz, próbáltam felturbózott Witcher3-mal, Mortal kombat X-szel és Shadow of mordorral, sehol semmi hiba.

A képhiba így néz ki. Nálad is?

(#6) N€T0X|N válasza antiapaladin (#5) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Igen, nálam is ilyen volt. Akkor ezek szerint ez "normális". Amúgy nem fagy, gyári órajelen stabil a kártya eddig bármivel.

Sent from my keyBoard

(#7) antiapaladin válasza N€T0X|N (#6) üzenetére


antiapaladin
csendes tag

Nálam is betonstabil, furmark-ot is bármeddig bírja.
Én még annyit csináltam, hogy egy zörgő ventillátor miatt lekaptam a a ventiket műanyag burkolattal együtt és 8-12 centis ventiket gyorskötözőztem fel. Nem túl szép, ám azóta hűvösebb a kártya és a zajszint is redukálódott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.