Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) basaja


basaja
senior tag

Jó kis teszt,köszi.Csak megerősíteni tudom minden szavát,kèt hèt használat után maximálisan elégedett vagyok a telefonnal.Az előző telefonom is Moto volt,a 2.generációs G,így tudtam mire számíthatok.Nekem csak a sztereó hangszórók hiányoznak,minden egyéb okés. Akku nagyon jó,kamera ès a szoftver is jól dolgozik,szóval igazi Moto :R

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#2) marositech


marositech
senior tag

Iránytű nincs? Azaz megint kimaradt a gyro?

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#3) csakany2001


csakany2001
senior tag

Nagyon jó írás,a telefon pedig teljesen rendben van.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#4) ghiottone válasza marositech (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Egy 3-axis Gyroscope Bosch ver:1 típus van benne, csak iránytűt hagyták ki.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5) vlevi


vlevi
nagyúr

"Ha maradtak volna 5 colos méretnél "
Vagy-vagy.
Mert ez a telefon (és nagyon sok másik) úgy 5.5"-os, hogy a képernő egy részét elfoglalja a gombsor. Ami kis túlzással pont annyi, csájnafón, ami csak 5"-os, de vastag a kávája, és van rajta külön gombsor.

(#7) shifty!


shifty!
senior tag

Köszönjük az írást, patent cikk :) :R
Kár, hogy megnőtt főleg a virtuális gombsor miatt...használtam ilyen gombsoros telót, és soha nem értettem miért nem lehetett megoldani, hogy az amúgy jellemzően minden gyártónál vastag alsó kávát fel is használják valami értelmesre...

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#8) Lenry


Lenry
félisten

szexi. pont abban a két dologban jobb, ami nagyon bánt a Moto G2-mnél: a RAM mennyisége és a 4G

kár, hogy nincs most keret másik telóra :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) vlevi válasza shifty! (#7) üzenetére


vlevi
nagyúr

Eeeegen. Én se nagyon vagyok kibékülve a virtuál gombsorral.
Annak ellenére, hogy a mostani telóm is ilyen, nem találtam normális, fizikai gombos alternatívát.
Mert így kicsit átb***ás az 5.5"-s méret, mert youtubeon kívül majdnem minden mástól elveszi a helyet a gombsor, így alig nagyonn egy 5"-snál, márpedig telefonom minden miliméter képernőméret számít.

(#10) petipetya


petipetya
nagyúr

Remek leírás, köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#11) Gzolo válasza vlevi (#9) üzenetére


Gzolo
senior tag

Nekem Lg-m van, bármelyik alkalmazásnál el lehet rejteni a virtuális gombokat, így például 5,5"-t teljesen ki tudom hasznalni böngészésnél, illetve a navigációnál.

[ Szerkesztve ]

(#12) ghiottone válasza vlevi (#9) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én már megszoktam. Valamiért a Moto, csak az 1. Droid Turbora rakott legutoljára fizikai "gombokat".
Egy valamit még elfelejtettem - az ujjlenyomat olvasó teljes kijelzőnél félig-meddig Home gombként müködik, mert érintésre felhozza a gombsort.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#13) TTTotya


TTTotya
senior tag

Köszi a tesztet! Nekem tetszik külsőre a teló, az ujjlenyomat olvasó gomb nekem a régi Blackberry gombját/optikai egerét idézi.

(#14) Upo válasza ghiottone (#12) üzenetére


Upo
addikt

Nekem az előlapi ujjlenyomatosok jobban bejönnek. Ha az asztalon van a teló és meg kell nézni valamit, akkor csak odanyúlok, feloldom, megnézem. A hátlapinál mindig fel kell emelni hozzá a készüléket és megkeresni a hátsó szenzort. Tehát kézben fogva az előlapi és hátlapi is ugyanúgy használható, de lerakva a hátlapi nem jó semmire.
Amúgy tényleg kihagyták az iránytűt? A régebbiekben meg az iránytű mellől hiányzott a giroszkóp, valahogy nem jön ez össze nekik, de hogy mire jó ez a szánalmas fillérközösülés? :(

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#15) basaja válasza Upo (#14) üzenetére


basaja
senior tag

Plusz szerintem egy autós tartó szempontjából is egyszerűbb az élet egy előlapi szenzorral... ;]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#16) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Köszi a cikket! :) Jó volt olvasni. Viszont sok az ára, szerintem a G szériából elveszett már a varázs, ami miatt az emberek vették. :/

Finn the human

(#17) embe


embe
nagyúr

Gratulálok a cikkhez, jól sikerült! :C

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18) Upo válasza Matada2.3 (#16) üzenetére


Upo
addikt

Jaja, a 1st gen-t 90£-ért vettem unlock kódostól, akkor kevesebb mint 36000 ft-omba került, 2013-ban azért a hardverért az az ár abszolút kínai verő volt. És méretben is tökéletes. Most 84-ért az iránytű nélküli péklapát labdába se tud rúgni...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#19) marositech válasza Upo (#18) üzenetére


marositech
senior tag

85k? Jesszusom, egy kis övszorítás és lesz egy jó OnePlus 3 telód. Tényleg nem éri meg.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#20) dSERiES


dSERiES
senior tag

A Nexus 6P és az iPhone 6S kamerája azonos szinten van? :Y :F

(bocs, engem ez meglepett)

⊿sff⊿

(#21) batai15


batai15
félisten

Jó cikk, a widget letöltést , külön köszönöm régóta keresem.
Maga a telefon nem rossz,de csöppet drága az alap verzió is, és figyelembe véve a p9 lite árát ha már említetted , rá kell cafolnom hogy ,de igenis jobb vétel , hiába stock droid a moto ,ami a gyengém.
A fingerprintet meg meg lehetett volna oldani hogy akár htc 10 szeruen kapjon mellé gombokat ,mert így hülyén fest a dupla home gomb.meg értelmetlen is.
Plusz eleve vissza lépés a stereo elhagyása is, valamint ennyiért már usb ct kellene adni . Filléres dolog ez a Csati,n én értem miért adnak még ki egyesek micro usbvel telefont
Volt gen 1 moto g-m imádtam ,az eggyik legjobb telefonom volt .

[ Szerkesztve ]

(#22) batai15 válasza dSERiES (#20) üzenetére


batai15
félisten

Néhol még jobb is a 6p ..

(#23) rankesz


rankesz
veterán

A Motot ismerve nem lesz gond a frissítésekkel sem

Erre azért ne vegyél mérget, volt itt azért vásárlói hőzöngés, meg szervek általi elmarasztalás a moto frissítési szokásai miatt...

(#25) ghiottone válasza batai15 (#21) üzenetére


ghiottone
nagyúr

5 teljes napig használtam Honor 5C-t ami az ujjlenyomatolvasó hiányában ugyanaz, mint a Honor 7 Lite az pedig már Huwei P9 Lite fémházban. Úgy voltam vele, hogy spórolok 20 ezer forintot, nem veszek G4 Plust, úgyis a szeptemberi Z Play-re hajtok, addig jó lesz ez. A sebességre, EMUI-ra nem volt panaszom, főleg mert egy android n témával már hasonlított is egy cseppet a felület a stock droidhoz, de 2 simmel a 10 gb már kevés volt nekem, a kamera pedig nagy csalódás volt. Pár gondolat az 5C-ről.

Az árral egyetértek veled és a korábban hozzá szólókkal - olcsóbban kellet volna kidobni itt az EU-ban, az alap verzió árán lehetne megint jó választás - de mostanában minden "ismertebb" gyártó elszáll az árazással :((( .

marositech: van akinek a 40 ezer forint is számít. Én az OP3 megjelenésekor rögtön belepakoltam a kosárba, mert ennyit kiadok egy jó telóért, de aztán átgondoltam, néztem pár tesztet és a korábbi modell fórúmát.... Amúgy egy összehasonlítás a 4GB-os G4 Plus vs. OP3 - itt csak 100 dollár a különbség.

rankesz - az 1. genes X-nél tényleg sokat vártunk a Lollipopra (még béta tesztelőként is), aztán az X Play-re már jó ütembe nyomták ki a verziókat (6.0 - 2015 december, 6.0.1 - 2016. március) Az amerikaiak meg hőzöngenek folyamatosan - hát pl. a Verizonnál lehet is, ott szinte mindig csúsznak, vagy ki se adják a frissitést.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#26) marositech válasza ghiottone (#25) üzenetére


marositech
senior tag

OnePlus:
+2 GB ram ami jóval időtállóbb.
2 SIM.
Erősebb CPU.

MotorolaLenovo :F
Az instabil microSD.

Amúgyis oneplusnak azért örülök, mert évente 1 telót ad ki, amolyan apple in droid jelenség.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#27) ghiottone válasza marositech (#26) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha a videóban szereplő változatot nézzük:
- + 2Gb ram - hmm, az elején mintha le lett volna korlátozva a felhasználható memóriamenyisége, hogy a telefon aksija ne játssza el a Titanic effektust.
+100 dollárért minimum, hogy ezek benne vannak :DDD

- nem érzem, hogy Lenovo lenne sem minőségre, sem szoftveresen, stb (Yoga 2 tablet és Vibe P1m is volt nálam hosszabb ideig). A rendszerbe belenyúlva is még látható, hogy Motorola. A Moto Z kínai verziója - na az már Lenovo UI-t kap a Kínai felhasználók nagy örömére.

- instabil micro sD? Mondjuk class 10-es 80-90MB/sec minőségi kártyáknál én még nem láttam instabilitást + 128GB-al még bővíthetem a 64 GB-os verziót.

- Ez megint szubjektív én tiszteletben tartom mindenki véleményét és ízlését, preferenciát. Nem volt még OnePlusom, de nem is tervezem a vásárlását :K és azért a videó is szépen elmondja az alapvető különbségeket, hogy nem egy ligában játszik a 2 telefon, de 100 dolcsival olcsóbban a G4 Plus is mindent elfuttat, csak nem max teljesítményen. - Lehet egy átlag usernek nem is kell több ennél...

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#28) Postas99 válasza vlevi (#9) üzenetére


Postas99
senior tag

Immmersive mode!!

Ez megoldás ilyen esetekben és nagyon szépen működik. Nexus 6-on is ilyet használtam.

(#29) Postas99 válasza marositech (#19) üzenetére


Postas99
senior tag

A moto feture-ök sokat érnek szerintem, bárr kár hogy nem mindent örökölt meg a nagyoktól.

A ONE+ fórumát nézve van probléma rendesen a 3-as AMOLEDdel jön, ha összetöröd DRÁGA a javitás.

A 1+2 ebből a szempontból jobb választás ott viszont a szoftver gatya.

(#30) paperboy


paperboy
senior tag

Ja Turbo Power... Az akksi meg szép hamar mehet majd a kukába. :(

(#31) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon jó részletes a cikk, minden elismerésem.

kengyel

(#32) MrPetya19 válasza Postas99 (#29) üzenetére


MrPetya19
addikt

Most akkor mi a probléma a 1+3 kijelzőjével?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#33) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Jó kis teszt lett.
Gondolom cameraAPI2 támogatás nincs?
Olyan jó lenne, ha a záridőt lehetne 0.2 sec főlé tolni.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#34) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Nem tudom, mennyi idő alatt és milyen áron jut el ide, de az Amazon 50 dollárral adja most olcsóbban a Prime előfizetőknek a G4-eket, mint a hivatalosan ajánlott fogyasztói ár:

Moto G4 is already $50 off at Amazon, now starts at $149.99

(#35) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#34) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Moto G4 16 GB: 149,99 $ (42700 HUF + ÁFA)
Moto G4 32 GB: 179,99 $ (51200 HUF + ÁFA)

Magyarországra várható szállítási idő:
Standard Shipping (munkanap): 15-22
Expedited Shipping (munkanap): 5-9
Priority Shipping (munkanap): 3-6

Magyarországi csomagküldés árai:
Standard shipping: 4,99 $ + 1,99 $ fontonként (1820 HUF)
Expedited Shipping: 6,99 $ + 2,99 $ fontonként (2590 HUF)
Priority Shipping: 29,99 $ + 8,49 $ fontonként (10230 HUF)

Megjegyzés: Csomagolás tömege: 0,7 font

[ Szerkesztve ]

(#36) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#35) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Angliai Amazonról hamarabb itt van és nem sokkal drágább:

Moto G4 16 GB: 159 £ (59800 HUF)
Moto G4 Plus 16 GB: 199 £ (74900 HUF)

Szállítási idő: 5-7 munkanap

(#37) ghiottone válasza Alvin_ti4200 (#36) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sajna nem. Az áfa különbözetet is bevasalja az amazon, így nem 199, hanem 210.60 font + 5.91 font a szállítás. + 1 kártyás modellt adnak. Ha a mostani középárfolyamon váltunk, akkor 81ezer lesz a vége.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#38) Alvin_ti4200 válasza ghiottone (#37) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Akkor egyértelműen jobb az amcsi deal.

(#39) ghiottone válasza Alvin_ti4200 (#38) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Persze, csak a rendszerük szerint nem szállítanak Magyarországra :(

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#40) Máté94


Máté94
addikt

G2-ből kiindulva kapunk vajon 8.0-át? :))

(#41) ghiottone válasza Máté94 (#40) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A G2 4.4.4-el indult és 6.0-ig jutott.(igaz sokáig 5.0.2-n volt, de arra is volt időközbeni frissítés) ;) Meglátjuk.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#42) Postas99 válasza MrPetya19 (#32) üzenetére


Postas99
senior tag

Drága a javíttatás.

(#43) MrPetya19 válasza Postas99 (#42) üzenetére


MrPetya19
addikt

Minden kijelzővel az sajnos.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#44) felhasználóx


felhasználóx
tag

Kiváló a teszt, köszi.
Az 1 gen. G-t cserélném le. Sajnos ahogy látom nem erre a készülékre....kicsit elcsúsztak az árazással :(

[ Szerkesztve ]

(#45) ghiottone válasza felhasználóx (#44) üzenetére


ghiottone
nagyúr

2-3 hónap és rendbe lesz.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#46) Máté94 válasza felhasználóx (#44) üzenetére


Máté94
addikt

G4 Play kedvezőbb árazású.

(#47) basaja válasza Máté94 (#46) üzenetére


basaja
senior tag

Viszont nem ugyanaz, mint a g4 Plus...

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#48) Máté94 válasza basaja (#47) üzenetére


Máté94
addikt

Miért kellene? Teljesen más felhasználási szokásokhoz készült a kettő.

(#49) felhasználóx


felhasználóx
tag

A sima G4 56-58k a hazai (közeli) webshoppokban, 1 év garival. Az azért sokkal barátságosabb. Jelenleg is első generációs G-t használok 2,5 éve. Nagyon megszerettem a moto-t, maradnék a márkánál. Vajon a sima G4-gyel is kihúzok legalább 2 évet?

(#50) ghiottone válasza felhasználóx (#49) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha nem kell az ujjlenyomatolvasó és az erősebb kamera akkor szerintem simán. Jó teló lett. Csak nem tudom hol van a te általad említett áron.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#51) felhasználóx válasza ghiottone (#50) üzenetére


felhasználóx
tag

Ohh, igazad van pár ezerrel félrenéztem......?.(xt1622): http://b-tel.hu/motorola/9140-motorola-moto-g4-xt1622-dualsim-lte-16gb-blue.html

(#52) tybsen


tybsen
addikt

Na csak megjelent, orulok neki! :) Most nem volt idom elolvasni de megnezem, grat hozza! :)

(#53) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Én még jelenleg is az első generációs G-t használom. Nagyon jó kis teló, imádom. Mostanában már nézegetem a lehetséges utódokat. Szomorúan látom, hogy biztos nem ez a készülék lesz az. Ha belegondolok, hogy mennyiért vettem anno a Moto G-met és ez mennyibe kerül... Hááát, a két ár között van egy kettes szorzó. A kijelző méretről meg inkább ne is beszéljünk. Sajnos azt kell mondanom, hogy egy Xiaomi teló sokkal jobb választás ennél, legyen az Redmi 3 Pro, vagy Redmi Note 3 Pro. :( :O

Minden szavam magánvélemény!

(#54) ghiottone válasza tothmaxy182 (#53) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ahogy egyik haverom mondaná:
"papa, nem ugyanaz a minőség" :DDD

A Redmi Note 3 Pro olcsóbb és erősebb a proci, de ebben ki is merült az előnye. Használtam 1-2 hétig, de alig hittem, hogy eladjam...

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#55) tothmaxy182 válasza ghiottone (#54) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Kétségtelen, hogy egyik sem volt még a kezemben, de ha már minőség, akkor egy fémházas telót jobbnak gondolnék. Javíts ki, ha tévedek. :)
Illetve az akkuméret sem éppen elhanyagolható!
De egyébként megértem az álláspontod, hisz én sem tudok szabadulni a Moto G-mtől. Valahogy tökéletesen teszi a dolgát, és ennyi nekem elég!

Minden szavam magánvélemény!

(#56) updog válasza tothmaxy182 (#53) üzenetére


updog
senior tag

"Én még jelenleg is az első generációs G-t használom" Szintén zenész :) Full gyári 5.0.nemtomhányas rendszerrel, simán bírja 1+ napig az akksi, rendesen nyüstölve.

Annyi baja van, hogy néha random merülget 10-20%-ot éjszaka, és Aliex. app szlopálja néha indokolatlanul, bár ez kevésbé a telefon hibája :)

Pont nézegettem én is a G4-et, de az ár láttán egy elfojtott WUTtal le is zártam a dolgot :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#57) Lovi24 válasza tothmaxy182 (#53) üzenetére


Lovi24
senior tag

Párom is cserélt Redmi3-ra,egy 1 generációs X-et ( előtte G-je volt ).
Lényegében neki a bika akku volt a fontos,ami valóban nagyon jó a Xiaomi-ban.
De..... azt mondta,elég sok kompromisszumot kell ezért a bika akkuért kötni.
Tele van a szoftver olyan alkalmazásokkal ,amik hasztalanok ( cleaner és egyéb xiaomis cuccok) számára és ha letiltja problémát is okozhat. Azt mondta,hogy olvasgatja a teló fórumát és romolgatások vannak hegyekben,többek között ezeknek a programoknak az eltüntetése miatt. Az Ő telóját magyar rommal vettük,itt az Aprón. Ő romolgatni nem akar,így a heti frissítés sem jön rá,nem tudom javítottak-e már ezeken a dolgokon.
Térerő... hát az a Motokban elég jó,sok gyártóval ellentétben. Sokszor amikor hívom, " pillananatnyilag nem kapcsolható ", ahol eddig azért volt neki 1-2 -es térerő ( igaz a Samsung telós kollégái is panaszkodnak ).
Beszélgetés hangminősége.... sokkal jobban behallatszik a külső zaj ( de egyébként nem bugyborékol,csak ritkán " dobozabb " hangja van).
Nem rossz telókat csinál a Xiaomi,sőt a kínaiak közül még az egyik legjobb,de azt hiszem én is maradok a Motonál. ( habár nekem nincs G4 plus-om ,de volt már jópár Moto-m ) :)
Egyébként meg majd lejjebb megy még ennek az ára , akkor kicsit vállalhatóbb lesz :)

_ghiottone jó lett a teszt ,gratula :C

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#58) ghiottone válasza tothmaxy182 (#55) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elvileg igen, egy fémházas telónak minőséginek kellene lennie, csak épp a Xiaomi nem a legjobb anyagot használja - vékony aluminium, ami még csúszik is -
"a hátlapi és a sarokívek továbbra is kényelmes tartást biztosítanak, bár a kivitelezés csúszós maradt...
...a fémházas borítás (a hátlap aljára és tetejére műanyag sáv került) meglehetősen vékony, amit tapintásra és kocogtatásra is érezni egy minőségibb LeTV Le 1s-sel összevetve, és erősebben megmarkolva a Redmit, némi halk recsegést hallatni lehet."
- Bone123 Redmi Note 3 Pro teszt

Az aksi pedig érdekes, mert nem éreztem nagyon azt a +400 mAh-t a Moto X Play után a RN3Proban. Az XDA-n 10 órás kijelzőidőt is posztolt már egy srác Moto G4 plussal. + a G4 Plus simán hozza azt nekem, mint az X Play 600 mAh-val kisebb aksival.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#59) rankesz


rankesz
veterán

Meh

(#60) ghiottone válasza rankesz (#59) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem is kell számítani a havi frissítésekre. De legalább a firmware-t amit kiadtak nem kell hetente hegeszteni, mert bugos. Valamennyire figyelnek azért a G4 Plusra, mert a megjelenése óta most jön a 2. update hozzá. Én már úgy vettem, hogy az 1. -vel adták ki.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#61) felhasználóx válasza ghiottone (#54) üzenetére


felhasználóx
tag

Ezért nézem a kevésbbé kínai Lenovo P70 et....jókat mondanak róla a 4.4.4 droiddal. Mókolni amúgy sem fogom.

(#62) ghiottone válasza felhasználóx (#61) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Flottában vettem 5 hónapja egy Vibe P1m-et - remekül muzsikál. Mondjuk frissítés még nem volt rá...

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#63) felhasználóx válasza ghiottone (#62) üzenetére


felhasználóx
tag

A mobilaréna tesztje lehúzta...

(#64) ghiottone válasza felhasználóx (#63) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem az egy hibás példány lehetett, mert az 1 kártyás Telenoros verzió rendben van és az aksi ideje nagyon brutál.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#65) HerbertSobel


HerbertSobel
csendes tag

(#66) basaja válasza HerbertSobel (#65) üzenetére


basaja
senior tag

A prociban nem 2x4 mag van?🤔

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#67) HerbertSobel válasza basaja (#66) üzenetére


HerbertSobel
csendes tag

Leírásban ez van.: Quad Core / 1,5 GHz / Quad Core / 1,2 GHz /

(#68) basaja válasza HerbertSobel (#67) üzenetére


basaja
senior tag

Vagyis összesen 8 mag...😏...de ez csak szőrszálhasogatás... :DD

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#69) Uzi74


Uzi74
senior tag

Érkezett ma OTA frissítés (MPJ24.139-63), július végéig security patch + bugfixek, 500mb-os darab volt. Egyelőre megy gond nélkül ez is

[ Szerkesztve ]

(#70) ghiottone válasza Uzi74 (#69) üzenetére


ghiottone
nagyúr

aha - eddig ami változást észrevettünk az anyi, hogy a Moto Displayen a jobb felső sarokba kirakták az akkuszázalékot (anno az 1. genes X 5.1-es frissítésénél volt ilyen) + a hibajavító csomag július 1-re frissült. Gondolom még más is lehet, mert 500 mega az combos egy frissítés csak úgy.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#71) ghiottone


ghiottone
nagyúr

7.0 Soak teszt elindult Braziliában - 1-2 hét és indulhat az India, majd Európai modellekre is - a korábbi modelleken szerzett tapasztalatok alapján.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#72) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Mennyibe kerül most egy ilyen telefon? Érdemes vétel lehet?

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#73) DVlad válasza BogyóBP (#72) üzenetére


DVlad
őstag

pl.

Urak, volna pár kérdésem.
Tegnap üzemeltem be egyet a családban. Jól láttam, hogy nincsen benne galéria? Próbáltam letölteni rá, de az összesben reklámok vannak, még abban is, ami másik kettőn (x style, x 2. gen) reklám mentes.
Csengőhangnak úgy kell betenni valamit, hogy be kell húzni a gyári hangok közé, ugye?
Előre is köszönöm!

(#74) ghiottone válasza DVlad (#73) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Aha,annyira stock,hogy a Google Fotók tölti be ezt a szerepet. Dèlután átküldöm a Moto Galèria appot.
Csengőhangnál rakd be a belső memória/ringtones mappába.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#75) DVlad válasza ghiottone (#74) üzenetére


DVlad
őstag

Stockabb a x style-nál? :D
Grazie mille!

(#76) ghiottone válasza DVlad (#75) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Csak annyiban, hogy ugyanúgy, ahogy a Nexusokon, Pixeleken, itt sincs Galéria - másban nem stockabb. ;)

Moto Galéria alkalmazás. - simán telepíthető, nem frissül.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#77) DVlad válasza ghiottone (#76) üzenetére


DVlad
őstag

Értem. :D

Az áruházból nem letölthető ez? Mi ez pontosan?

(#78) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

A tesztedhez annyit fűznék hozzá, hogy nálam a 4g megy a kettes SIM helyen is. Lehet, hogy az egyesen is, de azt most lefogyasztottam, így nem látom még.
Problémám is lenne, mégpedig az ujjlenyomat olvasóval: Nagyon megbízhatatlanul old fel. Kb. 20-ból egyszer.
Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul a regisztráláskor? Sokszor végig csináltam, trükközve is... (Pl. egy ujjat többször megadva.)

noob... rooter... geek

(#79) Uzi74 válasza kakukkmarci (#78) üzenetére


Uzi74
senior tag

Csak az elsődleges internetre állított slot-ban megy a 4g, nem? (az persze lehet mindkettő, de párhuzamosan csak 1-en van 4g nálam)

(#80) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Ezt a 4G-t már nem tudom megnézni, mert elajándékoztam a telót, de valami olyan rémlik, hogy egyszerre csak az egyik kártya tudja a 4G-t.
Nálam nem volt gond az ujjlenyomatolvasóval :F

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#81) JayZ


JayZ
tag

Srácok, lenne egy bugyuta kérdésem.
Ugye, amazonde-ről már lehet rendelni nekünk is, ingyen szállítják, ha jól tudom a dolgokat onnan (35 eur fölött). HA vennék mondjuk egy motorola telót (aminek a hivatalos magyar forgalmazása gariztatása...???), ÉS itthon akarnám gariztatni..az működőképes? Vagy ez hogy van ez? Mikor ilyen 120 dollár körül vannak moto g4 play-ek, erős a csábítás.. :DDD

(#82) ghiottone válasza JayZ (#81) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Aha, 39 euró fölött már ingyen szállítás van. Mivel Magyarországi szervíz nincs hivatalos márkaképviselet hiányában, így ha gond van akkor levelezés és miután visszaküldted pénzvisszatérítést kapsz, nem bajlódnak a javítással.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#83) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

Rájöttem, mi okozza az ujjlenyomat problémámat. Ha a power button-nal, vagy az időkeret lejártával záródik a képernyő, semmi gond nincs a felnyitással. Viszont ha egy 3rd party app-pal zárom (nova launcher, screen off), akkor biztos, hogy kéri a mintát is...
Hogyan lehet ezt kikerülni ? Szeretnék spórolni a gombbal...

noob... rooter... geek

(#84) ghiottone válasza kakukkmarci (#83) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezt sugalltam én is korábban, hogy a Nova lesz a ludas - az alkalmazás engedélyeit kell megnézni - Kisegítő lehetőségeknél legyen "be"-re állítva a Nova Launcher alatti opció, eszköz felügyeletnél eszközrendszergazdaként is legyen bepipálva. - legalábbis most nézem egy Mi s-en és így működik nálam a dupla koppos képernyő zárolás, ami után simán oldja is az ujjlenyomattal. A G4 Pluson már nem tudom kipróbálni, új gazdijánál van.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#85) tybsen válasza ghiottone (#84) üzenetére


tybsen
addikt

Most olvasom csak, nagyon jó írás lett gratulálok hozzá! :)

Épp most néztem az amazonon hogy a moto g4 csak 169 euro.

Igazából hosszas sérülés után úgy döntöttem hogy lenovo p2 lesz a nexus 6 utódja de most kicsit elgyengültem, mert moto g4 fele annyi, mint a lenovo p2 a maga 349 € árával.. nyílván a lenovo sokkal többet tud meg ujjlenyomat olvasó megőrült nagyon meg satöbbi satöbbi... De 170€ nem rossz ár, és tudom hogy nem ezt a modellt használtad, de majdnem ugyanaz, s617 a moto g4 is.

(#86) ghiottone válasza tybsen (#85) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Köszönöm ;)
A P2 inkább a Z Playhez van közelebb, még árban is :(. Amúgy tényleg a kamera + az ujjlenyomat olvasó, ami a legfontosabb különbség, de a G4 is jó "kis" teló, így főleg, hogy megy lejjebb az ára.
Amúgy januárban jön a Moto M is 87 ezer forint környékén a Z és a Z Play mellett Magyarországra is. 4gb ram, fém készülékház, a G4 plus kamerája + hátlapi ujjlenyomat olvasó.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#87) Uzi74


Uzi74
senior tag

G5 is kopogtat az ajtón, Z Play helyett nekem lehet hogy elég lenne a tudása... Kiváncsi leszek az utcai árára

(#88) ghiottone válasza Uzi74 (#87) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A sima 65 körül lesz, a Plus verzióban 90 ezer lesz 3/32 GB-os változatban. - de mondjuk abban már az S7 féle Sony IMX260 vagy az újabb 362-es kerül.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#89) Uzi74


Uzi74
senior tag

Elérhető a 7.0 a System update alatt, van aktuálisan valami szívás ami miatt érdemes várni?

(#90) Uzi74 válasza Uzi74 (#89) üzenetére


Uzi74
senior tag

Feltettem, frankón gyorsabb lett és 5GB-al több helyem van a 16GB-is telón, előtte majdnem tele volt....

(#91) ghiottone válasza Uzi74 (#90) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Most jön lefele a G4 Plusunkra :)

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#92) Uzi74 válasza ghiottone (#91) üzenetére


Uzi74
senior tag

Talán minimálisan jobban merül mint a 6, de nincs vele probléma (és szabad GB-ok végre)

(#93) DVlad


DVlad
őstag

(#94) ghiottone válasza DVlad (#93) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen. 8.-tól elérhető a Z a Telekom kínálatában, majd a Z Play is. 20. környékén majd jön a többi szolgáltatóhoz és kiskereskedelmi forgalomba. + Jön a utána áprilisban a G5 / G5 Plus is. A G4-et nem láttam.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.