Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) ghiottone válasza batai15 (#21) üzenetére


ghiottone
nagyúr

5 teljes napig használtam Honor 5C-t ami az ujjlenyomatolvasó hiányában ugyanaz, mint a Honor 7 Lite az pedig már Huwei P9 Lite fémházban. Úgy voltam vele, hogy spórolok 20 ezer forintot, nem veszek G4 Plust, úgyis a szeptemberi Z Play-re hajtok, addig jó lesz ez. A sebességre, EMUI-ra nem volt panaszom, főleg mert egy android n témával már hasonlított is egy cseppet a felület a stock droidhoz, de 2 simmel a 10 gb már kevés volt nekem, a kamera pedig nagy csalódás volt. Pár gondolat az 5C-ről.

Az árral egyetértek veled és a korábban hozzá szólókkal - olcsóbban kellet volna kidobni itt az EU-ban, az alap verzió árán lehetne megint jó választás - de mostanában minden "ismertebb" gyártó elszáll az árazással :((( .

marositech: van akinek a 40 ezer forint is számít. Én az OP3 megjelenésekor rögtön belepakoltam a kosárba, mert ennyit kiadok egy jó telóért, de aztán átgondoltam, néztem pár tesztet és a korábbi modell fórúmát.... Amúgy egy összehasonlítás a 4GB-os G4 Plus vs. OP3 - itt csak 100 dollár a különbség.

rankesz - az 1. genes X-nél tényleg sokat vártunk a Lollipopra (még béta tesztelőként is), aztán az X Play-re már jó ütembe nyomták ki a verziókat (6.0 - 2015 december, 6.0.1 - 2016. március) Az amerikaiak meg hőzöngenek folyamatosan - hát pl. a Verizonnál lehet is, ott szinte mindig csúsznak, vagy ki se adják a frissitést.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.