Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57) Lovi24 válasza tothmaxy182 (#53) üzenetére


Lovi24
senior tag

Párom is cserélt Redmi3-ra,egy 1 generációs X-et ( előtte G-je volt ).
Lényegében neki a bika akku volt a fontos,ami valóban nagyon jó a Xiaomi-ban.
De..... azt mondta,elég sok kompromisszumot kell ezért a bika akkuért kötni.
Tele van a szoftver olyan alkalmazásokkal ,amik hasztalanok ( cleaner és egyéb xiaomis cuccok) számára és ha letiltja problémát is okozhat. Azt mondta,hogy olvasgatja a teló fórumát és romolgatások vannak hegyekben,többek között ezeknek a programoknak az eltüntetése miatt. Az Ő telóját magyar rommal vettük,itt az Aprón. Ő romolgatni nem akar,így a heti frissítés sem jön rá,nem tudom javítottak-e már ezeken a dolgokon.
Térerő... hát az a Motokban elég jó,sok gyártóval ellentétben. Sokszor amikor hívom, " pillananatnyilag nem kapcsolható ", ahol eddig azért volt neki 1-2 -es térerő ( igaz a Samsung telós kollégái is panaszkodnak ).
Beszélgetés hangminősége.... sokkal jobban behallatszik a külső zaj ( de egyébként nem bugyborékol,csak ritkán " dobozabb " hangja van).
Nem rossz telókat csinál a Xiaomi,sőt a kínaiak közül még az egyik legjobb,de azt hiszem én is maradok a Motonál. ( habár nekem nincs G4 plus-om ,de volt már jópár Moto-m ) :)
Egyébként meg majd lejjebb megy még ennek az ára , akkor kicsit vállalhatóbb lesz :)

_ghiottone jó lett a teszt ,gratula :C

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.