Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) seederking válasza #00137984 (#40) üzenetére


seederking
őstag

"Aztán ugyanitt a régi konfigod részegységeit alázod a porba... "

Ezt nem igazán értem miért gondolod,hogy porig aláztam a régi konfigom... :F

"Előző konfigom szíve-lelke egy Phenom II X4, HD7870 páros volt. Nem nehéz kikövetkeztetni, hogy a CPU volt a gyenge láncszem. 3,8 GHz-re húzva igaz volt ugyan, hogy szépen, meglepően jól teljesített, de például ha jött egy AC, ami szeretett egy magot terhelni a processzorból, akkor a Phenom csak nyomta a fekvőtámaszokat."

Ez jelentené a porig alázást :F

"A 7870 VGA-val és a Phenom 955-tel az ultra beállítás nem volt kivitelezhető, az erőforrások kevésnek bizonyultak, a nagyobb csetepaték erős szaggatást eredményeztek."

Vagy ez :F Miért porig alázás az ha leírok valamit amit átéltem egy konfiggal,nem értem.

Talán ez?

Esetleg itt a legutóbbi hsz-em ezzel kapcsolatban :

"AusWolf : Sajnos ez így van. viszont a Black Flag a Phenom 955-el és egy 7870-el meglepően szépen futott anno és nagyon jól nézett ki."

Nem értem mire ez az alázom dolog. Vagy alázzam most a jelenlegit is mert az Ac katasztrófa a LOTR Mordor pedig ultrán min. csak 42fps-t produkált?

Nem puffogni akarok de had ne érezzem már bűnnek ha leírom a tapasztalatomat.Szerintem mindenki tisztában van vele,hogy Amd vs Intel egy magot terhelő program használata esetén a "kékkel fogja jobban érezni magát.". Ez tény,tapasztalat.

Peace :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.