Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13951) Polarstar válasza littledon (#13947) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Akkor mondom, nálam mi van! :D

Csengőhangok egyéniben: Lumia 800, Win6,5 mobil.. Palm Pre! :K Nyomógombosok: Motorola Timeport, Ericsson t.. :DDD és ős öreg sonyericsson...
Jelzések: gyáriak. Klasszak!
SMS, mail: Palm Pre Cymbel, Star Trek computer. :D , Bang and Olufsen Noise

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#13952) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

szerintem akkor is ez a legjobb csengőhang. :DD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13953) littledon


littledon
tag

Köszi a tippeket. Maradok a gyáriaknál. :)

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#13954) eventus


eventus
veterán

1:30 tól érdekes a videó :) Nem is olyan ellenálló ;]
Samsung #GalaxyS5 vs .50 Cal [link]

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13955) KisDre válasza eventus (#13954) üzenetére


KisDre
senior tag

Bár nem értem ez miért ON, de egyébként jobb mint másik fegyveres, a ruszki csákesznél :D
Amikor leejti a telót, lassított felvételen azért látszik hogy ütés hatására eléggé meghajlik a teló pár pillanatra, én kíváncsi lettem volna hogy a képernyő 100%-ban jó-e még.

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#13956) margithid


margithid
veterán

Na megjelent bb z3, videókon egész jónak néz ki.
Egy t-mobile üzletben megtapiztam egy q5öt, hát nem igazán tudtam kezelni android után:)
Ettől függetlenül árazás rendben lesz, lehet belépek a bb-sek táborába.
Sok midnen mást is nézek, S4 active, moto g, xiaomi mi3, de ugye ez mind android...

(#13957) sz.balazs.95 válasza margithid (#13956) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

A Motorola és a Xiaomi sem rosszak.
A Q5 pöpec belépő lenne a BB világába! :K

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13958) margithid válasza sz.balazs.95 (#13957) üzenetére


margithid
veterán

Csak azoknak a garanciája nehézkes. S4 active lenne még jó, csak annak meg a támogatottsága kérdéses.
Ha bb-t vennék csak Z3 jöhetne szóba.

[ Szerkesztve ]

(#13959) sz.balazs.95 válasza margithid (#13958) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Akkor tehát maradt a Q5. :D
Z10?

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13960) margithid válasza sz.balazs.95 (#13959) üzenetére


margithid
veterán

Nem is tudom, annyira nem jön be, meg Z3 aksiidőben is jobbnak igérkezik. Csak ki tudja mikor jelenik meg...
Mondom, kicsit megrémített bb, Q5öt nem tudom kezelni na, ezeket a gesztusvezérléseket vagy miket nem vágom... De gondolom nem nagy ördöngösség.
BB azér tis lenne jó, mert nem kell mókolni, max google play-t rárakni, de gondolom az sem valami nagy dolog.
Androidosoknál meg nagy valószínőség szerint kell majd root.
Meglátjuk, árról van már valami hír, mennyibe kerül Ázsiában? Tényleges bolti ár érdekel, nem az a 200$ amit már megszellőztettek.

(#13961) sz.balazs.95 válasza margithid (#13960) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Reálisan nézve olyan 60-75k lesz a Z3 induláskor - szerintem

jutubon vannak videók a BB10 vezérléséről.
kb. 5 perc alatt megszokható, onnantól meg magától, csuklóból jön a vezérlése. :K

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13962) margithid válasza sz.balazs.95 (#13961) üzenetére


margithid
veterán

60k nyitóárban nem lenne rossz.
Egy valami jó lett volna még Z3ba, az vízállóság, legalább ilyen szórt víz ellen, például eső.

(#13963) daenerys válasza lezerpiramis (#13945) üzenetére


daenerys
tag

Erre csak azt tudom mondani, hogy ez a hozzáállás riasztja el az embereket a BB-től. Miért kell semmibe venni/lenézni másokat, mert nem mindenki akar BIS-t előfizetni (kártyásan nem is tud...), utána meg leoltod a másik júzert, hogy miért nem tudja, hogy BB10-hez nem is kell (kivéve BBM használatához a "nagylelkű" T-Mobile-nál). Csak én érzem úgy, hogy ez ellentmondásos és ez így nincs rendjén?

Az ilyen burzsuj fanboykodás árt többet a márkának, mint a RIM rossz döntései.

(#13964) sz.balazs.95 válasza daenerys (#13963) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

én is így látom. :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13965) eventus válasza daenerys (#13963) üzenetére


eventus
veterán

Inkább az àrt, hogy bizonyos emberek nem képesek megérteni dolgokat. A BIS 100 éves történet, mindig is kelleni fog szervesen a BBOS rendszerű telefonokhoz. T esetében BB10 mellé is kell a BBM, megteheti. PONT. Csak az a baj, hogy rengeteg csúnya vita volt ezekből, mert valakik érdekes stílusban találtak a véleményüket ezekről.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13966) lugosi válasza daenerys (#13963) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Az ilyen burzsuj fanboykodás árt többet a márkának, mint a RIM rossz döntései."

:U nyilván :U

Így van ez. Újabban a termék már nem fontos. Csakis a fanboykodás. Hallottam cégek kirúgnak embereket a gyártásból és helyettük főállású fanboyokat alkalmaznak.

Na hagyjuk már rá...

(#13967) lezerpiramis válasza daenerys (#13963) üzenetére


lezerpiramis
őstag

A baj nem ezzel van, hanem azzal, hogy a legtobben hoborognek emiatt (miert nem megy ez es az BIS nelkul, lehuzas stb.)...

(#13968) Danny750 válasza lezerpiramis (#13967) üzenetére


Danny750
őstag

A bis lehúzás?
Megsugom az 1gb -os bis (lehet a kisebb is,de nekem ez van) korlátlan internetet biztosít, nekem 1000ft-ert
......
Köszönöm BlackBerry és Telekom :)

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#13969) lezerpiramis válasza Danny750 (#13968) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ne nekem mondd, szamomra nem lehuzas :)

(#13970) Danny750 válasza lezerpiramis (#13969) üzenetére


Danny750
őstag

Nem neked szántam, csak hirtelen....

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#13971) daenerys válasza eventus (#13965) üzenetére


daenerys
tag

Tudom, és megértem, hogy ez van, csak még mindig napi szinten dolgozom olyan emberekkel, akiknek a BIS nem létszükséglet, és ehhez mérten pártolom őket a BIS-mentes BB-zésben. Írtunk róla SzederBlogon egy igen hosszú cikket, hogy hogyan lehet kikerülni a BIS-t, és mindenre használni a BBOS-es készülékeket. Nem rosszabb, mint egy androidot használni (bár androidot használni horror). :D

Az integrált funkciók persze BIS-hez kötődnek továbbra is, és aláírom, hogy a legkényelmesebb módja a berryzésnek BIS-szel elérhető. De használható nélküle is a Berry, és óriási előrelépés más platformokhoz képest. (itt ismételten az instabil androidra gondolok elsősorban)

(#13972) sasa134 válasza daenerys (#13971) üzenetére


sasa134
addikt

Be tudod linkelni ezt a cikket? köszönöm

Avanti Roma

(#13973) daenerys válasza Danny750 (#13970) üzenetére


daenerys
tag

Nem mindenkinek van előfizetése (főleg nem olyan, ami mellé ingyen BIS jár). A mobilnet alapból túl van árazva, mellé vagy nélküle is a BIS havi több ezres tétel. Én 6000-et fizettem anno, hogy legyen BIS és nagy net csomagom, ennek ellenére egy használhatatlan sz.. volt, amit a Telekom nyújtott nekem. Összesen havi 8000 volt előfizetés + net + BIS. Nekem nem ért ennyit az egész a szolgáltató hanyagsága miatt.
Ha gondom volt a nettel és betelefonáltam, azzal ráztak le, hogy azért tapasztalok problémát, mert BlackBerrym van!

[ Szerkesztve ]

(#13974) lezerpiramis válasza daenerys (#13971) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Na, ha ezek a BIS-t nem használó emberek belenyugodnak/belenyugodtak abba, hogy BIS nélkül néhány dolog nem működik, akkor ezzel semmi gond.

Itt van egy régebbi cikk (tudom, indexes :D ), a user szintén nem BIS-felhasználó, nem is hőbörög, hogy ez vagy az nem megy, rendben használja. Semmi gond vele, boldog BB user, ő sem bánt senkit, mi sem bántjuk, de nagyon segíteni nem tudunk neki, mert egyszerűen nincs a kezünk között/alatt olyan BB, amelyhez nem tartozik szolgáltatás (az "átrakok bele egy nem BIS-es kártyát" történet meg szintén nem jó, mert attól még a service book-ok megmaradnak, és még az sem fog működni, ami egy BIS-t sose látott BB-n egyébként működne. Wipe-olni meg nem fogom értelemszerűen a telefonomat ezért :) ).

Bajom _nekem_ azokkal van, akik ezért hőbörögnek - általában persze vásárlás után.

(#13975) Danny750 válasza daenerys (#13973) üzenetére


Danny750
őstag

Nekem ennyiért korlátlan... hol van hasonló?
Bár ez is a BlackBerry nek köszönhető, nem a telekomnak :)

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#13976) Nabu


Nabu
aktív tag

Sziasztok! Olyan problémám lett, hogy a legújabb facebook alkalmazás(4.3.0.12) frissítése után nem működik a szófelajánlás azaz mikor gépelek nem ajánlja fel a kívánt szavakat... OS7.1!
Eddig működött frissítés után ez a bug keletkezett!
A kérdésem az, hogy honnan tudnám letölteni az egyel régebbi facebook appot?

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#13977) Bobby G. válasza California1 (#13940) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Akkor már lejjebb ment! Amikor én voltam előfizető, még jóval magasabb volt az ár. :)

(#13978) Maximus88 válasza lezerpiramis (#13967) üzenetére


Maximus88
csendes tag

Én a Telenornál vagyok. És itt igenis lehúzás a mobilinternet + BIS ára. Ugyanis Mobil Online 100 MB-ot használok 999 ft-ért ... http://www.telenor.hu/internet/mobiltelefon/mobile-online-100mb
E mellé kéne még vennem BIS-t 2.100,- forintért a levelezéshez, amiben 150 MB forgalmazható. + még 5,1 ft 10KB-onként, forgalmi díj. http://www.telenor.hu/szolgaltatas/uzenetkuldes/blackberry

Mindezt 2014-ben. :((( Szerintetek mi ez, ha nem lehúzás?

Ezért használok Blackberry-t BIS nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#13979) bigsee


bigsee
addikt

diy_telefontokok_tisztítasa@index.hu ;)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#13980) eventus válasza Maximus88 (#13978) üzenetére


eventus
veterán

Telenor sosem a korrekt árairól volt híres. Talán anno mikor 2000 forintért korlátlan gprs wap adatforgalmat adtak.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13981) eventus


eventus
veterán

Hasznos e-mail program bbos telefonokra és most akciós: [link]
Én máris megveszem 9780ra :)

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13982) Danny750 válasza Maximus88 (#13978) üzenetére


Danny750
őstag

Hát ez elég gáz telekomban 1000ft ért van korlátlan netem bissel :)

Ideje szolgaltatot váltani

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#13983) Maximus88 válasza Danny750 (#13982) üzenetére


Maximus88
csendes tag

Flottás a kártya, és benne van a flottában az egész család. Kb.6 ember.

(#13984) lugosi válasza Danny750 (#13982) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem akartam ezt tovább göngyölíteni, de annyiszor beírtad már, hogy gondoltam jelzem, nehogy elinduljon újak felé egy tévedés, ez nem korlátlan net.
Csak bizonyos túllépésekig nem szól érte a szolgáltató.

(#13985) Aucor


Aucor
senior tag

Sziasztok!

Bocsi a noob kérdésért, keresgéltem már a témában, de nem találtam meg amit keresek. Ha veszek egy tmobilos torch 9800-at, akkor mi kell hozzá, hogy én facebook chatelni tudjak vele? Sima mobilnet előfizetés elég?

(#13986) littledon válasza Aucor (#13985) üzenetére


littledon
tag

Elméletileg elég. Facebook Messenger van rá. Nagyon fapados de a célnak megfelel és 10-ből 7x push is jön. E-mailt viszont nem fogsz tudni beállítani (alternatív megoldás a Logicmail). Ezen kívül nem lesz facebook, twitter, bbm, bb protect. (Facebook wifin működik) Böngésző menni fog bár még az OS7-hez képest is nagyon alap, itt viszont menni fog a Facebook mobile nézet ahonnan mindent meglehet csinálni amit egy FB appal.

ui: Ha teheted inkább 9810-et vegyél. Jóval jobb a Böngésző és úgy alapból az egész kicsit kiforrottabb, használhatóbb, gyorsabb, korszerűbb. Ha esetleg érdekes arra viber is van.

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#13987) lugosi válasza littledon (#13986) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is épp ezt akartam javasolni hogy inkább 9810 legyen. Bár sajnos használtan ritkább. Ebayen is néha vadászni kell.
Múltkor majdnem vettem egy gyönyörű példányt csak elrettentő volt az eladó az üzletben (konkrétan éppen a padlóra köpött mikor bent voltam így ott annyira nem erőltetném a vásárlást :DDD).

(#13988) Polarstar válasza lugosi (#13987) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hahaha!

A ki nem mondom melyik cégnél van 9810.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#13989) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Új kérdés, új téma: Yodafon és BB. Teljesen járatlan vagyok yodafon témában, kb 9 éve voltam utoljára előfizetőjük. Akkoriban voltak "dolgaik" amik miatt nem csíptem őket, de most a fő kérdés az lenne, hogy BB szempontból milyenek? Milyen a BB szolgáltatásuk? Tudom, hogy OS 10 alatt nem kell náluk BIS, de ha OS 7 telóm lenne akkor vállalati tarifákban milyen a szolgáltatásuk?
Van köztünk olyasvalaki aki yodafon BIS előfizető? Akár bbm-en is szívesen dumálnék vele pár dologról ha nem tartom fel.

Szerk.: Hagel: ez nem hiszem hogy az amelyikre gondolsz, ez vidéken volt. Mondjuk ránézésre is egy "jelenség" volt az eladó, hamarabb néztem volna kocsmárosnak egy kikötőben mint telefon-eladónak :D

[ Szerkesztve ]

(#13990) eventus válasza lugosi (#13989) üzenetére


eventus
veterán

Messziről kerülném..

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13991) Nabu válasza lugosi (#13989) üzenetére


Nabu
aktív tag

Nekem van a vodánál bis szolgáltatásom és a telekomnál is, hamarosan telenornál is lesz úgy hogy kérdezhetsz, ha tudok válaszolok!

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#13992) Quattro100


Quattro100
újonc

Tisztelt Urak
Segítségre volna szükségem!
Q10es blackberryt vennék de tudnom kellene hogy van e rá vnc vagy timeviewer applikációk amivel távoli felügyeletet lehet működtetni!illetve ha van az működik e.
Nagyon köszönöm!

(#13993) daenerys válasza Quattro100 (#13992) üzenetére


daenerys
tag

szerintem működik... androidos alkalmazásboltból minden további nélkül le lehet tölteni. Ha holnap délben ráérsz a nyugatinál, akkor ki tudod próbálni a Q10-emen.

(#13994) Quattro100 válasza daenerys (#13993) üzenetére


Quattro100
újonc

Köszönöm de nem Bp-i vagyok az almástelefonomat cserélném le
Q10re van most rajta egy VNC APP amivel egy komplett gép sort vezérlek
És azt kellene tudnom hogy ez megy e a q10 en ha igen akkor azonnal cserélem is le!
Rendes vagy köszönöm.

(#13995) válasza Quattro100 (#13992) üzenetére



őstag

Ha jól értem neked egy távoli asztal elérés kellene, ami a BES10 része, és már a 12-nél tartanak. Amúgy van rá jó pár BB-s alkalmazás is a World-ben. Ha fontos a biztonság akkor BES.

[link]

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#13996) Quattro100 válasza (#13995) üzenetére


Quattro100
újonc

Köszönöm a segítséged!
Ne haragudj de mi az a BES?nem volt blackberrym még gondolom ez valami saját rendszer?

(#13997) icoj69


icoj69
tag

Sziasztok!

BlackBerry OS10-re sikerült valakinek felheggeszteni az Igo-t vagy Primot?
Az androidos verzióra gondolok.

iPhone 11, 2020 MacBook Air M1

(#13998) icoj69 válasza icoj69 (#13997) üzenetére


icoj69
tag

Válaszolok magamnak! :)
Hosszas keresgélés után sikerűlt feltelepítenem, látszólag működik. Hamarosan elindulok itthonról, akkor majd a gyakorlatban is ki tudom próbálni.
Ha esetleg valakit érdekel ezt a verziót raktam fel:
iGO Primo isr FREE (2.4) v9.6.29.383117 - [3. Apr. 2014]]

iPhone 11, 2020 MacBook Air M1

(#13999) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

HTC One S - Androiddal, mobilneten hibátlanul megy a BBM.
Bezzeg Z10-en nem.

Kösz BB...

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#14000) válasza Quattro100 (#13996) üzenetére



őstag

Nagyon szívesen. Sajnos előfizetés függő, a Blackberry saját szolgáltatás csomagjai egyéni és vállalati környezethez ajánlással. Bővebben itt. Konkrétan ez. [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.