Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1056) szasanyi válasza Vistaboy (#1055) üzenetére


szasanyi
félisten

Többek között ezért vettem PS3 konzolt. Nesze neked MS meg folyamatos hw fejlesztés. :P Persze nem azt mondom, hogy ez olcsó... de ésszel elfogadható áron lehet vásárolni és cserélni a gameket, és itt nincs sz@rakodás meg CPU, VGA, RAM csere. CSAK játszani kell! És ha már fizetek, akkor elvárom, hogy azt kapjam amire számítok, amit szeretnék. Hiszen azért fiezetek érte. :U No, a PC-nél ez nem így van, ezért valamelyest megértem, ha a PC gamerek nem rohannak fejfesztve a boltba10k-14k-ért egy tök bugos gamet megvenni amihez valszeg egy rakás javítást kell letölteni meg drivert kell cserélni, esetleg wint újra rakni, de lehet, hogy gépet fejleszteni mert anélkül nem lehet játszani vele - legalább is nem úgy, hogy hozza az elvárt és megfizetett játékélményt. ;] És ez nem csak pénzkiadást, hanem egy rakás sz@rakodást is magával hoz. :(((
Azt is tudom, hogy nem könnyű a PC játékok optimalizálása, DE csak meg kellene tanulni és nagyobb hangsúlyt fordítani rá. Nem gondolom, hogy ez hátráltatná az eladásokat. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.