Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ha valami kimaradt volna, vagy érdekelne még titeket, jelezzétek itt és igyekszem pótolni/megnézni. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) ChrisDzsi95 válasza Csapoati (#1) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Koszonjuk a beszámolót, valoban egy ár/érték bajnok a telefon :R es szerintem en is be szerzem a közeljövőben :))

(#3) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Dual sim kezelése milyen?
Nano sim-et szolgáltatótól szereztél vagy kivágattad?

[ Szerkesztve ]

(#4) Csapoati válasza Sanyi.mTs (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ket simet meg nem hasznaltam benne, igy nem tudom. Nanora sajat magam vagtam, 2000 Ft egy ilyen eszkoz. Ijeszto elsore, hogy a chipbol is levag ket oldalt 1-2 mm-t, de teljesen passzolt a talcaba.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) csoki46


csoki46
aktív tag

Októberben lehet, hogy én is benevezek ilyen telefonra :-) Addig legalább gyűlnek a tapasztalatok

(#6) letepem


letepem
aktív tag

Szerintem a kamerája elég korrekt! Mit vársz ennyiért ezen csak 200% haszon van :DDD

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#7) #56573440


#56573440
törölt tag

az előd van nekem, az 60 körül volt, hivatalos update egy darab nem jött rá, a többire is csak béta, sw verzió 4.4.4. nem is fájna ha nem 64 bites proc lenne benne és ki tudná használni mert néha kéne de nem... a kínaiakkal ez a legnagyobb bajom sokszor.

egyébként az xperia z ultra is 60 körül mozog, és abba belefért a 2 giga ram, snap 800, meg egy kellemes méretű kijelző ;]

(#8) Magnum_


Magnum_
nagyúr

A hatlapi kamera kisse tenyleg gyenge. Ami meg nekem nem volt szimpatikus a hangosan kattano home gombon tul, a lotyogo sim talca es hangero gombok.

Egyebkent nagyon szep es jo telefon, kar,hogy ezekre nem figyeltek.

I humbly and respectfully decline™

(#9) Csapoati válasza Magnum_ (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Home tényleg hangosan kattan kicsit, de ez legyen a legnagyobb baja. A SIM-tálca és a hangerő gombok viszont nálam tökéletesen illeszkednek (előbbinek talán van egy tized mm-es holtjátékea azért). Lehet, hogy kissé egyenetlen a gyártási minőség.

blackrulz: Igen, ebben iagazad van. Ezért is vettem ezt, nem az m1 note-ot. AZ 5.1-es droid azért még jó ideig nem fog elavultnak számítani. A Z Ultra meg már egyértelműen túl nagy nekem, a LED villanó hiányáról nem is beszélve

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Dave™ válasza Magnum_ (#8) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem tudom mi benne a gyenge, tesztekben is jól teljesített, illetve a flickr-en és a facebookon is teljesen jó képek vannak. Én a Lumia 920-ammal fotóztam végig tavaly a nyaralásom, nagyon jó képek lettek, de az m2 note szerintem érezhetően jobb képeket csinál - nappal legalábbis mindenképpen. A mozgókép gyengécske, azzal egyet tudok érteni, de a célnak megfelel.

(#11) erahurka


erahurka
félisten

Ezt az appot fel tudnád tenni, és megosztanád az eredményét? Feltételezem mindenre piros x-et dob majd, de azért hátha :B

Gyári kamera egyébként mennyire kalibrálható?

:R

(#10) Dave™: Ha megnézed a sarkokat, nagyon erősen elmosódik a kép. Ez pl. egy negatívum, mondjuk árkategóriájában annyira talán nem vészes.

[ Szerkesztve ]

(#12) Dave™ válasza erahurka (#11) üzenetére


Dave™
nagyúr

Egyedül a "macska felülről" képen látni, hogy kicsit elmosódik, amikor szemből van ott pl. egyáltalán nem. Meg sok egyéb képen sem látni. Tudnék mutatni olyan telefont, ahol tényleg elmosódik. Pl. a Lumia 920-nál sokkal jobban megfigyelhető ez a sarkokban, és az Zeiss lencsés meg OIS-es, nagy érzékenységű szenzorral.

A zaj figyelhető meg inkább meg néha a zajszűrés miatti mosás, de eléggé téma és beállításfüggő. Lehet velem van a baj, de én nem találom gyengének egyáltalán, sőt, szerintem kifejezetten jó képeket készít.

(#13) erahurka válasza Dave™ (#12) üzenetére


erahurka
félisten

A szemben lévő macskán tényleg nem látni, de az a selfie kamerával készült. Ezek szerint az jobb lencsét kapott mint a hátlapi :(((

Nem feltétlen zavaró ez a mosódás, Lumia 620-at használok, biztos az is szétmossa a széleket, nem túl szembetűnő ha nem nagyít bele az ember. De pl. a Lenovo Vibe Shot-on szinte egyáltalán nem látni ilyet, csak 100%-osan belenagyítva (16MP-s képekről beszélek).

(#14) Csapoati válasza erahurka (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Töltök fel ma még pár képet, de nem lesz piros x. Kézi módban ISO-t, záridőt, expozíciót és fókusztávolságot is lehet állítani.
A "szelfikamera" amúgy vicces módon tényleg élesebb képeket készít. Vaku mellett viszont nagyon jó a hátlapi is. Délután jönnek a képek, meg felteszem ezt az appot is. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) erahurka válasza Csapoati (#14) üzenetére


erahurka
félisten

Jól hangzik, de az app a GoogleCamera2 API implementációját ellenőrzi, pár más telefonon is lehet ezt-azt állítani, de külsős appok nem férnek hozzá. Mondjuk ez már így is jobb mint az összes Androidos telefon 90%-a.

(#16) Csapoati válasza erahurka (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát igen, így mind piros x lett. Mondjuk nekem tökéletesen elég a gyári app állítási lehetősége is, ahogy mondod, az sem kevés (sőt...). Mindjárt töltöm a képeket.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Még több kép (sajnos megint nem volt valami jó idő):

[link]

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) erahurka válasza Csapoati (#16) üzenetére


erahurka
félisten

Ha a gyári appban lehet állítani az már teljesen jó. Megtudod mondani mennyi a maximális záridő amit enged?

(#19) Csapoati válasza erahurka (#18) üzenetére


Csapoati
nagyúr

10s a max, aztan 8, 5, 2 es 1s.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) erahurka válasza Csapoati (#19) üzenetére


erahurka
félisten

Az nagyon jó telefontól. Vibe Shot-nál is csak 1 sec a maximum, pedig nagyon jó lett volna ha legalább 5-re ki lehet húzni. Valahogy a két telefont kellene összegyúrni :DDD

(#21) moma válasza Csapoati (#17) üzenetére


moma
őstag

azt fényképezős kifejezéssel hogy nevezik, ahogy a gellért hegy sziklái olyan elmosódottak a baloldalt?

amúgy tényleg szépek a nappali képek.

we all deserve a bit of luck.

(#22) Dave™ válasza moma (#21) üzenetére


Dave™
nagyúr

Kevés volt a fény, ezért lett sötét.

(#23) Csapoati válasza moma (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem tudom, én a "széleken mosott szar" kifejezéssel szoktam illetni az ilyet. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) moma válasza Csapoati (#23) üzenetére


moma
őstag

LOL :R

we all deserve a bit of luck.

(#25) beyruth82


beyruth82
veterán

Nagyon jó lett a teszted.Én is rendelnék egy ilyent telót az eustockrol.Az érdekelne,hogy a menüje teljesen magyar nyelvű vagy azért előfordulnak kínai kriksz-krakszok benne?

(#26) Csapoati válasza beyruth82 (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Gyakorlatilag teljesen magyar, én egy helyen találkoztam eddig kínai szöveggel, amikor beállítom az ébresztőórát. Ott alul az oké gomb kínai, de ennyi. A legutóbbi ROM-mal került még egy-két furcsa magyarság is, de ezek egyáltalán nem szembetűnő helyen vannak.

Amit kihagytam még a tesztből: Beállíthatók gesztusok a lezárt képernyőn is alkalmazásokhoz. Tehát pl ha O betűt rajzol az ember, arra azt az appot nyitja meg, amit beállít (én pl az órát). Aztán azt is lehet, hogy zárt képernyőn jobbra-balra söpréssel zeneszámot léptet, lefelé húzásra az értesítősáv jelenik meg. Ja és beállítható a zsebvédelem is (fejlesztői résznél valami tenyér izé a neve), tehát ha a közelségérzékelő fedve van, nem oldható fel a kijelző sehogyan.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) George2


George2
csendes tag

A kérdésem az lenne, hogy az akkumulátor kivehető e, cserélhető e. Ettől függ hogy veszek vagy sem.

(#28) Csapoati válasza George2 (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bocsánat, most láttam csak meg, hogy írtál. Az akksi nem cserélhető, unibody a ház.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.