Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-05 18:48:07

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 / 10 Pro - 108 megapixel, maradhat? címmel megjelent a telefon tesztje is, ha kérdésed van, célszerű annak a topikjában feltenni, várhatóan ott előbb kapsz választ is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Kolondrum válasza cikasz (#400) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát lesz pofára esés úgy látom. ZMI, Xiaomi bank is így tölti. Én szinte csak erről töltöm, a blitzi a melós töltő, de van itthoni is. Powerbank: mert így Töltés közben is mobil vagyok. :))

ABC sorrend nincs, ha nem mondod nem is tudom, hogy van másoknál ilyen.

Téma: le van nálunk tiltva. Régiót kell váltani és vonala lesz téma áruház.

Fiókhoz: hasonló bajunk volt mikor nem jelentkezett ki bnőm a régi telefonrók. Azóta alapszabály: reset előtt régi telefonról minden logoff.

Game launcher: nem értem mi ez. Mire jó?

(#402) vadászcsiga válasza thommypl (#393) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs benne vezeték-nélküli töltés.

(#403) olddog válasza Kolondrum (#389) üzenetére


olddog
aktív tag

Curved fólia jött, minőség a megszokott. Sajnos a gyári tok felszedi a sarkait. :W

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#404) thommypl válasza vadászcsiga (#402) üzenetére


thommypl
tag

Azt tudom. Fordított töltés kábellel nem működik?

(#405) Silenzio válasza GoldhandRent (#398) üzenetére


Silenzio
addikt

"Azt amúgy sem értem, hogy ki akar 4K 30-as videót készíteni, hát a szemem kifolyik 30FPS-től." Ezért a megjegyzésért a filmesek a középkorban (ha lettek volna) máglyán égetnek el. Azért folyik ki a szemed a 30 fps-től, mert a készüléked, készülékünk edge detectionje olyan szar, hogy képtelen szellemkép nélkül pannelni. Ez valódi, fizikai rekesz nélkül komoly feladat a programozóknak, amit csak viszonylag ritkán képesek megoldani normálisan. De valahogy régebben sikerült, talán a kisebb szenzorok miatt.
Nézd meg a drive linken a felvételeim. Bocs a szuszogásért, de meg voltam fázva.
A stabi nélküli beröccen 6 másodperc, 11 másodpercnél is, 18 másodpercnél meg vagy háromszor akad. A bekapcsolt stabis is akad a sárga ruhás nőnél és az ajtókeretnél is. Ez az, amitől minden droidos telefon szenved immár egy éve, és ami iOS-en nem fordul elő. A fájlnevekben a poén kedvéért kiírtam, valójában hány fps az a 30 illetve 60, ugyanis ezek a csodamasinák képtelenek egész számú képkocka per másodperccel rögzíteni, inkább össze-vissza folyatják a képet. Annyira feldühített ez a teló, hogy csináltam egy factory resetet, hátha jobb lesz a kamera. A felvételek a reset után készültek, ez volt az első dolgom. Élek az elállási jogommal, és visszaküldöm a telefont.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#406) Kolondrum válasza olddog (#403) üzenetére


Kolondrum
félisten

Németből? Ez a fekete nem gyári egy picit kevésbé nyúlik a kijelzőre.

(#407) hun_gery válasza Silenzio (#268) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Szia!
Épp a mate20 pro és a note 10 között vacillálok... Ha van időd/kedved/energiád pár mondatban a különbségeket leírni, ahogy te látod, megköszönném....

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#408) zazenke válasza Silenzio (#405) üzenetére


zazenke
őstag

amúgy nem te vagy háklis mert ezek tényleg sz@rok. Azt hittem ritkább benne a lag. Szerintem azért van mert egyszerre sok a képpont változás ha így forogsz mert amúgy ha valami cselekményt egy szögből rögzítesz ott ez nem hiszem hogy jellemző. a p30 pro is ilyen ?

[ Szerkesztve ]

(#409) Freddycom válasza Silenzio (#405) üzenetére


Freddycom
őstag

Nekem 9T Pro-n olyan szinten vajsima az 1080p/4K 60FPS, h olyat még nem láttam, de 30 FPS-nél tény, hogy van szaggatás. Nem használok 30 FPS-t, így oldottam meg.

(#410) szunyi777 válasza cikasz (#400) üzenetére


szunyi777
őstag

EU dev. en nem találok régió választási lehetőséget, globálon nem tudom, hogy van e, ha igen akkor Svájc és lesz téma.
Alapból van téma app benne és gyönyörűen működik. A menüben is benne van a téma.Egyéb adatoknál nekem külföldi van írva a régióra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#411) olddog válasza Kolondrum (#406) üzenetére


olddog
aktív tag

Igen. Elő, hát, és kamera fóliák.
A sarkoknál kapja fel a gyári tok. Kevesebb mint 1 mm a difi. Lehet levágom... :C

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#412) Kolondrum válasza olddog (#411) üzenetére


Kolondrum
félisten

Na akkor elvileg ennél épp jó lesz. Full glue vagy csak a széleken ragad?

(#413) olddog válasza Kolondrum (#412) üzenetére


olddog
aktív tag

Fólia, nem üveg.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#414) cikasz válasza Kolondrum (#401) üzenetére


cikasz
őstag

Látom nem értjük egymást vagy inkább nem egyformán gondolkodunk ami nem is baj! :DDD
Nekem nem szükséges, hogy cipeljem a telefont csak egy raktáros vagyok a raktár meg nem olyan nagy! ;) Nem értem a pofára esés mondatodat! :F
Blitzwolfot mint márkát nem veszek többet mert ami volt mind tönkre ment rövid időn belül :((( Van xiaomi power bankom és csak akkor használom ha tényleg szükséges.
Az ikonok valamilyen módba rendezése meg fontos dolog (pl.:nekem) így jóval hamarabb meg lehet találni amit keresek.
Game launcher samsungon azt csinálta, hogy a játékokat (én többel is játszom igen :B) berakja a "game launcher"-be amire ha böksz csak a játékok jönnek elő így csak egy ikon van kint a sok játék ikon helyett.

A fiók dologgal lehet kezdeni valamit? Azt hiszem a google-nél is van olyan, hogy az összes alkalmazásból/device-ból kiléptet. Itt nincs ilyen?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#415) Kolondrum válasza cikasz (#414) üzenetére


Kolondrum
félisten

Olyan dolgokat vársz el amit mi nem is ismerünk.

olddog! Akkor fel nem rakom. Csak üveg. Mivel nálunk fogyó cikk. Nálam a munka miatt.

[ Szerkesztve ]

(#416) Drenadar válasza cikasz (#414) üzenetére


Drenadar
veterán

csinálsz egy mappát elnevezed game launchernek és kész... egy helyen lesz minden amit a mappába beteszel... :D

Jaj várj , sztem megvan a gond. ez a Xiaomi note 10 topic és nem a samsung note 10 ...

[ Szerkesztve ]

(#417) Kolondrum válasza Drenadar (#416) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ne csináljuk a feszt, én sem neki akartam menni, csak mindig van valami amire nem gondoltam, hogy másnak kell. Pl vez nélküli töltés nekem kiesik, hisz ha felveszem a telefont leáll a töltés ami nálam annyi, hogy soha nem töltene. Powerbank a zsebbe és go, melóba dettó. Csak nyugodtan. :R

(#418) cikasz válasza Drenadar (#416) üzenetére


cikasz
őstag

Ja várj megvan a gond. "Kicsit" okosnak képzeled magad. Részemről befejeztem, itt túl sok az okos én meg csak egy hülye Samsungos vagyok... :W

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#419) GoldhandRent válasza zazenke (#408) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Ezek tényleg borzasztóak baszki... Nekem nem ilyen, egyáltalán nem ilyen ! Valamikor megpróbálok én is ilyen forgolódós videót csinálni, és megosztom veletek.
Amit így első ránézésre tippelek, a nagyobb rángásoknál az OIS nem tud magával mit kezdeni, és a végpont és a középpont között ingázik. Ha begyorsítod a mozgásod, akkor nem csinálja (nálam).

Egyébént a 30 fps helyett nem jobb 60-ban felvenni, majd azt "lebutítani" 30-ra ?

-

(#420) olddog válasza Kolondrum (#415) üzenetére


olddog
aktív tag

Ezt írtam már az elején, hogy mivel vannak kétségeim lesz-e rá normális üveg én inkább fóliával indítok azután majd kiforrja magát. Jobb mint a semmi.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#421) Silenzio válasza zazenke (#408) üzenetére


Silenzio
addikt

P30 Pro a gyári appal ilyen, sőt, még rosszabb. De csak 4K-ban. Ami azért érdekes, mert még a tárhelyre se lehet fogni. Valaki lemérte, hogy kemény 17 megabittel rögzít. DSLR Camera nevű programmal viszont szaggatásmentes 4K-ban is, és nincs ez a "jitter" mozgásnál, csak ha durván rángatod. Szóval tökéletes volt számomra. A 25 fps hiánya miatt kerülöm a Huawei-t, van az a lámpavillogás, amit az 50 Hz-re állított shutter sem küszöböl ki, vágóprogram meg még úgy se. A Note 10 ezért ideálisnak tűnt, van ugyanis 25 fps meg 24 is, csak hát azok is ricegnek.

(#407) hun_gery: Ez neked is szól, a P30 Pro és a Mate 20 Pro közt annyi a különbség, hogy utóbbiban nincs benne az RYYB szenzor és nem ötszörös a zoom. Én a háromszoros zoomot gyakrabban tudtam érdemben használni, még filmezéshez is pl., és van az említett szenzor hiányának olyan pozitív hozadéka, hogy hasonlít egymásra a három kamera képe, nincsenek ostoba színbeli eltérések, mint a későbbi modellen. Mate 30 Próhoz nem volt szerencsém, de a Mate 20 kecsesebb, könnyebb, ezerszer szebb, mint ez a Note 10, vagy igazából bármi más, plusz az ujjlenyomat olvasó mellett megkapod a 3d arcfelismerőt és van led is. Még mindig a legjobb telefon, amit valaha életemben nyomogattam, csak az iPhone 6-ot szerettem ennyire kb. 5 éve.

Észrevettem egy rendkívül furcsa hibát a szoftverben. Lehalkítom a telefont, és ezerrel, full hangerővel jönnek mindenféle hangok, email, kamera exponáló hang, videóindító pittyenés, vagy akár a Facebook Messenger csilingelése. A kamerahangok akkor is minden programban jöttek, amikor még a néma módot is bekapcsoltam. Könyvbemutatón videóztam, kezemben fényképező, gimbalon, állványra téve a telefon. Nagyon ciki volt, amikor a közönség egyként ugrott fel a fülsüketítő pittyenésre, amit a Manual Camera csinált videó indításakor. Baromi hangos és zavaró. Ilyen malőrt még egyik telefonnál se láttam, egyszerűen képtelen vagyok valóban lenémítani a telefont.
Tegnap este is ez volt, filmeztünk, Messenger pittyent, kinyomtam az alkalmazás hangjait a beállításokban, de ugyanúgy csilingelt tovább. A mobilnetet kellett kikapcsolnom végül. Szánalomhalom.

(#409) Freddycom:
Ez jó megoldás, én is használtam a P30-nál. Vágóprogram csinál belőle 30-at, ha filmezek, 60-on hagyom, ha home videózok. Sima liba. De ez a szerencsétlen mindenhogyan röcög nálam.

(#419) GoldhandRent:
Oké, várom, jó lenne egy pozitív ellenpélda.

Én már nem szenvedek tovább, 5 napja van meg a készülék, holnap megy vissza. Telekomnál dolgoztam sok-sok éve, az egyik tanítványom intéz nekem jóárasított iPhone 11-et vagy 11 Prót. Nagyjából 50 telefonom volt 2011 óta, most már azt mondom, elég a nyűglődésből, kerül amibe kerül, de ne akarjak rajta túladni legalább 2 évig.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#422) Ricardo válasza Silenzio (#421) üzenetére


Ricardo
félisten

Fényképek milyenek vele?

(#423) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Üzemidőhöz újabb adalék: tegnap 11 óra felé érte el a 9T szintjét (ekkor töltöttem volna azt), úgy hogy csak 91%-ra volt töltve előtte (ez nálam alap). Ekkor tettem le 47%-al a Note 10-et aludni. Egyébként az 5%/10 Óra él rep.gép üzemmódban is. Ergo mind1, hogy alszik e vagy sem. Jelen állás szerint dél felé fog az általam meghúzott 25%-ra merülni. Most épp 20 óra üzemidő 5 óra kijelző. Minden eddigi telefont agyonver ebből a szempontból. (Bnőm 2 és 3 nap közötti időköközben tölti a 8 PRO-t ami detto egy 9T-t váltott) Akku miatt vettem, a többi adott volt hiszen a 9T is Miui 11 volt. Még pár nap és ki merem mondani megérte.
Egyben vitték el a 2db 9T-t, két gyerek kapja karira 8db tokkal, több fóliával, stb.

[ Szerkesztve ]

(#424) Viktor0610 válasza Kolondrum (#423) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt tudod, hogy teljesen felesleges a mobilok akkuját így "kímélni" -25 és 91% között tartva?

Samsung Galaxy A54

(#425) Silenzio válasza Ricardo (#422) üzenetére


Silenzio
addikt

Azokkal nincs bajom. Szerintem az 5x tele képe szar, de szar volt a P30 Próé is, szóval a telefonos mezőnyben még mindig kimagasló. Sőt, nálam nem jelentkezik a (szín)zaj sem, ami az egyik fórumtárs által linkelt esti képeknél bizony jelen volt. Nálam inkább fordított a helyzet, nagyon mosottas bír lenni egy-két kép, pedig betonstabil a kezem.

(#423) Kolondrum: P30 Pro és iPhone XR is tudta ezt. A Mate 20 Pro megközelíti, ami azért nem rossz egy ekkora UHD kijelzőtől.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#426) Kolondrum válasza Viktor0610 (#424) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát lehet, inkább mondjuk úgy mindenki másban hisz. Ez sem olyan, hogy nézem, de 90 felett tetű lassan tölt.

(#427) Silenzio válasza Kolondrum (#426) üzenetére


Silenzio
addikt

Azt hívják csepptöltésnek, így kíméli az akkut. Egy ilyen hatalmas akksijú telefont szvsz fölösleges 100-ig tölteni, szóval használd csak úgy, ahogy megszoktad.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#428) vadászcsiga válasza Silenzio (#421) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A tutit ott is a pro max-szal kapod, az Apple sem hülye hogy a 11-el kezünkbe adja a legjobbat, úgyhogy kíváncsiságból követlek az iPhone topikban is :D

[ Szerkesztve ]

(#429) Silenzio válasza vadászcsiga (#428) üzenetére


Silenzio
addikt

Volt iPhone XR-em, az eleve tökéletes volt, csak megbabonázott a háromkamerás kurvaannya P30. Az iPhone X viszont nem volt az igazi (múlt héten adtam el egyet), annak még nem elég nagy fényerejűek a szenzorai. A 11 Próban és a Pro Maxban kottára ugyanaz a három kamera van, a sima 11-hez 30-ért tudok venni teleobit, az még mindig jobb, mint a 110e különbség a 11 és a 11 Pro közt. Üzemidőben már pariban vannak, de az ár, a kisebb kijelző és a nagyobb felbontásból fakadó teljesítményhátrány a 11 felé orientálnak. Pro Maxot is vehetnék, az a plusz 50-60 rugó már nem oszt, nem szoroz, de 230 gramm, azt nem bírja el a gimbalom, másik gimbalt viszont biztos hogy nem tudok venni. :) Negyedóránként csuklott össze amúgy a Note 10 alatt. Szerintem marad a sima 11, valahogy elvből nem adnék ki 400 ropit telefonra.

A Xiaomira meg nekem is ezt a custom EU romot kéne felimádkoznom, mégiscsak ütősek a kamerái, csak nem tudom, hogy kell kinyitni a bootloadert, meg nyilván a garitól is búcsúzhatnék.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#430) vadászcsiga válasza Silenzio (#429) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor sok szerencsét hozzá. Asszonynak épp az előbb akartam rendelni egyet de épp nincs készletek fehér.

(#431) GoldhandRent válasza Silenzio (#429) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Elvileg nem garivesztéses a BL nyitás, és biztos vagyok abban is, hogy itt a topikban valaki segít (vagy a jutub, vagy a Mi Community appban is találsz guide-ot). Ha minden rendben, akkor elvileg vissza is tudod zárni a BL-t.
De azért annyira ne bízz a szavamban, én ezen a BL baszakodáson anno annyira kiégtem, hogy sosem foglalkoztam vele... Ráadásul az előző telefonom egy kínai mókolt rommal érkezett, így egy frissítés érkezett rá össz-vissz a 2+ év alatt... :U

-

(#432) Silenzio válasza GoldhandRent (#431) üzenetére


Silenzio
addikt

Olvastam, egy fórumtárs írta, hogy 168 órát kell várni. Akkor majdnem kifutok a visszaküldési időből, úgyhogy inkább nem kockáztatok.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#433) GoldhandRent válasza Silenzio (#432) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Az én videómat még várd meg azért :C

-

(#434) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ez hol üveg? Hol a @#&-ba? [kép]
Szélén nem fed ahol ívelődik, oké de ennyire nem fed?. És egy vagyon volt.
Amúgy jó, nem kínai.
Másik nem kell. ;)

[ Szerkesztve ]

(#435) Silenzio válasza GoldhandRent (#433) üzenetére


Silenzio
addikt

1-2 nap múlva adnám fel. Oké, kíváncsian várom, bár nem tudom, rajtam hogy segít. Még factory reset is volt. Neked fent van a 11.0.1-es frissítés? Előtte csak egy videó készült, de mintha az nem ricegett volna.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#436) GoldhandRent válasza Silenzio (#435) üzenetére


GoldhandRent
őstag

nálam 11.0.10.0(PFDEUXM) van egészen pontosan :K

-

(#437) szunyi777 válasza Silenzio (#432) üzenetére


szunyi777
őstag

Igen, 168 óra, és be is tartják. Videót is posztoltam az egész nyitasrol, recovery és root rol. YouTube csatornámon fent van.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#438) Silenzio válasza GoldhandRent (#436) üzenetére


Silenzio
addikt

Akkor a szoftver kottára ugyanaz.

(#437) szunyi777:
Köszi, nézem.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#439) tlala


tlala
addikt

Nagyon várom már én is az új játékot! :)
Még csak dec.3-án adta fel a Geakbuying, ezért még se híre, se hamva, a megadott tracking numberük meg sehol sem mutat semmit.

(#440) Silenzio válasza tlala (#439) üzenetére


Silenzio
addikt

Te képes voltál 153 ezerért rendelni Kínából egy telefont, amikor 24 órás szállítással, magyar garival kapható 145-ért? :U

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#441) Shinnokina válasza Silenzio (#440) üzenetére


Shinnokina
tag

Kérdé, hogy honnan, mert ahol ennyire olcsó itthon, azoknál nem olvasok valami jó kommenteket gariztatásra... meg olyanokat írnak, hogy felbontott csomagot kaptak, nem volt benne minden, rossz töltő volt, nem vették vissza stb. Megbízható boltok itthon is drágábbak.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#442) Silenzio válasza Shinnokina (#441) üzenetére


Silenzio
addikt

Ez jogos. Mondjuk én normálisan lefóliázott csomagot kaptam, teljesen makulátlan volt minden. A gari viszont szerintem bolti, ami kockázatossá teheti az egész tranzakciót. Bár szerintem egy kínai rendelésnél így is jobb. Én amúgy 153-ért vettem épp 3-án, de másnap láttam már 147-ért is.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#443) anadroid válasza Silenzio (#440) üzenetére


anadroid
senior tag

Biztosítással együtt volt vagy 135-136 ezer az a 153, ha akkor és úgy rendelte, ahogy én (és amit le is írtam itt valahol, ha jól emlékszem, kétszer is).

Item Sub-total $599.99
Shipping Guarantee $13.17
Coupon $162.14
Payment discount $3.00

Grand Total $448.02

Amúgy az enyémnél ez áll a nyomkövetésben:

04 Dec 2019 19:49 Departure in Location Warehouse Sorting Centre GEARBEST LOGISTICS
04 Dec 2019 16:27 Shipping Label Printed GEARBEST LOGISTICS
04 Dec 2019 16:26 Confirmed & Prepared For Packing GEARBEST LOGISTICS
02 Dec 2019 22:04 Order Created

Én itt követem.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#444) Drenadar


Drenadar
veterán

Sziasztok!

meglett már végre nekem is a telo... de nem tudom mit rontottam el, de a mix2-ről sehogy se akarnak átjönni az SMS-ek és a híváslista sem. (nem mintha egyáltalán megtaláltam volna a note-on a híváslistázót...)

valakinek van valami tippje? :)

lehet az hiba, hogy a mix az EU rom volt, most ugye ez meg globál?

köszi

(#445) Kolondrum válasza Drenadar (#444) üzenetére


Kolondrum
félisten

Sima Android a tárcsázója és az üzenetek is. Nem MIUI. SMS backup & Restore app

(#446) balazsnba válasza szunyi777 (#437) üzenetére


balazsnba
csendes tag

Mi pontosan ez a 168 óra?

(#447) Drenadar válasza Kolondrum (#445) üzenetére


Drenadar
veterán

köszi
nem értem miért kellett ezt kivenni a miui-ból hogy automatikus legyen....
de ez legyen a legnagyobb bajom.

köszi

(#448) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

megvan a videó, este feltöltöm.
telefonon vissznézve csak a szuperstabilizálásnál döcög, ott értelemszerűen az OIS rángatja magát.
A sima az...nem olyan mint a tied Silenzio.

-

(#449) Jhonny06 válasza Kolondrum (#364) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ezt a tokot végül megkaptad? Én ajánlásodra ezt rendeltem meg, remélem jó lesz.

(#450) Drenadar


Drenadar
veterán

Gondoltam magamban hogy ez a global rom sz*r tele van minden reklámmal, tegyük fel a EU romot... erre még nincs twrp recovery a hivatalos oldalon hozzá vagy csak én nem látom :\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.