Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-05 18:48:07

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 / 10 Pro - 108 megapixel, maradhat? címmel megjelent a telefon tesztje is, ha kérdésed van, célszerű annak a topikjában feltenni, várhatóan ott előbb kapsz választ is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Kolondrum válasza zazenke (#348) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem is csak az elmaradtott emberek miatt :))BBM Enterprise ;)

tlala! Olyan is úton van, de 4900 volt. Hátha jó lesz. Most puha zokniban van agyrém így élni.

Közelség érzékelő jó.

[ Szerkesztve ]

(#352) Silenzio


Silenzio
addikt

További kamera észrevételek: az éjszakai mód minden általam valaha birtokolt telefonét lepipálja. Jobb a P30 Próénál, mert nem sárgítja a képet, a Mate 20 Prót pedig minőségben csapja agyon. Fotós haver észrevétele: nem létezik fényképezőgép ennyi pénzért, ami abszolút képminőségben jobb lenne, mint ez a telefon. Erősen véleményes, de felőlem legyen igaza.

A videók szaggatása minden felvételi felbontásban engem nagyon zavar, azt hittem, a HW balfaszságát nem lehet felülmúlni, de itt még durvább a szaggatás, mint a P30 Prónál. Egyedül a Filmic Pro 24 és 25 fps módja nem szaggat 4K-ban, a 30 ott is frame droppol. Az EIS-t kötelező kikapcsolni így is, mert időnként diavetítést csinál. Ironikus, hogy a Mate 20 Prót pont a 25 fps hiánya miatt adtam el, de... Na, szóval, ez így nem fair a sorstól, hogy csak a főkamera vállalható a szoftverben, meg az ultra wide a gyári appban.

Ja, és nálam a teló merül mint a disznó. Reggel 6%-ot eltüntetett 29 perc alatt, az éjjel kikapcsolt nettel 8 óra alatt 7%-ot merült. Szerintem ez nem normális.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#353) Kolondrum válasza Silenzio (#352) üzenetére


Kolondrum
félisten

Szinte semmivel nem értek egyet, de még telik a nap utána én is írok. Képekkel.

(#354) Silenzio válasza Kolondrum (#353) üzenetére


Silenzio
addikt

Hát ha P30 Prós képeid is vannak, jöhet. Ha nincsenek, kár vitatkozni, azt hiszem. Engem nem érdekel más, csakis a mozgókép, az meg kb. kritikán aluli. A vicc az, hogy az a két video, amit a MIUI frissítés előtt csináltam, szaggatásmentes volt, valamit a frissítés baszhatott el.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#355) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

ja kameraval kapcsolatban viszont el kell kezedni megemelni a hangunkat... mi az, hogy videoban a 2x-es OIS nelkuli lencset hasznalja >5x nagyitasnal ???
slow mo miert azokon a lencseken megy, amiken megy

mi community app le van toltve sracok? ha nincs toltsetek es regeljetek be, ha levan, es nem vagytok regelve akkor regeljetek, es ott azert valami modon tudhatjuk befolyasolni a fejlesztes menetet
szedjuk osste a gondokat a kameraval, aztan nyissunk neki egy posztot

ezzel parhuzamban a tobbi hianyossagot is meg lehet emliteni, az AOD-t mar valaki felhozta (asszem kozulunk valo)

btw, nekem nem szaggat a video, csak bosszanto lencseket hasznal egyes funkciokhoz

[ Szerkesztve ]

-

(#356) Kolondrum válasza Kolondrum (#353) üzenetére


Kolondrum
félisten

Esti képek jók az tény.
[link]
[link]
[link]

(#357) Silenzio válasza GoldhandRent (#355) üzenetére


Silenzio
addikt

Mindegyik Xiaomi ilyen. Mi9, 9T, Mi8, egyiknél sem működik a tele lencse videóban... Itt legalább van egy 2x lencse, ami működik. Mivel ennek van portré látószöge (kb. 50 mm), nekem ez elegendő. De ha elvekről van szó, igaz, ha a Huawei mindegyik lencsét be tudja vetni videóban, illene a Xiaominak is.

(#356) Kolondrum: Olyan ájfónosak, szemre kellemesek, viszont k. zajosak. Ez a főkamerával készült a látószögből ítélve. Hát, nem tudom, nálam mérföldekkel jobbak az eredmények. Hova tölthetek fel?

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#358) GoldhandRent válasza GoldhandRent (#355) üzenetére


GoldhandRent
őstag

plusz az EIS+OIS mintha ki lenne javitva 👌

-

(#359) vadászcsiga válasza Kolondrum (#356) üzenetére


vadászcsiga
félisten

ISO mindegyiknél 1000 felett van, sőt közepsőnél 3000 felett.

Silenzio
Lensdump.com

[ Szerkesztve ]

(#360) Bagoly01 válasza Silenzio (#357) üzenetére


Bagoly01
senior tag

[link] vagy [link]

(#361) GoldhandRent válasza Silenzio (#357) üzenetére


GoldhandRent
őstag

az OIS miatt lenne jo az 5x
ami ugye egy 8mpx-es kameramodul 5mpx kepet nagyitja vissza 8mpx-re hogy meglegyen az 5x
azt az 5mpx "hasabot" ois+eis el lehetne taboli videokhoz hasznalni

-

(#362) Silenzio válasza GoldhandRent (#361) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem értem, hogy lehet, hogy nálam "juddering" effektek vannak a videókban (ld. DXOmark teszt, ott is említik), nálad meg jó. Nálam egyedül a Filmic Pro elviselhető, az is csak 25 fps-nél. JÓ, oké, ott az OIS, de azért az egy 5x tele, azzal nem lősz portré videókat, még beszélő fejes doksit se. Csináltam egy felvételt a páromról a P30 Pro teléjével egy filmbe, szegénynek olyan bikanyaka volt mint Toldinak, olyan plusz 20 kg-ot ráhazudott a kb. 120mm ekv. látószög+nagyítás. Majdnem összevesztünk, a felvétel pedig "közkívánatra" megsemmisült. Hidd el, nem jó az semmire. Még a 3x (80mm) se a Mate 20 Prón, max kukkolni. Holnap töltök fel videót, megmutatom.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#363) GoldhandRent válasza Silenzio (#362) üzenetére


GoldhandRent
őstag

arra gondolok, hogy tobb meterrol keszited a videot, az embernek nemhogy a csak a felsoteste fer a kepbe, hanem tobb teljes alakkal benne van
abban az esetben szerintem mukodne

-

(#364) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Tok ajánló: [link]
[kép] [kép] [kép] [kép]
Kiváló! Panaszos, méretpontos. Ez a tok az elsők közül származik, nem sok találat volt erre a telefonra amikor ezt rendeltem.

(#365) Silenzio válasza Kolondrum (#364) üzenetére


Silenzio
addikt

Panaszos? Hogy érted?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#366) cikasz


cikasz
őstag

Na szerencsére megjött nekem is a telefon! :K
Reggel kilenckor hívott a DPD futár, hogy hozna csomagot! ;)
(nem tudom 9:33-kor az mi volt)
2019-12-07 09:52:00 Budapest (HU), The parcel was delivered 2019-12-07, 09:52.
2019-12-07 09:33:00 Budapest (HU), Unfortunately we have not been able to deliver your parcel.
2019-12-07 07:18:00 Budapest (HU), Out for delivery.
2019-12-07 01:25:00 Budapest (HU), In transit.

Most délután csináltam unboxing videót biztos ami biztos aztán eddig nyüstöltem!
Első benyomások :
A hozzá adott tok teljesen jó! Egyszerű fekete, szépen felment a telefonra nem volt semmi gond. Bár rendeltem hozzá több féle tokot (1) (2) (3) , de majd meglátjuk. :)
A képernyőre nem tákolok semmit mert az ilyenre nem lehet normálisat felrakni.
Az S7E-n sincs és semmi karc vagy sérülés nincs rajta pedig melóban is sokszor a zsebemben van a telefon!
Én ujjlenyomattal oldottam fel az S7E-t is ezen is beállítottam! Gombot sem kell nyomni csak odaérintem az ujjam a képernyőhöz és már fel is oldódott a telefon! Nagyon pontos és gyors. Egyszer sem hibázott eddig.
Xiaomi routerem van és simán megtalálta az 5ghz-et is, csatlakozott és müködik is rendesen.
50%-on volt a telefon, felraktam tölteni 5-10 perce , de már 70%.
Csatlakoztattam a google fiókot és szépen áthozott mindent amit kell! Alkalmazásokat, játékokat, névjegyeket, mindent!
Így hirtelen ennyi. ;]
Holnap majd átrakom a sim kártyát is aztán használom :)

Kérdés :
A második sim ártya helyére nem lehet rakni memória kártyát?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#367) Kolondrum válasza cikasz (#366) üzenetére


Kolondrum
félisten

Szuper. Nem, nincs bővítési lehetőség.

Más: A vélemény még várat magára ugyanis nem merült még le pedig egész nap hajtom. Az fix h itt sem leszek népszerű.

(#368) Drenadar válasza Kolondrum (#367) üzenetére


Drenadar
veterán

" Az fix h itt sem leszek népszerű."

miért olyan rossz a teló?

én is ma kaptam volna meg, ha itthon vagyok... :( így marad a hétfő.

(#369) Kolondrum válasza Drenadar (#368) üzenetére


Kolondrum
félisten

Éppen az, hogy amilyen rosszul indult olyan jó felé megy mióta benne lakom. Vannak dolgai de lehet orvosolni. Pl az agresszív memória kezelés vs. Chrome. Lakatolom. De bővebben holnap.

(#370) Silenzio válasza Kolondrum (#369) üzenetére


Silenzio
addikt

Ugyan, kinek lenne kifogása az ellen, ha folyamatosan finomodik és reálisabbá válik a véleményed? :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#371) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Állítólag jövő héten lesz a Vodánál 180e körül.
Reddel - 30e.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#372) Shinnokina válasza Biluxzsolt (#371) üzenetére


Shinnokina
tag

Telenorról nincs hír?

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#373) anadroid válasza Shinnokina (#372) üzenetére


anadroid
senior tag

3 hete csak a Telekommal és a Vodafone-nal volt megállapodás, és egy harmadik szolgáltatóban reménykedtek. Na ezt kell kibogozni.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#374) #16514048 válasza Silenzio (#362) üzenetére


#16514048
törölt tag

"a P30 Pro teléjével szegénynek olyan bikanyaka volt mint Toldinak, olyan plusz 20 kg-ot ráhazudott a kb. 120mm ekv. látószög+nagyítás... Hidd el, nem jó az semmire. Még a 3x (80mm) se a Mate 20 Prón, max kukkolni."

Ezt mondjuk nem értem, hogy miért mindig a portrézás dönti el, hogy van-e értelme annak a lencsének.
Múltkor az ultra wide-ról vitatkoztam emiatt valakivel. Szerinte semmi értelme annak, mert hát emberek fotózására nem alkalmas.

Arra kell használni mindent, amire való.
Én például itt és itt nagyon tudtam volna értékelni egy 5x kamerát, nem kellett volna a pixelek 90%-át levágnom...
De ez is jobb lett volna. Meg lehetett volna oldani messzebbről fotózva, hogy az egész háttér sötét legyen és csak a fa meg a talaj legyen megvilágítva.

120mm és pláne a 80 meg bőven nem kukkoló kategória még. De ami esetleg alkalmas is rá, azzal se csak azt lehet csinálni.

Tudom, ezek fotók, de mozgóképre is ugyanúgy igaz. Azzal se csak embereket és pár méterre lévő dolgokat akar felvenni mindig az ember.

[ Szerkesztve ]

(#375) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Még nem döglött meg, de addig egy kis matek: Ha 8.333 napot menne készenlétben nulla nyomkodás mellett, akkor mennyit merül óránként? :DD << ez amúgy igen negatív adat.

[ Szerkesztve ]

(#376) gattolino


gattolino
senior tag

Tegnap néztem battery drain tesztet és eléggé jól teljesített. 9 óra 20 perc. Pedig játék is volt benne. Le a kalappal :D

Vivo X90 Pro Plus

(#377) Kolondrum válasza gattolino (#376) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát illene többet mennie ekkora akku mellett. Nekem a 9:20 nem lesz meg ha nem történik csoda én nem tudom mit nem csinálsz vele :))

(#378) Kolondrum


Kolondrum
félisten

NFS-s fizetés is működik. Németből a fólia az országba, ha befut és jó adok linket.

[ Szerkesztve ]

(#379) Silenzio válasza #16514048 (#374) üzenetére


Silenzio
addikt

Jó, ez igaz, kissé véleményes volt a "kirohanásom". Az viszont aligha vitatható, hogy nem túl jó ennek az ál-ötszörös, ál-nyolc megapixeles telének a képe. Sőt, viszonylag szar. Persze a digitális zoom\croppnál jóval jobb.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#380) Silenzio


Silenzio
addikt

"Aztán megnéztem a Samsung S9+t, és azon is ilyen, szóval mondhatjuk, hogy ez az alap. Egy ziccert viszont kihagytak: a Samsung és a Mi Mix 3 is tudta a kicsit bazári, de vevőcsalogató színes értesítést, körben a panelszéleken, a Mi Note 10 sajnos nem kapta meg ezt a funkciót."

rendeljkinait.hu tesztjéből. Szegények látása sérülhetett, vagy a telefon nem tudta a gyári debütáláskor ezt a funkciót, ugyanis nekem épp hogy felvillannak a kijelző szélei, ha értesítés jön.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#381) padi68 válasza Kolondrum (#378) üzenetére


padi68
senior tag

ezek jók

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#382) Silenzio válasza Silenzio (#380) üzenetére


Silenzio
addikt

A rendeljkínait videójában is szaggat a kép. 4k 30 fps. 0:15 és 0:17 közt ugrik egyet, ezt követően 0:50 és 1:00 közti panningnél nagyon látszik (persze figyelmesen nézve a kettő közt is), hogy kurvára nem folyamatos a kép, sőt, kifejezetten zavaróan szaggat. Nem hiszem el, hogy nálatok nem. A 24.hu rendeljkínaittól átvett seggnyalós cikkjében ki is emelik, milyen tökéletesek a videók. "És végre a videók is olyanok, amilyennek lenniük kell. Nincsenek mikrozoomolásos rángások, billegések, elég jó a hang és a színek is. Külön bónusz a remek stabilizálás: 4K/30fps esetében majdnem gimbal szintű." A belinkelt videó ugyanaz a szaggatós fos. Ezért nem hiszem el már azt sem, ha mobil témában egy magyar újságíró csak röffent vagy böffent vagy röfög egyet. Mind hazudik. A Dxomark legalább megemlítette, hogy bizony nem egy képkockát kihagynak a videók, igaz, így is jócskán felpontozta az eszközt. Én bizony átverve érzem magam, és ha mondjuk februárig nem lesz javulás, megyek vissza IOS-re, ha nem előbb. Pedig utálom, hogy egy videót sem lehet egykönnyen lementeni az eszközről. Fun fact: sosem szaggattak az androidos videók sem, csakis Pie óta, de szinte minden mobilon. Véletlen? Vagy a Google szar munkát végzett, ahogy egyébként szokott? :U

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#383) Kolondrum válasza padi68 (#381) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mondod vagy kérdezed?

Egy átlag Feletti nap eredménye:
[kép] [kép] [kép]
9 óra 30 perc 98% akkura.

(#384) Silenzio válasza Kolondrum (#383) üzenetére


Silenzio
addikt

Nekem sosem lesz ilyen jó, 50%-on vagyok, 25 óra készenlét, 3 óra 15 perc kijelzőidő. Játék kb. 30 perc volt.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#385) padi68 válasza Kolondrum (#383) üzenetére


padi68
senior tag

Kijelentés volt :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#386) Shinnokina válasza Silenzio (#382) üzenetére


Shinnokina
tag

Nekem nem tűnik fel semmi különös ezen a videón, a P20 próm se csinál szebbet menet közben és folyamatos kamerarángatás mellett... Ez szerintem már egyszerűen nitpicking, ha valaki profi videókat akar csinálni, vegyen profi kamerát hozzá és ne egy 150 ezer forintos mobiltól várjon csodákat. Lassan már tényleg ott tart a fikázás, hogy ennyi pénzért legyen aranyból, tudjon DSLR-színvonalat és nem mellékesen még profi videókat is csináljon gombnyomásra, ja és lehetőleg szuperszámítógépes képességekkel is bírjon... Kávét ne főzzön le hozzá? :)) Én most több topikot figyelek, mert épp azt szeretném eldönteni, hogy milyen telefont vegyek, és röhej, ami itt folyik, mindegyik topikban van 2-3 ember, aki az élő fába is beleköt. Egész biztos vagyok benne, hogy pár embernek ezen a fórumon egyetlen gyártó sem tudna olyan készüléket összerakni, amivel elégedett lenne. :) Minden telefon kompromisszumos valahol, el kell dönteni, hogy mi az, ami fontosabb. Ha neked a videó fontosabb, akkor keress másik készüléket.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#387) cikasz


cikasz
őstag

Lehet venni ugyanilyen gyári töltőt mint a telefonhoz adtak? Vennék még egyet, hogy ne cipeljem a meló meg otthon között!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#388) Silenzio válasza Shinnokina (#386) üzenetére


Silenzio
addikt

Látom, a szövegértés nem erősséged, de sértő módon még így is képes vagy beleszólni egy egy éve tartó kutatásba, keresgélésbe, nyűglődésbe, ami számtalan levélváltással, posztolással, szakemberek felkeresésével IS járt. Ezért is volt kár a hosszú kommentért.

Akkor figyelj: egy Samsung S7 (2016) megcsinálja a szaggatásmentes videót. Egy S3 is (2012). Egy iPhone 6 is, ami 2014-es, sőt, egy iPhone 4 SE (2011) is szaggatásmentes videót csinál full HD-ban. 8 éves telefon. Ez az idei csoda MEG NEM. Xperia Z (2013) olyan videofelvételt csinált, ami lazán kenterbe veri a mai mezőnyt. Ezt én vettem fel 2013-ban Xperia Z-vel. Ezek után nem merném nyugodt szívvel kijelenteni, hogy 6 év alatt nem csak visszafelé fejlődtünk. Nem elgondolkodtató? Nem a 150 ezer Ft-ról van szó, hanem hogy elvileg fejlődik a technika és elvileg, már csak az akksik elhasználódása miatt is, rá vagyunk kényszerítve az időnkénti cserére. Csakhogy az Android Pie-jal szerelt eszközöknek nem megy a normális, folyamatos mozgókép mutatványa valamiért. Fizessek is és váljon számomra lehetetlenné az, amit korábban meg tudtam csinálni? Kösz, nem.

Vajon véletlen, hogy a Pie-jal a Samsung megszüntette a manuális mozgóképfelvétel lehetőségét? És hogy tiltja a telét, meg a Xiaomi is? Aligha. Azt hiszem, elvárható hogy a mozgókép mozgó legyen, és ne néha, percenként többször, egy-egy másodpercre álló. Ha ezt nem látod be, megkérdőjelezném a beszámíthatóságod. Szerintem pl. legközelebb szavazni ne menj a biztonság kedvéért, meg autót se vezess. Oké? Komolyan mondom, az agyam eldobom az ilyen dilettáns fos kommentektől. Jól felpaprikáztál, baszkikám. Így vasárnap délre. Köszi!

A P20 Pród volt amúgy pont az egyik első, aminél ez téma volt. Attól, hogy nincs kanalad hozzá, a jelenség valós. 2019-ben legalább 7, de lehet, hogy 10 telefonom volt részben épp emiatt, az egyetlen elvárásom pedig az, hogy legyen elfogadható a képminőség (ezt a szintet mindegyik telefon lazán megugorja 2019-ben), és ne szaggasson a kép (ezt meg egyik se, talán csak az LG G8X). Sajnos az iPhone XR ára makacsul tartja magát, anno még rá is fizettem, mikor P30 Próra cseréltem, azóta meg folyamatos a kálvária, mert semmi sem hozza az elfogadható minimum szintet, a telefonjaim meg elértéktelenedtek, nincs pénzem jelenleg Almára visszamenni. Pl. Mate 20 Pro sem képes erre "gyárilag", csakis a Manual Camera nevű appal van folyamatos képe. A gyári appal nem csak szaggat, de még okádék fos szar minőségű is a mozgókép a 15-20 mbites bitráta miatt. Ami már 2012-ben is ciki volt. Az élő fába meg tudod azok kötnek bele, akik hiányolják a Snap 855+-t ennyi pénzért, meg a 8 giga ramot, a vezeték nélküli töltést meg a 256-os háttértárat meg a 60 fps-t meg a szuperlassítást. Én mindet LESZAROM, csak ne szaggasson az a kurva mozgókép. Engem Te ne vegyél egy kalap alá az "örök elégedetlenekkel", egyetlen szempontom van, a mozgókép. Felőlem még a kijelző is lehet repedt, az értesítések is bukdácsolhatnak, csak ez az egy legyen jó, meg kibírjon egy napot egy töltéssel. Mondom: egész egyszerűen Pie a probléma neve. Vagy ami még lehetséges, a relatíve nagy méretű szenzor a global shutter hiányában - egész egyszerűen képtelen hibamentes mozgóképre. De ez még nem biztos, még nyomozok, szerintem ez hülyeség, egy fotós kollégám vetette fel.

Amúgy az hobbim, hogy filmeket forgatok, és a mobilokhoz való gimbal ötödannyiba kerül, mint a fényképezőkhöz való. Van MILC-em és közép-csúcs bridge-em, de a "kocsizást", na jó, a steadicamet szeretném továbbra is telefonnal csinálni, mivel remekül alkalmas rá, fantasztikusan látványos, főleg ultra wide lencsével (ami fényképezőhöz annyiba kerül, mint egy komolyabb telefon), főleg, ha nem élesíti túl a képet. Ezt meg tudtam csinálni fél évvel ezelőtt iPhone XR-rel, meg egy éve Oreón Samsunggal, és nem tudom rendesen megcsinálni most. Márciusban forgatok filmet legközelebb, ha addigra nem rendeződik, biztosan búcsút intünk egymásnak, de lehet, hogy a Google-nek is.

Ez nem profi szint, ez a minimum, amit mozgóképnek lehetne nevezni, nem bughalomnak.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#389) Kolondrum válasza Silenzio (#352) üzenetére


Kolondrum
félisten

Összegzés 1 mozgalmas nap után:
Bt végig y mobnet, wifi, kamera, némi telefonálás.
Videó akadás: van, inkább 4K-ban, de még nem láttátok a 9T-t akkor.
Éjszakai mód: 3000- ISO oké, nekem akkor is megfelelő és látok mindent, nem húzom ennyire fel a mércét. Jöhetne gcam...
Merülés: lent képekkel. Ez így jó, de lehetne több is ekkora akku és ilyen CPU mellett.

Silenzio! Passzos, mint fogja rendesen nehéz rátenni, nem gagyi a minősége.

padi68! Ilyen fóliát várok. :R Curved vagy sima? Mert a tok miatt a Curved nem lesz ide jó. Fel fogja emelni.

cikasz! Qc3-as Blitzwolf PowerBankal 90 perc alatt 1-92% közé töltötte kb 5 perc nyomkodással. Nem elég?

(#390) Silenzio válasza Kolondrum (#389) üzenetére


Silenzio
addikt

Én is csinálok már pár esti fotót, csak jussak el odáig... Ma is meló van. Aki szabira akar menni, az nálunk vasárnap előre dolgozik. :) :W Nálam a droidos telók mindig valamivel jobban merülnek, mint másoknál. Ha egy teszt 5 órás SOT-t ír, nálam jó, ha megvan a 3, és azokon a napokon, amikor nem kamerázok és nem játszok. Biztos megfigyelnek. :U

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#391) Freddycom válasza Kolondrum (#389) üzenetére


Freddycom
őstag

"Videó akadás: van, inkább 4K-ban, de még nem láttátok a 9T-t akkor."

Ez nálatok már maga viewfinder nézése során is akad vagy csak a videó? Nincs 60FPS beállítás?

(#392) Kolondrum válasza Freddycom (#391) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ami felvétel alatt az lejátszás alatt is, de ezek mikro akadások. Nincs 60fps.

(#393) thommypl


thommypl
tag

Fordított töltést tud a telefon? (erről nem találtam semmit)

(#394) padi68 válasza Kolondrum (#389) üzenetére


padi68
senior tag

Egyenes...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#395) joey04 válasza Shinnokina (#386) üzenetére


joey04
titán

Nekem nem tűnik fel semmi különös ezen a videón, a P20 próm se csinál szebbet

De az Huawei, azok extra gyengék videóban.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#396) zazenke válasza Silenzio (#388) üzenetére


zazenke
őstag

És s10+ samu sem tudja a szaggatas mentes videót? Lehet hogy el kéne engedni neked a Huawei xiaomi vonalat mert egyszerűen ezek ezt tudják. Talán mate 30 de ott meg ugye más szívás van

(#397) Kolondrum válasza padi68 (#394) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az majd kiderül jó e, mert ezzel a tokkal olyan fólia kell.

(#398) GoldhandRent válasza Freddycom (#391) üzenetére


GoldhandRent
őstag

4K 30, és 1060 60-at tud. (többek között)

Milyen kódolást használtok ? Nekem a "H264 nagy kompatibilitás" van beállítva, és FHD 60-on nincs semmi probléma.
Azt amúgy sem értem, hogy ki akar 4K 30-as videót készíteni, hát a szemem kifolyik 30FPS-től.

[ Szerkesztve ]

-

(#399) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ja a fólia ami nem lett jó. Csatoltam én is képet, leírtam mi a baj vele. Full refund lett a vége. Van még egy belőle, de annyira rossz, hogy kár feltenni.

(#400) cikasz válasza Kolondrum (#389) üzenetére


cikasz
őstag

Blitwolf-ot soha többet! És szvsz ha van vezetékes töltési lehetőség akkor nem fogok egy powerbankot rádugni , hogy utána azt töltsem fel , hogy majd a telefont föltöltsem vele :DDD

más:
- Biztos én vagyok a béna, de hol lehet beállítani, hogy az ikonok abc sorrendben legyenek?
- A samsungon van Game Launcher itt ilyen nincs?
- A Beállítások/Mi Fiók/fiókbiztonság/helyreállítási e-mail-címnél beírom az emailcímem és azt mondja, hogy másik mi fiókhoz van rendelve, amit kötve hiszek mert csak egy fiókom van és azzal vagyok belépve.
- A profiklépemre bökve az egyéb adatok alatt a Régió "China" és nem is lehet megváltoztatni! Miért? A nevemet pedig át írja automatikusan erre : [待审核](pending)
- Ha a beállítások/Témák-ba megyek ott csak kettő van a két gyári! Hogy lehet témákat leszedni? Még amikor MI3-am volt ott simán volt egy Themes ikon és elvitt a témagyárba ;)

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.