Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-05 18:48:07

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 / 10 Pro - 108 megapixel, maradhat? címmel megjelent a telefon tesztje is, ha kérdésed van, célszerű annak a topikjában feltenni, várhatóan ott előbb kapsz választ is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Kolondrum válasza Viktor0610 (#650) üzenetére


Kolondrum
félisten

Egy közösségi appnak hogyan?ali, banggod dettó. Kell a visszajelzéseknek pl.

(#652) Spin válasza Kolondrum (#648) üzenetére


Spin
tag

Ez nekem sajnos nem opció, nem szeretem ha bármi is van a kezemen.

Mikor legelőször használtam engedélyeztem stb, aztán bejött az értesítés mint neked, ott kikapcsoltam,h ne használja a háttérben, azóta nincs értesítés, semmit mást nem állítottam.

[ Szerkesztve ]

Üdv,Spin!

(#653) Spin


Spin
tag

Na srácok, volt-e olyan gondotok,h maxon van a térerő és nem lehet elérni, nem csörög ki a telefon? Ha ki is csörörg max 1-et és olyan mintha kinyomnám. Újraindítás megvolt. Ötlet esetleg?

Üdv,Spin!

(#654) szunyi777 válasza Spin (#653) üzenetére


szunyi777
őstag

Az atiranyitast kapcsold ki. Az szokott ilyet művelni

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#655) Spin válasza szunyi777 (#654) üzenetére


Spin
tag

Vagy ki van kapcsolva, vagy le vannak tiltva az opciók.

Havert sem tudom hívni, szerintem a telenornál van valami.

[ Szerkesztve ]

Üdv,Spin!

(#656) anadroid válasza Spin (#653) üzenetére


anadroid
senior tag

Vodafone?

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#657) Spin válasza anadroid (#656) üzenetére


Spin
tag

Telenor

Üdv,Spin!

(#658) kovidani1023 válasza Jhonny06 (#627) üzenetére


kovidani1023
újonc

volt ami bevallt azert rendeltem 4 kulombozot. ez sem lenne rossz ha az egesz felelulete tapadna nem csak az a resz ahol az ujlenyomat olvaso van.

a nillkin 13 euros vedo uveg egesz felulete tapad? koszonom a valaszod

(#659) Viktor0610 válasza Spin (#657) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Van most hiba a Telenorral.
Valami kábelt átvágtak. Budapest észak-keleti része érintett.

Samsung Galaxy A54

(#660) Spin válasza Viktor0610 (#659) üzenetére


Spin
tag

De jó, akkor az lesz az! Köszönöm az infót, én meg már majdnem megsemmisítettem szegény telefont... :D

Üdv,Spin!

(#661) GuruZone válasza Kolondrum (#648) üzenetére


GuruZone
őstag

Amikor megjön az értesítés, nyomj rá az értesítés sorára hosszan és tiltsd le a kapcsolóval.
Azóta én nekem nem kiabált , pedig a messenger, Outlook, simple miatt bőven szokott.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#662) Shinnokina válasza Spin (#652) üzenetére


Shinnokina
tag

hidd el, meg lehet szokni. Gyűlölöm a karkötőket, semmilyen sincs, bizsu se, órát sem hordtam soha. Sportoláshoz vettem a mi band 3-at, napok alatt szinte összenőttünk, van, hogy elfelejtem levenni fürdés előtt és a kádban jut eszembe (bár elméletileg vízálló). Ha jól van felrakva és nem túl szoros, észre se venni, hogy ott van. Fém karkötőt továbbra se szeretem, de ez annyira könnyű és kényelmes, hogy már hiányérzetem van, ha nincs rajtam. :DD

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#663) GoldhandRent válasza Shinnokina (#662) üzenetére


GoldhandRent
őstag

én sem hordtam soha karkötőt (órát se nagyon), de kényszerből, mert egyszerűen nem vettem észre ha írtak, mert a zsebben eltűnt a rezgés, hang meg sosem volt, vettem egy band2-t
szóval miBand2-vel kezdtem, aztán most BiP van, és nagyon nem bánom, még annyira se zavar, én ezekben alszom, fürdök, minden.. csak töltés idejére veszem le

-

(#664) Kolondrum válasza GuruZone (#661) üzenetére


Kolondrum
félisten

Valóban alig jön üzi, de még szokott így is.

(#665) GuruZone


GuruZone
őstag

Azt beszéltük már, hogy eddig még nem volt olyan Xiaomi-m amivel lehetett volna normálisan koncerthangot felvenni?

[link]

Arra viszont még nem jöttem rá, hogy ezen például mert jobb a hangminőség: [link]

Valószínűleg amúgy rosszul fogtam a telót és befoghattam valamelyik mikrofont.

Persze a képi világ sem akármi!
A stabilizátor odavág.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#666) Milestone2


Milestone2
nagyúr

:R :C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#667) GoldhandRent válasza GuruZone (#665) üzenetére


GoldhandRent
őstag

sötétben kicsit zajos, de amint felkapcsolnak a fények :Y
a stabi eszméletlen :K :K

-

(#668) Shinnokina válasza GuruZone (#665) üzenetére


Shinnokina
tag

fotóztál is vele a koncerten? Érdekelnének a képek, néha járok koncertre tudósítani de sose sikerül szép képeket lőni, régebben volt egy samsung fényképezőm, azzal türhető kéoeket lehetett lőni, de évi 2-3 koncerthez nem volt meg a kihasználtsága és eladtam. A p20pro valamivel rosszabbakat lőtt, kíváncsi lennék a mi note 10 hogy teljesít koncertfényeknél. :)

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#669) Kolondrum válasza GuruZone (#665) üzenetére


Kolondrum
félisten

Elromlott a telóm ettől a videótól. Ha tudom meg sem nyitom. Bocsi :Y
Nem lehet, hogy az sw valamit a két videó kötött mahinált és jobb lett a vége?

(#670) mizoli válasza Kolondrum (#669) üzenetére


mizoli
addikt

"Elromlott a telóm ettől a videótól..."

Ez jó :D

(#671) GuruZone válasza Shinnokina (#668) üzenetére


GuruZone
őstag

Vannak szépek, igazából nem tudtam rosszat lőni, csak a hülye hibrid zoom-mal.

Összes kép itt >>> [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#672) f.lorand


f.lorand
senior tag

Sziasztok!

Mi Mix 3 telefonom van, most lehetőségem lenne egy Note 10 Pro-t használni. Ott, ahol a Mix-ben a hívásrögzítés funkció engedélyezhető, ebben a telefonban hiányzik. Mindakettő 11-es Global ROM pedig. Van esetleg erről információtok, miért nem érhető el a telefonban ez a feature?

Lehetséges, hogy a téma már felmerült itt, akkor ügyetlenül kerestem. Ebben az esetben elnézést.

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#673) Shinnokina válasza GuruZone (#671) üzenetére


Shinnokina
tag

ezek teljesen jók egy mobilhoz képest és olyan messziről. Már várom nagyon a telót. :) Összehasonlításképp, ezeket egy Samsung NX300-zal lőttem koncerten, A38 hajón, középtájról:
[link]
[link] (ezt zoommal)
[link]
ezek fotósárokból vannak:
[link]
[link]
nem vagyok fényképész, automata beállításokkal lőttem. Szóval összehasonlítva egy eredetileg 200 ezer forintos fényképezőgéppel, szerintem a Note 10 megállja a helyét koncerten is.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#674) GuruZone válasza Shinnokina (#673) üzenetére


GuruZone
őstag

A fotósarkos képek igenjók. De igen, én sem vagyok fényképész, sőt a képeim többsége ferde, de azért még szoktam látni a szépet és ezzel a telóval nem nagyon lehet rossz képet lőni.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#675) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

S9 vs Mi Note 10 éjszakai képek:
Kép1
Kép2
Kép3

Kép1
.... többit nem kezeli a fototrend...még két db 108-as van, ez asszem pont az éjszakai mód képe

[ Szerkesztve ]

-

(#676) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Megérkezett a kis zöld szörny... ;]
Ismerkedünk.
(nem tudom meddig tudom elviselni rajta a global ROM-ot... nem hinném hogy túl sokáig)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#677) Spin válasza Milestone2 (#676) üzenetére


Spin
tag

Kíváncsi leszek a benyomásokra. Mire váltanál globálról?

Üdv,Spin!

(#678) GoldhandRent válasza Milestone2 (#676) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Üdv köztünk!
Örülök, hogy megint topiktársak lettünk :C

[ Szerkesztve ]

-

(#679) Milestone2 válasza Spin (#677) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na ez az! Én minden Xiaomimon China Developer ROM-ot használtam/használok.
Most nagyon elgondolkoztam, hogy ez a Mi Note 10 Tucana, mit szól(na) majd a MiCC9Pro Tucana ROM-hoz...
...de egy hét pihenés gondolom garantált. Most bindeltem össze a MiFiókommal (azzal amivel régen azonnal nyithattam) de az utóbbi idők tapasztalata, hogy még az ilyen fiókkal is adnak 168 óra várakozási időt. Majd a nap folyamán rápróbálok az Unlockerrel.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#680) Shinnokina válasza GoldhandRent (#675) üzenetére


Shinnokina
tag

töltsd fel google drive-ra

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#681) anadroid válasza Milestone2 (#676) üzenetére


anadroid
senior tag

Mikor és milyen postával rendelted? Az enyém 2 napja punnyad Ferihegyen.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#682) Milestone2 válasza anadroid (#681) üzenetére


Milestone2
nagyúr

(itt vettem egy felhasználótól, aki pár nap után rájött, hogy nem fexik neki a MIUI)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#683) anadroid válasza Milestone2 (#682) üzenetére


anadroid
senior tag

Úgy könnyű...

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#684) Milestone2 válasza anadroid (#683) üzenetére


Milestone2
nagyúr

(most minden áll...máskor a foxpost 48 óra...most 4 nap volt)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#685) anadroid válasza Milestone2 (#684) üzenetére


anadroid
senior tag

Ellenpélda: kínai ajánlott nagy méretű (kb. mint ez lenne) 16-án 15:30-kor érkezett a kicserélőbe, tegnap fél 11-kor meghozta a postás.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#686) GoldhandRent válasza anadroid (#681) üzenetére


GoldhandRent
őstag

ez ilyen... nekem 7 munkanap alatt ittvolt KÍNÁBÓL, abból a 7 munkanapból 2-t ült Ferihegyen, GG

-

(#687) anadroid válasza GoldhandRent (#686) üzenetére


anadroid
senior tag

Ezt 2-án rendeltem. 12-én jött ki az UK vámról, 16-án hagyta el Amszterdamot.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#688) Milestone2 válasza Milestone2 (#679) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:O hahaha :O ...nem 168 órát katam -hogy gebedjenek meg- hanem 504-et (21nap) pedig nagyon régen nem nyitottam BL-t ezzel a Fiókkal...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#689) Milestone2 válasza Milestone2 (#688) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Lefrissült 11.0.11.0 Global EEA-ra...
ejj de utálatos ez a Google átitatott Global MIUI... :(((

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#690) mizoli válasza Milestone2 (#688) üzenetére


mizoli
addikt

Ne bőgj ennyire, majd csak elmúlik az a pár hét.
Így hálálja meg a Xiaomi, hogy tesztelő vagy.

(#691) Milestone2 válasza mizoli (#690) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudod mit, attól tartok, hogy a tesztből is kib@$znak, mert ott meg szabály, hogy nem lehetsz stabil ROM-on, de hogy a faxba ne legyek azon, ha még tesztelőként sem engedi, hogy nyissak??? Mindegy ez már a Sáomi állatsága...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#692) mizoli válasza Milestone2 (#691) üzenetére


mizoli
addikt

Addig ne kapcsold be.
3 hétig béke és nyugalom.

Igen, van még ilyen jó ötletem :)

(#693) Milestone2 válasza mizoli (#692) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudom. Ösmerlek.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#694) mizoli válasza Milestone2 (#693) üzenetére


mizoli
addikt

:D

(#695) szunyi777 válasza Milestone2 (#679) üzenetére


szunyi777
őstag

EU dev. tökéletesen működik. Nekem 168 óra volt. Nézd meg másik milock toolal

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#696) Milestone2 válasza szunyi777 (#695) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi. Ezért reménykedem, hogy a China Dev is menni fog rajta, hiszen:
1. Tucana mindegyik
2. Az EU.DEV a CHINA.DEV-ből készül
(Most már azt hiszem kivárom...)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#697) Kolondrum


Kolondrum
félisten

És ha jól látom elindult ami minden más vonalon is. ROMolás a köbön. :C

(#698) Shinnokina


Shinnokina
tag

Ma megjött a prüntyőke 4 munkanap alatt lengyel raktárból :) dönörűűű :) még teljesen nem lakom be, amíg meg nem jön a rendelt flip tok hozzá. értesítéseket megkapom a kijelzőn, koppintásra ébred. Hívni még ezen nem fognak, mert a sim másikban van, de majd beszámolok, hogy azt kijelzi-e a képernyő.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#699) GuruZone válasza Shinnokina (#698) üzenetére


GuruZone
őstag

Üdv a klubban!

A tiéd akkor Mi Note 10 Prü? :DD

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#700) atikó


atikó
őstag

olyan jelenséget tapasztalok, hogy ez a negyedik tőltése a telefonak, és kisem bontottam a gyári kábelt, és a tőltöfejet sem vagy egy HTC U12+ telefonom és annaka tőltöfeje QC3.0 azzal tőltő, és egy 1,5méeres vezetékkel, de most valamiért ha töltőn van és amikor kialszik a kijelző és megjelenik az ujlenyomat olvasó kis fénye ismét beindul a kijelző, aztán megint kezdődik előlről.
Csak tőltés közben van a jelenség, gyári kábel és tőltővel is ezt csinálja, ha sima mezei 2A tőltőfejet teszek bármelyik kábelemre azzal tökéletes. Elég érdekes jelenség! :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.