Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-05 18:48:07

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 / 10 Pro - 108 megapixel, maradhat? címmel megjelent a telefon tesztje is, ha kérdésed van, célszerű annak a topikjában feltenni, várhatóan ott előbb kapsz választ is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Viktor0610 válasza Drenadar (#450) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem hivatalos TWRP: [link]
Nem tudom, ezt megtaláltad-e. :)

Samsung Galaxy A54

(#452) szunyi777 válasza Drenadar (#450) üzenetére


szunyi777
őstag

Ott van az OrangeFox recovery xda-n! Tedd fel azzal! Tökéletes!
Én is azt használom. Sokkal többet tud mint a sima twrp

balazsnba
Sim kártya, mi fiók, oem unlock, stb bekapcsolastol számítva annyit kell várni hogy nyitható legyen! Addig ne cserélj sim kártyát és ne állítsd vissza gyári állapotra. Sok leírást találsz hogyan kell bekaocsolni és mit, hogy Nyisd a bl-t

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#453) Kolondrum válasza Jhonny06 (#449) üzenetére

Ahh dehogy, minden elindult pár napja, de mire ide ér...

(#454) Silenzio


Silenzio
addikt

Na, tegnap nem tudtam lenémítani, ma nem tudom rávenni, hogy ne kussoljon. Messenger értesítések, SMS, hívások, semmi sem fut be rendesen, vagy csak némítva. AOD nincs. És tényleg minden tele van reklámmal. Vicc ez a telefon.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#455) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Azt kérdezem a telefont már napi rendszerességgel használóktól, hogy a telefon a saját tárcsázójával (tehát külön telepített külső applikáció nélkül) tudja-e azt, hogy a Névjegyek között a számhoz hozzárendelhető-e az, hogy az adott számot melyik SIM kártyáról hívja?

Tehát, ha megkeresem Bélát a Névjegyek között és rányomok a hívásra, akkor az 1-es SIM-ről hívja, míg ha Beátát hívom, akkor őt automatikusan a 2-es SIM-ről hívja (miután ezt természetesen hozzárendeltem a Névjegyekben a nevekhez).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#456) Kolondrum válasza Silenzio (#454) üzenetére

Egyikkel sem találkoztam. OAD-ot meg írtam.
Nem reagál a ne zavarjanak üzemmódra? Ha ez mellett megnyomod a hangerő fel gombot, akkor lehet hang. A régen ismert néma üzemmód már nincs meg. A viber néha nem régen nekem is ugatott full néma mellett, de elmúlt.

Donki Hóte! Egy SIM-em van. Passz.

De ha már hívás.. VoLTE mellett ha minden jó, olyan gyorsan tárcsáz, hogy néha nincs idő a fülhöz emelni, mert már csörög.

[ Szerkesztve ]

(#457) Viktor0610 válasza Silenzio (#454) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez biztos, nem normális működés.
Vannak rendszerappok, amikben van kikapcsolható reklám, de a rendszer tutira nincs tele reklámmal.
A le nem némítható, vissza nem kapcsolható hang szoftverhiba lehet (javítják) vagy user error ( ;] pl. ne zavarjanak mód).

Samsung Galaxy A54

(#458) Kolondrum válasza Viktor0610 (#457) üzenetére

Hát már elkezdtem írni cssk meguntam, hogy stabil alatt hány helyen van reklám amiket ki lehet kapcsolni. A tisztítótól kezdve minden helyen eldugva...

(#459) Drenadar válasza szunyi777 (#452) üzenetére


Drenadar
veterán

Lehet hülyeséget írtam, de mikor én rá dugtam a telefont a PCre Mi unlock elindít, ellenőrizte a fiókom és közölte hogy akkor hajrá mehet az unlock. És ma aktiváltam a telefont csak. de nem nyomtam rá, lehet hogy utána közölné hogy várjak, de sztem már írta volna ha nem lenne engedélyem rá.... nem?

(#460) Drenadar válasza szunyi777 (#452) üzenetére


Drenadar
veterán

Erről a narancs rókáról még nem hallottam sose. És mindig túl parázom, hogy mit rontok el... eddig csak a twrpről hallottam :)

(#461) Silenzio válasza Viktor0610 (#457) üzenetére


Silenzio
addikt

User error volt, a tegnapi csilingelés viszont valóban szoftverhiba. Azt nem tudom, hogy a reklámokat hogy lehet kikapcsolni.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#462) olddog válasza Donki Hóte (#455) üzenetére


olddog
aktív tag

Igen, van rá lehetőség.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#463) Viktor0610 válasza Silenzio (#461) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Általában ajánlások fogadása néven kell kikapcsolni a reklámokat.

Samsung Galaxy A54

(#464) szunyi777 válasza Drenadar (#460) üzenetére


szunyi777
őstag

Twrp az alapja sok extrával. File kezelő, beépítet magisk, temazhato, stb.. Szuper cucc! Mindig ezt használom ha elérhető adott készülékhez. Ha a twrpt ismered akkor ez sem okoz gondot!
Kaptál engedélyt hogy nyitható, de indítsd el. 99% nál meg fog állni, és közli a hátralevő időt!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#465) GoldhandRent válasza Silenzio (#461) üzenetére


GoldhandRent
őstag

és a videók:
érdekes, hogy a google-n keresztül szaggat a visszanézés, míg telefonon, és telefonról gépre átmásolva semmit... (csak a korábban említett szuperstabi módban egy kicsit)
a hosszabb nagyítós vidi az a sima 1080p @60, a másik pedig a szuperstabi 1080p @30

-

(#466) Silenzio válasza GoldhandRent (#465) üzenetére


Silenzio
addikt

Csak a 30 fps-es szuperstabis felvételt linkelted. :) Az csak 1-2 helyen röccen meg picit, ez gyakori jelenség, és jobbára kiküszöbölhetetlen a technika jelen állása szerint.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#467) Drenadar válasza szunyi777 (#464) üzenetére


Drenadar
veterán

custom romokon van miui-s "contact" app? csúcs hogy ebben a globalban az se tud syncet a mi clouddal... :(

(#468) tlala válasza anadroid (#443) üzenetére


tlala
addikt

Igen, 135e Ft volt a BF kuponnal.
Akkor még itthon sokkal drágább volt, és elcsábultam.

[ Szerkesztve ]

(#469) GoldhandRent válasza Silenzio (#466) üzenetére


GoldhandRent
őstag

(#470) gabi123


gabi123
senior tag

Sziasztok! Van már kialakult és egyöntetű vélemény, hogy melyik a leginkább bevált és ajánlott ívelt üvegfólia vagy vitrin a telefonra? Köszönöm!

Forza Ferrari!

(#471) Arkie


Arkie
csendes tag

Ha esetleg érdekel valakit egy kb. 2 hete Kínából érkezett Mi Note 10 (zöld, 6/128), akkor keressen meg privátban.

Biológus: „A tó biotópjának mortalitása elérte a 100%-ot”. Halász: ”Az összes hal megdöglött”.

(#472) Kolondrum válasza gabi123 (#470) üzenetére

Még nem értek ide, nekem jön több féle is. És több féle lencsevédő is.

(#473) Viktor0610 válasza gabi123 (#470) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vitrin? 🤔

Samsung Galaxy A54

(#474) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

sracok, mobilnetes szinkronizalas meg mindig baszakodik?
eu romon mi a helyzet vele?

-

(#475) szunyi777 válasza Drenadar (#467) üzenetére


szunyi777
őstag

Van külön névjegyek és telefon app, ha erre gondolsz.
Erre gondolsz, hogy a névjegyek hiányoznak a szinkronizációbol?

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#476) tlala válasza szunyi777 (#475) üzenetére


tlala
addikt

Ha rögtön BL nyitással/EU ROM-mal szeretném kezdeni az érdemi belakást, akkor van olyan lehetőség, hogy bekapcsolom a telefont, belépek a MI fiókommal, és félreteszem 1 hétre?
Vagy ha muszáj, akkor bele is teszem a SIM-et és kiveszem, és 1 hétig a régi telefonomat használom?

(#477) Viktor0610 válasza tlala (#476) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy tudom, használni is kell.
Nem tudom, ez részleteiben mit jelent, én nem szórakoznék vele. Használnám, ahogy a nyitás után is.
Nehogy kitalálja a Xiaomi, hogy nem használtad úgy, ahogy ők gondolták, ezért nem csökken a 168 óra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#478) gabi123 válasza Viktor0610 (#473) üzenetére


gabi123
senior tag

Üvegkalitka.

Forza Ferrari!

(#479) Viktor0610 válasza gabi123 (#478) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mármint azok az elől-hátul üveg, körbe fém, mágneses záródású tokok?
Azok kb. semmit sem érnek, nem ajánlanám megvételre.

Samsung Galaxy A54

(#480) Drenadar válasza szunyi777 (#475) üzenetére


Drenadar
veterán

Igen arra. Hiába állítom be a névjegyeknél hogy a mi fiókot használja azt írja hogy nulla nevjegy. De már át raktam másik telon a Googlebe most jó.

Nekem egy névjegyes app van csak és nagyon buta nem lehet be állítani hogy a csak email címek ne jelenjenek meg... Ezt pedig már nagyon régóta tudták az appok....

(#481) Kolondrum válasza GoldhandRent (#474) üzenetére

Soha nem baszakodott. Nálam.

(#482) Attipapa válasza Drenadar (#480) üzenetére


Attipapa
aktív tag

#240 hozzászólásban leírtam és linket is küldtem.

(#483) Kolondrum

Lencsevédő: [link] bevált, olyan 1 tized mm marad körbe szóval elég méretpontos. Ha nem jó a helye odébb lehet tolni kis erőszak árán. A képeken nem látszik, hogy fólia van legalábbis én nem látom, már nyúztam.

(#484) gabi123 válasza Viktor0610 (#479) üzenetére


gabi123
senior tag

Értem, köszönöm!

Esetleg MediaMarktos rámelegítős nanofóliával kapcsolatban tapasztalat (akár más típus kapcsán), főleg leejtés ellen?

Forza Ferrari!

(#485) Donki Hóte válasza gabi123 (#484) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Mit értesz MediaMarktos nanofólia alatt?

A MediaMarkt Okospultjaiban felrakott ClearPlex fólia nem nanofólia, nem rámelegítős és nem véd a a leejtés okozta kijelzőtörés ellen.

A MediaMarktnál egy (viszonylag jó minőségű, de attól még normál) öngyógyító hidrogél fóliát tesznek fel, csak illesztőhabos megoldással, aminek a vége az, hogy habot kinyomogatják a fólia alól és kicsit szárítják a folyamat végén.

Ezért a szolgáltatásért sokallom a 6000 Ft-ot. 6000 Ft-ból tudsz venni Kínából 5-7 készlet hidrogél fóliát, amiből az első (kettő) fólia felrakását el fogod tolni, de utána már nagyon szépen fel tudod rakni a hidrogél fóliát saját magad.

Árulnak a MediaMarktban edzett üveg fóliát is (tempered glass), de az se nanofólia, meg nem is rámelegítős, hanem UV fényre köt a ragasztórétege. Ez egy kicsit jobban védi a kijelzőt a betörés ellen. Viszont ilyet még nem láttam Mi Note 10 telefonra.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#486) GoldhandRent válasza Kolondrum (#481) üzenetére


GoldhandRent
őstag

valaki más is mondta, hogy csak wifi kapcsolaton jönnek értesítések (értsd: frissít a messenger, insta, whatsapp, viber, gmail, stb), mobilnetről egész addig nem frissít semmit, még manuálisan be nem mész az adott alkalmazásba.
Akkor ez nálad oké, van mobilnet értesítés állandóan ?

-

(#487) gabi123 válasza Donki Hóte (#485) üzenetére


gabi123
senior tag

Köszönöm, tök jól kiokosítottál! :R

Forza Ferrari!

(#488) Kolondrum válasza GoldhandRent (#486) üzenetére

Persze, jött minden. Mail biztosan, viber is és Messenger. Ha csak a mát nézem.
Igazából semmit sem hiányoltam még. Feltűnt volna ha nem jön.

[ Szerkesztve ]

(#489) GoldhandRent válasza Kolondrum (#488) üzenetére


GoldhandRent
őstag

akkor megmondanád pls, hogy milyen beállítások vannak ? úgyértve, h a mobilnet beállításainál, az engedélykezelőben, stb
köszi :R

-

(#490) Kolondrum válasza GoldhandRent (#489) üzenetére

Persze! A gmail hangot kapott és rezgést, a BBM Enterprise viszont komoly beállításokon esett át mert sehogy nem jelzett, a viber full gyári van, Messenger pedig cset fejeket kapott minden más gyári.

(#491) szunyi777 válasza tlala (#476) üzenetére


szunyi777
őstag

Passz! Én használtam végig. Szerintem használni is kell.

Drenadar
Én csak Google fiókot használom a nevjegyekhez. Aosp romokat szoktam használni és ott nincs mi fiók csak Google.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#492) Kolondrum

Ahogy látom mobneten nem lesz 9:30 meg. Olyan 7 óra.

(#493) Kolondrum

Ma már a wifi off lesz, érdekel van e baj az értesítésekkel. Napok óta használom, de jött minden.

(#494) xhege válasza Donki Hóte (#485) üzenetére


xhege
addikt

Személyes tapasztalatod van a ClearPlexel? Kevésbé véd, mint egy tempered glass? A neten fellelhető videók alapján, azárt egészen szépen véd törés ellen is. Az én fantáziámat is nagyon foglalkoztatja a dolog csak ezért kérdezem és nem kötekedés végett.

(#495) Kolondrum

Mobnet vs. Értesítés: semmi baja. 80%-ban mobneten 7 óra SoT lazán kijön. 81% akkura vetítve.

(#496) zazenke válasza Kolondrum (#495) üzenetére


zazenke
őstag

sms és nem fogadott hívás víber messenger stb és mindez megjelent always on displayen ?

(#497) Kolondrum válasza zazenke (#496) üzenetére

Nem, nem hásználom, a banden jelenik meg, el is olvasom, ha érdekel aki és amit írt előveszem a telefont is. OAD "butasága "ismert, miért kell meglepődni? Tény, hogy szr annak akinek nincs band, mert értesítési led sincs, de hát minden nem lehet jó.

(#498) Shinnokina válasza Kolondrum (#497) üzenetére


Shinnokina
tag

nekem pl. flip tokban van a mostani, így tök mindegy, van-e AOD vagy sem. Az értesítő led hasznos, de meg lehet lenni nélküle, ha már nem fogadott hívásod van, úgyis mindegy, vár, amíg visszahívod, és kész :D De tény, hogy nyilván mindenkinek másak a felhasználási szokásai és igényei, de akkor másfajta telefont kell választani. Minden telefon kompromisszumos, olyan nem nagyon lesz, ami tökéletesen lefed minden létező igényt. Én tudok élni értesítő led nélkül is.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#499) Kolondrum válasza Shinnokina (#498) üzenetére

Mi Band 4 előtt nekem is érvágás lett volna a hiánya, de azóta nem szempont.

(#500) szunyi777 válasza Kolondrum (#499) üzenetére


szunyi777
őstag

Ugyan ez a kombom van, de iszonyat meríti a telot és az órát a folyamatos szinkron. Ki is kapcsoltam. EU romon jó az Aod és nem meríti annyira mint az órával.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.