Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-05 18:48:07

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 / 10 Pro - 108 megapixel, maradhat? címmel megjelent a telefon tesztje is, ha kérdésed van, célszerű annak a topikjában feltenni, várhatóan ott előbb kapsz választ is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) xhege válasza zazenke (#149) üzenetére


xhege
addikt

A fényerő szabályozásának problémája elég gyakori Miui feature...

(#152) Dare2Live válasza GoldhandRent (#147) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Az nagyon kevés, nekem Poco F1 snapi 845el, 4000es aksival 1évesen tud 7h+ SOTot. 9T Pro újonnan 8h+ SOT.

Vmi el van szúrva ott.

@zazenke fényerő szabályzás sose volt miui erősége. ez ahogy lejjebb írták miuinál nem hiba hanem feature. :DDD

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#153) zazenke válasza xhege (#151) üzenetére


zazenke
őstag

hát akkor azt hiszem mégiscsak huawei felé veszem az irányt új telefon ügyben. Vagy megnézem hogy dolgozik egy segéd alkalmazással mert annak idején a g4 is bénázott és egy lux nevü alkalmazással kellett orvosolni

(#154) GoldhandRent válasza Dare2Live (#152) üzenetére


GoldhandRent
őstag

nalam a fenyero szab kifejezetten gyors

meg nem automatara rakva is alkalmazkodik a fenyviszony valtozasokhoz
este kiszedtem automatabol, mert folyamat allitgatta (asztalon felfele nezve tobb fenyt kapott a szenzor, mint a kepemhez emelve) magat
most reggel egy fix nem automata erteken van, es ahogy a nap rasut meg ratol egy adaggal

ennek okan visszatettem automataba, hogy lekoveti e a hirtelen valtozast (napfeny es nem napfeny kozott) es eleg gyorsan reagal

-

(#155) Azurooandrew válasza GoldhandRent (#141) üzenetére


Azurooandrew
tag

Köszönöm szépen a válaszod :R Érdeklődéssel nézem át őket. Külön örültem, hogy került több esti zoom-os kép is a galériába, ráadásul akad köztes tartományú is.

A múzeum kertben készült főszenzoros képek (1 sima és egy esti móddal) tetszenek a legjobban.

(#156) GoldhandRent válasza Azurooandrew (#155) üzenetére


GoldhandRent
őstag

ma még azt is megnéztem, hogy 5x-ről indulva mennyit enged "visszanagyítani" mielőtt lencsét vált: 3.8x-ig még az 5x lencsét használta (ugye ebben van stabi is), viszont
2x-ről felfelé nagyítva csak 5 fölött vált át (ezt annyira nem nézegettem, h mikor vált át)

PRO-módban 5x-ről nem enged "visszanagyítani", csak sima fénykép módból.

a 108Mpx pedig valami eszméletlen... várat fényképeztem vele, elég messziről, és belenagyítva rettenet sok részlet látszik még.
sajna ezt nem tudom sehova se felrakni :(

-

(#157) Shinnokina válasza GoldhandRent (#156) üzenetére


Shinnokina
tag

google docs? oda nagyobb méretű cuccokat is fel lehet tolni, és akkor csak linket teszel. :)

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#158) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Rendelt mostanában gearbest-ről valaki sima 10-et? Annak mennyi idő alatt ért ide?
Nekem az order fülön az látszik, hogy 18-án feladták. :U
köszi.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#159) Kolondrum válasza cikasz (#158) üzenetére


Kolondrum
félisten

Azon belül mi? No info vagy van más is?
11.-én shippelt, azóta semmi. DPD alapú.

Más: ujjlenyomat olvasó: milyen? Megjött s Redmi note 8 pro. Villám. És a 9T-t azonnal odaadnám érte, van ilyen a Note 10???? Ha nem azonnal eladó lesz nekem is note 8 pro. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#160) cikasz válasza Kolondrum (#159) üzenetére


cikasz
őstag

Elvileg dpd igen.
A Shipping Methods: EUEXPDPDP és van Shipping Guarantee is.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#161) olddog


olddog
aktív tag

Üdv!
Ma megérkezett az enyém.
Ujjlenyomat olvasó és feloldás az én véleményem szerint gyors.
Még ismerkedünk, belakás, telepítés. Eddig jó.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#162) Kolondrum válasza olddog (#161) üzenetére


Kolondrum
félisten

Vajon akkor is ha nem babakezek tapizzák hanem mondjuk két kezű munka után oldom fel? Mert itt végéig ezen bukott el a 9T. Köszi!

olddog! Az mind 1 nem számít, december, röviden. Nekem, neked simán karácsony előtt, ha mégsem akkor csak én szívtam meg. Nekem nov 11-es shipp, és nov 30 dec 13 közé teszi az érkezést. TN van de nincs semmi találat. Majd jön, bár a note 8 pro után annyira nem várom már, de legyen jó a fingerprint és marad.

(#163) olddog válasza Kolondrum (#162) üzenetére


olddog
aktív tag

Nem babakéz.. Pék vagyok :)
Minimum heti 5x9-10 óra fizikai munka.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#164) GoldhandRent válasza olddog (#163) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Ha lisztessel is feloldja, szerintem az egál az olajos kézzel :D
Ha meg tésztás mancsot is felold, akkor profi :C

[ Szerkesztve ]

-

(#165) Kolondrum válasza olddog (#163) üzenetére


Kolondrum
félisten

:R :R akkor jó lesz!

(#166) olddog válasza Kolondrum (#165) üzenetére


olddog
aktív tag

4 ujjlenyomatot vettem fel, mindet szépen kezeli. :R
Szokatlan a MIUI, de majd... :)
A tapasztal Xiaomi használóktól érdeklődnék pár dologról. Van önként jelentkező, vagy támadjak meg embereket véletlenszerűen? :D :D :D

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#167) GoldhandRent válasza olddog (#166) üzenetére


GoldhandRent
őstag

nekem közel 6 éve van Miui, de ez a felület nekem is új :Y

-

(#168) Kolondrum válasza olddog (#166) üzenetére


Kolondrum
félisten

Igen jó, pontos és gyors: [kép]
Mi a kérdés hátha.

(#169) GoldhandRent válasza Kolondrum (#168) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Üdv a klubban ! :D

Majd mesélj, hogy melyik marad. Meg gyötörd az akksit, nem lenne jó, ha csak az enyém lenne ilyen ergya...

-

(#170) olddog válasza Kolondrum (#168) üzenetére


olddog
aktív tag

Köszönöm.
Látom a tiéd is pávakék... :))
Kérdés, több is.
Van duplakoppos ébresztés az megtaláltam, ugyanez altatásra?
Az előre telepített alkalmazásokat root nélkül eltávolítani, inaktívvá tenni lehet-e?
Minden alkalmazásnál egyedileg be kell állítani az energiagazdálkodási szabályokat?
Témázható? Ha igen honnan? Betűtipus csere?
Nem szeretném, ha magától frissítgetne mindent, a PlayÁruház így van beállítva, mégis frissített alkalmazásokat, ezt hol tudom szabályozni?
Ugyanez a kérdés az automatikus tisztítás/optimalizálással kapcsolatban, nem szeretném..
Hirtelen ennyi. De biztosan lesz még.
Előre is elnézést kérek és köszönöm! :D

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#171) GoldhandRent válasza olddog (#170) üzenetére


GoldhandRent
őstag

-duplakopp altatás a képernyőzáron működik, egyéb esetben:
vagy virtuális gombjaid vannak alul, és akkor a home gombot hosszan nyomva lezár, vagy értesítési sáv lehúzva és ott gyorsgombnak be lehet rakni a zárást
-előre telepített alatt mit értesz ? én ilyen játékokat simán tudtam törölni, a többi hasznos app, vagy ha nem nyitod meg nem működik
-energiagazdálkodás: igen, és célszerű is. és nagyon óvatosan kell, mert pl az AOD az a mozgó háttérképekként van a beállításokban, s ha szundiztatod, nem lesz AOD
érdemes egyszerre 1-1 darabot offolni, hogy tudjad mi tűnt el, vagy mi tüntet el olyat ami amúgy kéne
-témázható, de ázsiai régiót kell beállítani
kismillió lehetőség van, mindenre IS
-2 féle frissítés van: Play Store, és MIUI saját appos
saját appos nem igényel sok netet, és ált jó fícsőröket hoz
talán ki is kapcsolható
-tisztítás passz, a tisztítóban kell kutatkodni
előző telómon eleinte sokszor feldobta, tisztítottam is, aztán valamiért egyszer hanyagoltam, és onnantól "békén" hagyott, el is felejtettem, h van

-

(#172) Kolondrum válasza olddog (#170) üzenetére


Kolondrum
félisten

Dupla kopp csak akkor altat ha nem oldódott fel a kijelző zár.
Huu a többire részben tudok válaszolni de most épp olajat cserélek az autóban, majd este.

GoldhandRent! Ez a dobozból ki nem lesz véve még nincs rendes tok, fólia és lencsevédő. Azért van a 8 pro is dobozban. :C

(#173) GoldhandRent válasza Kolondrum (#172) üzenetére


GoldhandRent
őstag

a gyári tok nagyon masszív, ilyen vastagot még nem láttam

fóliát ha találsz szólj, bár ezt kb kézzel is lehet vágni egy tabletra valóról

-

(#174) DudeMate


DudeMate
csendes újonc

Áldásom rá, hogy a ti telefonotok megérkezzen, ahogy látom jó pár tagnak megjött már. Nekem anno a DPD Magyarországon "eltüntette" a 9T telefonomat. Hála égnek PP ment a fizetés és visszajött a pénzem, de még a GB-n az eu prio szállítást a DPD intézi, addig én nem fogom a telefont onnan megrendelni. Valami infotok van róla, hogy mondju ka BG-n az MI Note10 mikor lesz elérhető?

(#175) olddog válasza GoldhandRent (#171) üzenetére


olddog
aktív tag

Gyorsak vagytok... :)

Igen altatás csak záróképernyőn. A Home hosszan nekem Google-hoz sajnos. Sávon van lezárás, de a HOME sokkal kal kényelmesebb, életszerűbb lenne.
Támák megvannak. Királyság.
Előre telepített Google alkalmazások 60%-át nem használom, erre gondoltam. A játékok már mentek a levesbe.
Nem használom az AOD-ot, MiBand 4-et használok...
A MIUI saját appos frissítője merre leledzik, biztos béna vagyok de nem lelem...
Tisztítót átböngészem Köszi.
Pozitívum hogy simán lekezelte a XIAOMI Android TV-m távirányításilag :DD

Már rendeltem fóliát, és lencsevédőt vagy 10 napja. Remélem hamar ideér :((
Nem nagyon reménykedek megfelelő Tembered glassban a hajlított kijelző miatt. Ti mit gondoltok?

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#176) thommypl


thommypl
tag

Sziasztok! Én még csak gondolkozom a vásárláson, de tokot és fóliákat már keresgéltem.
Két dolgot találtam ami nekem tetszene. Az első ez: [link] , a másik pedig ez: [link] , bár ezzel kapcsolatban szkeptikus vagyok :)

(#177) GoldhandRent válasza olddog (#175) üzenetére


GoldhandRent
őstag

a beállításokban meg lehet találni, h a home hosszan mit csináljon - további beállítások - gyorsbillentyűk
gyári frissítő: rendszeralkalmazás-frissítő és ott ki tudod kapcsolni

a gyári google cuccokat amit nem használsz dobáld egy mappába :D

[ Szerkesztve ]

-

(#178) olddog válasza GoldhandRent (#177) üzenetére


olddog
aktív tag

Köszönöm, pedig jártam a további beállítások alatt, hogy ki nem szúrta a szememet..
Gyári frissítőt megtaláltam időközben.
Minden ami nem napi használatos, különböző mappában van, mivel nincs alkalmazásfiók. Csak gondoltam leszedem a felesleget, kell a tárhely...most 128+256-om van, ez nekem visszalépés. :D

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#179) GoldhandRent válasza olddog (#178) üzenetére


GoldhandRent
őstag

bővíthető a memória ? :0000

-

(#180) xhege válasza olddog (#175) üzenetére


xhege
addikt

A konkrét telefonra nem tudok tempered glassot, de a Galaxy Note 9-em szintén hajlított kijelzős, és arra van. Szóval biztosan van/lesz erre is.

(#181) olddog válasza GoldhandRent (#179) üzenetére


olddog
aktív tag

Nem, sajnos. Ezért visszalépés az LG-hez képest..

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#182) olddog válasza xhege (#180) üzenetére


olddog
aktív tag

Vanni van, csak hogy mennyire használható. Az a kérdés. :))

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#183) Kolondrum válasza xhege (#180) üzenetére


Kolondrum
félisten

Van, elég sok félét rendeltem dr még nem futott be egy sem. UV fényes kencés verziót, simát. Majd ha jön írok róluk.

(#184) GoldhandRent válasza Kolondrum (#183) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Ha valamelyik esetleg nem kell, írj majd pls :D

-

(#185) xhege válasza Kolondrum (#183) üzenetére


xhege
addikt

Az UV fényes cuccal csak óvatosan. Vannak olyan elméletek, hogy nem tesz jót az AMOLED kijelzőnek.

(#186) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Hibrid módon beköltöztem, hát ha ez így marad szavam nem lesz. Hasít!

(#187) zazenke


zazenke
őstag

Első tulajok kíváncsi lennék majd egy SOT értékre is

(#188) Drenadar válasza Kolondrum (#186) üzenetére


Drenadar
veterán

mi az a hibrid mód?
és akkor nem érezni hátrányát hogy 730g van csak benne?

(#189) cikasz válasza Kolondrum (#172) üzenetére


cikasz
őstag

Lencse védőnek ez jó lehet? Vagy tudtok jobbat?
Tokot én ilyet és ilyet (feketét) rendeltem.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#190) Kolondrum


Kolondrum
félisten

[kép]
Jobbról balra: Rendes meleg, langyi, semmi melegedés.

cikasz! Passz rendeltem egy rakás fajtát. Majd elválik.

[ Szerkesztve ]

(#191) olddog válasza zazenke (#187) üzenetére


olddog
aktív tag

[kép] [kép] Üdv! A tegnapi első töltés óta eltelt használati statisztika két képben. :)

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#192) Kolondrum válasza cikasz (#189) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez a tok vízszont biztosan jó:
[link] CC9 PRO kell nekünk. Ezzel a fólia is jó lesz és a kamera púpot is eltartja az asztaltól.

(#193) olddog válasza Kolondrum (#192) üzenetére


olddog
aktív tag

Az MSVII-kel jó a tapasztalatom. Ha van scrub-ot válasszatok. Az enyhén 'dörzsis' nem csúszik.
Egyébként túl vagyot a 11 óra SOT-on. (18% akku)

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#194) zazenke válasza olddog (#193) üzenetére


zazenke
őstag

ez nagyon jó eredmény de ugye nem repülőgép uzemmodban vagy folyamatosan. nekem az s7 edge a felét sem tudja és a gsm arena eredményei szerint gyakorlatilag egyforma endurance rating értékűek

(#195) zazenke válasza Kolondrum (#190) üzenetére


zazenke
őstag

milyen jól látszik az amoled egyik hátránya az pwm szabályzás

(#196) cikasz válasza Kolondrum (#192) üzenetére


cikasz
őstag

Rendeltem is egyet köszi!
Mondjuk az utolsó xiaomi telefonom egy mi3 volt :D érdekes lesz vissza szokni rá! :B Már ha meg érkezik végre :DDD

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#197) Kolondrum válasza olddog (#193) üzenetére


Kolondrum
félisten

Olyat rendeltem, a note 8 pro-ra már megjött rég. Nillkin sem rossz a 9T-n.
Nálam is nagyon acélos az akku.

cikasz! Nekünk nem nagy meglepetés a váltás, a beltér ugyan az. :))

[ Szerkesztve ]

(#198) GoldhandRent válasza olddog (#191) üzenetére


GoldhandRent
őstag

nekem első alkalommal 1 nap 6 óra alatt 5 óra 30 perc SOT jött össze, de BT+WIFI+nem volt repülőben.
Lehet a hálózat húzza le ennyire ? Mármint oké, hogy az húzza.. de ennyire ? :F

-

(#199) olddog válasza zazenke (#194) üzenetére


olddog
aktív tag

De igen, ez most úgy. Még nem költöztem át teljesen. Nincs benne sim. Bluetooth, wifi, ment. A hálózat levesz még vagy 30%-ot. De ezenkívül mindent úgy mint élesben, csak több piszkálás, még több kamera... :))

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#200) PeteePeti válasza olddog (#199) üzenetére


PeteePeti
őstag

Jah és nem volt bekapcsolva, sőt folyamatosan töltőn volt! :DD Hát egyenlőre a SOT értéked így nem sokat ér másnak! Azért köszi! :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.