Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-05 18:48:07

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 / 10 Pro - 108 megapixel, maradhat? címmel megjelent a telefon tesztje is, ha kérdésed van, célszerű annak a topikjában feltenni, várhatóan ott előbb kapsz választ is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Kolondrum válasza Milestone2 (#799) üzenetére

Az összes gcam amit feltettem ilyen. Azért kérdeztem van e működő. Éjjeli képekben nem olyan szörnyű, éppen azért tartom a gcamot.

(#802) Milestone2 válasza Kolondrum (#801) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ok. Elvagyok én gyárin...:D ezen a készüléken.
(Működőnek tűnt, amit linkeltem...ha valóban ff képeket adott volna nem említem)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#803) Kolondrum válasza Milestone2 (#802) üzenetére

Amúgy én is, de korábban végig ez volt és megszoktam. Gyorsabb is volt mint a gyári app.

(#804) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Sziasztok!
Jól olvastam, hogy a normál EU-s Note 10-re üvegből vagy fóliából, meg a tokból is a Mi CC9 Pro-t kell rendelni?
A Note 10 vagy a Note 10 Pro helyett? (Aliról)

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#805) Kolondrum válasza Biluxzsolt (#804) üzenetére

Igen CC9 Pro a kinti neve, de a Note 10 és PRO is ugyan az, csak sztem azért írja így, mert sok a sima user akinek a szájába kell rágni.

(#806) zozyk


zozyk
addikt

Üdv topik
A törött MiMix2s útódja meglett. :B

(#807) Milestone2 válasza Biluxzsolt (#804) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Van olyan Ali-bolt, ahol mindhárom választható (CC9Pro, MiNote10 és MiNote10Pro is) van, ahol csak CC9Pro-kén jelzik.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#808) Silenzio válasza GuruZone (#665) üzenetére


Silenzio
addikt

Ez elég jó. Persze megint kiderül, hogy csak nálam volt frame drop. Bár szép finoman mozgatod, ebből nem derül ki, hogy "rángatna"-e erőteljesebb svenknél. Eddig csak egy telefont láttam, aminek jobb volt a mikrofonja, de azt iPhone 11-nek hívják.

(#668) Shinnokina:
Hova írsz, ha nem titok?

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#809) Biluxzsolt válasza Kolondrum (#805) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Igen, pont olyat találtam ahol mind a 3 fel van tüntetve. Ezek szerint teljesen ugyanaz mind a három.
Köszönöm szépen. :R

Milestone2. Ugyvan. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#810) Kolondrum

Ha befut írom milyen:
HUF 938.78 30%OFF | Full Glue Glass For Xiaomi Mi Note 10 Note10 CC9 Oneplus 7 7t Pro Tempered Glass Curved Screen Protector for Xiaomi Note 10 Pro
[link]
Full glue, le is írja érthető módon mit jelent ez, sőt azt is, hogy érdemes újra felvenni az ujjlenyomatokat. Ennél több nekem nem kell, próba rendelés. Ha jó nem kell a Nillkin fólia.

(#811) zozyk


zozyk
addikt

Global dev rom található valamerre már?
Ugyanúgy jártam, mit a mix2s esetén, global stabil nem szereti az unlock tool-t

(#812) Viktor0610 válasza zozyk (#811) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem lesz szerintem global dev.
Idén/tavaly(?) nyáron befejezték minden készüléken.

A kínai dev. (és az abból készített továbbiak) megmaradt(ak).

Samsung Galaxy A54

(#813) Milestone2 válasza zozyk (#811) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Már rég beszüntették....a GLOBAL fejlesztői ROM-ot!

A gyári global stabilon megy az unlock tool...a mókoltokon nem.

Múlt héten nyitottam egy Redmi Note 7-et és remélem 15 nap múlva ezt a CC9Pro-t is (amit Mi Note 10-nek csúfolnak...)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#814) GoldhandRent válasza Milestone2 (#813) üzenetére


GoldhandRent
őstag

én anno a mi note 3-at hívtam mi6+-nak :D (vagy mi 6 plus)

-

(#815) zozyk válasza Milestone2 (#813) üzenetére


zozyk
addikt

Én voltam a béna, csak bejelentkeztem a Mi fiókba, de a folyamatot nem indítottam el a telón. :B

360 órát kaptam. :D

(#816) ShadowLac válasza Kolondrum (#797) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nincs a g cam menüjében ahol a teliteséget tudod állítani?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#817) Kolondrum válasza ShadowLac (#816) üzenetére

Talán az Lehet a baj, hogy nincs olyan szenzor a beállításokban mint kéne. Alapból a pixel 4-re van állítva. Igazából nem foglalkoztam még vele.

(#818) Shinnokina


Shinnokina
tag

Update updateje: most karácsonyi fotózással, videózással és sok mobilnettel (unokahúgommal youtubeon meséket nézünk), két napot bírt ki, vasárnap éjjel töltöttem, ma reggelre merült le 19%-ra. Itt nincs wifi. Tegnap 64%ról indult. Sotot mem mértem, nem volt rá időm, de tegnap elég sokat ment a képernyő

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#819) Kolondrum válasza Shinnokina (#818) üzenetére

Sztem az üzemidő már nem vita téma. [kép]
Ebből nem akarok engedni későbbi telefonnál sem.

(#820) Viktor0610 válasza Shinnokina (#818) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen nem mértem? :DDD
Ránézel az akku beállításai között, kész. ;)

Samsung Galaxy A54

(#821) Shinnokina


Shinnokina
tag

Tegnap nem néztem, visszamenőleg pedig nem mutatja, már feltöltöttem.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#822) Jhonny06 válasza Kolondrum (#810) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ma raktam fel a Nillkin-t. Egy korábbi Xiaomi-mat megvédte egy elég komoly eséstől, azóta szeretem a márkát. Pedig elvileg ez se véd ütés ellen, csak karcok meg ilyesmi kivédésére van hivatalosan. Meg az árát tekintve remélem azért a normálisabbak közé tartozik.

Érdekes, hogy lényegében egyből rátapadt a kijelzőre a cucc, nem is volt levegő alatta, amit ki kellett nyomni. Erre az van írva, hogy 3D, de nem fedi le az egész ívet. Tok nélkül azért jócskán marad még ott hely, viszont tokba rakva már minimális, ott biztos nem fogja ütés érni.

Ami rossz benne, az az ujjlenyomat-olvasó helyén levő kör, ami felrakás után totál ragacsos, kikapcsolt kijelzőnél elég csúnya. És az a baj, hogy használat közben is látszódik elég rendesen bizonyos alkalmazásoknál, főleg ugye a világosabb háttérnél. Azt hittem én rontottam el valamit és onnan is kell szedni egy külön réteget, úgyhogy leszedtem egyszer a felrakás után, de nincs ott külön lehúzható réteg. És természetesen közben bement a por, szóval második felrakás után azért látszódnak alatta porszemek. Ezért utálom felrakni ezeket, mert nagyon háklis vagyok arra, ha akár 1 porszem is ott marad alatta és még sose sikerült enélkül felrakni. Nem tudom, hogy maradni fog-e hosszú távon, de ez eléggé rontja az esztétikát. Kár érte.

[ Szerkesztve ]

(#823) zozyk válasza Jhonny06 (#822) üzenetére


zozyk
addikt

Ez tényleg nem szép... :(

(#824) Kolondrum válasza Jhonny06 (#822) üzenetére

Köszi, meg sem próbálok rendelni!!!

(#825) Liliom9


Liliom9
tag

Sziasztok!

Én is csatlakozok a társasághoz egy Note 10 Pro-val ..... Sok előny mellett nekem a súlya szokatlanul nagy .... De persze a nagy akksi indokolja ezt. Majd megszokom ....

(#826) tlala válasza zozyk (#815) üzenetére


tlala
addikt

És mi pontosan mostanság "a folyamat elindítása"?
A fejlesztői menüben aktiválni az "OEM feloldás" - t?
Vagy van valami más is?

(#827) Milestone2 válasza tlala (#826) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Leírtam. Itt. link

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#828) Kolondrum válasza Liliom9 (#825) üzenetére

Nem volt Nokia E90-ed :DD

(#829) Liliom9 válasza Kolondrum (#828) üzenetére


Liliom9
tag

De, volt olyanom is ... :)

(#830) Kolondrum válasza Liliom9 (#829) üzenetére

:R :R

8km séta.

(#831) Anty86


Anty86
csendes újonc

SOT-ben eddig a legjobb elért eredmény:)
Wifi, mobilnet vegyesen, és nem volt 1 pillanatig sem repülő üzemmódban :)
Viszont a torrent progi kicsit megborította a listát amit nem is értek hisz 10-15 percig ment csak:)
Főként a youtube és a VLC ment pedig a telón:)

(#832) Viktor0610 válasza Anty86 (#831) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elég szomorú, hogy nem seedeltél. ;]
Lehet, a háttérben működött tovább.

Samsung Galaxy A54

(#833) Kolondrum válasza Anty86 (#831) üzenetére

Már elhiszem, hogy megy ennyit, csak nem gyilkolom tovább az akkut ezért. Az az egy elég volt. Mobneten ülve nem egész nap, átlagban is ki tudja hozni az 10%/1 órát.

(#834) Anty86 válasza Kolondrum (#833) üzenetére


Anty86
csendes újonc

Igazábol nekem is ez inkább kíváncsiság volt mennyi SOT-ot lehet összehozni:)

(#835) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv nektek! Nagyon szemezek ezzel a telefonnal (is) a Samsung S10 és Mate 20 Pro mellett...

Kifejezetten a kamera ami döntő tényező. Éjszaka mennyire lehet párban egy Huawei-el, illetőleg milyenek a videós (4K, lassitott) felvételi lehetőségek?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#836) Shinnokina


Shinnokina
tag

Ma séta. Nagyon elégedett vagyok a képekkel. Nagyon fújt a szél, auto beállításokon ment. [link]

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#837) Kolondrum válasza Shinnokina (#836) üzenetére

+1 [link]

(#838) Kolondrum

Kezdem szeretni a kamerát.
[kép]
[kép] 2*
[kép] 5*

[kép] 5*

(#839) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Egy kis "karácsonyi"/újévi "ajándék" Sáomi-anyánktól
kép link
...már ha a fenti nem egy kamupletyka (sajnos már mindent el tudok képzelni Sáomi mostohaanyánkról)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#840) Milestone2 válasza Milestone2 (#839) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De már vissza is vonom...
...valaki vicces kedvében volt és egy 2015-ös cikket fotózott le. Szerencsére alul ott volt a link....bepötyögtem...2015.
Gebedjen meg a vicceskedvűje!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#841) Viktor0610 válasza Milestone2 (#840) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ilyen (képen lévő) linkeket én a Google Lensre szoktam bízni. :D
Lusta vagyok, na. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#842) RoBos válasza Kolondrum (#830) üzenetére


RoBos
senior tag

Most őszintén, szted természetes az a kék szín?! Agyonszaturált az egész... Ettől kéne most hasra esni? :U

[ Szerkesztve ]

(#843) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Sajnos kapunk "ajándékot" az újévre
2020-tól csak kikapcsolt Find device funkciós telefon flesselhető EDL és Fastboot módban...ami mindaddig, míg működik a rendszered nem jelent gondot...de EDL-ben flesselni pont akkor szoktunk, amikor féltégla a telefon. Még akkor is fennáll a lehetőség hogy PC-ről kikapcsoljuk...míg ki nem találják, hogy azt se lehet majd.
...ellenben sokan nem jegyzik meg a jelszavukat, azok nagy gondban lesznek, ha elszáll a rendszer és nincs kikapcsolva a "find device"...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#844) Viktor0610 válasza Milestone2 (#843) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy kitalálnák.
Ez az Apple-nél is kb. hasonlóképp' megy, ott is kikapcsolható gépről.

Egyébként ez menetne akár a MIUI topikba is.

Samsung Galaxy A54

(#845) szunyi777 válasza Milestone2 (#843) üzenetére


szunyi777
őstag

Mivel a Miracle team posztját linkelted, így lesz megoldás rá,vagyis épp azt írja a posztban hogy ha a box nem akar csatlakozni edl módban akkor lépjen ki! miracle thunder, vagy egyéb dongle vagy doboz:D
Épp úgy megoldható mint pl. az FRP
FRP is edl-ből törölhető. Szerviz porton és kábellel

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#846) szunyi777 válasza Milestone2 (#843) üzenetére


szunyi777
őstag

Jelszó emlékeztető az elfelejtett fiokhoz és egyéb kiszulekrol kijelentkezni. Saját eszköznél nincs probléma. Nem egy vészes védelem. Ez is a user javát szolgálja. Inkább jobban védi az elveszett, lopott telo helyre állítását, fiók törlést, stb

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#847) Milestone2 válasza szunyi777 (#846) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez igaz. (Bár a jelszó emlékeztető sajnos sokszor nem működik)
Sokszor elgondolkozom, mikor azzal keresnek meg, hogy elfelejtettem a fiókjelszót...
...higy valójában mi van mögötte? (valódi elfelejtés vagy elvesztés-megtalálás, lopás)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#848) szunyi777 válasza Milestone2 (#847) üzenetére


szunyi777
őstag

Így igaz! Azzal én sem tudok mit kezdeni ha azt mondja, hogy elfelejtette.. Mivel elég sokan csak csinálnak egy gyors Gmailt és egyszer belépnek.. A bajjal csak akkor szembesülnek ha egy vissza állítás után ugye nincs semmi emlékeztető beallitva és csak az utoljára be jelentkezett fiókkal engedi be. Nekem ha azt mondják, hogy elfelejtette akkor nincs kétségbe vonni ügyfelem. Nehéz dió valóban.. Ha meg lopott, talált az meg frp után már nem az én dolgom ha le durrantják, vagy le van... De ez a MIUI újítás azért engem is elgondolkodtatott azért :D meg a droid havi szintű Security patch is be tesz néha :DDD

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#849) Kolondrum

A megoldás ;) elhúzod kicsit, Fogaskerék, OFF

(#850) tlala


tlala
addikt

Vajon ennél a Nillkin toknál miért választható külön "Note 10" és "CC9 Pro" verzió? A kettő nem ugyanaz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.