Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) patrik85 válasza Plague666 (#100) üzenetére


patrik85
csendes tag

Ez teljesen így van, sokkal értékesebbnek érzed ezeket a szoftvereket (és valóban értékesek is, a lehető legkiválóbbak a játékélmény szempontjából, pl. Super Mario Odyssey)

(#102) .LnB válasza Plague666 (#100) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát én még sosem tartottam értékesnek egy játékot az ára miatt. Egy játék az élmény miatt amit nyújt, a tartalma, a minősége, a mondanivalója stb stb.. miatt lehet értékes, nem azért mert drága.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#103) .LnB válasza patrik85 (#101) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mivel lenne értékesebb egy pár éves Mario Bros U Deluxe 16 ezer körül. Mint egy akcios Red Dead Redemption 2 PS4-en, jóval olcsóbban?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#104) maximilian4 válasza .LnB (#103) üzenetére


maximilian4
addikt

Pénzügyi értelemben attól hogy még 2 év múlva is 16 ezer lesz, az rdr2 nem.

Maxi

(#105) .LnB válasza maximilian4 (#104) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez igaz. De ők nem erről beszéltek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#106) d@vee


d@vee
őstag

Hónapok óta birizgálja a gondolataimat egy Switch, de a problémáim kb. ugyanazok.
Csak Zelda miatt nem érné meg, ellenben tetszik, hogy mindent is lehet vele többen tolni egyszerre.
Túl drága egy kínai tabletért :DDD Túlárazott, Nintendo néven, szintén drága kiegészítőkkel. Gyakorlatilag ez a konzolok Apple-je. A táborával együtt, bármilyen hülyeség mellé képesek indokot hallucinálni ;]
Persze a PS-hez nem szabad hasonlítani, mert miért is? Árban ugyanott van. Sajnos. Fele ennyiért simán megérné, de egyszerűen túl sok. Pár éves játékok is 15k körül? Ez nagyon nem pozitívum amikor meg kell venni. Én megtartom a fizikai (lemezes) játékaimat, így számomra nem feltétlen érné meg.
NES-en nőttem fel, és az előfizetéshez járó NES játékok elég vonzóak gondolatban. De ez még csak két dolog, félek hogy nyár elejére menne fel apróra az egész. Komolyabb gamereknek önmagában ez a konzol nem opció, csak valami erősebb PC vagy PS mellé.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#107) maximilian4 válasza d@vee (#106) üzenetére


maximilian4
addikt

Azért nem szabad ps-hez hasonlítani, mert egyszerűn teljesen más a 2 konzol. Elég csak ránézni a kettőre. Más célközönséget céloz meg más fajta játékokkal. Egyébként amennyiben eladnád az értékállósága mind a gépnek, mind a játékoknak épp hogy pozitívum.

Maxi

(#108) Wesder válasza d@vee (#106) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyi az àra a Nintedo ex jàtékoknak és konkurenciàja sincs.

Sony ugyanezt megcsinàlnà ha az MS kiszàllna a konzol piacról.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#109) d@vee válasza maximilian4 (#107) üzenetére


d@vee
őstag

Ez teljesen igaz, más a célközönsége.A Nintendo-t inkább tartanám családi konzolnak, mint egy PS-t.
Eladáskor tényleg jól jön hogy tartja az árát, de vételkor annyira nem jó érzés, hogy két címért ott kell hagynom 30K-t.
2017-es játék a Zelda, azért lassan 3 év alatt mehetett volna 10 ropira. Idővel mindennek csökken az ára, vagy akciózzák stb.

Ja

(#110) .LnB válasza d@vee (#109) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Zelda a legkevésbé fájó ilyen szempontból. Az a cím adja leginkább el ezt a konzolt. A többi sok szerintem. De ott meg a Mario, meg a Pokemon nevet fizeted meg. Felnőtt fejjel nézve ez a Mario Kart se egy nagy hakni.. Gyerek is kicsit unja pont ma reggel mondta.
Ez van, megszoksz, vagy...nem veszed meg. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#111) maximilian4 válasza .LnB (#110) üzenetére


maximilian4
addikt

A mario kart maradt, a gyerek repült otthonról. :DDD

Maxi

(#112) Wesder válasza .LnB (#110) üzenetére


Wesder
félisten

Ha unja, akkor jöhet egy kis CTR. Igaz, az van PS-re is. Nekem mondjuk a Crash/Spyro Bundle simàn eladnà a gépet, csak hogy on the go nyomhassam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#113) .LnB válasza Wesder (#112) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Néztem a CTR-t meg a Sonic félét is, teljesen egy kaptafa a három. Tuti nem adok pénzt még egyért. Majd megjön a kedve. Van még unlockolni való benne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#114) maximilian4 válasza .LnB (#113) üzenetére


maximilian4
addikt

Egymás ellen versenyezzetek, vagy online.

Maxi

(#115) Wesder válasza .LnB (#113) üzenetére


Wesder
félisten

Élményre kb ugyan azt nyújtja mindhàrom, csak technikailag térnek el egymàstól. Sokaknak a Mario az etalon. Én anno PS1-en CTR-rel kezdtem, és a Mario nagyon nem jõtt be utàna. Pedig csak meg kellett volna tanulni az irànyítàst. Mondjuk a Sonicot nem ajànlanàm, mert a màsik kettő mellett nagyon fapados.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#116) d@vee válasza .LnB (#110) üzenetére


d@vee
őstag

Mario-t még tolnám is, platformereket szeretem. De azt is drágállom :DDD Tudom, én bajom...Pokemon, stb...meg nekem gagyi, Doom, Wolfenstein, ilyesmi AAA gamma már PC-n/PS-en megvolt. Mondjuk első genes Switch törhető izé befogtam :W

Ja

(#117) arty válasza Wesder (#115) üzenetére


arty
veterán

sonic cserébe nem fizetős free2play szemét, mint az új CTR ... ráadásul alattomosan, a rivjuk megjelenése UTÁN pecselte be a mikrotranzakciós mocskot az activision :(

plusz a kék sünös az erősebb konzolokon egész jó 60fps, nem pedig 30... kész vicc, hogy ilyen játék nem alapból és mindenen 60 mondjuk

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#118) leeka válasza Wesder (#115) üzenetére


leeka
tag

Sokan tévesen ítélik meg a MK8-at, főleg az itthoni fórumokon, gyerekes, könnyű... Na persze!
Assistok nélkül kell játszani, online. Hibátlanul van balanszolva, ezért nem a játékon múlik, hanem csak a játékoson, hogy ismeri e az itemek használatát, pályákat, rövidítéseket. WiiU-n 300 x órám van, switchen felé ennyi se, én mondhatom, hogy meguntam, de inkább azt mondom, hogy nem érek fel a nagyokhoz, a világbajnokságra kevés vagyok.
A Mario Kart vérbeli esport játék a splatoon mellet. Kiváncsi vagyok mit gondoltok a Splatoonról :D

Fear the future !

(#119) Wesder válasza arty (#117) üzenetére


Wesder
félisten

Mikrotranzakció nélkül megvan minden pàlya + karakter. A skineket lesz@rom, nem attól lesz jó a jàték.
Kb heti 1-4óràval minden kifarmolható, ami komolyabban érdekli az embert a n+1 festés meg matrica kb felesleges pénzkidobàs.

22k pénzt lehet összeszedni egy hét alatt napi 30p jàtékkal. Aki emellett még vesz pluszba, az így jàrt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120) Wesder válasza Wesder (#119) üzenetére


Wesder
félisten

Szerk. 2
Ràadàsul hogy lenne màr F2P a jàték, mikor meg kell venned hogy jàtszhass vele?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#121) petymek válasza leeka (#74) üzenetére


petymek
senior tag

Mivel nálatok ez a stílus az alap, nem csodálom, hogy nem érted.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#122) gzoll válasza maximilian4 (#19) üzenetére


gzoll
tag

Rá kehet dugni egy külső vinyót akármelyik nagy konzolhoz, DE 500 giga alatt nincs se xbox one se ps4, és azokra azért felmegy pár játék. Switchre az van, hogy van olyan játék, amit nem digitálisan veszel meg, hanem kártyán, de mégis le kell tölteni a játék felét mert a kártyán csak az adat egyik fele van. Két ilyen játékkal tele s gép. Nekem senki ne mondja, hogy 64 giga az elég bármire is 2020-ban, mert a leg puttóbb kínai gagyi okostelefon is ennyi tárhellyel jön, és azt se mondja senki, hogy amennyibe a switch kerül nem tudnak gyárilag berakni ennél többet. Nem akarnak mert VEGYÉL MAGADNAK TARHELYET, hogy ki tudd használni a gépet, és engem ez a stratégia zavar. És persze lehet olcsón kapni memkártyát, de azért egy ilyen gépbe minőségibb darabot vesz az ember az meg nem egy két ezer forint.

(#123) .LnB válasza leeka (#118) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Esport? [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#124) leeka válasza .LnB (#123) üzenetére


leeka
tag

Akkor is inkább esoprt játék mint egy fortnite, hogy nincs akkora díjazásban, meg nem sponzorálják az engem nagyon nem érdekel :D

Fear the future !

(#125) leeka válasza gzoll (#122) üzenetére


leeka
tag

Nem exclusive játékok esetén valóban nagy adatokat kell letölteni MK11 vagy 10-12Gb, új Wolfenstein meg csak negy letöltőkód, ez azért van mert a kiadó smucig és nem vesz a nintendotól nagyobb kártyát, a cdproject meg tudta venni a 32Gb-os kártyát, rá is fért a Witcher!
Na meg egy 128as kártya se vág földhöz szerintem senkit, nekem már upgradelni kellet 256-ra, 9e volt.

Nekem van egy elméletem, ami szerint egyszer mindenkihez eljut a Switch és kinyílik a szeme :)

u.i:
És akkor nem bosszantanék itt senkit!

Fear the future !

(#126) Wesder válasza gzoll (#122) üzenetére


Wesder
félisten

128GB + USB3.0 a minimum, csak szólok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#127) gzoll válasza leeka (#125) üzenetére


gzoll
tag

Nekem is lesz Switchem, amikor már annyira lemegy az ára, hogy azt mondom nekem megéri (tehát még évekig nem lesz). Wii U-t is kb fél éve lettem, mert most volt az, hogy a 32 gigás black premium gép 70€ volt, a játékok meg újonnan is 6-10€-ba kerülnek. Persze más kategória, switch nekem inkább kézikonzol lesz, ha lesz. :-)

(#128) leeka válasza gzoll (#127) üzenetére


leeka
tag

És Wii U-ban elég a 32Gb? :)
Nem annyira, ha meg HDD-t akarsz rákötni vadászhatsz egy my passport-ot, mert nagyon válogatós a gép.
Viszont nagyon jó a wiiu, teljesen megértem ha nem futsz Switch-ért a boltba ;)

Fear the future !

(#129) d@vee válasza leeka (#125) üzenetére


d@vee
őstag

"Nekem van egy elméletem, ami szerint egyszer mindenkihez eljut a Switch és kinyílik a szeme"
Év poénja, jót kacagtam köszi :R :C

Ja

(#130) leeka válasza d@vee (#129) üzenetére


leeka
tag

néha vannak ilyen morbid gondolataim

Fear the future !

(#131) Wesder válasza leeka (#125) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt a kinyíllik dumàt kb mindenre ràsütheted. Nagyon egyszerű. Az ember azt a konzolt fogja megvenni, ami a vàsàrlàs pillanatàban kielégíti a jàték irànyi igényeit. Feltéve ha nem impulzusvàsàrlàsról van szó.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#132) leeka válasza Wesder (#131) üzenetére


leeka
tag

Persze, igazad van! :)

Fear the future !

(#133) mike1334 válasza Wesder (#131) üzenetére


mike1334
veterán

Az xboxon kívül mind impulzus vásárlás volt nálam. Mondjuk azt nem is bántam meg soha :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#134) Wesder válasza mike1334 (#133) üzenetére


Wesder
félisten

Az impulzusvàsàrlàsokat vagy az ikszdobozt?

Én is impulzustoztam egy PS4-et. Igazàból azt bàntam meg hogy buktam rajta egy 100-ast. A géppel nem volt semmi bajom.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#135) mike1334 válasza Wesder (#134) üzenetére


mike1334
veterán

Az xboxot :)
Az volt az egyedüli, amit nem a hype meg egy sz*r hét miatt vettem meg. Mondjuk a switchet se bántam (még) meg, de nem megy annyit, mint gondoltam, ha lesz normális konzol streaming, akkor nem tudom mi lesz :D (na jó, Zelda akkor se lesz xboxon :DDD )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#136) gzoll válasza leeka (#128) üzenetére


gzoll
tag

Alapvetően nem elég, de igazából én 90%-ban sima Wii játékokat játszom, amiknek csak pár megabyte kell a mentéshez. Kettő Wii U játékom van, azok meg szintén lemezről futnak. De igaz, már az is olyan volt, hogy ha le kellene rá tölteni egy Need For Speed Most Wanted-et meg valami középkori b@szós kardozósat, akkor sutty meg is telne a 32 giga...

(#137) arty válasza Wesder (#120) üzenetére


arty
veterán

f2p = mikrotraznakciók (általában)
fizetős f2p = a CTR-t kifizeted (ergo fizetős), utána mégis televan mikrotranzakcióval (ami f2p-be való)

;)

CTR = klasszikus activision szemét.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#138) Wesder válasza arty (#137) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy csinàlsz, mint ha kötelező lenne a mikrotranzakció benne.
A jàték egy plusz fillér kifizetése nélkül végigjàtszható plusz szezononként ingyen új pàlya.

Fizetős free to play. Aha, meg fàból vaskarika.

Màr a Pre-Order napjàn ki volt rakva az adatlapjàra a jàtéknak hogy mikrotranzakciót tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#139) Robert07 válasza gzoll (#15) üzenetére


Robert07
aktív tag

Nem tudom, annyira szerintem nem draga egy microSD kartya, legalabbis a PS Vita sajat kartyajahoz kepest mindenkepp olcsobb, csak hogy masik hordozhato konzolhoz hasonlitsam. Masreszt meg egy HDD is ugyanugy tonkremehet egy otthoni konzolban, tehat az nem igazan a switch hibaja. Az meg hogy draga-e vagy sem, mindenki dontse el maganak. Nyilvan mindenkinek van egy hatar aminel tobbet nem akar hobbikra kolteni. Ez nyilvan vasarlofuggo.

En reszemrol azert szeretem, mert hordozhato, viszont otthon dokkolni is tudom. Szoval ha ugy nezem, a Sony oldalarol kellene ket konzol is, hogy helyettesitsem, egy PS Vita es egy PS4, mar nem is olyan draga a Switch.

(#140) gzoll válasza Robert07 (#139) üzenetére


gzoll
tag

Teljesen igazad van, a Vita memória dolgai is pont ugyanilyenek voltak, én is három hónapja vettem, mert már kb az ember után dobják, de amikor megjelent, akkor abból se vettem volna, pont emiatt, mert abban még csak nem is volt semmilyen beépített tároló, minden játékkártyáról ment, ha le akartál tölteni a Store-ból akkor meg meg kellett venni a Sony felháborítóan drága memóriakártyáját... Nem is élt sokáig az a konzol (ami gáz mert amúgy nagyon jó rajta játszani). A Switchben jó hogy asztali és kézi konzol is, de ma már annyi pénzért amennyit elkérnek érte, többet is adhatnának, ugyanúgy ahogy nekem nem annyira drága egy 128 gigás sdkártya, nekik ugyanúgy nem lenne drága minimum ennyit belerakni a konzolba (sőt ugye itt nagy tételes gyárról van szó, nem ugyanannyiért szerzik be darabját mint én)
Szóval nekem továbbra is az az álláspontom, hogy nem mondom, hogy soha, mert egyszer lesz Switch a táskámban, de még nem most, mert a jelenlegi életszakaszában ez a konzol egy fejős tehén, nekem nem éri meg. Majd ha többet ad, vagy jóval kevesebbe kerül, majd ha olcsóbbak lesznek a játékok, akkor már az én látómezőmbe is bekerülhet a gép.

(#141) arty válasza Wesder (#138) üzenetére


arty
veterán

nem a kötelezőség a lényeg... persze, ezer óra alatt meglehet mindened, tranzakciók nélkül is :D

1 hónappal megjelenés után kerültek bele a játékba, a rivjuk idején NEM volt mikrotranzakció a játékban

mosdathatod, a szenny attől még szenny marad :)

sajnos a hozzád hasonlók mentalitása miatt nyer teret a módszer, lesz grindes minden kicseszett játék, tele vég nélküli szemét aktivitivel.... és DEHOGY kötelező VÁSÁROLNI, minden OPCIONÁLIS.

O-P-C-I-O-N-Á-L-I-S.

[link]
Jim a témában. Hideg precizitással mezteleníti le a mocsok activisiont és társaikat, az olcsó trükkjeiket leleplezve.

és nem kell feltétlenül szégyellned magad, te is csak a propaganda áldozata lettél ... :) megesik.
nyisd ki a szemed, kezdj el kicsit gondolkozni. fájni fog, szólok előre!

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#142) Wesder válasza arty (#141) üzenetére


Wesder
félisten

Előrebdeltem màr a az első napon. Oda volt írva a Pre-Order gomb alà hogy mikrotranzakciót tartalmaz.

Ha téged ennyire zavar hogy nem lehet csillàmfaszlàmapónis a gokartod, az nem az én problémàm. Azt is leírtam hogy NAPI 30p JÀTÉKKAL hetente 20.000-22.000 Wumpa¢ szerezhető. Ez minden csak nem grind.

Minden karakter megvan meg minden pàlya, a többi csak kozmetika, semmit nem ad hozzà a jàtékhoz, erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#143) Wesder válasza Wesder (#142) üzenetére


Wesder
félisten

Ha egy modi erre jàrna törölje a kommenteket a témàval kapcsolatban, mert nincs helye itt. Thx.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#144) petymek válasza gzoll (#122) üzenetére


petymek
senior tag

A 256GB Samsung, Sandisk EMMC chipek 90 dollárba kerülnek /Szinglik napján 80-ért sikerült venni/. Teljesen biztos, hogy a nintendo ennek töredékéért kapná nagy tételben.
Ezekből a 256GB-os chipekből a szabadon felhasználható tárhely a gépen 230GB.

WiiU-nak meg mellé teszel egy S480-as (480GB) Kingdian SSD-t 10ezerért, és el van felejtve.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#145) b. válasza petymek (#144) üzenetére


b.
félisten

mire kellene 256 GB de komolyan?
. egy 128 GB kártyára ami 9 ezer forint és normális minőségű és sebességű felteheted

A Dragon Quest ,( 32 GB ) NBA-t( 15 GB ) mario kartot ( 8 GB ) a többi játék ami netán igényli a külön meg 1--2 max 5 GB ba belefér. és még van 20 GB alap tárhelyed is ezen kívül....
Nem tudom ki mennyi játékkal játszik egyszerre,de nekem 14 játék fér el a kis hordozóba tokban mellette éa egy darab 128 GB kártya van mellette.PS4 slimben sincs 14 normális játékra lehetőséged 500 Gb tal.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#146) petymek válasza b. (#145) üzenetére


petymek
senior tag

Tekinsd meg a játékok méretét. Game card cserélgetést nem mindenki kedveli, és vagy SD-n mást tárol.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#147) maximilian4 válasza b. (#145) üzenetére


maximilian4
addikt

Akkor ráteszek még egy lapáttal. Eredeti, jó minőségű, gyors 256-os micro sd-t simán veszel már akár 10 ezer forint alatt is. Értelmetlen dolgokon megy a vita. Aki azért nem veszi meg a gépet, mert kevesli a tárhelyet, az ne is vegyen, higyjétek el, ha nem lenne bővíthető sima micro sd-vel, hanem speckó kártyával, vagy egyáltalán nem lehetne bővíthető, hanem lenne többféle tárhellyel rendelkező modell, akkor sokkal mélyebben a zsebbe kéne nyúlni (lásd mondjuk Apple termékek, ők mennyiért szerzik be és neked mennyi felárat kell fizetni?).
Ja és valaki írta, hogy az 500 gigás xbox tárhelye többre elég, még úgy is, hogy ott mindent adatot le kell tölteni. Hát, nekem 3-4 AAA címnél több sosem fért rá, a Nintendon fizikai formátumban van 4 játékom, plusz sd kártyára letöltve néhány és így is van a gyári tárhelyből.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#148) petymek válasza maximilian4 (#147) üzenetére


petymek
senior tag

Na az lenne csak az igazi evolúció, és úttörő, ha a nintendo a tárhelyet SD kártyával biztosítaná, és ezen tárolódna a Horizon is.
Egyébként az áj telefonnál sem azért kerül sokba mert az EMMC-vel van megoldva, hanem azért mert olyan árat tesznek amilyet akarnak, amíg megveszik.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#149) ted_tris


ted_tris
tag

Ezt a hardvert 22 colnal nagyobb cuccra kotni haborus buntett.
Retek ocsmany nagyban pl a zelda vagy a mario is.
A kezi mod valami vicc ezzel az aksival.
A thumbstickek valami bazi egypalcas lotyogos junka szarok.
A meretuk a formajuk is fos.
A switch lite meg a merete es formaja miatt is, egy normalis meretu kezben rohadt kenyelmetlen. Fel ora jatek utan olyanok az ember ujjai mint tomnak amikor jerry ratoszta a zongorazas kozben a "fedot".
Nem latott meg embert az aki lite-on azt a jobb thumb-ot elhelyezte.
Az aksi a lite-ban is egy fika kategoria.
Lett volna vastagabb es akkor kenyelmesebb lett volna es elfert volna normalis aksi (jaj, de akkor letort volna a sok hugyagyu kicsi keze attol a plusz 5 dekatol)
A kijelzot egy szellentessel meg lehet karcolni. (Kijelzovedo 3 rongyert egy 60+-os konzolra ami kb. 10 rugoba faj a nintendonak)
A store mobil fos gyujtemeny nagyreszt. Vagy grafikailag mocskosul letarolt mas platformon sok eve megjelent itt ujra 20-30-40-50 euroert arult, osszehanyt port.
Van egy ket kivetel, de elenyeszo.
Ellenben draga ra a jatek. 20 rongy egy zeldaert? "Nooooooormaaaaaliiis?" (Sok mindent megmagyaraz azzal kapcsolatban, hogy lehetnek trump felek hatalmon...)
A webes felulet okadek (wishlist vagy valami az nuku).
A coinokat kapja az ember csak elkolteni nem lehet (platina).
Az egeszrol uvolt az olcsojanos fillerbaszas es a lehuzas.
De a nintendonal ezek nem szamitanak csak a nintendo eleterzes. :W
Lehet szemelyeskedni...

[ Szerkesztve ]

"learatjuk a pálmát.."

(#150) tboy93 válasza ted_tris (#149) üzenetére


tboy93
nagyúr

(#151) Szabi®


Szabi®
addikt

Ha elöbb látom az írásod én minden gondod megoldottam volna ezzel :)

(#152) .LnB válasza Szabi® (#151) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De én ezt Januárban írtam. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#153) Szabi® válasza .LnB (#152) üzenetére


Szabi®
addikt

Elötte is volt egy pakkom,,én eredetileg ugyan azért vettem amiért te,kiváncsi voltam mennyire adja vissza az emlékeket...Nah meg a Zelda.. :R

[ Szerkesztve ]

(#154) Chaser válasza UnA (#12) üzenetére


Chaser
titán

másik megközelítésből:
van pénzem, de túlárazott dolgokat nem veszek, és az is lehet h részben ettől van pénzem? ( :
egy termék árához hozzátartozik az ára, lehet az a legjobb konzol vagy bármi egyéb is, ha egyszerűen túlárazott - a valóságban persze kb mindennek van kisebb-nagyobb nyűgje amellett h esetenként még drága is, tisztelet akevés kivételnek -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#155) .LnB válasza Szabi® (#153) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De látom, neked se tartott akkor sokáig?! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156) Szabi® válasza .LnB (#155) üzenetére


Szabi®
addikt

Amikor kissé belesavanyodtam a ps exek utánni pc multiplatform gémekbe és a one x game - telenségébe, akkor vágytam a switchre,donkey kongozni,zeldázni stb...de amikor ezek meglettek és elkezdtem tolni a Zeldát éreztem valami kettösséget,abba a játékba annyi mindent lehet (és kell is) csinálni hogy már nem tudta fenntartani az érdeklődésem.Ami nagyszerünek hatott,az átment egy szimulátor féle "kínlódásba" Grafikailag tetszett a Zelda ,ugyanakkor nem éreztem már magamhoz valónak ezeket a stilusú játékokat :)
Nincs sok tapasztalatom a mostani switch játékfelhozatallal,annak idején super nintendo,gameboy,gameboy colorra jobban vágtam a címeket,meg jobban le is kötöttek.
Én amiket megvettem : Wolfenstein 2,Assassins Creed pakk,Mario u deluxe,Zelda Breath of the wild,Resident evil relevations 2,Donkey Kong tropical freeze,La noire,Skyrim,

[ Szerkesztve ]

(#157) RolXX válasza .LnB (#77) üzenetére


RolXX
tag

"Viszont itt van ugye az, hogy anya és a fiam filmet akartak nézni. Én meg tudtam így is játszani. Na nem mint ha nem lettem volna meg játék nélkül, de azért jó dolog ez. És van akinek ez igen is sokat számíthat"

Na pont ez az egyik dolog, ami miatt a switch-re esett a választásom.
A másik pedig az, hogy az alapcsomaggal is 2 fő tud játszani. (Azóta vettem +2 joycont, így négyen játszhatunk)

Az alap PS, vagy xbox csomag 1 db kontrollert tartalmaz. Így igazságtalan a nintendo számlájára írni, hogy muszáj volt még egy pro controllert venni, hogy hárman tudjatok játszani, miközben a konkurenseknél alapból ketten se lehet.

Na meg azon túl, hogy hány kontroller van, az is egy szempont, hogy milyen játékok vannak amiket a család/barátok 2-4 fővel tudnak játszani. Szerintem ebben a nintendo vezet. De ha rosszul tudom, akkor elnézést, én is "tanulok", nem vagyok nagy gamer!

A játékok tényleg drágák, és nincs is nagyon sok exkluzív... de amilyen lassan haladok 1-1 játékkal, nekem még bőven jó lesz pár évig. Ezért mertem belevágni a switch-be.

Ez meg megint más téma lenne, de a zelda és az odyssey után engem már nem nagyon izgat a grafika, meg a 4k, ha a jövőben tartani tudják ezt a színvonalat kreativitásban, esztétikában és játékdizájnban.

[ Szerkesztve ]

Windows Mobile 2002-2003 -> Symbian 6.1-9.2 -> iOS 4 -> Android 2.1 - 7.0 -> iOS 13.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.