Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) .LnB válasza Carlos Padre (#40) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Darázs fészek? Szerintem ez nem az. Nincs semmi gond szerintem. Van pár Switch tulaj aki nem ért egyet velem. Ez természetes. Írtam is, hogy ez csak egy vélemény, az enyém. És még csak az sem biztos, hogy igazam van. Nem is kardoskodom az igazamért. Maximum kifejtem, hogy pontosan hogy értettem.

Nehéz dolog ám ez. Mert nem mindenki élet körülménye, ízlése, véleménye egyforma. Egy dolgot több száz felé képpen tudunk szemlélni. Pl itt van UnA véleménye. Elfogadom. De egyáltalán nem osztom azt a felfogást. És nem azért mert csóró vagyok. :)

Elolvasom mindenki véleményét. És szerintem nincs semmi feszkó. Darázs fészek tényleg akkor lenne, ha a harmadik masináról is írnék. De azt lehet, hogy a kikerülése utáni percekben le is lőnék a modik. :) Még akkor is ha direkt nem is írnám kötözködősre. Nagyon érzékeny az a tulajdonosi kör na.. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.