Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#157) RolXX válasza .LnB (#77) üzenetére


RolXX
tag

"Viszont itt van ugye az, hogy anya és a fiam filmet akartak nézni. Én meg tudtam így is játszani. Na nem mint ha nem lettem volna meg játék nélkül, de azért jó dolog ez. És van akinek ez igen is sokat számíthat"

Na pont ez az egyik dolog, ami miatt a switch-re esett a választásom.
A másik pedig az, hogy az alapcsomaggal is 2 fő tud játszani. (Azóta vettem +2 joycont, így négyen játszhatunk)

Az alap PS, vagy xbox csomag 1 db kontrollert tartalmaz. Így igazságtalan a nintendo számlájára írni, hogy muszáj volt még egy pro controllert venni, hogy hárman tudjatok játszani, miközben a konkurenseknél alapból ketten se lehet.

Na meg azon túl, hogy hány kontroller van, az is egy szempont, hogy milyen játékok vannak amiket a család/barátok 2-4 fővel tudnak játszani. Szerintem ebben a nintendo vezet. De ha rosszul tudom, akkor elnézést, én is "tanulok", nem vagyok nagy gamer!

A játékok tényleg drágák, és nincs is nagyon sok exkluzív... de amilyen lassan haladok 1-1 játékkal, nekem még bőven jó lesz pár évig. Ezért mertem belevágni a switch-be.

Ez meg megint más téma lenne, de a zelda és az odyssey után engem már nem nagyon izgat a grafika, meg a 4k, ha a jövőben tartani tudják ezt a színvonalat kreativitásban, esztétikában és játékdizájnban.

[ Szerkesztve ]

Windows Mobile 2002-2003 -> Symbian 6.1-9.2 -> iOS 4 -> Android 2.1 - 7.0 -> iOS 13.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.