Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) nofi


nofi
őstag

Szerencsére engem anno elkapott a hype az előzmények ismerete nélkül és egy célzott VGA csere után röpke 100 órára el is merültem a játékban. Azóta is tartom, hogy ilyen nagyívű RPG-hez nem volt még szerencsém. Persze van egy rakat, már nosztalgiába nyúló élményem, de a Witcher 3 egyszerűen minden téren a tökéletesség közelében van. Egyetlen baj van vele, hogy olyan magasra teszi a lécet, ami miatt más játékok isszák meg a levét. Nálam a Pillars of Eternity lett kaszálva a Witcher miatt és mai napig nem vagyok képes folytatni, mert egyszerűen már nem azt a "fegyelmezett" RGP vonalat keresem mint régebben. Pár hete kezdtem bele a Horizon Zero Dawnba és az első 10 órám azzal telt, hogy csóváltam a fejem a világ kidolgozottságán és a viszonylag kiszámítható sztorin, küldetéseken. Végül berántott, de nagyon nehezen adta magát és végig a Witcherhez hasonlítottam. Mass Effect Andromédától vártam még sokat, de hiába imádom a szériát, olvasva a teszteket tudom, hogy már nem kötne le, ezért meghagyom az első 3 részt szép emléknek.

Nyugodtan "bloggerkedj" .LnB, mert a tesztek mellett pont az élményekről olvasni keveset :R

Xbox GT: nozsolt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.