Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36051) _seth_ válasza Kloss (#36050) üzenetére


_seth_
veterán

CM-ekben hogy alakul mostanában a képminőség?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#36052) huppo


huppo
csendes tag

Sziasztok

Kérdezném hogy melyik ginger rom volt a legutolsó mert vissza szeretném rakni....Az Ice Cream nekem nem bejövős...

(#36053) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Meg tudja valaki mondani, hogy van már működő stabil ICS a telefonra? Ha igen akkor melyik?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#36054) _seth_ válasza Ra's al Ghul (#36053) üzenetére


_seth_
veterán

V30A, nem szélvész de stabilnak mondható.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#36055) Tutu7030 válasza Ra's al Ghul (#36053) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nekem az aláírásomban lévő Djangoval annyi a bajom, hogy egyedül az opera mobillal működik a fájlfeltöltés ide a fórumra.
A 2800-as akksival pedig az üzemidő is jó. Pedig tegnap sokat is játszott vele a kölyök.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#36056) CsIrKeRaToR


CsIrKeRaToR
tag

Hátha figyeltek :) Sziasztok,van egy fura dolog amit nem értek. Telepíten az alkalmazást,kiírja,hogy nincs elég hely,pedig van a rendszermemóriából még 1 GB,a belső memóriából 2,6 GB hely. Ezt miért csinálja? A Proamp-ot akarom feltenni. ICS-em van és rootolva van.

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#36057) god992 válasza CsIrKeRaToR (#36056) üzenetére


god992
aktív tag

Hello,elso korben probald meg az alkalmazas kezeloben a googleplaynek torolni az adatait,ha ez nem segit akkor telo kikapcs belepsz a recoverybe ahol wipe cache, es advenced/wipe dalvic cache, ezek utan mar mukodnie kell!

[ Szerkesztve ]

(#36058) Algotis


Algotis
addikt

Sziasztok!
A teló oldalán lévő fém csík nektek is kopik vagy karcolódik? Az enyém tokban van és így is :F
Mellesleg van már V30B-rom? (smartflashes) Mert a V30A belassul rövid idő után, volt hogy kikapcsolt, majd magától recovery módba lépett és vannak még kínjai.
Ha van, kaphatok letöltő linket? :U :D
Üdv.

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#36059) Kloss válasza Algotis (#36058) üzenetére


Kloss
őstag

Ha a szürke keretre gondolsz, az műanyag. Baromi érzékeny, ezt a részét utálom a telefonnak.
V30A a lassú programindítást leszámítva jó, érdemes feltenni újra, de mindent törölj előtte. (full wipe + system format)
V30B jobb de még nincs magyarul.

(#36060) buktagt540 válasza Tutu7030 (#36055) üzenetére


buktagt540
senior tag

Dobnál egy linket erről az akksiról,felkeltette az érdeklődésemet :) ?

szerk.: Most látom,hogy ehhez más hátlap kell,akkor lehet,hogy hanyagolom. :N

[ Szerkesztve ]

(#36061) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

sziasztok mi van ezzel a december végén megjelenő hivatalos ICS-el ? :D
A másik miért van az hogy romozás után a telepített ics-ek nem voltak valami jók, és vissza raktam a gyárit felfrissítettem gépen és 2.3.4 van rajta, és nem engedi frissíteni holott 2.3.7 nek kéne lennie......

Üdv.: Csaba

(#36062) god992 válasza RohamDroid (#36061) üzenetére


god992
aktív tag

lassan egy hónapja van hivatalos ICS(euro open)
a 2.3.7 pedig csak CM7 lehetett, a gyári ginger 2.3.4es android verzióra épül

[ Szerkesztve ]

(#36063) RohamDroid válasza god992 (#36062) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

ezt a hivatalost amit te mondassz hogyan tudodm felrakni ? Tg28g volt rajta de nem volt jo se a kamera se semmi fagyott a telefon sokat.

Üdv.: Csaba

(#36064) god992 válasza RohamDroid (#36063) üzenetére


god992
aktív tag

szerintem nem kell sokat visszalapoznod, és lesz egy nagyon jó leírás, vagy hasznád a fórum keresőt! de a hivatalosba se valami jó a kamera, illetve újraindulgat, legalább is nálam, van aki írta hogy már több mint 180 órája megy neki rendesen, sajnos nagy a szórás a 2x-ek között, ami most nekem nagyon jó az ez a rom! Ebből is a NO-OC változat, ezzel az enyém nem indulgat újra egyenlőre, illetve gyors, nem kell várni a programindításokra.

Ja és nagyon sok leírást találsz a legelső HSZ-ben

(#36065) RohamDroid válasza god992 (#36064) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

köszi szépen. Arról akkor semmi hír hogy hivatalosan pc suiteból frissíthető ics mikor lesz gondolom.

Üdv.: Csaba

(#36066) god992 válasza RohamDroid (#36065) üzenetére


god992
aktív tag

ez változó, a telenor függő telefonokra egyenlőre nem lehet felrakni az biztos, van akinek sikerült, de hogy nekik melyik piacra szánt telefonjuk van azt nemtudom

(#36067) RohamDroid válasza god992 (#36066) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

nekem gyárilag független van. De sehol se kínálja fel a frissítést

Üdv.: Csaba

(#36068) cjvt3o válasza god992 (#36066) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

A 2X esetében a telenor - eddig legalábbis - nem ad(ott) ilyen irányú szoftver támogatást (http://www.telenor.hu/mobiltelefon/lg/optimus_2x), minden ilyennel az LG honlapjára irányít.

Mivel a Froyo -> GB frissítéssel kapcsolatosan sincs semmilyen nyom a telenor honlapján (vagy legalábbis a kézenfekvő úton nem találni rá), így nem hiszem, hogy ebben lesz változás GB -> ICS irányban.

(#36069) Tutu7030 válasza buktagt540 (#36060) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nincs azzal a hátlappal semmi gond. Ugyanúgy belefér a tokba, amit eddig is használtam. A fogása is jó (selymes, de nem csúszós, és az ujjlenyomatokat sem gyűjti). A színe is szinte ugyanaz a sötétbarna.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#36070) ben800 válasza cjvt3o (#36068) üzenetére


ben800
aktív tag

Lol az lg honlapján meg nagyban ott van az android 2.2 logó :D
Gratulálok.......

(#36071) buktagt540 válasza Tutu7030 (#36069) üzenetére


buktagt540
senior tag

Nekem ilyen rápattintós tokom van ezért nem jó a hátlap.Annyira nem fontos,mivel dockolóban tartom ami mindig tölti.

(#36072) deminos


deminos
aktív tag

Többen kérdeztétek, hogy mi a helyzet cm10 fronton. Több nap használat után azt kell mondanom, hogy már majdnem tökéletes (egyenlőre nem találtam hibát, ezért majdnem). Call bug még nincs (5 napja használom csak), a fejlesztő által kiadott wififix-el pedig már folyamatosan bekapcsolt WLAN-nal sem merül, mint a titanic. Fényképeket úgy készít, mint a gyári ICS, csak jóval több MB-t lesz a végeredmény (ami nem feltétlenül jelent részletesebb képet). Videó felvétel 1080p-ben is tökéletes (bár egy kicsit sötét a kép) és az AF is prímán működik. Mivel CM10 így a tempóra sincs gond, minden gyorsan és projekt butter-esen működik.

Innét tudjátok leszedni. A 2. posztban találjátok a hasznos dolgokat hozzá. Pl.: Wififix és Nitz time fix. Sőt ezeket kötelező felrakni, a többi ízlés kérdése.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#36073) OPiiPO válasza deminos (#36072) üzenetére


OPiiPO
addikt

Akkor csak simán CWM-el már ezt sem lehet feltenni? A régebbi nightlyket még lehetett, kb. egy hónapja.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#36074) Syd69 válasza RohamDroid (#36065) üzenetére


Syd69
aktív tag

Tedd fel Smartflash-sel!

Én is megtértem :R

Alma

(#36075) buktagt540 válasza deminos (#36072) üzenetére


buktagt540
senior tag

Pont tegnap olvasgattam az xda topicot és hívás gondra senki sem panaszkodott,csak dicsérik.Szerintem az új bootloadernek köszönhetően a call bug a múlté.

Kérdés: Ha felrakom az nvflash v10-et az BB-t is cserél?Fel szeretném tenni a CM10-et,de teljesen tiszta lappal szeretnék neki fogni.Most smartfashel felrakott v30A van fent a hozzá tartozó BB-vel.Az adatforgalmat tízből nyolcszor csak 2g/repülőgép üzemmód be,ki kapcsolása után tudom csak bekapcsolni.Ez volt az összem CM nightly illetve v28g,v30-nál is a probléma.
Szerintem ha előröl kezdeném tiszta lappal,eltűnne a gond.

(#36076) deminos válasza OPiiPO (#36073) üzenetére


deminos
aktív tag

CWM telepítős ez is, csak figyelni kell arra, hogy ez már az új bootloader-es, tehát GB-ről nem lehet csak úgy felrakni.

buktagt540:Én is az új bootloader-nek tulajdonítom, hogy már végre lehet telefonálni.

A kérdésedre a válasz: Az nvflash nem rak fel másik BB-t, így azt nvflash és egy boot után smartflash-el fel kell raknod. Bár személy szerint, akkor már egy Unlock+root+CWM-es V30a-t nvflash-elnék, utána BB csere smartflash-el V30a-ra és jöhet az általam linkelt CM10.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#36077) buktagt540 válasza deminos (#36076) üzenetére


buktagt540
senior tag

De most is v30a BB van fent.Gondoltam ha visszatérek v10-re és a hozzá tartozó BBre és onnan újra mindent előröl az javítaná a mobilnetes gondom.

CM10-nél használod a gpu gyorsítást,illetve a háttérfolyamatok 4re korlátozását?

[ Szerkesztve ]

(#36078) deminos válasza buktagt540 (#36077) üzenetére


deminos
aktív tag

Nem élek ilyenekkel, szerencsére ezek nélkül is gyors a rendszer, annak ellenére, hogy a sok hülyeségeim miatt 40-60MB szabad RAM van és mégse kevés. :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#36079) ThomasOtter válasza Rickenstein (#35617) üzenetére


ThomasOtter
csendes tag

Helló!

Akkuidő ezzel a rendszerrel Neked hogy mutatkozik meg??

Peace...

(#36080) buktagt540 válasza deminos (#36078) üzenetére


buktagt540
senior tag

Oké,szuper,ez jól hangzik. v30A ezekkel a beállításokkal gyors,főleg a gpu gyorsítás az ami szerintem dob rajta,de szvsz ez azért az akksit is eszi valamennyire.
Most,hogy így visszagondolok a régebbi nightlyknál én sem használtam ezeket és még úgy is lehetetlen volt megakasztani.

(#36081) OPiiPO válasza deminos (#36076) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ok, értem, köszi. Hogyan tudom feltenni akkor? A KDZ/NVFlash nem fut a PCmen mivel 64bites windows van rajta.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#36082) buktagt540 válasza OPiiPO (#36081) üzenetére


buktagt540
senior tag

Nekem is 64bites van és simán megy az nvflash.

(#36083) csaba975 válasza deminos (#36072) üzenetére


csaba975
tag

Nekem is nagyon jól működik eddig a CM10. Már csak a kamera gáz egy kicsit, de nem rosszabb szerintem sem, mint a gyári ICS. Sokat szívtam még az első CM10-ekkel, de ez már szerintem közel van a tökéleteshez. Az aksi idő is elfogadható lett wifivel. Persze ahogy deminos is írja, érdemes leszedni hozzá ezeket a "javításokat".

(#36084) OPiiPO válasza buktagt540 (#36082) üzenetére


OPiiPO
addikt

Érdemes megpróbálni akkor? Win7 64bit Ultimate van fenn, nyáron még kellett egy régi gépet keresnem emiatt, de az már nincs meg.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#36085) tami92 válasza csaba975 (#36083) üzenetére


tami92
aktív tag

nem tudom mire jók ezek a patch-ek? valaki leírná hogy mire szolgálnak?

szerk. : véletlen a válaszra mentem :D

[ Szerkesztve ]

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#36086) cjvt3o válasza OPiiPO (#36084) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

És nem lehet futtatni 32 bites üzemmódban rajta egy alkalmazást?

(#36087) OPiiPO válasza cjvt3o (#36086) üzenetére


OPiiPO
addikt

Lehetne, de akkor még az APX drivereket is abban a környezetben kellene futtatni - egyszerübb most rászánnom egy félórát, állítólag már jó 64bit alatt :) Ha nem, akkor úgyis elő kell szednem valami őskövület 32bites Win7 imaget valahonnan . . .

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#36088) Rájmó


Rájmó
tag

Bocsi a suta kérésért, de valaki le tudná nekem szájbarágósan írni, hogy akkor hogyan is lehet felrakni [ezt] a CM10-et? win 8 64 bit van a gépemen. előre is köszi!:)

Privátra illik válaszolni :)

(#36089) OPiiPO válasza deminos (#36072) üzenetére


OPiiPO
addikt

OK, köszi. Ahogy írja, fel kell tenni elötte egy másikat, pl. ezt:TG P990 ICS V30A
Letöltöttem, felkészültem. Az installnál ezt irja:
"Follow accurately Stefan's instructions in his original thread: this is a rom meant to be installed with nvflash!"
Na most ez a problémám, hol van Stefan eredeti topicja, ahol részletesen elírja, hogyan is kell ezt installálni nvflashel?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#36090) Dead Zone


Dead Zone
tag

Üdv!
Valaki meg tudja mondani,hogy miért nem tudom a cm10-et feltenni?
Mikor telepíteném azt írja ki hogy error:7.
Tudtok segíteni?

(#36091) 5ent1nel


5ent1nel
aktív tag

DM-féle V30a pár napja van fent nekem és eddig - a kamerát leszámítva ugye - közel tökéletes! Tényleg lehetne egy cseppet gyorsabb bizonyos esetekben, de ez így az idők végezetéig szolgálhatna frissítés nélkül is! :)

Pár apró kényelmi funkció azért hiányzik: a gombok fényerejét szvsz lejjebb lehetne venni, és értesítéskor - nem fogadott hívás, sms, e-mail - ezen gombok villogása/világítása, h már messziről lássam, ha "kapás van".

Nem tud valaki ilyen progit, ami jól működik ICS alatt is?

[ Szerkesztve ]

(#36092) OPiiPO válasza OPiiPO (#36089) üzenetére


OPiiPO
addikt

Azt irja a szakirodalom: " indítsuk el a flasher.bat-ot a letöltött és kicsomagolt NVflash ROM mappájában."
Ez a flasher.bat hol kellene hogy legyen? Nekem flash-recovery.bat van, a letöltött TG_O2X_V30A.zip-ben pedig nincs bat.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#36093) OPiiPO válasza 5ent1nel (#36091) üzenetére


OPiiPO
addikt

Hogyan tetted fel? Ha NvFlasshel, akkor esetleg tudnál picit segíteni?

Köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#36094) OPiiPO válasza buktagt540 (#36082) üzenetére


OPiiPO
addikt

Tudnál segíteni, hogy is megy?

Köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#36095) 5ent1nel válasza OPiiPO (#36093) üzenetére


5ent1nel
aktív tag

Én innen töltöttem le a "mirrors" bekezdés alatt lévő multiupload-os linkről és smartflash-eltem fel, miután az USB-dolog végre abbahagyta a szop@tásomat... :K
Rootolni, meg a 2. menüpont alatt lévővel csináltam.

NVflash-el a V10b-t kellett nekem előtte felrakni az "alapozáshoz".

[ Szerkesztve ]

(#36096) Dead Zone válasza 5ent1nel (#36095) üzenetére


Dead Zone
tag

Helló. Én is azt használtam.
Ez elméletileg nyitja a booloadert?
Mert nagyon szeretnék cm10-et, de nem jön össze.

(#36097) 5ent1nel válasza Dead Zone (#36096) üzenetére


5ent1nel
aktív tag

Üdv!

Nem vagyok szaki. :P
Honnan tudom, h nyitott-e a bootloaderem?

A gyári V30a nekem talán egy napot, ha "élt", aztán CWM-ből ráraktam a DM 1.0 KoB-öt, azóta is az van fent és meg vagyok vele elégedve!

[ Szerkesztve ]

(#36098) Dead Zone válasza 5ent1nel (#36097) üzenetére


Dead Zone
tag

Én sem vagyok az,de gondolom ha telepítettél már cwm-ből romot sikerrel akkor talán az.

Akkor lehet hogy a zip fájlom hibás?

[ Szerkesztve ]

(#36099) OPiiPO válasza 5ent1nel (#36095) üzenetére


OPiiPO
addikt

Köszi!

A SmartFlashnek van jó leírása, ez érthető, ok. Ha ezt a romot teszem fel, akkor innen tudok továbbmenni CM10 felé, mit gondolsz?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#36100) 5ent1nel válasza OPiiPO (#36092) üzenetére


5ent1nel
aktív tag

Megnéztem az NVflash-es V10b-m zip-jét és van benne egy rakás DLL, boot.img, system.img, recovery.img, flash.bat és nvflash.exe is - a teljesség igénye nélkül! - és a system.img foglalja a legtöbbet! Ha nálad ilyenek nincsenek, akkor passzolom a kérdést!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.