Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) telefonmágus válasza jimmedly (#599) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Szerintem azzal mellé nyúltál...

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#602) Pheonix válasza jimmedly (#599) üzenetére


Pheonix
tag

https://helloxiaomi.hu/bezart-a-turbado-hu-se-garancia-se-visszaterites-se-semmi-ezert-vegyel-hivatalos-forrasbol/

(#603) Pheonix


Pheonix
tag

Nekem EUA van a dobozon és a márkaszerziv elhajtott a búsba, hogy ők nem tudnak mit kezdeni vele. Megkérdeztem más nagyobb szervizeket is, és mivel nem erre a régióra szánták ők sem tudnak alkatrészt rendelni a telómhoz.

(#604) Indian74 válasza Pheonix (#603) üzenetére


Indian74
senior tag

Ès ha DEU van rajta?
:R

NAGYPAPA

(#605) telefonmágus válasza Indian74 (#604) üzenetére


telefonmágus
senior tag

HUN csak az a jó

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#606) Indian74 válasza telefonmágus (#605) üzenetére


Indian74
senior tag

De van hozzá számla és garancia jegy is,a 220 volt-ból lett vásárolva .

NAGYPAPA

(#607) telefonmágus válasza Indian74 (#606) üzenetére


telefonmágus
senior tag

220V felejtsd el,kintit ad

De ha meg tudod venni,mondjuk 105-110be,akkor nagyot nem tudsz bukni

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#608) Indian74 válasza telefonmágus (#607) üzenetére


Indian74
senior tag

Köszönöm,én is így gondoltam,ezért nem mentem bele hogy cseréljük el :R :N

NAGYPAPA

(#609) Pheonix válasza Indian74 (#606) üzenetére


Pheonix
tag

Nos, az a helyzet... ha ilyen "nagyobb" boltban veszed akkor nem gond, hogy nem HUN, mivel ha nem tudják javítani, mert alkatrészt kell rendelni, akkor kiállítanak egy "NEM JAVÍTHATÓ" papírt amit a számlával együtt visszaviszel a boltba és ők kárpótoknak téged.

(#610) telefonmágus válasza Pheonix (#609) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Aha ez jól hangzik,csak ha én németböl hozom a telót,ne adjon már a magyar LG csereutalványt kibaxásból,eleve nem is adhatna

Volt már balhé az LG szervízzel ezzel kapcsolatban többször

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#611) Indian74 válasza telefonmágus (#607) üzenetére


Indian74
senior tag

Az a baj hogy tetszik a telefon csak hogy nekem lenne egy Telekom os Samsung Galaxy S20 FE, egy ilyen telefonra cserélném de keveset dob rá és ahogy írtam 220 volt.hu nál lett véve,na ez a bajom,bár a S20 FE is nagyon jó készülék.....majd meglátom még...

NAGYPAPA

(#612) Indian74 válasza Pheonix (#609) üzenetére


Indian74
senior tag

Nos évvel meg az a bajom hogy befürödtem egy másik telefon szervizelésével,a Euronics nem akarta javítani mert csak garancia jegy volt hozzá,a TMX-nek írtam,válaszoltak,futár vitte,és kb 2 nap alatt javították,és hozta is a futár...na ennyit erröl,vitatkozhatnék még mindig az üzlettel.
Ezért nem szívesen mennék bele megint ilyen üzletbe,bár hogy írtam a LG nagyon tetszik,föleg ez a két kijelzős megoldása. :K

NAGYPAPA

(#613) Pheonix válasza telefonmágus (#610) üzenetére


Pheonix
tag

Nem is fog. Azt fogja mondani, hogy nem tudnak vele mit csinálni... :((

(#614) Pheonix válasza Indian74 (#612) üzenetére


Pheonix
tag

Én is a TMX-szel beszéltem és nekem még ők sem tudtak sajnos alaplapot rendelni.🙁

(#615) Indian74 válasza Pheonix (#614) üzenetére


Indian74
senior tag

Na ez nem jó hír, sajnálom hogy így jártál...na ezért tartok én is :F

NAGYPAPA

(#616) Pheonix válasza Indian74 (#615) üzenetére


Pheonix
tag

Köszi, de te nem járhatsz így, mivel a 220 elég nagy bolt ahhoz, hogy csak úgy eltűnjön. Ha más nem ők kártalanítanak.

(#617) asr27


asr27
tag

Üdv. Az EUA régiós készülék, milyen országba szánt verzió?

(#618) Pheonix válasza asr27 (#617) üzenetére


Pheonix
tag

Passz. A szerviz annyit mondott, hogy szerintük oszták.

(#619) telefonmágus válasza asr27 (#617) üzenetére


telefonmágus
senior tag

IMEI alapján meg tudom mondani,de norvégot hoztak be ide sokat

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#620) asr27 válasza telefonmágus (#619) üzenetére


asr27
tag

Vásároltam egy ilyen készüléket, remélem a frissítések jönni fognak rá, mert volt egy V40-em, ami TIM régiós volt (olasz szolgáltatós, de független) és egyáltalán nem jött rá frissítés.

(#621) telefonmágus válasza asr27 (#620) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Inkább a gari a probléma ezekkel,lehet azt mondani,hogy nincs

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#622) jimmedly válasza highlander81 (#600) üzenetére


jimmedly
senior tag

Igen, tegnap láttam. Nem nézegetem őket állandóan csak ha telefon csere van kilátásban. Az pedig nem lesz egy darabig.

(#623) jimmedly válasza telefonmágus (#621) üzenetére


jimmedly
senior tag

Érdekes ez a gari téma amúgy. Anno több helyen is olvastam hogy az lg márkasxervíz elfogadta a turbado számláját és garizta a telefonokat. Mondjuk nem csodálkozom nálunk semmin. Azt is írták hogy milyen fasza rugalmasak megoldható a posta, miegymás. Van egy lg g6-unk, ami a telenornál vásárolt anno, meghalt az akku. Felhívtam őket, csak személyesen FIZETNI kell, oké, nem vagyok hülye -még ha vettem is a turbadotól telefont- tudom. Abszolute nem voltak rugalmasak lg márkaszervízék.

(#624) Indian74 válasza jimmedly (#623) üzenetére


Indian74
senior tag

Nos úgy nézz ki én csatlakozom az Lg táborához,kiváncsi leszek milyen lesz a telefon :C :Y

NAGYPAPA

(#625) Indian74


Indian74
senior tag

Tudna nekem segiteni valaki hogy hogy hivják azt a programot,funkciot amivel a kamerával lehet állitani a hangeröt,vagy elöre vagy vissz lépni kézmozdulattal??
Vagy csak a LG g8 ba van ilyen funció???
:R

NAGYPAPA

(#626) gretzky77 válasza Indian74 (#625) üzenetére


gretzky77
veterán

Azt csak a G8 tudja

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#627) Indian74 válasza gretzky77 (#626) üzenetére


Indian74
senior tag

:R Köszönöm válaszod,nem baj ez van,igy is kivácsi leszek milyen lesz a telefon :Y :C
Milyen gyakran jönnek rá frissitések,és most melyik verzionál tart??

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#628) jimmedly válasza Indian74 (#627) üzenetére


jimmedly
senior tag

A frissítések kb két havonta jönnek.

[ Szerkesztve ]

(#629) asr27


asr27
tag

Én néhány hete vásároltam egy G8x-et, EUA régiós. A készülék teljesen jól működik, az Android viszont eddig nem frissült, amióta megkaptam. V20b-EUR-XX verzió van rajta, 2020.Július1. biztonsági szinttel.
Remélem jönni fognak rá a frissítések.

(#630) jimmedly válasza asr27 (#629) üzenetére


jimmedly
senior tag

Biztosan, vannak eltérések a régiók között. Az enyém DEC régió.

(#631) gretzky77 válasza Indian74 (#627) üzenetére


gretzky77
veterán

Látom nem tartott sokáig! Mi a gond, nem jött be?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#632) jimmedly válasza gretzky77 (#631) üzenetére


jimmedly
senior tag

Erre én is kíváncsi vagyok, mert nekem nagyon bevált! A dualt mondjuk nem igazán használom, de a telefon szuper remek akkuidőkkel amire háklis vagyok. Most például második napja megy, öt óra harminc perc SOT van benne.
Egyébként nagyon sok eltérés nincs a két telefon -V50 G8x- között. A kameraszám, ujlenyomat olvasó, másabb dual. A csipszett ugyanaz, hifi dac ebben is adott. Jól látom? Olyan mintha kicsit megkavarták volna a platformokat ők is... 😊

[ Szerkesztve ]

(#633) gretzky77 válasza jimmedly (#632) üzenetére


gretzky77
veterán

Végülis megkavarták igen, ha jól tudom a G8x máshol V50s néven fut!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#634) jimmedly válasza gretzky77 (#633) üzenetére


jimmedly
senior tag

Igen, ezen meglepődtem én is. Tokot kerestem rá, akkor futottam bele. :)

(#635) Indian74 válasza gretzky77 (#631) üzenetére


Indian74
senior tag

Nos egy kis infó..a legelsö,cserélgetös tipus vagyok...de a telefon aksija nagyo jó,kb 1,5 nap,nekem,a kamera hát a galaxy s20 FE-hez képest is megállja a helyét nappali fényviszonyok mellett,a dual része max a játékok,meg ha irok akkor nagyon jó,a BT a wifi tökéletes,és a kijelzö is prima,ráadásul magába a telefonon érezni a prémium kategoriát,fogásra mondjuk csuszós de nagyon jó kézben tartani.
De...sajnos nálam elöfordult hogy laggol,befagy a telefon,nyomhatok bármit,nem reagál,max ha lezárás,és nyitás után kitörlöm a memórát,mindha kevés lenne neki a ram,jó lett volna 8 GB,max ennyi a hiba a készülékben,de ez is ritka csak boszantó számomra.
De nem ezért adom,cserélném el,ha persze kellne valakinek LG...sajnos sokan rossz szemmel néznek rá...mint a SONY telefonokra,közben pedig nagyon eltalált telefon. :K

NAGYPAPA

(#636) gretzky77 válasza Indian74 (#635) üzenetére


gretzky77
veterán

Na most akkor nem igazán tudtuk meg miért válnál meg tőle? :P

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#637) stemplar07 válasza Indian74 (#635) üzenetére


stemplar07
őstag

:D nem tudom miket futtatsz rajta .... de egy éve van meg és a ,,lagg-nak,, soha semmi jelét nem mutatta...pedig sokszor 3 féle navi egyidőben , Ip kamera..mailok,telefonálás, rajta lóg telefon BT headset,okos óra.. garmin navival kapcsolódva stb stb ..

[ Szerkesztve ]

(#638) jimmedly válasza Indian74 (#635) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nekem se szokott laggolni, valami app gond lesz. Az anysoft szokott néha beragadni, olyankor le kell állítani aztán újraindítani az appot. De a telefon megy közben, gyorsan, tehát a ram elégnek tünik.

(#639) Indian74 válasza jimmedly (#638) üzenetére


Indian74
senior tag

Majd probálok róla képernyö videót csinálni,de nem sürün csinálja a telefon :N

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#640) stemplar07 válasza Indian74 (#639) üzenetére


stemplar07
őstag

egyébként ez minden droidra érvényes alapszabály : (mediabox,tvbox, stb) hetente ram tisztítás, és két naponta újraindítás..

(#641) Pheonix válasza Indian74 (#639) üzenetére


Pheonix
tag

Érdekes, mert nekem is csinált néha ilyet. De ha jól emlékszem a chrome-nál volt ilyen jelenség....

(#642) Pheonix


Pheonix
tag

Sziasztok!
Tudnátok abban segíteni, hogy ennél a telónál létezik-e olyan, mint pl. a xiaominál, vagy a samsungnál, hogy a hívófél adatait leszedi a netről, s nem csak egy telefonszámot ír ki hívásnál, hanem az mondjuk az illető nevét, vagy céget. :C

(#643) joco1977 válasza Pheonix (#642) üzenetére


joco1977
tag

Szerintem ez nem a telefon sajátossága, hanem a google névjegy program szokott ilyet csinálni, hogy ha beírom valakinek a nevét, gmail címét és/vagy telefonszámát, leszedi a netről a többi adatot, ha azokat megtalálja (lakcím, munkahely stb.).

(#644) Pheonix válasza joco1977 (#643) üzenetére


Pheonix
tag

Nem hiszem, s meg is mondom miért. Volt nálam kölcsönben egy A40es és hívtak egy idegen számról és kiírta a cég nevét, sőt a pizzafutár hívott és annak is nevét írta ki. (igaz női nevet, pedig pasi volt😂😂😂). Haverom mondja, h az ő xiaomi és ulefone telója is ezt csinálja. De én ennél az Lg-nél nem tapasztaltam...

(#645) bioengin válasza Pheonix (#644) üzenetére


bioengin
tag

Én ilyenről nem hallottam (ez nem jelenti azt, hogy ilyen nincs), de mégis honnan szedné le a nevet? Milyen adatbázisból?

(#646) Pheonix válasza bioengin (#645) üzenetére


Pheonix
tag

Passz. Erre lennék én is kívámcsi. :))

(#647) HeadHunter98


HeadHunter98
tag

Sziasztok!

Nem az X van nálam, hanem a sima G8 de mivel annak szinte halott a topikja gondoltam így jobb, ha hozzátok fordulok. Nos nemrég lettem egy boldog tulajdonosa a telefonnak, de egyetlen idegörlő problémám lenne vele.
A kijelző hiperérzékeny. Megpróbálok kihúzni az App Drawerből appokat az asztalra, de legtöbbször elindítja vagy nem csinál semmit vele. Görgetésnél is van olyan, hogy az adott appot, ahonnan kezdtem görgetni elindítja. Összességében hosszú, fokozatos mozdulatokat néha egyetlen nyomásnak érzékel az adott ponton, ahonnan indul.
Nincs rajta semmilyen fólia, szerintetek az megoldaná?

A változás bent kezdődik

(#648) jimmedly válasza HeadHunter98 (#647) üzenetére


jimmedly
senior tag

Szerintem a fólia nem oldaná meg. Lehet hogy rossz az érintőd. Plusz akkor szokott mág érzékelési gond lenni ha mondjuk kérges a kezed, száraz a bőröd.

(#649) varos válasza bioengin (#645) üzenetére


varos
tag

Itt a válasz a Googletől: [link]

forditás magyarra:
Használja a hívófél-azonosítót és a spam elleni védelmet
Amikor hívófél-azonosítóval és spamvédelemmel kapcsol be vagy kezdeményez hívást, információkat láthat a névjegyeiben nem szereplő hívókról vagy vállalkozásokról, illetve figyelmeztetéseket adhat a spamhívókról.

A hívófél-azonosító és a spam elleni védelem használatához lehet, hogy telefonjának információkat kell küldenie a hívásairól a Google-nak.

Megjegyzés : Ezek a lépések némelyike ​​csak az Android 6.0 vagy újabb verzióval működik. Tudja meg, hogyan ellenőrizheti Android-verzióját .
Kapcsolja ki vagy be a hívófél-azonosító és a spam elleni védelmet
A hívófél-azonosító és a spam védelme alapértelmezés szerint be van kapcsolva. Választhatja a kikapcsolást.

A hívófél-azonosító és a spam elleni védelem használatához lehet, hogy telefonjának információkat kell küldenie a hívásairól a Google-nak. Nem vezérli, hogy a telefonszám megjelenjen-e, amikor hívást indít.

Nyissa meg eszközének Telefon alkalmazását .
Koppintson a További Több és akkor beállítások Hívófél-azonosító és spam elemre és akkor .
A hívófél-azonosító és a spam be- vagy kikapcsolása.
Opcionális: A spamhívások csengetésének megakadályozásához kapcsolja be a feltételezett spamhívások szűrését . Nem fog kapni nem fogadott hívásokat vagy hangposta-értesítéseket, de a szűrt hívásokat továbbra is látni fogja a hívási előzményekben, és ellenőrizheti a kapott hangpostákat.
A Google hívóazonosítója a vállalatok és szolgáltatások nevét mutatja a Google Cégem-listán. Ezenkívül minden olyan könyvtárban keres egyezéseket, amelyek a munkahelyi vagy iskolai fiókok hívóinak adatait mutatják.

Ha módosítani szeretné a munkahelyi vagy iskolai fiókjának nevét, vegye fel a kapcsolatot az adminisztrátorral.

A hívások megjelölése spamként
A számról érkező összes hívást spamként jelölheti meg, hogy ne álljon be többé, és jelentse a spamelőt.

Nyissa meg eszközének Telefon alkalmazását .
Lépjen a Legutóbbi hívások oldalra .
Koppintson a spamként jelenteni kívánt hívásra.
Koppintson a Blokkolás / spam jelentése elemre . Megkérdezi, hogy blokkolni szeretné-e a számot.
Ha van lehetősége, koppintson a Hívás jelentése spamként elemre .
Koppintson a Letiltás elemre .
A spam felismerése
Ha a „Feltételezett spamhívó” vagy a „Spam” feliratot látja a hívó fél azonosítójaként, akkor a hívás spam lehet. Válaszolhat a hívásról, vagy letilthatja és jelentheti a számot.

Hibabejelentés a spam védelme terén
Ha ismerőse hívását spamként jelöli meg, akkor jelentheti a hibát.

Nyissa meg eszközének Telefon alkalmazását .
Koppintson a Legutóbbi hívások elemre .
Koppintson a tévesen spamként címkézett hívásra.
Koppintson a Szám és akkor feloldása feloldása elemre .
Az e számról érkező jövőbeni hívások nem lesznek spamként megjelölve.

[ Szerkesztve ]

(#650) Pheonix válasza varos (#649) üzenetére


Pheonix
tag

Én nem talaltam ilyen beállítást :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.