Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) porkiy


porkiy
aktív tag

Lehet hamrosn megválok a telótól......ha esetleg valakit érdekelhet.....

(#552) Pheonix válasza porkiy (#551) üzenetére


Pheonix
tag

Szia!
Azt megkérdezhet, hogy miért? S mennyiért adod?

(#553) porkiy válasza Pheonix (#552) üzenetére


porkiy
aktív tag

Szia!
Igaziból hiányzik a MIUI, meg a 2. kijelzőt annyira nem használom, kb. ezek a főbb okok. Szerintem olyan 120 körül.

(#554) jimmedly válasza porkiy (#553) üzenetére


jimmedly
senior tag

Én is a dual "tok" nélkül használom. Sajnos ha dolgozom nekem nehézkes a dual megoldása.

(#555) nagim


nagim
tag

Végül G8X lett a befutó, a német Saturnban még találtam viszonylag jó áron. Gyárilag van fólia a telefonon és a dual screen tokon? Ha nem, milyet érdemes rá venni? Köszönöm!

(#556) jimmedly válasza nagim (#555) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nincs rajtuk fólia, de én nem is használok rá.

(#557) porkiy válasza porkiy (#553) üzenetére


porkiy
aktív tag

115-ért fogom este felrakni.....

(#558) Nortonor válasza nagim (#555) üzenetére


Nortonor
csendes tag

Nincs rajtuk gyárilag. Én ilyet használok, a notch kivágás miatt a dual screenre is tökéletesen passzol.

(#559) nagim válasza Nortonor (#558) üzenetére


nagim
tag

Köszi, valami ilyesmit kerestem. Össze lehet tőle zárni rendesen a dual screen tokot, nem áll el?

(#560) Nortonor válasza nagim (#559) üzenetére


Nortonor
csendes tag

Nincs vele gond, rendesen záródik.

(#561) nagim válasza Nortonor (#560) üzenetére


nagim
tag

Szuper, köszönöm!

(#562) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!! Látom áll a topik,nem pörög,de az lenne a kérdésem hogy érdemes e ilyen telefont venni, pontosabban cserélni?
Akku,kamera, kijelző,és mennyire bírja a dupla kijelzős része a gyürödést??
:R

NAGYPAPA

(#563) jimmedly válasza Indian74 (#562) üzenetére


jimmedly
senior tag

Üdv! Nem meglepő módon a válaszom igen. Sznapi 855 van benne, gyors, erős. A kijelzőre nincs panaszom, szerintem szép. Szeretem az lg felületét, nincs tele mindenféle szoftveres lommal gyárilag. Én szólóban használom a telefont, sajnos munka közben nem prakitkus számomra a dual, de egyébként egyedi, érdekes és sokszor prakrikus is lehet. Így 7 óra körül sot minden további nélkül megvan. Szeretem a gépet, nyugodt szívvel ajánlom.

(#564) Indian74 válasza jimmedly (#563) üzenetére


Indian74
senior tag

Kösz a választ :R
Tartanom kell a dual részétöl,nyitogatást hogy birja??
Ja meg a külsö kijelzö része csak a értesitéseket mutatja,hivást fogadásra alkalmas??
:R

NAGYPAPA

(#565) nagim válasza Indian74 (#564) üzenetére


nagim
tag

Igen, a dual screen tok kinyitása nélkül is lehet hívást fogadni, nem a kijelzőn, hanem a bal oldalt levő Google Assistant gombbal. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, par napja van csak még, de masszívnak tűnik.

(#566) Indian74 válasza nagim (#565) üzenetére


Indian74
senior tag

Nos a telekomnál lemaradtam a LG V50 ThinQ Dual Screenröl,mást vettem helyette (drágább is lett volna a LG) de lenne egy G8X ami kb 8 hónapos,el is cserélném csak tartok töle egy kicsit :F

NAGYPAPA

(#567) joco1977 válasza Indian74 (#562) üzenetére


joco1977
tag

Én is csak pozitívan tudok nyilatkozni az LG G8X-ről. LG G6/V10/V30/V40-ről tértem át, előtte volt egy 2 hónapos kitérőm OnePlus 7T-vel, ami nagy csalódás volt.

LG G8X mellett szól és fontos lehet:
- vezetékmentes töltés (iszonyúan kényelmes bárki bármit is mond),
- 855-ös Snapi, ami bőven elég ma is,
- 6 GB RAM, szerintem elég napi használatra, mint ahogy a 128 GB tárhely, ami bővíthető,
- nem görbített OLED kijelző (nagyon rendben van a minősége és a fullHD felbontása), szerencsére 6,4 coll méret is még éppen kezelhető, mert a Oneplusnál a 6,7 coll már túl nagy volt nekem,
- dual SIM, amit én SIM extenderrel használok, így a két SIM kártya mellett egy 256GB-os microSD kártyát is tudok használni, bár a védőtok alatt egy kicsit kidudorodik,
- JACK CSATLAKOZÓ !!!, Sabre DAC --> kiváló zenei élmény; HD minőségű hangrögzítés,
- hasznos gyári appok (hangrögzítő, galéria app, zene app), előtelepített játékok és egyéb programok letilthatók,
- dual kamera nekem elégséges, bár minősége biztos nem veszi fel a versenyt egy ipone 12-vel, vagy egy Samu S20 Ultrával,
- por- és vízállóság,
- a dual kijelző mellé még adnak egy plus átlátszó tokot és fülest is, meg töltőt is :)
- üzenetküldésre szerencsére a Google Messages-t használja, a gyári tárcsázó mellé/helyett telepíthető és használható a Google Phone programja;
- duplakoppintás mindenhol :)
- kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasó, bár én nem használom,
- stabil szoftverfrissítés 2-3 havonta jön, LG UP-pal fel lehet tenni, ha nem akar valaki várni az OTA frissítésre,
- LG UX9 felület nem egy színtiszta android felület, de nagyon letisztult és könnyen kezelhető,
- nyitható bootloader, bár custom rom-ok nem nagyon vannak, de a mókolásból azt hiszem már kinőttem és ilyen stabil telefon mellett felesleges is.

Ennyi jutott eszembe hirtelen, biztos lesznek még, akik saját tapasztalataikat is meg tudják osztani. Én nem nagyon használom a dual tokot, így arról nem tudok véleményt mondani.

(#568) stemplar07


stemplar07
őstag

December elején lesz egy éve, hogy megvettem, hibátlanul működik, strapabíró, nagyon jó aksival, tűző napon még rátol vagy 200 nit-et a legnagyobb fényerőre ( motoron is használom ) a második kijelző pedig egy plusz akinek kell ..

(#569) Indian74 válasza joco1977 (#567) üzenetére


Indian74
senior tag

Köszönöm a gyors és jól megirt,lényegretörö válaszokat :).
Nos az a baj hogy én vettem telefont a telekomtól,csak nem azt kaptam,vagyis már nem volt.
Samsung Galaxy s20 FE lett de LG V50-et szerettem volna,bár a G8X is nagyon jól lenne. :R

NAGYPAPA

(#570) jimmedly


jimmedly
senior tag

Srácok nekem egyre inkább az az érzésem hogy az eddigi legjobb telóm lesz a g8x. :)

(#571) Nortonor válasza joco1977 (#567) üzenetére


Nortonor
csendes tag

Remekül összefoglaltad!
+1 a gyorstöltésre tőlem is. Amióta applikáltam egy ilyet az asztallapba azóta vezetékes töltőt nem nagyon látott. Annyi hogy egy picit jobban melegszik wireless töltéssel, de nem jelentős.

Duplatokkal ritkán használom, számomra a mérete és a súlya ami sok a zsebemnek úgy.

[ Szerkesztve ]

(#572) joco1977 válasza Nortonor (#571) üzenetére


joco1977
tag

Milyen vezetékmentes töltőt használsz? Nekem egy régi Samsung S Charger Pad 10W-os töltőm van, de még mindig jól dolgozik.

(#573) Pheonix válasza Indian74 (#566) üzenetére


Pheonix
tag

Csak nagyon jól nézd meg kitől veszed!!! Plusz a garira figyelj oda!!!! Tudniillik, ha nem erre a régióra szánták a készüléket, a márkaszerviz nem javítja ha rendelt alkatrész kell hozzá. És sajnos más szerviz sem. :(( Plusz legyen számlája

(#574) Indian74 válasza Pheonix (#573) üzenetére


Indian74
senior tag

Kösz az infót,nos az illetö azt mondja rendes üzletböl vette ( 220 VOLT),van garancia papirja,meg számlája is...és szép állapotban van,és összes tartozéka.. :Y :C :R
Csak cserélném,egy majdnem vadi új telefonra (Galaxy S20 FE),és nem tudom megéri -e :F

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#575) gretzky77 válasza Indian74 (#574) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia 1:1-ben lenne a csere? V50-et használtam nagyon sokáig, nagyon jó készülék, én nagyon szeretem az LG telefonokat és sajnos alul vannak értékelve! Sztem felér az LG a Samsung szintjére de sajnos árban nem egy kategória!
Ha jól sejtem, hogy kivel cserélnéd akkor vele én is beszéltem, 1:1-ben cserélné a Samu Note 10+-ra! Imádom az LG-t, de árban más így anyagilag nem érné meg!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#576) Pheonix


Pheonix
tag

Tudjátok nekem az a problémám, hogy ha lejár a gari és netán önköltségen még is szeretnéd megcsinálrarni nem biztos, hogy sikerülni fog... Mivel ha nem ide számták nem foglalkoznak vele. :((
Persze az ember azt gondolja, hogy ha hivatalos boltba vásárolta (media, euronics, edigital, 220...) akkor ilyen nem fordulhat elő. Hát pedig de! :W Nekem azt mondták az üsz.-on, hogy amikor én vettem és már pl. a media-ba nem is lehetett kapni, mert kifutott, akkor az LG szerint még be sem jött az országba az erre a régióra szánt modell... És míg garis a forgalmazó kártérít, ha netán javíthatatlan, (vagy túl költséges) de ha már zsebbenyúlosan az "X" időn túl akarsz valamit kezdeni vele, bebuktad. :o

(#577) Indian74 válasza gretzky77 (#575) üzenetére


Indian74
senior tag

Nekem dobna rá,egy kicsit,mert sajna a kb 3 hetes telefonom fóliája (nem üveg) megkarcolodott,egy-két-három helyen,bár én szoktam vigyázni a telefonjaimra,de most nem sikerült :O
Hát nekem is ez a bajom,kicsit töbre tartom a telefonom mert úgy karcos,de különben új és patent az állapota,max annyi lehet még a bibi hogy telekom-os :F
Nagyon tetszik eza meglodás az LG-töl de...hát nem is tudom... ;)

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#578) telefonmágus válasza Pheonix (#576) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Azt látod a dobozán ha magyar ,ott figyel a címkén a HUN felirat

LG-nél erre figyelni kell nagyon

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#579) Pheonix válasza telefonmágus (#578) üzenetére


Pheonix
tag

Sajnos akkor nem néztem... Most meg már :W

(#580) Nortonor válasza joco1977 (#572) üzenetére


Nortonor
csendes tag

(#581) joco1977 válasza Nortonor (#580) üzenetére


joco1977
tag

Szuper, köszi. Elmentem. Most kiköltekeztem magam egy Fiio BTR5 bluetooth DACra, de szerintem megérte.

[ Szerkesztve ]

(#582) Indian74


Indian74
senior tag

Bocsánat de mégegyszer megkérdezném, ha két kijelzöt használom a ,hivást fogadás hogy lehet kezelni,csak ha kinyitom és úgy veszem fel??
Azt hallodtam van valami odalsó gomb amit be lehet állítani hogy felvegye a hivásokat??
A dual screen,vagyis külsö kijelzöje mit is jelez,csak órát dátumot vagy pl nem fogadott hivás viber üzeneteket is jelzi a kis kijelzön??
:R

NAGYPAPA

(#583) nagim válasza Indian74 (#582) üzenetére


nagim
tag

Ezzel a gombbal lehet felvenni a hívást csukott állapotban.

Nincs róla képem, de a külső kis kijelző pedig mutatja az értesítési ikonokat, hivas eseten a hívószámot, stb.

[ Szerkesztve ]

(#584) Indian74 válasza nagim (#583) üzenetére


Indian74
senior tag

Köszönöm :R :C
Ha szabdna mi a tapasztalatod,érdemes ilyen telefont venni???

NAGYPAPA

(#585) telefonmágus válasza Indian74 (#584) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Szabad,de csak ami HUN verzió(dobozon csekkolni)

Ami kinti,azt el kell kerülni

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#586) Indian74 válasza telefonmágus (#585) üzenetére


Indian74
senior tag

Ok,és köszi de azt hol látom találom a dobozon??
:R

NAGYPAPA

(#587) nagim válasza Indian74 (#586) üzenetére


nagim
tag

Az oldalan van egy vonalkodos címke a sorozatszammal, IMEI-vel, stb. Ott van egy 3 betus regiokod (pl. HUN, DEU, stb.).

Amugy csatlakozom az előttem szólókhoz, 1 hete hasznalom a telefont, de csak jókat tudok mondani róla, hozza az elvárásaimat. A rendszer kiforrott es stabil, a telefon gyors es minőségi. Elotte en is fontolgattam a Samsung Galaxy S20 FE-t, de nekem nem ert volna meg akkora felarat, igy utólag is örülök, hogy a G8X mellett döntöttem.

(#588) Indian74 válasza nagim (#587) üzenetére


Indian74
senior tag

DEU a felirat rajta,most írt aki eladná a telefonját,sajnos...bár nagyon jó a Samsung is :C
:R

NAGYPAPA

(#589) gretzky77 válasza Indian74 (#588) üzenetére


gretzky77
veterán

A DEU is jó lehet nem? Az milyen régió? A szerviz esetén nem csak az lényeg, hogy EU régiós legyen?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#590) Pheonix


Pheonix
tag

Neeeeem!!! Pont ezért buktam most el a kedves eladó végett 160ezer ft. :o

(#591) telefonmágus válasza gretzky77 (#589) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ha nem HUN,akkor az LG szereti a csereutalványt osztogatni

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#592) Pheonix válasza telefonmágus (#591) üzenetére


Pheonix
tag

Így van. De ha magánszemélytől vetted akkor b@...hatom az utalványt... :W

(#593) Indian74 válasza telefonmágus (#591) üzenetére


Indian74
senior tag

Nos akkor DEU az jó vagy sem?? :Y

NAGYPAPA

(#594) Indian74


Indian74
senior tag

Valahol imei alapján nem lehet ellenörizni az LG oldalán hogy hivatalos vagy sem a mobiltelefon ??? :F

NAGYPAPA

(#595) telefonmágus válasza Indian74 (#594) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Le tudom kérni,de ha eleve tudod,hogy nem HUN van a címkén,akkor felesleges

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#596) gretzky77


gretzky77
veterán

Én még régebben amikor beszéltem az LG központi szervizzel, azt mondták,hogy annyi a lényeg,hogy EU régióba szánt modell legyen és legyen garijegy vagy számla amin szerepel az imei szám, akár gsm-es számla is lehet! Nekem GSM számla alapján szervízeltek is LG készüléket!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#597) telefonmágus válasza Indian74 (#586) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#598) Indian74 válasza telefonmágus (#597) üzenetére


Indian74
senior tag

Köszönöm :R :Y

NAGYPAPA

(#599) jimmedly


jimmedly
senior tag

Szerintem a turbados telókkal se lehet mellé nyulni. Amit eddig vettem tőlük mind DEC régiós volt.

(#600) highlander81 válasza jimmedly (#599) üzenetére


highlander81
tag

Nézted a Turbado oldalát?

"Kedves Megrendelőink! Sajnos a Turbado.hu webáruház tevékenysége jelenleg szünetel. A függőben lévő megrendelések törlődnek. Előre kifizetett megrendelések esetén az összeget a lehető leghamarabb visszatérítjük. Köszönjük megértésüket, és mindenkitől elnézést kérünk az okozott kellemetlenség miatt!"

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.