Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) mjani1172 válasza Bog (#148) üzenetére


mjani1172
addikt

Ken hazudott. De már nagyon bánja.

(#152) Remekelek28 válasza Bog (#148) üzenetére


Remekelek28
őstag

Szerintem ezt lehet csak a hardveres részre értette.
De nem hinném,hogy szoftveresen ne lehetne pótolni az fm rádiot. Akár egy kis mókolással,ha valakinek kell.

(#153) spawn21 válasza Zé. (#147) üzenetére


spawn21
veterán

Mindegy mit tesz ez a szerencsétlen márka. Mindenbe bele fognak kötni :DDD

iPhone 13p

(#154) Ba.G válasza stemplar07 (#36) üzenetére


Ba.G
aktív tag

A MM-ban ennyi most 250e Ft, bár azt mondják, csak azért, mert feketepéntekre (vasárnapig) ingyen van a tok hozzá, de meglepne, ha hétfőtől 200 €-val drágább lenne.

[ Szerkesztve ]

(#155) stemplar07 válasza Bog (#148) üzenetére


stemplar07
őstag

:) köszi a választ, mondjuk engem nem érint.
A variációkról csak annyit, hogy létezik egy LG V50S (alias G8X 256/8GB 5G tehát külsőre és belbecsben is hasonló ) verzió is helyi piacukon és USA -ban. [link]

[ Szerkesztve ]

(#156) stemplar07 válasza Ba.G (#154) üzenetére


stemplar07
őstag

Alapvetően ez egy jó ár.. aki használni akarja a másodlagos kijelzőt is.Jobb lett volna ez a nyitó akció, ha szétbontható lenne a csomag , kijelző nélküli készülékre is p. 200-ért.
Mindösszesen így is sokkal több/jobb használati értékkel bír,(ár értékben) mint egy Galaxy S10+ 290 körüli (nem szürke) árban. A galaxy 900 nit-et leszámítva (és a 24 hó garit, amit nem értek az LG Német MM-hoz képest) (600 nit Gx8) kompenzálja 1, az LG vitathatatlan nagy előnye a hangban, és most már 2, ,, az akadás mentes dual kijelző és ,,multitasKING,, is egy újabb + , 3, végre egy igazán kiváló aksival. ( csak megerősíteni tudom, hogy egy kijelzővel 7-9 óra sot és 36-48 óra üzemidő elérhető vele)

[ Szerkesztve ]

(#157) mjani1172 válasza stemplar07 (#156) üzenetére


mjani1172
addikt

Azért ne hasonlítsuk a Samsunghoz.
1. Ez akár újként, akár használtként eladhatatlan. Nemrég valami okból kedvet kaptam egy LG G8S telefonra, amit valaki jó áron kínált,tényleg olcsó volt. De annyiért sem kellett a kutyának sem, pedig figyeltem de nem volt rá mozgás. Az MM ben mikor ki akartam próbálni csodálkoztak, én vagyok az első mondták.
2. Ennek oka van. A telefonok alig vannak frissítve, és az előző szériákban nagyon sok a hibás darab, hullottak mint a legyek,a gyártó le sem ....ja a tulajokat.
3.Nézd meg a topicját a G8s-nek. kb 5 ember írogat.Semmilyen közösség nincs ha valami gond lenne.
4. Azt sem lehet tudni mit árulnak, ki mit kap.

[ Szerkesztve ]

(#158) stemplar07 válasza mjani1172 (#157) üzenetére


stemplar07
őstag

(mivel volt LG V10/20/30/40) ezért van némi rálátásom a trendi samsung és egyéb termékekre,.. és mindegyiket el tudtam adni használtan..
az LG -G-V szériát a DAC/AMP miatt (is) veszi aki veszi, Te pont egy olyat vettél amiben nincs ,,hang,, nézd meg a V30. topicot, (nekem is volt 13 hónapig használtam, gond nélkül eladtam) jó aksi volt benne, jó hang/oled, a mai napig sokan használják.
Én is ,,valamiért kedvet kaptam a G8x-re, majd kiderül, másnak hogy jön be, én jobbnak tartom mint az S10+-t 0(!) hanggal ..ezt leszámítva persze nagyon jó készüléknek tartom az S10+-t. Volt Nokia Kommunikátorom , sokaknak itt dunsztja nincs mi is volt az, lehet ezért kaptam kedvet most erre a dupla kijelzőre :D a Galaxy Fold-al ellentétben (az áráról ne is beszéljünk) használható kompromisszum..
(ps. ja és van egy LgG7-em is ami tartalék, illetve motoros navi/telefon,(MultiSim-el) kicsi könnyű, víz/ütésálló és 1000 nit fényerő(!) ami kültérben motoron elengedhetetlen, de abban DAC/AMP is van pl )

[ Szerkesztve ]

(#159) spawn21 válasza mjani1172 (#157) üzenetére


spawn21
veterán

Reklám hiánya miatt nem veszik. Aki ért hozzá valóban, annak van benne sok vonzó dolog :)

iPhone 13p

(#160) CptAdamica válasza stemplar07 (#156) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem ez még mindig egy elég magas ár érte. Nem tudom, hogy a tesztből most miért maradtak ki az alternatív készülékek ennyiért, amikor minden tesztnél szokott lenni felsorolva 3-4 készülék. Ennyi pénzért már bőven lehet találni jobb alternatívát. Ott vannak a Xiaomi felső paletta, de már a Huawei P30 Pro is 200 ezer alatt van, ezen kívül ott még a teljes OnePlus 7-es paletta is.

Ezen kívül a tárhely még mindig a régebbi, képernyő még mindig csak fullHD és csak 60Hz és ismerjük, hogy az LG is hasonló szinten szarik a frissítésekre, mint a HTC. Már ezt a telefont is kihozhatták volna Android 10-el. A kamera csak okés, a hangminőséget elfogadom, hogy kimagasló. Ez a notch-os második kijelző pedig gáz, akárhogy is nézem. Persze tudom, hogy így olcsóbb kihozni a gyárból. De akkor is gáz és egy olyan dolog, ami miatt kevés ember fog kapkodni utána.

Megyen!

(#161) Remekelek28 válasza mjani1172 (#157) üzenetére


Remekelek28
őstag

Annyi,hogy azokban még gyenge volt az aksi. Azért nem vennék én se g8s t. Pedig alapjában nem rossz.
Viszont a g8x nek van a mostani csúcsok közt a legjobb akkuja. És ez már nem mindegy azért. Plusz sztereo hangszóró. A legjobb ois,ami kamerában eddig volt. De tény,hogycreklám nélkül ez se lesz kelendő.

(#162) #16514048 válasza Remekelek28 (#161) üzenetére


#16514048
törölt tag

"A legjobb ois,ami kamerában eddig volt."

Inkább az EIS jó ebben, kizártnak tartom, hogy az OIS többet tudna kimozogni, mint bármelyik másik telefonban. Az esti képeken használt záridők sem arra engednek következtetni.

(#163) stemplar07 válasza CptAdamica (#160) üzenetére


stemplar07
őstag

:) ez is egy vélemény amit nem osztok veled. :)
Én kizárólag a Samsunghoz merném hasonlítani. OnePlus 7 , Xiaomi,Huawei,(kérdéses droid support) nincs Ip68,( többnyire) nem bővíthetőek sd-vel, szörnyűséges hangjuk van, nincs normális DAC/AMP, csak a prociba integrált MP3-hoz is kevés hangkeltő, de a 2 Samu amim volt eddig ,csak egy Astell&Kern XB10 BT (LDAC) dacamp-al tudtam elviselni.
De nekem ez egy univerzális és érdekes 2 az egyben készülék (és a V50/V50S is)ami egyenlőre tetszik. Majd lehet egy év múlva amikor leesik az ára, jobb vétel lesz ... amúgy minden második LG volt jó és azokat legalább egy évig megtartottam, úgy mint LG V10, V30, és remélem a G8X . Akinek van rá kerete nyugodt szívvel ajánlom így nem egész egy hét után ... az OIS-t nem próbálgattam még, a kamera tudása tetszetős. Ha komolyabb ois-t akarok, akkor majd veszek egy GoPro 8at :D az mindent visz ...

(#164) stemplar07


stemplar07
őstag

[link]
Rain Theme for LG G8X, V50 UX 9
van egy hazánkfia ( Mark Bencze ) aki gyönyörű és hasznos dark témákat gyárt szinte minden LG-re, alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""

[ Szerkesztve ]

(#165) gretzky77


gretzky77
veterán

A sima G8-ra jön a stabil 10-es droid, első körben Dél Koreában! Lassan a V50-re is jön, azért az eddigiekhez képest egész időben!
Lehet összekapja magát frissítés terén az LG!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#166) stemplar07 válasza gretzky77 (#165) üzenetére


stemplar07
őstag

én nem várom annyira a 10-et, sosem értettem ezt a nagy várakozást, a főverzió váltásokkal, a Galaxy S10 fórum már ég,,,, már ,,romolnak,, mint az őrült akinek nem jött meg :D :D
A dual kijelző és multitask miatt, szerintem ezt nem fogják elkapkodni, de nem is baj.

(#167) coolrider


coolrider
tag

Üdv.
Sokat olvasom a mobilarénat,es nezegetem mindig a hozzaszolasokat.
Legtobben lehuzzak az LG-t.
Leirnam en miben talalom a legjobbnak minden gyarto termeke kozul.
G3-elődjetől kezdve(nem jut eszembe a tipusneve)volt g4,g6-om.most g7-et hasznalok.
Megvan meg a g4,es a g6 is,es tokeletesen mukodik mindketto.
Nos en nem az a fajta ember vagyok,aki vigyaz a telojara.nekem ez egy eszkoz.
Ami miatt igyekszem csucsmobilt venni,az a jatek.
World of tanks-ot tolom telon,oda azert kell,h jo legyen a telefon.
Szoval amiben a legjobb az LG,az nem mas,mint h strapabiro.
Napi szinten ejtem el melo kozben,esik bele a sárba,vizbe.
Es kutya baja.tavaly vettem,es amit fentebb irtam,az mindennapos.
Es műkodik megis.
Teszi mindezt ugy,h mellozi a strapatelefonok ormotlansagat.
Egy spigen tok van rajta,de vedofolia nincs,mert azt nem kaptam hozza megjeleneskor,ugyanis meg nem volt.
A kijelzo karcos,de nem hasznalhatatlanul.
En pont lesz@rom,amikor valaki azzal jon,h valami oldalt az ő teloja fel masodperccel elobb betolt.
A samsungot tornek mint a ropi pl.
Aki nem vigyaz a telojara(mint en)annak az LG a legjobb valasztas.
Csak ennyi. :)

(#168) karmaresz válasza stemplar07 (#166) üzenetére


karmaresz
senior tag

Nekem a rendszerszintű Dark Theme az, ami nagyon várós benne.

(#167) coolrider Szerencsére ebben kevesebb tapasztalatom van, de a G2 egyszer tok nélkül esett 5 métert betonlépcsőre, majd azon bucskázott még vagy 3-4 métert tovább. Azt hittem menthetetlen, de mindössze egyik sarkán lett egy mm-nél kisebb lepattanás. A kisebbik gyerkőc azóta is használja YT mesékre.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#169) joey04


joey04
titán

Az LG bemutatta új felhasználói felületét

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#170) Schuler888 válasza joey04 (#169) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nah mar ezek is a samsungot masoljak, de most mar legalabb nez ki valahogy az UI-juk..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#171) gretzky77 válasza Schuler888 (#170) üzenetére


gretzky77
veterán

Eddig sem volt semmi baja, ízlések és pofonok!
Én pl a Samuét nem szeretem, de azt elismerem, hogy az új UI esetén ekkora kijelzőknél jól jön,hogy az alsó részre húzza le a lényeget!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#172) stemplar07 válasza Schuler888 (#170) üzenetére


stemplar07
őstag

6 éve a Nova-t használom,jobb mint samu,huawei,lg, stb ...de ez aaz 9UX + 600 Ft os Rain téma zseniális

[ Szerkesztve ]

(#173) Schuler888 válasza stemplar07 (#172) üzenetére


Schuler888
senior tag

Vannak regibeidegzodesuek akik meg plusz launchert hasznalnak, 1-2telora megertem. De a ONE UI az elso amire en mar nem raktam mert felesleges es csak pluszban eszi az eroforrasokat

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#174) stemplar07 válasza Schuler888 (#173) üzenetére


stemplar07
őstag

Ahogy írtam is , a 9UX re már nem nagyon kell a Nova, de 855/6GB rammal, amúgy egy Nova nem 👎 okozhat gondot, ...( az már viszont igen hogy a one nem ip68 és nem bővíthető sd vel, és nincs normális dedikált dac/amp benne )

[ Szerkesztve ]

(#175) Schuler888 válasza stemplar07 (#174) üzenetére


Schuler888
senior tag

"az már viszont igen hogy a one nem ip68 és nem bővíthető sd vel, és nincs normális dedikált dac/amp benne"
:F

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#176) leslien


leslien
nagyúr

G8 ra kijött a 10 es droid.. akkor gondolom erre is hamarosan jön...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#177) gretzky77 válasza leslien (#176) üzenetére


gretzky77
veterán

Hallottam én is , ez már hivatalos? Gondolom először csak Dél Koreában

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#178) leslien válasza gretzky77 (#177) üzenetére


leslien
nagyúr

[link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#179) gretzky77 válasza leslien (#178) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi akkor lehet tényleg jön idén a V50-re is! Mindenesetre úgy néz ki most tényleg gyorsítanak a frissítéseken

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#180) leslien válasza gretzky77 (#179) üzenetére


leslien
nagyúr

igen úgy néz ki ... tetszik az új felület...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#181) gretzky77 válasza leslien (#180) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem is! A V50-en jelenleg béta van nálam és minimális hibával fut! Semmi komoly zavaró bug nincs

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#182) leslien válasza gretzky77 (#181) üzenetére


leslien
nagyúr

béta 10 es?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#183) gretzky77 válasza leslien (#182) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen béta 10!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#184) leslien válasza gretzky77 (#183) üzenetére


leslien
nagyúr

melyik régiót tetted fel? vagy h működik az Lg nél ?már nem emlékszem... ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#185) gretzky77 válasza leslien (#184) üzenetére


gretzky77
veterán

Van egy Telegram csoport ahol V50-G8 és G8s dolgokkal foglalkoznak! Ott linkeltek egy EU béta frissítést! És viccesen könnyű feltenni is!!!!!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#186) stemplar07 válasza gretzky77 (#185) üzenetére


stemplar07
őstag

és g8x re nincs még béta ? Az xda-n semmi hír nincs.. hisz nov 1-én jelent meg ..

(#187) gretzky77 válasza stemplar07 (#186) üzenetére


gretzky77
veterán

Megkérdeztem a Telegram csoportban,ha jön válasz vagy link jelzem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#188) stemplar07 válasza gretzky77 (#187) üzenetére


stemplar07
őstag

thx

(#189) hito válasza Ba.G (#154) üzenetére


hito
nagyúr

Ezt melyik MM-ban fotóztad? Egyelőre a honlapjukon annyi van, hogy:

Várhatóan 6-15 munkanapon belül rendelkezésre áll

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#190) stemplar07 válasza hito (#189) üzenetére


stemplar07
őstag

((csak halkan szólok, hogy a hw aprón lévő G8x eladót ismerem, megbízható ,vettem tőle egy V30-at anno, az is magyar készülék volt kitöltött lepecsételt magyar garlevéllel, sztem ez is az .. ha előbb látom meg nem rendelem én sem kintről, bár kb ugyanannyiba volt. 710€ szállítással)) ..amúgy érdekes módon a németeknél a harapott alma/Lg is 2 év garis... khhmm :F

[ Szerkesztve ]

(#191) stemplar07 válasza Schuler888 (#175) üzenetére


stemplar07
őstag

bocsesz :R közben leesett .. nem a One+-ra gondoltál, hanem a samu one UI-ra .. sorry.. én meg a ONE+- mint készülékre reagáltam.. ( mindemellett nagyon jó készülékek a fenti hiányokat leszámítva )

[ Szerkesztve ]

(#192) stemplar07 válasza hito (#189) üzenetére


stemplar07
őstag

szinte az összes MM-ban raktáron van időközben ..

(#193) stemplar07


stemplar07
őstag

[link]
Működő és jó Gcam nagyon jó éjszakai móddal a G8X-re .

(#194) stemplar07


stemplar07
őstag

[link]
Lg belga oldal a G8x-ről :Y No ez megint egy kis hanyagság ? vagy valóság .. 5G
,, Réseau

GSM, WCDMA, LTE, 5G NR

GSM: Quad
WCDMA: 1, 2, 3, 4, 5, 8
LTE: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 20, 28, 32, 38, 39, 40, 41, 46

(#195) Pheonix


Pheonix
tag

Sziasztok!
Nekem 2015-től G3-asom volt; iszonyatosan meg voltam vele elégedve (a típushibáival együtt). És akkoriban a maga kategóriájában nagyon jónak számitott. De sajna meghalódott :O és ezért hónapok óta keresek telefont. Samsungot, Huawei-t és kínait nem akartam. Az Iphone-ok meg embertelenül drágák, az LG későbbi készülékei is nagyon gyengere sikerültek. :W Így eléggé leszükült a kör... mivel lentebb meg nem akartam adni az akkori tudáshoz képest. Ráadásul a gyártok sajna nem csinálnak "tökéletes" telefont (mert vagy az aksi, vagy a kamera, vagy a ROM/RAM gyenge rajta; bár ezt a /hülye szóval/ bővíthetetlenséget nem is értem).
Elvégre a No.1. telcsi után a következő modellt ki venné meg(?!)
Éppen ezért mégiscsak a kínain kezdtem gondolkodni. Már majd nem vettem egy Mi 9T-t de hát az sem bővíthető, így a Redmi note 8 pro jöhetett számításba, amikor is megláttam ezt a tesztet; :R és felcsillant egy reménysugár, h talán még is lehet újra JÓ telefonom. De azért még olvasgatok róla. :)
Nekem legalábbis ez a vélekedésem.:C

(#196) telefonmágus válasza Pheonix (#195) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Vegyél V50et esetleg G8X-et,most mindegyik akciós a hardveraprón :DDD

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#197) Pheonix válasza telefonmágus (#196) üzenetére


Pheonix
tag

Épp ezen agyalok! De mivel a V50 nálunk nem kapható, vagy ha mégis akkor az is horror áron, ezért írtam és gondolkodok a G8X-en. :)

(#198) telefonmágus válasza Pheonix (#197) üzenetére


telefonmágus
senior tag

V50 horror ???

195000

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#199) Pheonix válasza Pheonix (#197) üzenetére


Pheonix
tag

Ez nekem új... én 300 felett láttam utoljára. És az árukereső még mindig 295k írja.

(#200) stemplar07 válasza Pheonix (#197) üzenetére


stemplar07
őstag

nézd mivel én kb egy hete használom a G8X-et, eddig nem tudok rosszat mondani, nekem a kijelzős új lenyomat olvasóval sincs semmi gondom, sőt gyorsabb mint a galaxy note 10+-.. csak javasolni tudom, van a HW aprón egy ami jó vétel, de most a MM-ban olcsóbb (250 tokkal) mint a többi szürkénél.
A V50 jó telefon ( kamerában +1 telefotó+5G ), de a tok a G8x-nél sokkal átgondoltabb, jobb ( külső hívás és értesítés egy3-ik kijelzőn, azonos 6,4-es méret stb) Koreában a V50S néven is a G8x dual tokkal került forgalomba ( 256/8GB/5G) [link] ,ezért szerintem a V50 a régi verzióval nem sokáig lesz piacon, ( külföldi árukaresőn nem is találsz) egy már nincs is az EU-ban forgalomban, itthon is csak pár szolgáltatónál ..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.