Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) stemplar07


stemplar07
őstag

:) ujjlenyomat olvasás a kijelzőn, továbbra is 10/10 !
Szerintem nagyon akkurátusan kell a beolvasást elvégezni, ennyi a titka ...

(#102) hito válasza stemplar07 (#101) üzenetére


hito
nagyúr

A gsmarena tesztben is dicsérik a pontosságát, youtube videókban viszont szemmel láthatóan kínlódnak vele. Legalábbis a 3 review videóból kettőben. Érdekes. Valóban sokminden múlhat a felviteltől.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#103) stemplar07 válasza hito (#102) üzenetére


stemplar07
őstag

ezért nem értettem én sem, tökéletesen műxik nekem, de sztem a bőrtípus , zsíros kijelző, nedves kéz lehet azoknál a probléma, ahol nem műxik rendesen. Direkt 2x megcsináltam a bevitelt más-más ujjamra, és mindkettő esetben hiba mentes . (az igaz, hogy a felvitel elég hosszadalmas folyamat a sima hát/oldallapi beolvasókkal szemben)

(#104) MrPetya19 válasza stemplar07 (#103) üzenetére


MrPetya19
addikt

A bőr zsírosságán sok múlik.
Meg igazából szerintem minden ujjlenyomatolvasóról lehet ilyet olvasni, szóval mindenkinekm ás válik be.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#105) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

Ez a V50 és G8X occó teló,tele van vele az apró,200at is alig karcolják

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#106) Zé. válasza stemplar07 (#103) üzenetére


Zé.
tag

Egy kérdés: Az FM-rádió sima, vagy pedig Sztereo FM rádió, RDS -el? Köszönöm.

(#107) stemplar07 válasza telefonmágus (#105) üzenetére


stemplar07
őstag

:D telefonmágus,, haha , azért mert találtál belőle kettő v50-et ( részletre vásárolt előfizetőset amit majd jól letiltanak.. :D ) és egy G8X-et amit a valós német áron árulnak (700€)..., azért még nincs ,,tele,, az apró vele. Az aláírásod amiket adsz és veszel na az pedig magáért beszél ... :)

[ Szerkesztve ]

(#108) telefonmágus válasza stemplar07 (#107) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Most jót röhögünk rajtad

Pont ettől az embertől vetted a telefonod,grat :DDD

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#109) gabber01 válasza mjani1172 (#3) üzenetére


gabber01
addikt

Ez a kamera tényleg nem egy nagy durranás, tele van hibával. Némelyik közép kategóriás telefon jobbat csinál.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#110) stemplar07 válasza telefonmágus (#108) üzenetére


stemplar07
őstag

Ide figyelj ,,TROLL,, :DDD eszembe sincs ilyen ,, számla,vipera,sokkoló,nyelvvizsga,diploma ...,,, Józsefvárosi telefon neppertől bármit is venni, szerintem te röhögteted ki magadat :D

(#111) telefonmágus válasza stemplar07 (#110) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Kattints a nevedre és láthatod az értékelést,hogy pont tőle vettél telót

Köszönjük :DDD

Te nagy arc vagy tesvírem

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#112) stemplar07 válasza telefonmágus (#111) üzenetére


stemplar07
őstag

sorry de ilyen nickel, hogy ,,telefonmágus,, senki nem szerepel az ,,un,, eladóim között .. :N :N de te ezt úgy adtad elő, mintha a G8X-et is tőled vettem volna, holott az Német országban vettem .. mindegy is a nagy troll az te vagy,, úgy látom ez minden fórum saját velejárója :D :D (ps. ha szdfmsz- re gondolsz, ő korrekt eladó valóban)

[ Szerkesztve ]

(#113) telefonmágus válasza stemplar07 (#112) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Nagyon kész vagy haver...

Az előbb írtad le,azért adják ott jó árban,mert azok le lesznek tiltva

Akitől veszed és oké minden,utána lejáratod

Na tarkarongy

[ Szerkesztve ]

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#114) spawn21 válasza telefonmágus (#113) üzenetére


spawn21
veterán

Ezt inkább egy kocsmában kellene folytatni uraim :)

iPhone 13p

(#115) stemplar07 válasza telefonmágus (#113) üzenetére


stemplar07
őstag

Badarságokat írsz..nem rá gondoltam..van ott még vagy 2 db v50 hirdetés ..arra...

[ Szerkesztve ]

(#116) stemplar07 válasza spawn21 (#114) üzenetére


stemplar07
őstag

.sorry ezt inkább a kocsma előtt szokták :D ......

(#117) telefonmágus válasza stemplar07 (#115) üzenetére


telefonmágus
senior tag

értem,tehát aki v50et vagy g8x et árul az aprón azokat rágalmazod

Gratulálok haver :DDD

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#118) stemplar07 válasza telefonmágus (#117) üzenetére


stemplar07
őstag

na utoljára írok neked,,haver,, te vetetted fel a filléres V50 árakat, bátorkodtam felvetni ,hogy ha valaki előfizetésre és részletre megvesz egy cca 400 ezres telefont és azt 180-ért árulja (és a hirdetésben le is írja a fenti tényállást..) , valószínűleg nem fogja a továbbiakban fizetni a fennmaradó nem kevés összeget, aki így is megveszi tőle az vegye..ez nem rágalom, hanem tény ,így alakulnak ki idézlek: ,,.. alulról karcolják a 200-at árak...,,

[ Szerkesztve ]

(#119) mjani1172


mjani1172
addikt

Még, még! :C

(#120) telefonmágus válasza stemplar07 (#118) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Linkeld már be,hogy ki az az eladó aki nem fogja fizetni a részletet és ezt le is írja,mert nem találok ilyen hirdetést,szerintem csak kamerázol

kameramen :DDD

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#121) leslien


leslien
nagyúr

skacok nem unalmas? menjetek privatba pls..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#122) stemplar07 válasza leslien (#121) üzenetére


stemplar07
őstag

.

(#123) stemplar07 válasza mjani1172 (#119) üzenetére


stemplar07
őstag

:D

(#124) stemplar07


stemplar07
őstag

[link] LG V50S azaz G8X 256/8GB Koreában V50S-nek nevezik ...
[link]

(#125) Zé. válasza stemplar07 (#36) üzenetére


Zé.
tag

,,A 250-es árat milyen forrásból?...

[link] Media Markt kínálatában, 249 990 forintos, kedvezményes áron.
[link] 23.oldal :K

(#126) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Kicsit erősnek érzem az ajánlott plecsnit erre. Az egy dolog, hogy számomra vakvágány ez a másodlagos kijelző, de szerintem kicsit túlzás az ára is az alapvetően gyenge biometrikus szenzorral és a mobilos berkekben halovány márkanévvel.

(#127) stemplar07 válasza Zé. (#125) üzenetére


stemplar07
őstag

na akkor mégiscsak összejött a 250-es ár ( már ,,csak,, a 24 hó garit kellett volna átvenni a német MM/Saturn-tol)

(#128) stemplar07 válasza Mr.Silkó (#126) üzenetére


stemplar07
őstag

:) ha neked vakvágány a második kijelző, nem kell megvenned, lesz anélkül is.. ,,mobilos berkek,, a samun kívül ki i van még ?ja a droid nélküli Huawei? Xiaomi? Oneplus (ezeknél pedig más és más problémák vannak) ugyan már.. Biometrikus azonosítás : hétfő óta van meg a készülék, egyszer sem hibázott a kijelzőben lévő ujlenyomat olvasó .. nem tudom Bog mit csinált, de nálam ez van .. Ár : ez az első készüléke az LG-nek ahol itthon is ua. az ár mint az USA/EU ár 700€ .

[ Szerkesztve ]

(#129) stemplar07 válasza stemplar07 (#127) üzenetére


stemplar07
őstag

ja meg, hogy legyen raktáron... 6-15 nap ..

(#130) stemplar07 válasza Zé. (#125) üzenetére


stemplar07
őstag

alaposabban elolvasva a MM 250-es árat, sajna azt látom, hogy csodák nincsenek . Listaára a + kijelzővel 320, ebből akciózzák vissza a 70-et( a dual kijelzőt) (ahogy ezt az EU-ban teszik) tehát a maga a készülék ár 250.. és nem pedig 180+70 ...

(#131) Zé. válasza stemplar07 (#130) üzenetére


Zé.
tag

Légy szives, még egy kérdés: Az FM-rádió mono, vagy pedig Sztereo FM rádió, RDS -el? Köszönöm.

(#132) stemplar07 válasza Zé. (#131) üzenetére


stemplar07
őstag

ok :D

(#133) stemplar07 válasza stemplar07 (#132) üzenetére


stemplar07
őstag

[link]
fent van már a magyar nyelvű használati is az lg.hu-n
Nincs benne (!)FM rádió bár nem is tudom minek is kéne, ennél sokkal fontosabb a Quad DAC/AMP ...

[ Szerkesztve ]

(#134) hito válasza stemplar07 (#133) üzenetére


hito
nagyúr

Hogyhogy nincs benne? A tesztben egyértelműen arról van szó, hogy van benne FM rádió. Tuti, hogy van benne, csak utólag kell letölteni az LG Store-ból. LG-nél mindig így van.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#135) stemplar07 válasza hito (#134) üzenetére


stemplar07
őstag

MP3-lejátszó

Igen

FM-rádió

Nem

Dokumentum nézegető

Google Docs, Sheets, Slides

Mozgásérzékelő

Igen

GPS

Igen

Töltő típusa

USB 3.1 Type-C, Quick Charge 3.0
--------------------------
ahogy írtam is ezt írja a magyar [link] oldalon is.. én is keresgéltem vagy fél órát miután itt kérdezgették, nincs rádió ... a V50-ben sincs ...

[ Szerkesztve ]

(#136) hito válasza stemplar07 (#135) üzenetére


hito
nagyúr

Van benne FM rádió. Még az LG oldalon is írják (alul termékspecifikáció). De ne nekem kelljen már bizonygatnom, ott a telefon a kezedben. :D Belépsz a beállításokba, ott utolsó lapon szoftverfrissítés, vagy alkalmazás frissítés (nem tudom már rég volt LG-m) és ott van a letölthető appok között. Vagy ha ott nincs, akkor LG Store-ból letölthető.

GSMArena is írja.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#137) leslien válasza hito (#136) üzenetére


leslien
nagyúr

V40 ben is írta még sem volt...sajnos..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#138) hito válasza leslien (#137) üzenetére


hito
nagyúr

Most fafej leszek, ezt képtelen vagyok elhinni :B Mindenhol írják, még a magyar nyelvű LG oldalt is linkeltem. Szerintem júzer error lesz itt. Mondom, a régebbi LG-kben sem volt default telepítve. Úgy kellett utólag letölteni és telepíteni.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#139) Zé. válasza stemplar07 (#135) üzenetére


Zé.
tag

Köszönöm, a Quad DAC/AMP a lényeg! Én az FM-et is használom, és nem volt egyértelmű
a számomra hiteles GSM ARÉNA tesztben, -- ott létezik. [link]

(#140) hito válasza leslien (#137) üzenetére


hito
nagyúr

Na várjunk csak! Megint találtam egy érdekes dolgot. Ugyanazon az oldalon a specifikációra bökve ezt mutatja:

Ez így hogy? Ugyanazon az oldalon egyik helyen kiemeli, hogy van, specifikációnál meg közli, hogy nincs? :U

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#141) leslien válasza hito (#140) üzenetére


leslien
nagyúr

tényleges választ csak a kollégától fogunk kapni miután megnézte...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#142) stemplar07 válasza hito (#140) üzenetére


stemplar07
őstag

wa....zzz ezt írtam az előbb , nincs és a V40/50-ben sincs a gsmarena-t meg hagyjuk... :N azért annyi eszem már volt a V10/20/30/40 óta ,hogy megnézzem az alkalmazás frissítéseket, valamint a telepített alkalmazásokat, hogy nincs FM rádió ... de ez szerintem nem olyan észvesztő gond, mintha pl, nem lenne Ip68,DAC/AMP, jack aljat, vagy bővíthető háttértár ... :D

[ Szerkesztve ]

(#143) stemplar07 válasza stemplar07 (#142) üzenetére


stemplar07
őstag

Bog meg szerintem megnézte ahogy mások is, hogy ,,elvileg van benne.. de nem próbálta ki..

(#144) hito válasza stemplar07 (#142) üzenetére


hito
nagyúr

"Bog meg szerintem megnézte ahogy mások is, hogy ,,elvileg van benne."

Az a kisebbik gáz. A nagyobb fail, hogy maga a gyártó is félrevezető infókat tesz ki a saját készülékéről a honlapjára.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#145) mjani1172


mjani1172
addikt

Aki ügyes az nagy műanyag kávába simán belerak egy rádiót, így gond letudva.

(#146) Schuler888


Schuler888
senior tag

Mintha par evvel ezelott is lett volna ilyen hogy usaban aktivalva volt euban meg nem

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#147) Zé.


Zé.
tag

Több pénzért kevesebbet!...
Manapság a gyártók a csúcskészülékekbe nem tesznek FM-rádiót, ezt jellemzően az egyel
szerényebb mobilokba építik be. A vételi minőség városban nem mindenhol állandó, és
ne legyen a gyártóknak ezért szemrehányás, --- valószínüleg ezért -- a netes rádiókat
preferálják... Én a városban a magasabb részen, dombon élek, ill. terepen is hallgatom,
nincsenek ilyen leárnyékolási, vételminőségi gondjaim.

JÓ, -- nagyon jól tudom, hogy az LG-nél a Quad DAC/AMP a lényeg!
Mindenesetre a régi jó veterán G2-ben még Sztereo FM rádió, RDS -el is volt! [link]
Miért nem lehet a régi jó dolgokat letölteni, akinek szüksége lenne rá?
Éppen e topikban emlegették az LG hagyományokhoz hű stratégiáját, de a mai kíván-
ságoknak megfelelelően kialakítva! A sztereo alap készülék magában nagyon jó, de..
Ha nem is a nagy műanyag kávába, hanem a mellék kijelzőbe lenne FM rádió, infra...
Több pénzért kevesebbet, Hmm... :F

(#148) Bog válasza stemplar07 (#143) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bog megnézte a szemével és ki is próbálta a kezével a tesztkészülékben, amelyben VAN.

Ettől még lehet, hogy az EU verzióban nincs, ami fail, mert pont azt magyarázta a Ken, hogy a G8X minden piacon ugyanolyan funkcionalitással jön.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#149) Schuler888 válasza Bog (#148) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nocsak akkor bejott a tippem

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#150) Zé. válasza Schuler888 (#146) üzenetére


Zé.
tag

A V30-nál volt Európai, K930, Kanadai H933-as, összesen nyolc!!! verzió: [link]
Igen, olvastam valahol én is... :F

Bog cikkét látva a saját szememmel,
mit higgyek el a magam eszemmel?
Keresek még infót a kezemmel,
De basszus, itt valami nem stimmel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.