Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) jimmedly válasza bioengin (#900) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nem sikerült.

(#902) jimmedly


jimmedly
senior tag

Üdv mindenkinek!
Az alkalmazás frissítésekben megjelenr egy marék letölthető játék ami régebben nem volt ott. Mondjuk egy rendszerfrissítésnek jobban örülnék

(#903) pappr válasza jimmedly (#902) üzenetére


pappr
újonc

Nekem is feldobta. Gőzöm sincs, miért.

(#904) jimmedly válasza pappr (#903) üzenetére


jimmedly
senior tag

Van a családban egy Velvet és egy Wing is. Mindegyiken megjelent ez a marék app. 😊

(#905) Pheonix


Pheonix
tag

Nem tudom más tapasztalta e, de az utóbbi időben (kb. 2-3 hónapja) sokkal gyorsabban merül a készülék aksija.

Pedig nem jött már mióta frissítés...
Nem lenne hátrány, ha meg tudnánk nézni az akku állapotát, mint pl. az Iphone-nál.

(#906) jimmedly válasza Pheonix (#905) üzenetére


jimmedly
senior tag

Én nem tapasztalom, de a tied sem rossz teljesítmény! :)

(#907) Nortonor válasza Pheonix (#905) üzenetére


Nortonor
csendes tag

Az enyémhez képest valóban kevésnek tűnik, nekem nem jött elő ez a probléma.

(#908) jimmedly válasza Nortonor (#907) üzenetére


jimmedly
senior tag

Képernyő használat nélkül az enyém is nagyon hosszú készenléteket tud. A kolléga akku használati statisztikája alapján az övé is jól bírná képernyő használat nélkül. :)

(#909) Pheonix


Pheonix
tag

Készenléti állapotban nekem sem produkál rosszat... :C
Ám, ha használom, akkor sokkal rosszabb, de teszem hozzá magas képernyő fénnyel nézem.

(#910) jimmedly válasza Pheonix (#909) üzenetére


jimmedly
senior tag

Tehát megvan az ok.

(#911) Kuni0169


Kuni0169
csendes tag

Sziasztok , ezt csak ide beszúrom hátha valakinek tetszik, igaz ez V50s ....

én nem olyan családból származom...........

(#912) Pheonix válasza jimmedly (#910) üzenetére


Pheonix
tag

Akkor az lenne a megoldás, hogy ne használjuk a készüléket, csak hívások fogadására?! :DD hiszen az indításhoz, mert fel kell oldani... :F
:)) :)) :))

(#913) jimmedly válasza Pheonix (#912) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nem. Csak arra írtam hogy világos hogy jobban merül ha használod is és nem csak készenlétben pihen.

(#914) Pheonix válasza jimmedly (#913) üzenetére


Pheonix
tag

Persze, értettem... vágom, és a magas fényerő is rátesz egy lapáttal. Csak viccből írtam. ;)

(#915) jimmedly válasza Pheonix (#914) üzenetére


jimmedly
senior tag

Oké, megértettem. 😊👍👌
Nekem nagyon bejött amúgy a G8x. Augusztusban 3 éves lesz.

(#916) jimmedly válasza jimmedly (#899) üzenetére


jimmedly
senior tag

Sziasztok.
Érdekes ez a volte dolog. A kapcsolót ugye nem lehet aktiválni. Viszont tegnap bluetooth headsettel telefonáltam és telefonálás közben vígan ment az internet a telefonon 4g hálózaton.

(#917) Viktor0610 válasza jimmedly (#916) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sok gyártónál így van -Apple, Xiaomi, sok esetben Samsung, stb.

Samsung Galaxy A54

(#918) Pheonix


Pheonix
tag

Üdv!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Nem találom, hol lehet kikapcsokni a közelségérzékelőt. Vagy már nem lehet, csak korábban drodnál volt ilyen funciója?!🤔 pedig tuti, hogy anno láttam.
Állandóan, ha gsm telefonálok és egy kicsit elemelem a fülemtől a készüléket, vagy csak úgy tartom, felvillan kijelző (ami ugye alapból ilyenkor el van sötétülve) és valahogy a fülemmel, vagy megnyitok egy app-ot, vagy a hívásból főképernyőre lépek, vagy épp felkerül állapotsávba. A lényeg, hogy ilyenkor lenémítja a mikrofont és nem hallanak, amit én ugye nem veszek észre, csak mikor már nagyban "hallóznak"... s nem egyszer nyomták már így ki a hívást, mert azt hitték megszakadt.
Ebben kérném a segítségeteket. Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#919) Pheonix


Pheonix
tag

Sziasztok!
Valakinél jelentkezett ujjlenyomat feloldási probléma?
Nekem egyre nehezebben és ritkábban oldja fel a telót (ami bizonyos banki app-ok megnyitásánál okoz főként gondot).
Most töröltem az összeset, hogy újra tanítom, de hiába rakom rá rendesen az ujjam, mindig azt írja "takarjam le az egész érzékelőt"... ergo valami nem jó vele, ezért sem oldott fel eddig. :(((
Ötlet, vagy tapasztalat valakinél?

(#920) jimmedly válasza Pheonix (#919) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nekem első perctől nyügös és hisztis az ujlenyomat olvasója. De az ujjaimmal is lehet baj, mert a kijelző alatt olvasók mind szenvednek vele.pl S22 ultra, P40 pro. 😊😊

(#921) Pheonix


Pheonix
tag

Kinek mikori az utolsó bizt.frissítés? Gyárilag, a 12-esnél újabbra, gondolom senkinek sem frissül a droid?

(#922) pappr válasza Pheonix (#921) üzenetére


pappr
újonc

2022. július 1.

(#923) karesz59


karesz59
csendes tag

2022 október 1.

(#924) pappr válasza karesz59 (#923) üzenetére


pappr
újonc

Az (22.10.01) neked honnan-hogyan van?

(#925) karesz59 válasza pappr (#924) üzenetére


karesz59
csendes tag

Rendesen jött, mint az elözö frissítések.

(#926) Pheonix válasza karesz59 (#925) üzenetére


Pheonix
tag

Nekem is csak a 22.07.01.-es jött meg :(

(#927) Pheonix


Pheonix
tag

Nem tudom, a frissítés hiánya miatt, vagy valami más probléma lehet, hőn szeretett telefonommal, de kétség kívül csinál mostanában furcsa dolgokat.
Nem reagál a screenshot-ra, vagy lezár a kijelző, vagy leveszi a hangot.
A másik, gondol egyet és eltűnik a képernyő feloldásához az ujjlemonyat. Csak simán fel kell zúznom az oldáshoz, pedig ugye jelzár is van ratja. Ez utóbbi, időnként magától pár lezárás után helyre jön, de a képernyőfotó, csak újraindítás után.
Más tapasztalt hasonló, vagy eddig nem tapasztalt problémákat?

(#928) Nortonor válasza Pheonix (#927) üzenetére


Nortonor
csendes tag

A screenshot nekem is vacakolt egy időben, de aztán valahogy magától helyrejött, plusz tokot is cseréltem emiatt.
A másikra: Nem állítottál véletlenül be Smart Lock-ot? Azon belül ugye fel tudsz venni megbízható helyszíneket illetve BT eszközöket, amikre ha csatlakoztatva vagy nem zár le jelszavasan. Ez utóbbira talán magyarázat lenne.
Ha minden kötél szakad, lehet elkövetnék egy gyári visszaállítást a helyedben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.