Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) jimmedly válasza Pheonix (#650) üzenetére


jimmedly
senior tag

Mert az lg-ben nincs szerintem.

(#652) depence


depence
tag

Sziasztok!
Szeretném megérdeklődni, -mivel nem mutatják sehol a review videókban - ha csukott állapotban van a telefon, tehát csak a kis OLED kijelzőt látni, ha hívnak, fel lehet venni így a telefont v. ki kell nyitni hozzá? Vagy valami oldalsó gombot megnyomni? Köszi!

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#653) jimmedly válasza depence (#652) üzenetére


jimmedly
senior tag

Fel tudod venni csukott állapotban is a hangerő gombok alatti aszisztens gombbal.
Frissítés érkezett, biztonsági szint november 1.

(#654) depence válasza jimmedly (#653) üzenetére


depence
tag

Köszönöm!
Mik a tapasztalatok kezelhetőség szempontjából. Mennyire lehet megszokni? Milyen a folyamatos Multitaskingolás?

[ Szerkesztve ]

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#655) jimmedly válasza depence (#654) üzenetére


jimmedly
senior tag

Szerintem egyedi ki mennyire szokja meg, mennyire használja a dual tokot. Olyan mint van aki a kihajtós tokot imádja, van aki ki nem állhatja.
A multitaskingot bírja a gép, nincs vele gond. Én nem használom általában, nekem nehézkes a nyitogatás, már csak a munkám miatt is. A külső kijelző miatt szépen látsz minden eseményt kinyitás nélkül is. De a telefon szólóban is megállja a helyét, erős, fürge, stabil. Az akku is szuper.

(#656) Nortonor válasza depence (#654) üzenetére


Nortonor
csendes tag

99%-ában szólóban használom, a tokkal nekem már túl nehéz és nagy a készülék, illetve a készenléti idő is csökken. Eleve a flip tokokat sem szeretem, mivel bal kezes vagyok nem állnak kézre és olyat még nem találtam ami a másik irányba nyílna. A telefont szólóban is megvettem volna, a tok számomra csak egy bónusz.
Viszont volt néhányszor, hogy jól jött a tok, amikor olyan helyen dolgoztam ahová nem tudtam laptopot vinni, vagy nem volt elérhető wifi, na ilyenkor kerül elő nálam a dupla kijelző billentyűzetként használva, ami egy e-mail megírásában nagy segítség. A nyitható rész pedig akár egy laptop kijelző útközben bárhol megállítható és ezáltal egy mini noteszbookot kap az ember. Tévézni/videózni sem rossz így rajta, mert nem kell kitámasztani, a főképernyő háttérvilágítása pedig kikapcsolható ilyenkor.
A multitasking rendben van, azokkal az alkalmazásokkal amikkel eddig használtam nem tudtam megakasztani a rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#657) depence válasza Nortonor (#656) üzenetére


depence
tag

Mert ha váltok, akkor én úgy használnám, hogy végig tokban vagy annyira nem adja?

Amúgy köszi az eddig válaszokat

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#658) joco1977


joco1977
tag

Letölthető és frissíthető a telefon 20d verzióra novemberi biztonsági frissítéssel:

(#659) Pheonix válasza joco1977 (#658) üzenetére


Pheonix
tag

Nekem még július 1.-i csomag van rajta és nem talál frissebbet. :W

(#660) joco1977 válasza Pheonix (#659) üzenetére


joco1977
tag

Én innen letöltöttem a legújabb HUN régiós firmware-t (dátum szerint rendezve a listát)(G850EMW20d_00_OPEN_EU_DS_OP_1111.kdz):

https://lg-firmwares.com/lg-lmg850emw-firmwares/

Feltelepítettem az LGMobileDriver (v4.5) driver csomagot, majd az LG UP programot:

LGUP_Lab_Frame_Ver_1_16_0_3.msi
LGUP_Common_DLL_Ver_1_0_40_2.msi

Ezutána c:\Program Files (x86)\LG Electronics\LGUP\model\Common\ könyvtárban lévő 1.0.40.2 verziójú LGUP_Common.dll fájlt kicseréltem a 2.1.0.23 verziójú változatára.

Lementettem mindent a készülékről, kikapcsoltam a telefont, majd Download módban indítottam újra (hangerő fel gomb folyamatos lenyomva tartása közben USB kábelre dugtam a telefont), elindítottam az LGUP programot, betallóztam a letöltött firmware-t és csináltam egy refurbish telepítést, így lett egy teljesen friss rendszerem.

[ Szerkesztve ]

(#661) depence


depence
tag

Ezennel a beléptem. Megvettem a készüléket.
Van esetleg valakinek eladó fóliája hozzá? 2db és nem üvegfólia. Bpi vagyok.
Köszönöm!

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#662) jimmedly válasza depence (#661) üzenetére


jimmedly
senior tag

Használd egészséggel! Majd oszd meg a benyomásaidat! 😊

(#663) depence válasza jimmedly (#662) üzenetére


depence
tag

Köszönöm szépen! :)

Hát, óckodtam tőle még most is óckodom. A multitasking, meg hogy nem kell lépkednem programok között, páratlan. Nem használom szinglin a telefont.
•Gyors a hardver, szép kijelző, remek,-éles kamera, ami manuálisan is jól használható. Sztem sokkalta jobb mint a 9T pro, pedig az 48Mpx.
•A 128Gb belső bőven jó, a 64GB is kielégítő.
•A flaslight azonnali használata körülményes. Ez nem jó!
•Szuper alkalmazás a "WideMode for LG" mód.
•Hamar merül duplakijelző használata mellett.
•Ha kihajtom, tetszik, hogy pl. a másik kijelzőn látom mondjuk a Viber alkalmazást és nem kell külön a megnyitással foglalkozni, látom a történéseket egyből.

Még nem tudom, hogy lesz jobb használni. Mikor nyissam ki, mikor maradjon teljesen összehajtva?

Egyelőre ennyi.

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#664) jimmedly válasza depence (#663) üzenetére


jimmedly
senior tag

Köszi! 😊👍

(#665) depence


depence
tag

További tapasztalatok.
Akku gyenge. Sokkal gyengébb a volt Xiaomi 9T Prom-hoz képest mivel az is 4000mha volt Dual SIMmel és én használom a DUAL SIM-et, viszont ebbe ki lehet kapcsolni az egyik kártyált, amire most jöttem rá. :) Úgy hogy kiderül, hogy most milyen lesz.

Időnként Dual Screen-nel használva, DUAL SIMmel, kb. 35%-os fényerőkkel, folyamatos 4G-vel reggel 08:00 (89%) → 17:00 (35%) akku teljesítmény.

Hiányolom a flashlight azonnali elérését külső gombra.

Ez a két dolog.

Kellemes Ünnepeket!

[ Szerkesztve ]

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#666) stemplar07 válasza depence (#665) üzenetére


stemplar07
őstag

egy képernyővel és egy Sim-el ,nagy fényerőn is 2 napig elmegy, 1éve van meg .. óra ,bt füles minden lóg rajta ..

[ Szerkesztve ]

(#667) jimmedly válasza stemplar07 (#666) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nekem a legjobb telefonom eddig magasan a G8x, nagyon bevált!

(#668) depence


depence
tag

Sziasztok!
Esetleg van köztetek olyan aki megválna a Dual Screentől?

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#669) jimmedly válasza depence (#668) üzenetére


jimmedly
senior tag

Lehetett venni anno külön. Vettél egy G8x-et szólóban? Vagy a tied megsérült?

(#670) depence válasza jimmedly (#669) üzenetére


depence
tag

Dual volt de megsérült Dual Screen

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#671) jimmedly


jimmedly
senior tag

A DEC régiósra frissítés érkezett V20f-jan-21-2021.

(#672) depence válasza jimmedly (#671) üzenetére


depence
tag

Van arra lehetőség, hogy a gyári LG billentyűzet felajánlja a szavakat mikor mondatokat alkotók? Mert mindig be kell írogatni mindent, és már van/volt a szótárban egy csomó szó. Ellenben az Google android billentyűzet megjegyzi és fel is ajánlja mondat alkotáskor.
Köszönöm.

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#673) stemplar07 válasza depence (#672) üzenetére


stemplar07
őstag

8 éve Swype+Dragont használok az összes LG-n, az megjegyzi ..

(#674) jimmedly válasza depence (#672) üzenetére


jimmedly
senior tag

Szerintem ha a szójavaslatokat bepipálod akkor hozza. Én Anysoftot használok, de most kipróbáltam az lg-t és szépen kitalálja a legtöbb szót, csak rá kell koppintani.

(#675) Pheonix


Pheonix
tag


Van vakinek frisebb verziója? Nekem nagyon nem akar frissülni...

(#676) jimmedly válasza Pheonix (#675) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nekem ez van.

[ Szerkesztve ]

(#677) joco1977 válasza Pheonix (#675) üzenetére


joco1977
tag

LG UP-al feltéve.

[ Szerkesztve ]

(#678) Pheonix


Pheonix
tag

Látom többeteknek V20f. Nekem is kell akkor valami megoldást keresnem. :))

(#679) stemplar07 válasza Pheonix (#678) üzenetére


stemplar07
őstag

a V20f-nél újfajta bal oldali hangerő csúszka lett, szinte csodálkoztam, hogy ilyet újítottak :)

(#680) joco1977 válasza stemplar07 (#679) üzenetére


joco1977
tag

Nagyon pofás lett :)

(#681) jimmedly válasza stemplar07 (#679) üzenetére


jimmedly
senior tag

Az a röhej hogy a V40 már vagy két hónapja megkapta ezt az új csúszkát. 😊

(#682) Pheonix válasza stemplar07 (#679) üzenetére


Pheonix
tag

És honnan szedjem le? :F

(#683) stemplar07 válasza jimmedly (#681) üzenetére


stemplar07
őstag

:) megvoltam nélküle eddig is, szerettem a V40-et is (2 hónapig volt is ), de az aksiját már kevésbé, ez kb dupla időt bír ..

(#684) jimmedly válasza stemplar07 (#683) üzenetére


jimmedly
senior tag

Egyetlen hibája az akku, nekünk is van a családban.

(#685) joco1977 válasza Pheonix (#682) üzenetére


joco1977
tag

Innen letöltheted:

https://lg-firmwares.com/lg-lmg850emw-firmwares/

Dátum szerint rendezd a listát, majd a HUN régiós G850EMW20f_00_OPEN_EU_DS_OP_0121.kdz fájlt töltsd le. Ha visszaolvasol, egyik hozzászólásomban megtalálod, hogyan kell LGUP-al feltelepíteni a letöltött friss rom-ot.

(#686) Pheonix válasza joco1977 (#685) üzenetére


Pheonix
tag

Azt olvastam már, de nem mertem még megcsinálni. Én parázok az ilyenenktől. :Y Jobban szeretem ha maganak leszedi és megcsinálja, max nyomkodom az OK-t ha kell. :D

(#687) jimmedly


jimmedly
senior tag

Megint frissítés érkezett V20g-EEA-XX. Február 1 biztonsági javitási szint, DEC régiós a telefon.

(#688) stemplar07 válasza jimmedly (#687) üzenetére


stemplar07
őstag

16 hónapja van meg a G8x, már már azon gondolkodom, amíg lehet még valahol kapni, veszek még1-et :D egyszerűen ,,csak,, jó..

(#689) Pheonix válasza jimmedly (#687) üzenetére


Pheonix
tag

Yeah, tényleg frissült :)) :C

(#690) jimmedly válasza stemplar07 (#688) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nekem is nagyon bejött! :)
Annyi "gondom" volt vele hogy tokot nehezebb volt rá találni, ugyanis nem használom a dual részét. Se Spiegen, se Ringke nincs hozzá amiket szeretek mert jó minőségűek.

[ Szerkesztve ]

(#691) Pheonix


Pheonix
tag

Én eddig csak a hangerő gomb reakcióján vettem észre változást. Valakinek még egyéb tapasztalata?

(#692) stemplar07 válasza jimmedly (#690) üzenetére


stemplar07
őstag

én anno (sajna már nem lehet kapni) a Voia gyári tokot vettem rá ..

(#693) jimmedly válasza Pheonix (#691) üzenetére


jimmedly
senior tag

Gyorsabb lett a hangerő reakciója? Én semmi változást nem vettem eddig észre. 😁
Stemplar07: Volt hozzá gyári tok? Nem tudtam!

(#694) Pheonix


Pheonix
tag

Valakinek megérkezett már a 11-es droid? Ismerősöm Samsungja pár napja frissített.

(#695) gretzky77 válasza Pheonix (#694) üzenetére


gretzky77
veterán

G8x majd Q3-ban számíthat a 11-re!
Samsung más tészta, LG nem kapkodja el

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#696) jimmedly


jimmedly
senior tag

Tegnap jött egy 200 megás biztonsági frissítés DEC régióra. V20H, márciusi biztonsági szint.

(#697) tng


tng
tag

Sziasztok! A napokban veszek egy G8X-et, (V20-ról váltok) és tokot keresnék hozzá. Nem mondom, hogy sosem fogom használni a 2. kijelzőt, de az tuti hogy nagyrészt sima telefonként lesz nálam. Kerestem itt a topicban, de nem nagyon találtam, csak azt, hogy volt aki kapott vele átlátszó szilikontokot. Azon kívül tudtok ajánlani valamit? Átlátszó Ringke bumpertokokat használtam eddig az LG-jeimen, valami olyasmit szeretnék. G8 Thinq tokot találtam többet is, de ha minden igaz az nem stimmel méretben. Köszi! :R

(#698) jimmedly válasza tng (#697) üzenetére


jimmedly
senior tag

Sajnos Ringke, spiegen tudomásom szerint nem létezik hozzá. Nekem imak tokom van, a sarkoknál vastagított. Kínából jött asszem.
Ez van nekem:
https://www.fruugo.hu/lg-g8x-thinq-v50s-thinq-5g-imak-allinclusive-utesallo-legzsak-tpu-tok-kepernyvedvel-matt-fekete/p-52896602-106649344?language=hu&ac=croud&gclid=Cj0KCQjw-LOEBhDCARIsABrC0Tk0gzTD4dLR47zwib5KYhqOJlGHj8CTk7EddviuIyz-pM2v_PoSHgUaAsySEALw_wcB

[ Szerkesztve ]

(#699) geolang


geolang
tag

sziasztok,

Az usa-ból rendeltem tavaly évvégén egy G8 Thinq-et.
Meg is jött, minden fasza volt amíg egy autós töltő (?) tönkrevágta az akksiját.
A budapesti hovatalos lg nem hajlandó hozzányúlni, állítólag csak régiós dolgokkal foglalkoznak. Be se tudja vinni a szervízes a rendszerbe. Szomorú.

Tudtok megbízható és profi szervízt vagy gurut akinek van megfelelő eszköze és rutinja egy akksi cseréhez?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#700) BB0401


BB0401
aktív tag

Üdv.

Már több, mint egy éve használom a telefont, nagyrészt meg vagyok vele elégedve, azonban van egy problémám.

Ha egyszerre bent vagyok egy pl. Messenger/Discord hívásban (hívás, tehát a "hívás hangerőt" használja a telefon) és megnyitok egy olyan alkalmazást, ami a "média hangerőt" használja (pl. Netflix, YouTube, játékok) akkor az utóbbi alkalmazás hangja eltorzul, szaggatni kezd, mono lesz.

Meg tudnátok nézni, nálatok is fennáll-e ez a hiba? Köszönöm.
Ez a hiba az általam a napokban tesztelt 3 telefon közül egynél sem állt fenn.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.