Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) bioengin válasza porkiy (#450) üzenetére


bioengin
tag

Szintén zenész.
Ami új: 10 alatt bedöglik az autós fejegységen AAuton a diktálás. Csak egy angol nyelven felolvasott magyar szöveget mond. Telón mindeközben megy a szövegértés. Ld.AAutós fórum....

(#452) stemplar07 válasza porkiy (#450) üzenetére


stemplar07
őstag

nekem is tegnap jött meg a 10, működik szépen, a Google mail / play áruház fekete háttérrel egész jó lett :)

(#453) porkiy


porkiy
aktív tag

A dupla koppos képernyőfelébresztés neketek múködiki? Nekem pont akkor zárja le a kijelzőt....

(#454) porkiy


porkiy
aktív tag

Sőt, az AOD is eltúnik 1 perc után, és 2x kell megynomni a gombot, h felébredjen a kijelző, plusz tegnap egy bejövő hivásnál semmire sem reagált és teljesen fekete volt a kép......ja, és hosszan nyomva a kijelzőt is csak lezár nem jön be a háttér-modulok-beálltások dolog..... :W

(#455) gretzky77 válasza porkiy (#454) üzenetére


gretzky77
veterán

Akkor lehet valamilyen progi bekavar, sztem próbálj egy gyári visszaállítást!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#456) Remekelek28 válasza porkiy (#454) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nincs rajta fóliád ami beleér a szenzorba felül?

(#457) porkiy válasza Remekelek28 (#456) üzenetére


porkiy
aktív tag

Újrainditás után még csinálta egy darabig, aztán valmitől megjavult magától. Nem értem, de nem is kell, most múködik rendesen....

(#458) gretzky77 válasza porkiy (#457) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem telepítettél valami progit ami bekavarhatott?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#459) Pheonix


Pheonix
tag

Hali!
Nekem olyat csinál, hogy a Chrome-on megnyitok egy oldalt és időnként kifagy az app. Se a menűbe belépni, a megnyitott lapok között váltani, fő oldalt megnyitni, de még a kereső mezőbe se lehet gépelni. Csak ha totál kilővöm az app-ot és ujra elindítom akkor tér magához. És a viber-en bejövő hívásokat is angolul írja ki, hogy fogadom, vagy elutasítom-e. :W

(#460) gretzky77 válasza Pheonix (#459) üzenetére


gretzky77
veterán

A chrome-os gond szerintem app hiba, mert én Chrome betát használok de az utolsó frissítés óta nálam is jelentkezik néha ugyanez! Vibert passzolom

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#461) porkiy válasza gretzky77 (#458) üzenetére


porkiy
aktív tag

Nem, a frissítés óta nem, viszont tegnap este megint csinálta.....aztán a Smart doctor után megint jó lett. Amúgy az új gesztusvezérlés sokkal jobb lett és a dual sc. is sokkal jobban használható.......

(#462) gretzky77 válasza porkiy (#461) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha smart doctor után jó lett akkor sztem tuti valami háttérben futó app kavart be! Miben változott a gesztus ill. a dualscreen ? Nekem V50 van csak kíváncsi vagyok nálatok mi változott!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#463) porkiy válasza gretzky77 (#462) üzenetére


porkiy
aktív tag

Már nem csak alul-középen érzékeli a gesztust, hanem a kijelző szélén is középen, tisztára mint a MIUI-ban. A másik kijelzőre ki lehet választani, h melyik appok használják egyből.

(#464) porkiy


porkiy
aktív tag

Témákat honnan lehetne letölteni? Nem hiszem el h csak annyi van mint amit feldob a teló..... :((

(#465) gretzky77 válasza porkiy (#463) üzenetére


gretzky77
veterán

Ja oké, az oldalról gesztus a 10 óta megvan V50-en is!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#466) highlander81 válasza highlander81 (#446) üzenetére


highlander81
tag

Újabb tapasztalatok:

Töltés közben melegszik a telefon, és ilyenkor előfordul, hogy egy érintést kettőnek érzékel.
Wifi-t használva nagyságrendekkel jobb az üzemidő. Dual sim (hang+adat) még mindig nagyon meríti.
Megjött nekem is a frissítés. Nagy változásokat nem tapasztalok.
Jó kis telefon ez 😀

(#467) porkiy


porkiy
aktív tag

Hogy hívják azt a beállítást, amivel pár kontaktot, alkalmazást, meg képernyőkezelési dolgokat lehet kirakni egy ilyen oldalról bekúszó sávba, amit lehet lapozgatni? Le szeretném cserélni az egyik kontaktot, de nem találom a beállítások között, h hol....segítsetek :W MIUI-n lebegő labda a neve arra emlékszem.

(#468) gretzky77 válasza porkiy (#467) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem értem pontosan de ha minden igaz a floating bar-t keresed!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#469) porkiy válasza gretzky77 (#468) üzenetére


porkiy
aktív tag

Igen, köszönöm!!!!! :))

(#470) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok, valamilyen jól működő hívásrögzítő appot tudtok véletlenül? Amit eddig leltem az mind vagy összeomlik, vagy nem vesz fel semmit.....

(#471) horvathcs41


horvathcs41
friss újonc

Sziasztok

V50 vagy G8X?

Teljesen tanácstalan vagyok.
- V50 dual screen terén érzem kicsit gyengusznak, viszont az jó kérdés hogy a mindennapokban mennyire fogom használni.
- G8X esetében pedig az ujjlenyomat olvasó megbízhatatlanságától tartok.

Árban kb 20k a különbség, de egyszerűen nem tudok dönteni. Help me...

Előre is köszi.

(#472) gretzky77 válasza horvathcs41 (#471) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia! Sokan dilemmáznak ezen, mint V50 tulaj azt mondanám inkább V50, de ezt nem lehet így kijelenteni, mert kinek mi a preferencia! V50 esetén a dual screen ugye kicsit bétás, jó amúgy semmi hiba, de mondjuk a külső kis kijelző hiánya baki! Ellenben ha számít ott az 5g illetve plusz 1 kamera (tele), illetve kicsit előbb jönnek a frissítések valamint kisebb a kijelző felbontás! Viszont G8x később kapott 10-est de újabb biztonsági szinten van! Nehéz döntés tényleg, kinek mi a fontos, viszont sztem egyikkel sem lősz nagyon mellé!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#473) Nortonor válasza horvathcs41 (#471) üzenetére


Nortonor
csendes tag

Úgy egy hete használom a G8X-et, hüvelyk és mutató ujjra is beállítottam a feloldást. Amíg a pozícióját még nem szoktam meg volt pár sikertelen feloldását, de mostmár úgy 90%-ban elsőre feloldom, ha kicsit bénán nyúlok rá akkor persze nem jön össze egyből, de ez nem a telefon hibája. Az üvegfólia még úton van hozzá, kíváncsi leszek miként változik a felhelyezése után. Mindent összevetve én nagyon elégedett vagyok a telefonnal. Végre egy Oled kijelző ami az IPS után maga a felüdülés, az üzemidő remek, a kamera is elfogadható. Ami így elsőre furcsa volt és még mindig nem szoktam meg igazán az a billentyűzet. A Nokia 8-am Android one révén gboard-ot, azaz a google billentyűzetét használta, ami az LG billentyűzetével szemben sokkal több szót ismer, már ami az automatikus ékezet és elgépelés javításokat illeti. Viszont gboard-dal nincs dual screen-es másik kijelzőre történő billentyűzet áthelyezés, ami azért nem rossz, mert épp ez az ami miatt a dual screen megtetszett. Szóval próbálok hozzászokni a gyári billentyűzethez, de dual screen ide vagy oda lassabban gépelek ezzel mint eddig egy kijelzőn a gboard-dal.

(#474) highlander81 válasza horvathcs41 (#471) üzenetére


highlander81
tag

Szia!

Én is a kettő között hezitáltam.

Dual SIM miatt választottam a G8X-et.

Dual screen-el használom, az egy kis megszokást igényel. Hátrahajtva nem megy se a vaku se a kamera. Hívásnál vagy hátrahajtod vagy becsukod.
NFC-s fizetés csak széthajtott telefonnal működik mint ahogy a wireless töltés is.
A kamera és az 5G nekem annyira nem volt fontos.

(#475) Pheonix


Pheonix
tag

Sziasztok! Most nem tudom én vagyok béna és valamit elállítottam, vagy megváltozott a 10-es droiddal és amiatt nem találom, hogy a navigációs sávot hohy tudom eltünteni bizonyos alkalmazásokanál. Eddig a bal oldalon volt három pötty ami ezt a célt szolgálta l, de most már nincs. És ronda fekete a navigációs sáv és állandóan látszik, kitakarva egy rész így a kijelzőből.

(#476) Pheonix


Pheonix
tag

Olyat tapasztalt valaki, hogy az utóbbi időben elintítja a chrome-ot és lefagy? Csak ha kilővös az alkalmazást és ismét elindítod akkor tudsz vele valamit is kezdeni. Előtte se kezdő oldal, se frissítés, se kereső mezőbe irás nuku...

(#477) gretzky77 válasza Pheonix (#476) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia, sztem ez Chrome hiba többen is panaszkodtak. Én Chrome betat használok és itt is előfordul sajnos!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#478) Remekelek28 válasza Pheonix (#476) üzenetére


Remekelek28
őstag

Igen én is tapasztalom Kb 3 hete. G7fit.

(#479) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Sziasztok!

Mennyire forró fejű a telefon játékok alatt? Aránylag sokat játszok és filmezek + eBook-ok.

Akku idő mint alakul mármint a SoT?

G4 óta mennyit változott a felület ha ott tetszett itt is fog? Valakinek van pár esti fotója? Nem igazán lényeges de nem bánnám ha a P20 szintjét ütné este / sötétbe.

Hol, melyik boltok esetén jár a gyártói gari? Pont ez lenne a selling point és a 2 kijelző (Gondolom GPS és eBook reader futhat osztott kijelzőn.) a Poco F2 és a OP 7t-vel szemben anno G4-gyel kapcsolatban a Váci útiak nagyon korrektek voltak velem gari időn túl is. Bootloop, 2x alaplap csere.

mod. : a Chrome a hibás P20 topikban is többen lassan egy hete morgunk miatta. gBoard szintén érintett fagyásban.

mod2.: :DDD Custom ROM támogatás milyen? :B

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#480) Pheonix válasza Pheonix (#475) üzenetére


Pheonix
tag

Ez vajon a 10-es droid hibája?!:Y

(#481) Pheonix


Pheonix
tag

Urak! Senki nem találkozott még a fentebb említett "problémával"? Mert engem nagyon idegesít és baromi sok helyen néztem es keresgéltem, de hiába. :W
Vagy a 10-nél már csakxezek lehetőségek vannak ami a képen látható?! :Y

[ Szerkesztve ]

(#482) gretzky77 válasza Pheonix (#481) üzenetére


gretzky77
veterán

Sztem már csak ez van! De amúgy nem az alkalmazások méretezésére gondolsz? Beállítások, kijelző, alkalmazások méretezése?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#483) Pheonix válasza gretzky77 (#482) üzenetére


Pheonix
tag

Nem, hanem a nav. sáv eltüntetésére

(#484) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok, a hangerő gomb megnyomásánál bejön egy kisegítő lehetőségek rész is, azt el lehet valahogy tüntetni? És amúgy ez mire való, mert hiába húzom jobbra-balra semmi sem változik...

Pheonix: nekem is csak ennyi jelenik meg.

(#485) Nortonor válasza Pheonix (#483) üzenetére


Nortonor
csendes tag

Nekem a mai frissítés újra előhozta az általad hiányolt funlciót

(#486) porkiy válasza Nortonor (#485) üzenetére


porkiy
aktív tag

Dettó, nekem is.

(#487) gretzky77 válasza Nortonor (#485) üzenetére


gretzky77
veterán

Ezt hol találjátok? Nekem V50 van ott nem találkoztam vele! Júliusi biztonsági frissítés

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#488) porkiy válasza gretzky77 (#487) üzenetére


porkiy
aktív tag

Kijelző, navigációs sáv.

(#489) gretzky77 válasza porkiy (#488) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi nekem ott ilyen nincs! Nincs jelentősége csak kíváncsi voltam, sztem V50-nél soha nem találkoztam ilyen opcióval!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#490) Pheonix válasza Nortonor (#485) üzenetére


Pheonix
tag

Nekem ma jött meg a frissítés, és valóban javították ezt a dolgot. :C
Egyéb változást eddig még nem tapasztaltam.

(#491) Integrale


Integrale
veterán

Sziasztok!

Tudtok megbizhato forrast, ahol jelenleg megveheto a G8X? Hasznalt is lehet akar.

Koszonom elore is!

"Bad reklám is reklám too"

(#492) nagim válasza Integrale (#491) üzenetére


nagim
tag

MediaMarkt-ban láttam a minap kirakva.

(#493) Pheonix válasza Integrale (#491) üzenetére


Pheonix
tag

https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_lg-g8x-128-gb-dualsim-fekete-k%C3%A1rtyaf%C3%BCggetlen-okostelefon-1308681.html?ga_query=Lg+g8x

(#494) jimmedly válasza Integrale (#491) üzenetére


jimmedly
senior tag

Turbado.hu. Én is nézegetem. 😊

[ Szerkesztve ]

(#495) jimmedly


jimmedly
senior tag

Sajnos lejárt a szerkesztési idő. Ha tokot keresek rá akkor g8x néven kell igaz? A másodlagos képrenyő nélkül érdekel.

(#496) sempronnn07


sempronnn07
csendes tag

Fél éve láttam meg a G8X-et, beleszerettem a lehetőségeibe. Már majdnem megvettem, amikor megláttam, hogy lesz V60. Ezzel egyik LG sem tud labdába rúgni, a Velvet is hiába szép, pici az akkumulátora és sok mindenben butított, dupla kijelzővel drágábban, mint a G8X. Tegnap annak leállították a forgalmazását, így most LG nélkül maradok. Októberben jelenik meg (a világon valahol) a Wing, kíváncsi vagyok azt behozzák-e az országunkba egyáltalán, de félő, hogy nem versenyeztetnék meg azt a V60-nal. Black Fridayig kivárok, ha mást nem, akkor veszek egy S10+-t, de sajnos a Samsung háza táján se vár erős felhozatal.

(#497) jimmedly válasza sempronnn07 (#496) üzenetére


jimmedly
senior tag

Üdv! A G8x-nek állították.le a forgalmazását?
Ha érzékeny vagy az akku időre az S10plus nem biztos hogy a barátod lesz. Hiába a négyezres akku, merül mint a fene. Átlag használat mellett három óra sotot produkált nekem. Siralamas volt! Erős, gyors, de az akkut nem bírtam megszokni.

[ Szerkesztve ]

(#498) sempronnn07 válasza jimmedly (#497) üzenetére


sempronnn07
csendes tag

Igen, a G8X forgalmazása állt le, egyik hivatalos forgalmazónál se kapni tegnap előtt óta, 1-2 humbuk telefonoldalon fent van még. Duna Pláza Média Marktban láttam még 1 hónapja a polcon (és kiállítva is), hátha ott van még belőle.
S7 edge-ről váltanék, azért örülnék a Samsung ökoszisztémájának, illetve az S10+ az utolsó samu, ami támogatja a Gear VR-t és az ára se csillagászati ma már. De az akksi tényleg szégyen, bár én alapból energiatakarékos módban nyomnám, elvileg 6-7 órát úgy ki lehet belőle sajtolni.

Talán maradok a Velvetnél, ha olcsóbb lesz, a kamera nálam nem lényeg, hátha beesik Black Fridayra (3 hónap múlva) az ára. Csak a 845-ös snapi, kb. ugyanannyit eszik, mint a 865-ös, 4300-as akksi Vs 5000-es. Megint visszajutok a V60-hoz... :D

Külföldön már akciózzák a V60-akat, hátha egyzser...

(#499) jimmedly válasza sempronnn07 (#498) üzenetére


jimmedly
senior tag

Akkor én az utolsó pillanatban vettem meg a G8x-et. A múlt hét szerdán rendeltem a Turbadotól.
Az S10+-ból közepes energiatakarékos módban lehet kipréselni a 6-7 órát ahogy írtad.

(#500) attak79 válasza sempronnn07 (#498) üzenetére


attak79
tag

G8s nem játszik?Szinte majdnem ugyanaz,mint a g8x...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.