Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) stemplar07 válasza gretzky77 (#400) üzenetére


stemplar07
őstag

semmi problémája a kijelzőnek nálam a G8X-el .... ez valami hibás készülék lehet .. ( pedig aztán most kapja rendesen a sanytolt is )

(#402) gretzky77 válasza stemplar07 (#401) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem is fura amit ír, hogy ennyire hektikus! Lehet megpróbálnám újból belakni ha nem változik akkor pedig lehet szervízbe küldeném!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#403) Holdcorez


Holdcorez
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni: G7-ről váltanék G8X-re vagy V50-re, de nem tudom, hogy mekkora előrelépés lenne és, hogy melyiket kéne választanom.
A legnagyobb gondom a G7-nél, hogy borzalmas akkuidőket produkál, a 2014-es Sony Z2-öm leveri az eredeti! akkujával.
De azért persze van, amit szeretek benne: Nagyon jó rajta zenét hallgatni. Ebben mekkora előrelépést jelentene egy G8X vagy egy V50?
Illetve sokat kerestem a neten összehasonlításokat, hogy mik a fő különbségek a v50 és a g8x között, de nem igazán segített eldönteni a kérdést. A kamera nem igazán érdekel, ahogy az 5g sem. Az akkuidő és a gyors működés annál inkább. Ez persze a g8x felé terelne, de ott motoszkál bennem, hogy nem a v50 az abszolút prémium? Akkor hogy lehet jobb a g8x? Én nézem rosszul?
A szoftveres bugok pedig eléggé megrémítettek. Eddig mindig gondom volt az LG cuccaimmal, de újra és újra belevágok :DDD
Minden segítséget előre is köszönök!

(#404) varos válasza Holdcorez (#403) üzenetére


varos
tag

Inkább az Lg V50 válaszd. G8X nincs arcalapu feloldás, ujjlenyomat olvasója finoman szólva nem sokat ér, ha fontos a biztonság is. Ezért adtam el a G8X-t. Akkuba mind kettő jó, zenei téren nem sok változás van, inkább finomhangolást végeztek. Én szoftveres bugokkal nem találkoztam.
Szerintem lg v30 szólt eddig a legjobban zenei téren.

(#405) Pheonix válasza varos (#404) üzenetére


Pheonix
tag

A biometrikus azonosítással egyet kell, hogy értsek.
Én használtan vettem (egy hónapos volt akkor a készülék). Nekem is nagyon szarul oldja fel a képernyőt az ujjlenyomat olvasó.
Volt még olyas valaki aki ilyen miatt adta el a telóját?
Lehet, hogy akitől vettem ő is ezért adta el?! :F

(#406) sempronnn07


sempronnn07
csendes tag

Már eldöntöttem, hogy ezt fogom venni, mire pont beharangozták nemrég a V60-at. Konkrétan mindent tud, amit a V50 és a G8X, csak mégtöbbet. Újabb SOC, jobb ujjlenyomatolvasó, +2 Gb RAM, +1000 mAh akksi. Cserébe az ára is minimum +100.

(#407) stemplar07 válasza Pheonix (#405) üzenetére


stemplar07
őstag

Én amikor megvettem 2 napig használtam, 10ből10x jól oldotta fel, amúgy nem használok azonosítást a zene hallgatás miatt ... tökéletes készülék, azóta is szeretem.. a dual kijelzője sokkal jobb mint a V50...lehet ,hogy zsíros a kezetek ? :D

(#408) gretzky77 válasza stemplar07 (#407) üzenetére


gretzky77
veterán

Miben gondolod jobbnak a dual kijelzőt V50-hez képest? Persze a külső kijelzőt hiányolom a V50-ről, nem is értem miért nem gondoltak erre a legelején!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#409) bioengin


bioengin
tag

Sziasztok! Megy vkinél a VOLTE?

(#410) gretzky77 válasza bioengin (#409) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia igaz nekem V50 van de a Volte-val sokat szenvedtem! Nem tudom milyen szolgáltatónál vagy én Telekomos vagyok! Voltam bent náluk azt mondták a kártyám tudja, telefon tudja, be is van kapcsolva így mennie kell, de nem ment! Elengedtem a dolgot, mondván megvagyok nélküle, de aztán csak ba..ta a csőrömet, így felhívtam őket és érdekes mód telefonon egyből tudták mi a baj, attól függetlenül,hogy minden adott volt van egy olyan, hogy Volte tiltás opció ezt kell kikapcsoltatni, igaz tovább adják háttereseknek akik elvileg mindent ellenőriznek, hogy minden adott e hozzá ( ez elvileg 10 nap/ ne kérdezd miért) és ha igen akkor aktiválják a Volte-t amiről kaptam is sms-t! Viszont Telekom esetén nincs kis ikon, hogy aktív, hívás esetén ha adottak a feltételek kiírja,hogy hd hang,ennyi! Illetve ugye hívás közben nem vált vissza 2 vagy 3g-re hanem marad 4g LTE-n!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#411) stemplar07 válasza gretzky77 (#408) üzenetére


stemplar07
őstag

azt értem, hogy van egy külső kijelző is a hátoldalán, ha összecsukod, valamint nem asszimetrikus, mint a V50-nél.. ami elég furcsán néz ki.. maga a kijelző tok átgondoltabb, ahogy a v60-nál is a G8X kijelzőjét tették bele..

(#412) Pheonix


Pheonix
tag

Sziasztok!
Valakinek csinál olyat a G8X-je, hogy amint hívást kezdeményezek elsötédik a képernyő? Be van állítva a közelségérzékelő, de a készüléket a kezemben tartva is lezárja. És koppintással nem is oldódik fel, csak a bekapcs gombbal.

(#413) stemplar07 válasza Pheonix (#412) üzenetére


stemplar07
őstag

:D ha van rajta fólia akkor szedd le :-) mert jártam így, igaz a V40-el, de tipikus..

[ Szerkesztve ]

(#414) Pheonix válasza stemplar07 (#413) üzenetére


Pheonix
tag

Már a kezdetektől fogva volt és van rajta, de ezt marhaságot, csak egy hónapja csinálja kb. :F

(#415) Pheonix


Pheonix
tag

2.-án megérkezett az Android X. :R :DD

(#416) porkiy válasza Pheonix (#415) üzenetére


porkiy
aktív tag

Nálam még nem jelent meg.......

(#417) stemplar07 válasza Pheonix (#415) üzenetére


stemplar07
őstag

PC-n , vagy OTAn? ( milyen származású a teló ?)

(#418) Pheonix válasza stemplar07 (#417) üzenetére


Pheonix
tag

LM-G850EMW. Ha erre gondoltál :D .

(#419) stemplar07 válasza Pheonix (#418) üzenetére


stemplar07
őstag

erre is, de arra, is hogy PC-n jött a frissítés, vagy OTA-n(wifin)

(#420) Pheonix válasza stemplar07 (#419) üzenetére


Pheonix
tag

OTA-n, pc-re még sose dugtam fel.

(#421) gretzky77 válasza Pheonix (#420) üzenetére


gretzky77
veterán

Mikori biztonsági patch?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#422) Pheonix válasza gretzky77 (#421) üzenetére


Pheonix
tag

Május 1.

(#423) gretzky77 válasza Pheonix (#422) üzenetére


gretzky77
veterán

Aha akkor ti már frissebbet kaptatok, mint a V50! Itt még Márciusi a biztonsági patch!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#424) stemplar07 válasza Pheonix (#422) üzenetére


stemplar07
őstag

akkor gondolom hamarosan megjön, nekem német régiós a készülék.
Amúgy jól működik a 10? nincs hibája ? thx

(#425) Pheonix válasza stemplar07 (#424) üzenetére


Pheonix
tag

Eddig nem igazán tapasztaltam semmilyen gondot, vagy fenn akadást. :) Remélem így is marad.:C

(#426) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok. Az Aod nál be lehet azt állitani,hogy pl ha üzenetet kapok villogjon az üzenet ikon? Vagy ti hogy veszitek észre az értesitést? Félek megvenni,mert hiányozna a led.

(#427) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Nem használ senki AOD -t? Amugy szerintetek usabeli G8,vagy g8x megérné? Lehet ugyanugy 4g n használni ? Amazonon.de n néztem.

(#428) attak79 válasza Remekelek28 (#427) üzenetére


attak79
tag

Én nem használok aod -t,nem maradok le semmiről így sem. És szerintem nem érné meg,annyiért már itthon is veszel.De hogy pl. usabeli működne-e,az jó kérdés,...sztem csak akkor, ha függetlent veszel.

[ Szerkesztve ]

(#429) Remekelek28 válasza attak79 (#428) üzenetére


Remekelek28
őstag

Itthon meg valamiért nem nagyon akar csökkenni az ára. 185 alatt nem nagyon látni,ami azért elég sok. Persze nem egy iphonehoz viszonyitva,hanrm ugy alapbol egy magyar fizetéshez. A G8s is bejönne az 115 körül van. Csak félek,h az aod nál nrm lehet beállitani,h villogjon a messenger vagy sms jel,vagy esetleg külön szineket választani. . Valaki esetleg megnézhetné. :R

(#430) gretzky77 válasza Remekelek28 (#429) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia nekem V50 van és használok AOD-t, itt villogást nem lehet beállítani, igaz viszont,hogy a V50 hátulján az 5g LED használható értesítő ledként!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#431) Nortonor


Nortonor
csendes tag

Sziasztok
Telefonvásárlás előtt állok és a tesztet, hozzászólásokat olvasva a hibái ellenére is tetszik a G8X. Viszont a helyzet az, hogy aktívan drónoznék is a telefonnal és a 388 / 485 nit fényerő kissé kevésnek tűnik. Jelenleg egy Nokia 8-at használok aminek a max fényereje 686 nit (erős napfényben erre szükség is van), de ugyebár az IPS kijelző. Legfőképp az érdekelne - mert ilyen irányú tapasztalatom nincs - hogy az eltérő technológia miatt egy OLED kijelző a kisebb mért fényerő ellenére hasonlóan effektív lehet, vagy kb. reális képet ad, ha a Nokiámat letekerem 70%-os fényerőre és úgy tesztelek vele? (mert az kb. kiadja a tesztben olvasott 485 nit-et)

A másik pedig, hogy sokan panaszkodtatok az ujjlenyomat olvasó szenzor pontatlanságára. Mi a helyzet ezzel az Android 10 frissítés után? Javult valamelyest? Vagy inkább hardveres a hiba?

(#432) bioengin válasza Pheonix (#425) üzenetére


bioengin
tag

És valami izgalmas, megemlítendő változás, javulás izé, tudsz beszámolni ilyenről?

(#433) Pheonix válasza bioengin (#432) üzenetére


Pheonix
tag

Őszinte leszek, annyira még nem mélyültem bele, de a a hétköznapi használatban, és az ez idő alatt használt app-oknál nem tapasztaltam változást. Csak a gmail sötét módja tűnt fel.

(#434) stemplar07 válasza Nortonor (#431) üzenetére


stemplar07
őstag

Nem tudom honnan vették ezt a 485 nit-et, de persze nem S20 a fényerő, de látszik azért napon szépen...(az aksija viszont kva jó)

.. nekem viszont nem akar megjönni még a X... érdekes

(#435) bioengin válasza stemplar07 (#434) üzenetére


bioengin
tag

Nekem sem kínálja fel.

(#436) Pheonix válasza stemplar07 (#434) üzenetére


Pheonix
tag

A fényerő értéket én sem tudom pontosan. De nekem pl. elég szar a szemem és így rosszul is látom a kijelzőt ha nincs ráadva elég fény. Na ennél a telónál nincs ilyen gondom. Automatán van ugyan a fényerő, de ált. magasra felhúzva. És ami rohadtul tetszik, hogy majd nem mindemből dark mode-ot használok ami erős napfényben (elégge befolyásolja még 100%-os fényerőnél is) a láthatóságot. De a G8x-nél lazán megoldották, mert ha közvetlen erős fény éri a szenzolt a 100%-on felül még ráad (vagy 20%-ot). Fogalmam nincs ez hány nit lehet, de az biztos, hogy rohadt jól látni!!! És még így is hogy egész nap nyomkodom (igaz dual screen nélkül) másfél napot simán kibír az aksija. :C

(#437) Pheonix


Pheonix
tag

Hali!
Kéne egy kis, vagy is inkább óriási segítség. Tegnap szokás szerint elmostam a telómat, de én hülye most nem fújtam ki a csatlakozót. Kb egy bő óra múlva feldugtam tölteni és kikapcsoltam éjszakára. Most meg baszik bekapcsolni, se kép se hang.
Van ötletetek, hogy mi lehet a gond?

(#438) varos válasza Pheonix (#437) üzenetére


varos
tag

Szerviz, vagy kuka, beázott a telefon.

(#439) gretzky77 válasza Pheonix (#437) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem volt figyelmeztetés, hogy ne töltsd mert nedves a csatlakozó? Sajna a töltés és nedvesség miatt lehet zárlatos lett, bár meglepődnék V50-nél sose volt ilyen gondom! Várjál vele sztem és próbáld újra töltőre tenni ha se kép se hang akkor szervíz!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#440) Pheonix válasza varos (#438) üzenetére


Pheonix
tag

IP68-as szóval a beázás kizárt. És kukába nem dobnék egy viszonylag új és ilyen jó készüléket. És az áráról nem is beszélve... :(((

(#441) varos válasza Pheonix (#440) üzenetére


varos
tag

IP68 lehet vitatkozni, nagyon sok téma van erről.
Vidd be szervizbe és rögtön megmondják.

(#442) gretzky77 válasza Pheonix (#440) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen Ip 68 valóban és nem szabadna beáznia, de ez sajnos nem jelenti azt, hogy nem is fog! Ráadásul a gyártók szeretnek nem garit vállalni a beázásra! Add le a Váci úti márkaszervizben nagyon korrektek, segítőkészek!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#443) l.kiss válasza Pheonix (#440) üzenetére


l.kiss
tag

Szia,
Meggyógyult a telefon?
(Szimpatikus készülék)

"... és a jó győzött, mint mindig."

(#444) Pheonix válasza l.kiss (#443) üzenetére


Pheonix
tag

Igen, szerencsére. :C :))Másnap reggel feldugtam tölteni (0%-on volt), feltöltött teljesen, s azóta lekopogom teljesen szuperül üzemel. :R

[ Szerkesztve ]

(#445) gretzky77 válasza Pheonix (#444) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia, sztem akkor szimplán az történt, hogy mivel nedves volt a csatlakozó,nem töltött, elvileg ha be van kapcsolva a telefon akkor erre figyelmeztet is. Reggelre kiszáradt és akkor már gond nélkül vette a töltést!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#446) highlander81


highlander81
tag

Sziasztok!

Hétfő óta én is boldog tulajdonosa vagyok egy G8X-nek.

Néhány tapasztalat:

-dual sim-et használok, így gyorsan merül az akkumulátor (V30-hoz képest) egy este alatt akár 20%-ot is
-ujjlenyomat olvasó tényleg gyengén muzsikál, többször is próbálkozni kell mire felismeri
-maga a készülék "óriási", dual screen-t is használom...
-kijelző gyönyörű, nem zöldül ha oldalról nézem (V30 igen)
-szép képeket lő, nekem nagyon tetszenek
-LG mobile switch használatánál azt vettem észre, hogy a jelszavakat, belépési azonosítókat nem minden esetben vitte át
- kaptam hozzá egy átlátszó tokot is (a dobozban volt)
- eddig Spigen tokokat használtam az LG telefonjaimhoz, sajnos a G8X-re nem gyárt :(

Összességében nekem nagyon tetszik a telefon. Én látok az LG telefonokban fejlődést (G2-V30-G8X). Fáj a szívem a V30-ért. Nagyon jó kis telefon még most is. A G2-öt még ma is használják a szüleim... :)

(#447) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok. A dual screen kijelzőt használva becsukott állapotban van e rajta valamilyen értesitési led vagy jel? Pl ha bejövő hivást vagy gmail üzenetet kapok látom vhogy?

(#448) highlander81 válasza Remekelek28 (#447) üzenetére


highlander81
tag

Van egy "harmadik" kijelző. Azon látod az időt/dátumot és az értesítéseket. Hívás, Viber, sms, stb.

(#449) Remekelek28 válasza highlander81 (#448) üzenetére


Remekelek28
őstag

Rendben,köszönöm.

(#450) porkiy


porkiy
aktív tag

Nekem is megjött tegnap a frissítés. Én semmi változást nem látok elsőre....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.