Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Remekelek28 válasza attak79 (#500) üzenetére


Remekelek28
őstag

Pont az is az akkuban gyengébb

(#502) jimmedly


jimmedly
senior tag

Ha valakit érdekel van egy új tec-protect tokom, átadom. G8s-re való.
https://top4mobile.eu/Catalogue/45/minden-tokok/21912/tech-protect-xarmor-lg-g8-thinq-black

[ Szerkesztve ]

(#503) sempronnn07 válasza attak79 (#500) üzenetére


sempronnn07
csendes tag

Konkrétan a Dual Screen miatt venném. V50 nem tetszik (kellene a külső AOD), G8X vagy Velvet marad vagy ha az imáim meghallgattatnak, V60.
Fél éve 180 ezerért volt az eDigitalban a G8X (200 körül máshol). Gondoltam várok még, hogy hátha lejjebb megy az ára, erre beesett a HUF-dollár, felment 250-re is, azóta várok. Bár megvettem volna akkor.
Az is baj, hogy nem sürgős, a közel 4 éves S7 Edgem még mindenben kiszolgál, így bőven van időm teketóriázni. :D

Van ezeken is Samsunghoz hasonló energiatakarékos mód pl. processzor teljesítmény csökkentés vagy csak ilyen általános - háttérbeli alkalmazások kilövése?
Esetleg ultra energiatakarékos mód?

(#504) attak79 válasza sempronnn07 (#503) üzenetére


attak79
tag

https://www.digitalweb.hu/mobiltelefon/LG-G8X-ThinQ-Dual-Sim-128GB-Dual-Screen-Black

(#505) attak79 válasza attak79 (#504) üzenetére


attak79
tag

Ajj...

[ Szerkesztve ]

(#506) attak79 válasza sempronnn07 (#503) üzenetére


attak79
tag

Hátha elcsíped :)
Van egyébként energiatakarékos mód,a háttérfolyamatokra van inkább hatással.V60-at én is várom-de sztem nálunk nem lesz...és hiába rendelném meg külföldről,hova küldöm szervízbe,ha baja lenne? :U

(#507) jimmedly


jimmedly
senior tag

Internetes vásárlásnál két hét az elállási idő igaz?

(#508) gretzky77 válasza jimmedly (#507) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#509) jimmedly válasza gretzky77 (#508) üzenetére


jimmedly
senior tag

Köszi! Kár hogy ilyen nagy itt a csend.
Egy hete van meg a g8x. Pénteken tettem bele egy samsung sd kártyát, délután kikapcsolt. Aztán másnap délután egyszercsak megint. Amíg nem volt benne kártya -négy nap alatt- egyszer se csinált ilyet. Most egy toshiba van benne tegnap este óta, még nem kapcsolt ki. Tud ilyet sd kártya okozni? Ráadásul.vadi új, akkor bontottam ki, amikor beleraktam a telefonba.

(#510) Integrale válasza jimmedly (#509) üzenetére


Integrale
veterán

Igen, tud, en is szenvedtem ezzel Samsungnal, Sonynal es LG-nel is.

"Bad reklám is reklám too"

(#511) jimmedly válasza Integrale (#510) üzenetére


jimmedly
senior tag

Köszi, megnyugtattál! 😊

(#512) Zé.


Zé.
tag

Nekrológ

Titkon reméltem, hogy csak az alapkészüléket lehet majd kapni -- jóval olcsóbban, de nem.
Nem reménykedem már a V60-as alapkészülékében sem, vélhetően az is csak dual screen.
Reménytelenül érdektelen lett számomra a Velvet, a K sorozat, -- nagyon sokaknak ez nem.
Reményteljes koreai konkurense megy előre, -- amely megtetszett sokaknak, és nekem...

A lepény hal megy előre, --- a remény hal meg utoljára.

(#513) Pheonix


Pheonix
tag

Sziasztok!
Mostanába csinál olyat a teló, hogy azt jelzi az ikon, hogy töltőn van, pedig nem is (vagyis villog a "villám", de totál gyorsan). Akkor van, hogy felvillan egy üzenet, hogy nem tudja a pontos helyemet meghatározni, ill. "a csatlakoztatott USB audió eszköz nem kompatibilis"... hol ott nincs is semmi bedugva. :F Elképzelés, hogy mitől lehet?
Bevallom, pár napja ismét vizesen dugtam fel tölteni.:W Jelezte is a töltést, de reggel még is csak 15%-on volt. Azóta normálisan tölt, csak ezek a marhaságok jönnek időnként elő.

(#514) jimmedly


jimmedly
senior tag

A Microsoft is kitalált egy hasonlót.
https://youtu.be/-Ys4zp-cQOU

(#515) jimmedly


jimmedly
senior tag

Üdv mindenkinek! Látom nem nagy a forgalom, de leírom. A turbadonál vettem a G8x-et. Érdekes dolgot produkált, kb 48 óránként újraindult akármit csináltam vele. Szépen, szó nélkül kicserélték. A második példány már nem produkálja ezt a furcsaságot, pedig ugyanwzokat az appokat raktam vissza rá. remélem így is marad, mert nagyon elégedett vagyok vele. A dualt nem mindig használom, ha dolgozom nehézkes a használata, illetve a töltése vele bár tetszik.

(#516) highlander81


highlander81
tag

Sziasztok!

Nekem 3 hónapos a készülékem és van egy pontnyi terület ahol állandóan pirosan világítanak a pixelek. Gondolom kiégett. Nem zavaró de ha figyelmesen nézem akkor látszik.

Esetleg próbált már valaki 128 GB vagy nagyobb micro SDXC kártyát a telefonba?
Van limit, hogy mekkorát kezel? SD/SDXC?

(#517) jimmedly válasza highlander81 (#516) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nekem 128-as kártya van benne, hiba nélkül kezeli.

(#518) highlander81 válasza jimmedly (#517) üzenetére


highlander81
tag

thx

(#519) jimmedly


jimmedly
senior tag

Egyébként mindenki használja a dual screent? Nekem akkor is érezhetően jobban merül ha benne-rajta van a dual screen "tok" de a másodlagos kijelző ki van kapcsolva. Másnak is? Vagy csak placebo? Gondolom a szenzorok meg a minden mozgatásra bekapcsoló kis kijelző az oka..

(#520) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Üdv
Egy ebayes német telefonnál,ha az van kiirva,hogy ohne simlock akkor az függetlent jelent nem? a without az meg zárt simet,magyarul szolgáltatós..

(#521) gretzky77 válasza Remekelek28 (#520) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát nem tudom, without simlock lenne? Mert szerintem annak is azt kellene jelentenie, hogy SIM zár nélküli vagyis nálam az is független!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#522) Remekelek28 válasza gretzky77 (#521) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ja igen. Lehetséges. Csak az ohne simlock az németül van. :R

(#523) nagim válasza Remekelek28 (#522) üzenetére


nagim
tag

Ohne simlock = ohne Netlock = simlockfrei = kártyafüggetlen
Néha mind a három kifejezést használják egyszerre, csak a biztonság kedvéért :)

(#524) Pheonix


Pheonix
tag

Sziasztok!
Engedjétek meg, hogy elmeséljem miként jártam a telefonomnal.

Szeptember utolsó hetében leadtam Lg G8X készülékemet USB hibával (villogott az aksi mintha tölteném, pedig nem volt töltőn; azt írta ki, hogy a csatalkoztatott USB eszköz nem kompatibillis, hol ott semmi nem volt ràdugba és gyorsan is merült) a Váci úti márkaszervizébe garanciál javításra. Ezt 09.29.-ére rendre ki is javították és elhoztam a készüléket. Ez a része 100%-osan meg is javult, ellenben 10.05.-én vissza kellett vinnem ismét a telefont a szervizbe, mert akikkel telefonáltam nem hallottak rendesen. Azt jelezték visszahallják amit mondanak, ill. az én beszédemet torzan hallják és olyan mintha víz alol beszélbék. A szervizlapon javítás lett megjelölve!!!. Ehhez képest 10.07.-én hívtak telefonon, hogy vigyembe a telefon vásárlásakor kapott számlát, mivel alaplapcserés lenne a készülék és hosszú idő (akár egy hónap is) lenne mire beérkezik az alkatrész. Tájékoztattam a kollégájukat, hogy magánszemélytől vásároltam (innen az oldalról), így nem valószínű, hogy megfogom tudni szerezni a számlát, de mivel a munkám miatt nekem szükségem van ERRE (vagy ugyan ilyen) tipusú készülékre, legyenek szívesek megpróbálni beszerezni az alaplapot, ha kell várok rá hosszabb időt is.
Itt jegyezném meg, hogy ez az "alaplapi hiba" és ami jelen leadáskor fennállt, első szervizelés előtt közel sem jelentkezett!!!!!!!!
Hétfőn, azaz 10.12.-én hívott ismét a szervizes kolléga, hogy sikerült-e számlát szereznem, mert "cserére utalványt" állítanának ki, mondván idézem: " A SZÜKSÉGES ALKATRÉSZ NINCS RAKTÁRON, ÉS TÚL HOSSZÚ IDŐT VENNE IGÉNYBE A BESZERZÉSE, S HÓNAPOKAT MÉG SEM ÁLLHAT OTT, ÍGY MENJEK A KÉSZÜLÉKÉRT, vagy vigyek számlát és kapok javíthatatlan igazolást..."
Mivel direkt kijelentettem, hogy várnék a készülékre, így nem értem miért kell elhoznom?! A számlával kapcsolatban rendőrségi feljelentés van folyamatban, melyet tegnap közöltem a kollégával is.
Erre mit ad isten, kedden visszahívtak az ügyfélszolgàlattól, hogy a készülékhez azért nem tudják javítani, mivel a gyáriszàm alapjàn nem Magyarorszàgi forgalmazàsra szàntàk, így nem tudjàk hozzá megrendelni ami kell. Ezêrt vagy elhozom a javíttatlanul a telót, vagy a számlát beviszem. Ekkor ismêt közöltem vele is, hogy a számlával és eladással kapcsolatban rendőrségi feljelentés van folyamatban. Hiszen a garilevélen szereplő pecsét valszeg hamis, mert egy felszàmolás alatt àlló takarítócég.
Most ott vagyok, hogy beszélni akarok a szervizzel, hogy ha ez nem javithatóság a helyzet akkor elsőre miért javítottál meg. Vagy mennyi lenne a gari nélküli javítás.

[ Szerkesztve ]

(#525) Remekelek28 válasza Pheonix (#524) üzenetére


Remekelek28
őstag

Igen a márkadzerviz,ha eus készülék sufni gsm és társai általában csak 1x javitják.Utána cserelepot adnak. Ha bezárt az üzlet,cseszheted. Milyen régios a telefonod?

(#526) Pheonix válasza Remekelek28 (#525) üzenetére


Pheonix
tag

Nem tudom.
1. még a Váci úton van ês én nem istudtam erről
2. fogalmam sincs honnan tudom ezt meg (ha csak a szervizben megnem kérdezem)
De ezt nem igazán értem, miért csak egyszer javítják?! És mi a helyzet az eu-s jogszabály szerinti gyári garanciával amikor is a forgalmazót kihagyva közvetlen a gyártó foglalkozik a garival...
Szerinted gari nélkül van esély a javításra?

(#527) Remekelek28 válasza Pheonix (#526) üzenetére


Remekelek28
őstag

Valoszinű van ra esély. De többe kerül mint a telefon használt ára. Jobban jársz ha kihozod. Nézel ebayen egy elől hátul törött telefont olcsón. És kicseréled belőle az alaplapot. A tiédet meg eladod kijelzőalkatrészként. A feljelentést viszont ne vond vissza.

(#528) Pheonix válasza Remekelek28 (#527) üzenetére


Pheonix
tag

Voltam az Lg-nél, elhoztam a telót. Ők is azt mondták tereljem az jogi útra a vételt. Ellenben sajnos nem tudnak segíteni garin kívül se, mivel IMEI számra rendelik az alkatrészeket és ez (valami) aeu forgalombahelyezésű ezért nem tudnak mit kezdeni vele... A fickó szerint anglia és környéke.

(#529) Remekelek28 válasza Pheonix (#528) üzenetére


Remekelek28
őstag

Most a sufni gsm mel iinditottál pert,vagy a magánszeméllyel szemben,akitől innen vetted?

(#530) Pheonix válasza Remekelek28 (#529) üzenetére


Pheonix
tag

A magánszemélyt jelentettem fel. Kiderült közbe, hogy egy régen megszünt cég pecsétje szerepel a garancialevélen.

(#531) Remekelek28 válasza Pheonix (#530) üzenetére


Remekelek28
őstag

De hogy szerzett a telefontól számlát vagy ő nyomtatta szerkesztette stb ? A bélyegzőt meg szerezte valahonnan?
Gondolom a személy tagadja az egészet. :W

(#532) Pheonix válasza Remekelek28 (#531) üzenetére


Pheonix
tag

Számlát nekem sajna nem adott, mert elmondása szerint ő is használtan vette. Pedig a készülék fóliás volt.
Legutóbb mikor beszéltünk mindenféle hablatyolás volt.

(#533) varos válasza Pheonix (#532) üzenetére


varos
tag

Szia!
[link]

Igen tőlem vetted a telefont, találkoztunk személyesen és irtunk adásvételi szerződést. A telefont a jó fogáson egy magánszemély hirdette, mi előtt megvettem volna, a hirdetésében szereplő lg garancia levél fényképét elküldtem az Lg ügyfélszolgálatának, akik közölték velem hogy elég a garancia levél a garanciális javitáshoz és nem kell számla. Ezek után vettem meg jó hiszemüen a telefont a magánszemélytől, aki annyit mondott hogy a telefon telefon származásáról hogy Budapesten az lg-nél dolgozó személytől vette.
Én nem vertelek át, nekem is és neked is kellemetlen ez a történet.

Itt a Hardverapron is árulnak egyesek Lg telefonokat, csak lg garancia levélel, számla nélkül akkor hogy is van ez kérdem?
Lg is hibás szerintem, hogy nem kér számlát a telefon javitáshoz csak garancia jegyet.
Ezek után ajánlom mindekinek hogy lg telefont csak számlával együtt vásároljon ha garanciális javitást akkar náluk végeztetni.

[ Szerkesztve ]

(#534) Remekelek28 válasza varos (#533) üzenetére


Remekelek28
őstag

Azzal nincs semmi gond,ha csak lg garancialevél vsn,de LG pecsét legyen rajta.
Én már kaptam igy telefont az Lg től. És ez hivatalosan az lg től.
Viszont itt az sánit a dologban,hogy bár van magyar Lg garipapir,de a telefon külföldi régios.
Az lg csak magyar régios telefonokhoz ad hivatalos garanciajegyet.

(#535) varos válasza Remekelek28 (#534) üzenetére


varos
tag

Szia Az furcsa hogy elküldtem a lg garancia levelet az ügyfélszolgálatnak azt mondták hogy rendben van, mert ha nem jó akkor, nem vettem volna telefont.
Szerintem akitől vettem a telefont azt is átverték.

[ Szerkesztve ]

(#536) Remekelek28 válasza varos (#535) üzenetére


Remekelek28
őstag

Persze,a garilevél rendben volt. Csak a hozzá tartozó telefon nem.
A garilevélen levő imei egyezik a telefon imei számával?

(#537) varos válasza Remekelek28 (#536) üzenetére


varos
tag

Persze egyezett. A jó fogáson a hirdető még a garancia jegy fotóját is feltetette és a vásárláskor is ellenőriztem.
Amikor a fórumtárs is megvette tőlem ő is megnézte és még adásvételi szerződést is irtunk. amelyebe rögzitettük a telefon tipusát és imei számát.

[ Szerkesztve ]

(#538) varos válasza Remekelek28 (#536) üzenetére


varos
tag

Csak nekem az furcsa hogy ha van alkatrész a telefonhoz az lg szervizbe akkor jó a garancia jegy, hogy is van ez? talán az Lg szétnézhetne saját háza táján is?

(#539) varos válasza Remekelek28 (#536) üzenetére


varos
tag

Mikkor megvettem a telefont beregisztráltam az lg oldalán és feltöltöttem a garancia jegy fotóját az oldalukra.
Mikkor eladtam a fórumtársnak később az ő kérésére töröltem az oldalukról a telefon regisztrációját.
Akkor Ők nem ellenőrzik a telefont ha fel van töltve és regisztrálva az oldalukon származását illetve első körben javitják a telefont hogy is van ez?

(#540) Remekelek28 válasza varos (#539) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ez esetben neked kellene intézkedni az lg központ fele. Ha akkor elfogadták a garanciáját és egy szóval nem irták,h ez nem magyar régios ,akkor ez az ő saruk. Utólag ne mondják azt,h bocs nem javitjuk mert nem magyar.
Az emaleidet keresd elő és próbálj segiteni a fórumtársnak.

(#541) nagim


nagim
tag

Üdv,

Valakinek volt alkalma esetleg összehasonlítani a G8X-et és a Velvetet?
G8X-et néztem ki először, de egyre nehezebb értelmes áron beszerezni, a Velvet pedig most elég jó áron van a dual screen tokkal. Viszont nem tudom, mennyire lenne visszalépés a G8X-hez képest.

Előre is köszönöm!

(#542) telefonmágus válasza varos (#539) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Meg van,hogy kitől vetted a telot?

Abba a pici téglalap könyvbe volt nyomva a kamu pecsét?

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#543) stemplar07 válasza nagim (#541) üzenetére


stemplar07
őstag

a Velvetben nincs DAC ..

(#544) nagim válasza stemplar07 (#543) üzenetére


nagim
tag

Köszi! Ezért mondjuk kár...
Kamerában, kijelzőben, akkuidőben van-e vajon számottevő különbség? :F

(#545) stemplar07 válasza nagim (#544) üzenetére


stemplar07
őstag

hát ezt a googlizd meg :-) ....passz

(#546) gretzky77 válasza nagim (#544) üzenetére


gretzky77
veterán

V50 mint opció?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#547) nagim válasza gretzky77 (#546) üzenetére


nagim
tag

Ha van belőle dual SIM-es, akkor lehet, bár ezt is egyre nehezebb találni (csak új jöhet szóba).

(#548) gretzky77 válasza nagim (#547) üzenetére


gretzky77
veterán

A dual simről lemaradtam bocs! Az nehéz ügy!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#549) varos válasza telefonmágus (#542) üzenetére


varos
tag

Igen, meg van akitől vettem, és az is aki, eladta annak akitől vettem.
Nem tudom hogy kamu e a pecsét, mert nem én tettem feljelentést az ügyben, még most indult a rendőrségi eljárás és majd a szakértői vélemény alapj dől el.
És majd a telefon imei szám alapján mindenkit befog azonositani a rendőrség hogy ki , mikor, és hol használta a telefont.
Természetesen a Lg passzolja az ügyet lefele, javitják elöször a telefont, másodszor már nem , akkor nem ellenőrzik ők sem a javitásra leadott telefonokat, nem értem az egészet.
Az tanulság, garanciális javitás esetén legyen számla és garancia jegy az lg telefonhoz .
Ja és itt a hardverapron jo fogáson. facebokkon is árulnak egyesek új lg telefont csak garancia jeggyel ,számla nincs, és hogy honnan származik az a válasz az lg dolgozó kapta céges jutattásként. ha kérsz fotót a garancia jegyről arra nincs válasz vagy hogy ki pecsételte le.

[ Szerkesztve ]

(#550) joco1977


joco1977
tag

Már egy ideje kijött a 20c szoftverfrissítés 2020. szeptember 1. biztonsági frissítéssel. LG UP-al szépen sikerült is feltennem. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.