Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mjani1172


mjani1172
addikt

Ez ajánlott? :Y

[ Szerkesztve ]

(#2) atike


atike
nagyúr

Találó a furcsa jelző... :)

(#3) mjani1172 válasza mjani1172 (#1) üzenetére


mjani1172
addikt

Kifutottam a szerkesztési időből. Tehát ez a csúcstelefonoknál a korrekt kamera? Ezen a képen nézzük már meg a kék BMW-t, avagy az autót vezető embert és annak autóját.
Mindenkinek más a jó, ez nekem nem "korrekt".

(#4) Bog válasza mjani1172 (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez a nagylátószögű kamera képe, mint ahogyan az gondolom nem meglepő és igen, az általában gyengébb minden telefonban, mint ahogyan azt a cikk is jelzi.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) mjani1172 válasza Bog (#4) üzenetére


mjani1172
addikt

Igen, de én úgy gondoltam, ez a nagylátószögű.

[ Szerkesztve ]

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

A tegnap előtti X-faktorban is szerepelt egy két kijelzős LG. Jaj naggyon menő vót. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Nem áll össze nekem, mitől lett ajánlott ez.
Van egy extra kérdőjeles hasznosságú -inkább többségében felesleges kolonc kijelző hozzá.

Ha fél év múlva beesik 150k-ra, akkor aláírom hogy versenyképes, de így most semmiképp.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8) Fred23


Fred23
nagyúr

Sokkal inkább kéne a sima G8, ami nem jön hozzánk. :(

(#9) Bog válasza fornettisuti (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

250k. Ennyiért önmagában is eléggé rendben van, IP68-cal, nagyon frankó audióval, jó üzemidővel, nem kiálló, rendben levő kamerával, gyors hardverrel, megújított kezelőfelülettel, OLED kijelzővel és kiváló összeszereléssel. Úgy amúgy meg adnak hozzá még egy kijelzőt.

A tetszett szintnél szerintem több, az ajánlott pedig nyilván azoknak (ahogyan a végszó is írja), akik ki tudják használni a kettős kijelzőt. És van ilyen a szerkesztőségben, aki mondjuk sokat fordít, neki iszonyat sokat gyorsít, hogy egymás mellé tudja tenni a két szöveget. Például.

Amúgy meg hosszú idő után az első LG, ami érvényes ajánlat érvényes időben. Ennek különösen örülök, mert ha a Huawei is eltűnik a süllyesztőben, akkor megint a Samsung fog uralkodni egyedül, már csak azért is, mert a Xiaomi csúcsmodellek ára szépen elindult felfelé, ahogyan felkúsztak a OnePlus cuccok is pár év alatt a "bestbuy" kategóriából az "ennyiért nem rossz ajánlat" szintjére. Az Apple-t nyilván kezeljük külön, ott azt írnak rá, amit akarnak, a Sony már rég nem tényező, az Oppo / Realme egyelőre nálunk nem elérhető, a Meizu kiesett a versenyből mifelénk, a Honor ugyanazt nyögi, mint a Huawei, épp ideje volt, hogy az LG hozzon valamit, ami más, de nem drágább. Ja, van még az ASUS, igazi underdog errefelé, de ők is tudnak mások lenni és tesznek bele innovációt is.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Ez hogyan lehet ajánlott? 250k-ért egyel régebbi hw, csak 6gb ram, közepes kamera, noccs (ráadásul duplán😕), LG oled...
Tényleg elvesztette a pecsét osztogatás az értelmét😔 Teljesen szubjektív vélemények vannak manapság már itt a MA-n.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#11) Bog válasza *Mukeey* (#10) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Komolyan a 855 és a 855+ közötti óriási különbség a problémád???

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) *Mukeey* válasza Bog (#11) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem nem, 2-3 generáciòval elöbbi hw is teljesen okés ma is, hanem azzal, hogy 250ezerért legyen a legújabb minden.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13) Bog válasza *Mukeey* (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A két chipset között kb az órajel az eltérés. Ha valamin hisztizni lehet, az az UFS 2.1, de a 855 vs 855+ az szerintem nagyon nem ez a kategória.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) gretzky77


gretzky77
veterán

Hát nem tudom, van pár ember akiknek az LG bármit csinálhat nem lesz jó!

Bog : A V50 már kapható szolgáltatóknál arra van esély, hogy tesztelitek? Vagy esetleg ha felajánlom a sajátomat egy teszt erejéig?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#15) *Mukeey* válasza Bog (#13) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Bog ez nem hiszti hidd el. Te tudod a legjobban, más gyártòk miket adnak 250ért. Ez már az a szint, hogy nem fér bele a régebbi hw meg a 6gb ram.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#16) Bog válasza *Mukeey* (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen, pont megnyithatod te is a Mediamrkt oldalát és megnézegetheted, hogy mennyi egy Note9 (305k), egy Mate20 Pro (300k, pedig az sem mai modell), egy Xperia 5 (275k), egy ROG I (270k). Kapsz 230-ért Nokia 9-et, yeah.
A 250-es ár egy hivatalos, bruttó, áfás-artisjusos, mediamarktos ár.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) *Mukeey* válasza Bog (#16) üzenetére


*Mukeey*
addikt

:R Nem akarok vitatkozni, de ezt nem csak én fogom drágállni sajnos. Évek òta várnék egy jò LG-re, hát, ez se nekem készült. Bár valszeg Ken Hong nyugodtan alszik ettől még :DD

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#18) gretzky77 válasza *Mukeey* (#17) üzenetére


gretzky77
veterán

Azért sztem egy ideje van jó LG! G7, V30 mind jó készülék és azért az sem elhanyagolható dolog,hogy az EU-s GSM boltos telefonokat is gariban javítja az LG! Igaz 1 év de melyik másik gyártó áll hozzá így?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#19) stemplar07


stemplar07
őstag

Nekem ma hozta a ,,jézus,, meg az ebay :D csak azt tudom, hogy a német 900€ (-200 € cash back) azaz 700€( ez egyenlő a bevezető USA árral..) az ingyen plusz kijelzővel, jó kis dolog. V10-20-30-40- után ,,G,, lett a választás az észerűbb kijelző miatt nem V50 lett hanem G8X . Majd tesztelgetem, egyenlőre ,, kicsit korrektebbnek ,, tűnik ár értékben, mint néhány kínai gyártó , víz és ütés védelem nélkül, DAC/AMP mentes de plusz 8 GB rammal(de minek) szerelt készüléke. A Dual kijelző csak bónusz, akinek volt Nokia Kommunikátorja az kedvelni fogja, amúgy a német verzióhoz adtak egy korrekt szilikon tokot is, szinte furcsállottam is :D ... majd használat közben beszámolok.



Tok -G8x-G7


(#20) stemplar07


stemplar07
őstag

egy kis szösszenet .. kijelző nélküli G8x sem tud keveset :) ..

,,... LG G8X battery life test: shockingly good! ...,, (phonearena.com) a pusz
PhoneYouTube Video Streaming Score :
LG G8X ThinQ 11:10
Apple iPhone 11 Pro Max 8:58
Samsung Galaxy Note 10+ 8:02
Samsung Galaxy S10+ 8:56
és itt a többi aksi teszt
[link]

(#21) stemplar07


stemplar07
őstag

Még egy info, az USA-ban már kapható a Dual kijelző külön is, méghozzá 200 $ azaz gyanítom 200 € lesz itthon is, ebből fakadóan, a cirka 170 ezres nyitó ár nem is ..,,lenne,,.. túlzó csak a G8X- ért, ha valakinek nem kell a dual kijelző.( de tartok tőle h ez nem így fog ,,árazódni,, a 200€ cash back is csak a németeknél megy , pl osztrákoknál már nem ) Okos ÁFA-mentesítők ezt fél év alatt levinnék 150-re :D :D
a rádiós töltés elindul ha tokban teszem rá, de le is állítja, szerintem jobb is , a melegedés miatt..

[ Szerkesztve ]

(#22) Schuler888


Schuler888
senior tag

"mindenkinek át érdemes gondolnia"
Atya. Ur. Isten. :(
Ajanlott... najo erre meg mar no comment. Ezt tenyleg Bog irta?! :F

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#23) spawn21 válasza Bog (#11) üzenetére


spawn21
veterán

Abszolút jogos a plecsni!
Nekem sima g8s van, de megéri! :)

iPhone 13p

(#24) Schuler888 válasza Bog (#9) üzenetére


Schuler888
senior tag

"az ajánlott pedig nyilván azoknak(...)"
Ezzel azert marha sok telefont lehetne ajanlottra belyegezni, kezdve a Note-tal, amire Alice, akarmennyire szereti, nem merte rasutni az ajanlottat csak a tetszettet, es utana hozza tette a fenti kitetelt, de ha csak abbol indult volna ki akkor siman az is lehetne ilyen pecset... tenyleg mar semmi ertelme a pecseteknek, lassan meg is lehetne szuntetni, annyira inkonzekvens lett. :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#25) gretzky77 válasza stemplar07 (#19) üzenetére


gretzky77
veterán

Grat hozzá várom majd a tapasztalatokat!
Te vagy az első fecske gyanítom mint én a V50-el!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#26) Bog válasza Schuler888 (#22) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

"mindenkinek át érdemes gondolnia"

jó, ez tényleg nem volt szép :D :B

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#27) rdt89


rdt89
addikt

En számítottam simán 300k-ra, mert LG, mert 2 kijelző, meg mert csúcshardver, és bevezető árnak a 250k elég kellemes, pláne, hogy fél éven belül simán bemegy 200 alá.
A teszt nagyon jó volt. :R

(#28) gretzky77 válasza Bog (#26) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia V50 teszt nincs kilátásban, hogy szolgáltatói kínálatban megjelent?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#29) janeszgol válasza rdt89 (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem sem drága. Aki ma kettő kijelzőt akar, de telefon kiszerelésben, annak jó ajánlat.
Szerintem okés az ajánlott. Újdonság, és most nem is kell emiatt mélyen a zsebünkbe nyúlni.
Csak a szervizt feledje, na meg az 1 év garit a leendő vásárló. :D

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) Zé.


Zé.
tag

Szia Bog! Számomra nagyon király a telefon, csak az ujjlenyomat-olvasóról írnál még
kezelési tapasztalatot? Írod, hogy elég pontatlan, nehézkes a kezelése. Köszi.

(#31) stemplar07 válasza gretzky77 (#28) üzenetére


stemplar07
őstag

Az a baj vele (és ezért nem is vettem V50-et) mert az EU-ban szinte nem is lehet kapni... üsd be az árukeresőbe.. német,stb pacon. nincs

(#32) Bog válasza gretzky77 (#28) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

De, csak azt 5G-vel együtt akarjuk, azt meg kicsit még szervezni szükséges.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#33) Bog válasza Zé. (#30) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Elsőre drámai volt, fel is húztam magam rendesen. Aztán bevittem két tök eltérő szögből ugyanazt az ujjam, most 10-ből 7-szer elsőre oké. De más terméknél ennél jobb arányt szoktam meg.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) icezozo


icezozo
addikt

értesítési led van benne? esetleg RGB-s ?

http://qwankido.hu/

(#35) Bog válasza icezozo (#34) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nincs

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#36) stemplar07 válasza Bog (#26) üzenetére


stemplar07
őstag

Bog.. ezt a 250-es árat milyen forrásból kaptad ?( ha nem vagyok indiszkrét ) Én örülnék neki, de akkor a télapó sérvet kapna... ( a kaktusztól )
itt a német MM/saturn ára jelenleg : [link] 929 € és itt az LG.de oldalán a ,, [link] 200€ Cashback akció ( és ezt még előfizetésre is megkapják ,,szegény germánok,, ha a készüléket kifizetik..) ..... Hacsak nekünk szegény magyaroknak rögtön el nem engedik azt a 68 ropit ... így legyen ,,ámen.,, :D

[ Szerkesztve ]

(#37) gretzky77 válasza janeszgol (#29) üzenetére


gretzky77
veterán

Miért kell feledni a szervízt? Csak és kizárólag pozitív tapasztalatom van velük valamint a GSM boltos készülékre is adnak gyári garit amennyiben EU modell, tényleg gáz......

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#38) leslien válasza Bog (#4) üzenetére


leslien
nagyúr

a 4k60fps kicsit tovább tesztelni ha lehetne pls ... arra lennék kíváncsi h gyaloglás közben mennyire ugrál... :R btw köszi tesztet ...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#39) stemplar07 válasza leslien (#38) üzenetére


stemplar07
őstag

:D az már a V30-nál is ,,tűrhető volt,, motor kormányra felszerelve , macskakövön is kisimította... na most nem megyek ki motorozni már :D

(#40) janeszgol válasza gretzky77 (#37) üzenetére


janeszgol
félisten

Az alkatrész ellátottságra lennék kíváncsi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#41) leslien válasza stemplar07 (#39) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos a i11 még így sem közelíti meg semmi... de miért?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#42) stemplar07 válasza leslien (#41) üzenetére


stemplar07
őstag

lehet de annak meg a hangja egy rakat xar, és az áráról meg ne is beszéljünk :D stb stb .. I6 nál leálltam , nem lesz több ios--- aki meg rezzenéstelen képet akar még motokrossz közben az vesz GoPro 8-at ..
jah erről meg ne is beszéljünk :D
PhoneTotal Use Score
LG G8X ThinQ10:28
Apple iPhone 11 Pro Max9:48
Samsung Galaxy Note 10+8:53
Samsung Galaxy S10+8:52

[ Szerkesztve ]

(#43) leslien válasza stemplar07 (#42) üzenetére


leslien
nagyúr

i11 nek a hang is javult.. csak az a bajom h ios... és csak úgy vagyok hajlandó elviselni h a Pixel 3 XL itt van mellette... :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#44) Bog válasza stemplar07 (#36) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Felhívtam egy embert egy cégnél, amelyet úgy hívnak, hogy LG Magyarország :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#45) stemplar07 válasza leslien (#43) üzenetére


stemplar07
őstag

Apple iPhone 11 Pro Max 6,5" Indulóár: 439 990 Ft :D
Lg G8X DualScreen látod Bog szerint 250 :) + egy Go-Pro8 ,150 =400 és olyat tud, hogy a 7 csak belesárgul :D nemhogy a szifon .. fasorban sincs a GoPro 8hoz...

[ Szerkesztve ]

(#46) mjani1172 válasza Bog (#44) üzenetére


mjani1172
addikt

Ne haragudj ránéznél erre? Az oldalon van rosszul vagy én keverem?

[ Szerkesztve ]

(#47) stemplar07 válasza Bog (#44) üzenetére


stemplar07
őstag

:D így legyen !! nagy dolog lenne, ezzel a szürkéket is lenyomnák ...Lássuk ! ( de ha lehet picit szkeptikus vagyok ...mivel 35 éve kereskedem ...)

(#48) Zé.


Zé.
tag

Én úgy látom, hogy az LG újra sikeres lesz!

Emlékezzünk vissza a két évvel régebbi V 30 teszt konklúziójára:
,,a 280 000 forint körüli címke garantálja, hogy akárcsak elődjei, a V30 is rétegmodell marad.

Ehhez képest rohamosan csökkent az ára, és aránylag relatíve nagyon népszerű lett!
A régebbi tipusok/márkák sokat kifogásolt, idegesítő hiányosságai itt már nincsenek:
( kicsi akku, kilógó kamerapúp, nagy noch, hátsó ujjlenyomat-olvasó, lebutított kamera, stb.)
Remélem, az alap készülék egyedül is kapható lesz, ez már sok hátránytól mentes.
A kínai márkákhoz képest megbízható szervíz, és a teszt végén felsorolt pozitívumok, FM-
rádió, kiváló hangtechnika, jó design, stb. értékaránya borítékolhatóan sikeres készülék lesz!
A szóbeli teszt egyébként meghalgatható: [link] Szenzor 3.

Fordítsd az arcodat a nap felé, és minden árnyék mögéd kerül.
"Keep your face to the sunshine and you will never see the shadow."

(#49) Doki42


Doki42
őstag

Szerintem korrekt cikk😁
De nem jön be a teló :O

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#50) CptAdamica válasza Bog (#9) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk ilyenkor mindig feljön a kérdés, hogy amikor egy OnePlus 7 Pro/7T csak tetszett, akkor ez hogy a pokolba lehet ajánlott? Fancy a második kijelzős tok, de szerintem a userek 90% nem használná ki, anélkül meg egy átlagos telefon, aminek 180 káró körül kéne lennie. Szerintem az a baj, hogy nagyon nem konzekvensek a tesztek.

Megyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.