Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) MrPetya19 válasza Bog (#13) üzenetére


MrPetya19
addikt

És akkor se mindig gyorsabb a 855+.
Ennyi pénzért ez egy nagyon jó ajánlat, főleg hogy nem lett lebutítva.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#52) moleculez válasza Bog (#9) üzenetére


moleculez
veterán

Bástya, véletlen megírtad az éves összefoglalót, egy félig off kommentben :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#53) pengwin


pengwin
addikt

Kedves Jézuska!
Ugyanezt, legalább Snapdragon 600-sorozatú SoC-vel, a tokban képernyő helyett fizikai billentyűzettel, lehetőleg 80-90 ezer környékén.

KöszI!

Üdv, pengwin

(#54) MrPetya19 válasza moleculez (#52) üzenetére


MrPetya19
addikt

És tényleg :D
De az Asus tényleg jó kis underdognak néz ki jelenleg, és ez nagyon tetszik.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#55) pit stop


pit stop
addikt

Nem vagyok elsődleges célcsoport, de frankó lett. Főleg az az intelligens rész tetszik - hazaérek, kocsiba rakom és érzékel, csinálja magától amit kell.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#56) jacis


jacis
nagyúr

Nem nagyon tudom azt az élethelyzetet elképzelni amikor hasznos lehet egy ilyen plusz kijelző.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#57) babosmiki válasza stemplar07 (#19) üzenetére


babosmiki
addikt

:C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#58) hemaka


hemaka
nagyúr

250ert tenyleg nem rossz, ha valakinek tenyleg hasznos is ez a ket kijelzos dolog. De en olyan retronak tartom ezt a megoldast a mai mobilokat elnezve, mintha 10 evvel ezelott terveztek volna meg.

(#59) Bog válasza mjani1172 (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Valóban ez az.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#60) joey04


joey04
titán

Érdekes elgondolás, de szerintem nem fog hódítani. Így meg az ára sem olyan hű de jó. Valaki itt számolta, hogy natúr telefon az 170 lenne. Na az már korrekt lenne. Bár szerintem csak tetszett plecsni kéne. Kicsit olyan érzésem van, hogy a reménykedés öltött testet ebben a plecsniben, amit a 9-es komment alá is támaszt. Szerintem nem fog elindulni felfelé az LG ezzel a modellel, de majd meglátjuk.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#61) dementor


dementor
senior tag

A tesztért köszönet, viszont az telefont nem köszönném meg. Az én olvasatomban csak egy kényszermegoldás amíg nem lesz kiforrott az összehajtható kijelző.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#62) gretzky77 válasza dementor (#61) üzenetére


gretzky77
veterán

És ezért nem köszönnéd meg? A tok csak egy opció, nélküle is használhatod és egy teljesen jó készülék!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#63) dementor válasza gretzky77 (#62) üzenetére


dementor
senior tag

Természetesen értelek, jó a készülék nem vitás de magas az ár. Az pedig egy másik kérdés, hogy milyen lehet a mindennapos használat, persze tokkal együtt.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#64) gretzky77 válasza dementor (#63) üzenetére


gretzky77
veterán

Magas az ár? Más gyártók csúcskészülékei nem magasabban nyitottak?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#65) hito


hito
nagyúr

A multimédia résznél a hangszóróhoz csak annyi megjegyzés került, hogy kihangosítva megdöbbentően jól szól. De mi(k)? Csak az egyik, vagy mindkét hangszóró? :) Tehát hangszórón pl. filmet nézve besegít a beszédhangszóró, vagy maradt az egy hangszórós megoldás?

Egyébként nekem nagyon bejön. Ez is és a V50 is.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#66) hito válasza hito (#65) üzenetére


hito
nagyúr

Specifikációban most látom legalul, hogy sztereó hangszóró :C Ez egy remek kis masina lett szerintem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#67) Mustaros válasza CptAdamica (#50) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Hát igen , valahogy én is így érzem. Lehet hogy alkohol befolyása alatt készült a teszt ;] ;] ;]

(#68) hito válasza CptAdamica (#50) üzenetére


hito
nagyúr

Tessék már szíves lenni elárulni, hogy miért olyan érthetetlen dolog ez? Én egyértelműen az LG-t választanám a OP7P-val szemben. Persze ebben vasatagon benne van az egyéni szempontok kérdése. Számomra ezek az extrák (az LG javára) simán érthetővé teszik a plecsnit:

- IP68!,
- jack bemenet,
- Quad Dac,
- plusz egy kijelző tök jó extrákkal,
- ütésálló!,
- FM rádió

Egyik se kis apróság, nem elhanyagolható dolgok! Szemben plusz 6GB memóriával és egy tele lencsével kb? És mindezt olcsóbban. Tényleg nem értem egyes embereknél a mérleg működését, dehát nem vagyunk egyformák.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#69) stemplar07 válasza jacis (#56) üzenetére


stemplar07
őstag

:D ha esetleg dolgoznál is.. már úgy értem a telefonon pl, mailok, rendelésfelvétel, stb,stb, amihez most PDA-t használnak nagyon sokan, és lenne egy full billentyűzet ékezetekkel ? Dereng már, hogy nem (csak) a gamer usereknek szól ez..

(#70) stemplar07 válasza hito (#68) üzenetére


stemplar07
őstag

:) teljesen jól látod,
pl céges felhasználás, üzletkötőknek +1 PDA helyett egy kütyüt hordozni/tölteni, ha nincs meló akkor meg kiveszi a tokból és telefon ..

(#71) jacis válasza stemplar07 (#69) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha olyan sok levelet kell írni valakinek ne mond nekem hogy ezen akarja majd egy totál nem kézreálló billentyűzeten begépelni. Milyen munkakörben kell PDA-val rendelést felvenni?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#72) hito válasza jacis (#71) üzenetére


hito
nagyúr

Tisztelettel cáfolnám. Millió esetben kapok agy....t attól, hogy landscape módba forgatva a készüléket az egész kijelzőt elfoglalja a nyavajás billentyűzet, a szövegboxból semmit nem látok és kb semmi másból sem. Ha csak a qwerty-t tudná (de sok egyéb nagyon hasznos funkciója is van) a másodlagos kijelző, nekem már megérné!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#73) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

4000mah, quad dac és dupla kijelző, eddig nagyon tetszik. Utazás közben is tudnám használni a dupla megoldást, de szívesen kipróbálnám a munkám során is. Rendelés összeszedése közben látnám egyszerre az adatokat és egy értelmes méretű képet az adott termékről és viszlát megfelezett kijelző 😀

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#74) justmemory válasza pengwin (#53) üzenetére


justmemory
senior tag

Ez lesz a te telefonod... :) Bár az ára... na az nem stimmel :)

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#75) stemplar07 válasza jacis (#71) üzenetére


stemplar07
őstag

:) hagyjuk már ezt, 35 éve ezzel és üzletkötőkkel foglalkozom.. laptop nem működik (minden nyűgje van) , marad a Tablet + telefon, vagy egy ilyen allinone cucc, pl, és csak egy BT füles kell, és miközben egy SFA rendszeren veszi fel a rendelést telefonálni is tud.. ennél jobban nem tudom elmagyarázni ...

(#76) stemplar07 válasza stemplar07 (#70) üzenetére


stemplar07
őstag

hito
:D ja és egy fontos érvet kihagytál a ONE7- el kapcsolatban, hogy az LG egy bővíthető tárhellyel is rendelkezik, ami ugye nem hátrány :)

(#77) hito válasza stemplar07 (#76) üzenetére


hito
nagyúr

Manapság ez is kezd kikopni a divatból :K Nagyon szimpatikus az LG gondolkodásában, hogy bizonyos dolgokat (amik mérhetően fontosak a felhasználóknak) nem engednek el a trenddel ellentétben. Ilyen az FM rádió, a jack, a bővíthető háttértár és még néhány apróság. Régimódiak (jó értelemben), mégis tudnak újat mutatni és megújulni. A HTC/Sony erre - egyelőre - nem képes mobil fronton.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#78) SkyLine3000 válasza dementor (#63) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Hagyjuk már ezt a "magas az ára" szöveget! A konkurenciának a hasonló telói mennyibe kerülnek nyitóáron?? Nem 150 ezerbe, hanem a duplájába, meg még többe és azoknak csak egy kijelzője van, ami nem is oled (ami egyelőre még elég drága). Ráadásul itt most nem egy dzsunka márkáról van szó, hanem az LG-ről, akik azért már tettek le az asztalra ezt-azt! Kapsz egy csúcs hardvert (hagyjuk ezt a 855+ dumát is azzal a pár mhz pluszal!) két kijelzőt, erős akksit, jó szervizhátteret. 6gb ram is bőven elég. Mire kell 12? Hogy lehessen mivel dicsekedni? Mennyi legyen az ára? 150e? Mondom ezt úgy.hogy soha a büdös életben nem vennék telót még 100ért sem.
Az LG-t ismerve fog ez az ár is bőven becsúszni pár hónap alatt. Az elgondolás nem rossz. Sok helyzetben jó is. Inkább vennék egy ilyet, mint egy hajtogathatós kijelzőjű vackot, ami a 20. hajtogatásra megadja magát...
Teszt jó. Bognak igaza van. Ennyi! A plecsni meg egy támpont, amivel sokszor én sem értek egyet. Akinek nem inge, ne vegye magára. :)

[ Szerkesztve ]

(#79) karmaresz


karmaresz
senior tag

A tesztet elolvasva, szerintem is hangyányit erősre sikerült a végső értékelés. Az ujjlenyomat olvasó problémája már önmagában elég nekem ahhoz, hogy a saját értékelési rendszeremben ne lehessen a csúcs közelében. Számomra az esetek 98%-ában felesleges lenne a plusz kijelző is ilyen formában, de el tudom fogadni, hogy bizonyos munkakörökben meg nagyon működőképes a megoldás.
6 éve LG telefonokat (G2, G4, V20) használok és alapvetően szeretem őket. Drukkolok, hogy kikerüljenek a jelenlegi gödörből, de véleményem szerint nem ezek a dupla képernyős telefonok hozzák el számukra a megváltást. Ahhoz, a jelenlegi jó dolgok (dac, jack, bővíthetőség, IP, MIL, itthoni szerviz) megtartása mellett átlagon felüli akksik, kb. fél évvel korábbi kiadások -ennél sem látom, miért ne jöhetett volna ezzel a csipszettel idén tavasszal-, de még inkább sokkal jobb szoftveres támogatás kellene, mert a frissítések mennyisége és üteme sajnos nagyon elmarad más neves gyártókétól.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#80) dementor válasza SkyLine3000 (#78) üzenetére


dementor
senior tag

Azért magas az ár, mert szerintem ilyet telefonnal kb 8-10 éve lehetett volna operálni, na persze ezt nem a hardverre értem, hanem a kialakításra. Ez is meg a belső tartalom amely magasra teszi az árszintet. Mondom én ezt mint saját vélemény.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#81) leslien válasza hito (#77) üzenetére


leslien
nagyúr

azért a nagy erőssége a OP -nak a support...LG re kíváncsi leszek mikor indítja el itthon pl a béta 10 es droidot.. ettől függetlenül elképesztő h veszek én is majd G8X.. :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#82) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nekem tetszik. Megvan a qwerty billentyúzetes telefon :)
Majd ha jól leesett az ára, akkor jöhet :)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#83) leslien válasza leslien (#81) üzenetére


leslien
nagyúr

szerk..elképzelhető...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#84) hito válasza leslien (#81) üzenetére


hito
nagyúr

Kíváncsi vagyok az itthoni szolgáltatós árazásra. Csak nehogy meglepődjek rossz értelemben. A V50 erősen kezdett a T-nél és nem is nagyon számítok egyhamar csökkentésre.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#85) leslien válasza hito (#84) üzenetére


leslien
nagyúr

ott biztos h drágábban kezd majd.. [link]
itt hamar befog esni az ára...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#86) stemplar07


stemplar07
őstag

újlenyomat olvasó :D mivel tegnap jött meg a telefon mostanra leteszteltem ..szerintem Bognak izzad a keze, :D nekem 10/10 x jó.. de !... tovább kell rajta tartani az ujjadat az tény , mint ahogy az komfortos legyen.. én mivel sokat használom a QuadDac miatt zenére kocsiban(aux) és fejessel is, nem használok semmilyen zárást.. engem idegesít ..akinek ez fontos, szerintem ezt bőven tudják szoftveresen finomítani..

(#87) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Végre egy jó ajánlat az LG-től. Remélem maradnak ezen az úton, ha a következő modellekben finomítanak a kamerán, és a szoftveres support is rendben lesz, reális alternatíva lehetnek újra.
Sajnálnám, ha eltűnnének.

(#88) stemplar07 válasza hito (#84) üzenetére


stemplar07
őstag

a v50 más tészta,,.. ( mindamellet 5G-vel állítólag minden teló úgy merül, mint a búvár..) Bog szerint a G8x dual kijelzővel 250 lesz itthon (ami kb megegyezik a mostani német akciós árral(200€ cashback)) nem gondolom, hogy e fölé lőné be egyetlen szolgáltató sem ..

(#89) stemplar07 válasza leslien (#85) üzenetére


stemplar07
őstag

akiket linkeltél azok áfabűvészek mindannyian.. majd fél év múlva lesznek érdekesek ..

(#90) leslien válasza stemplar07 (#89) üzenetére


leslien
nagyúr

nem kell fél év sajnos hamar esni fog az ára... amíg az Lg elfogadja a számlának nevezett papírt amit adnak tőlem lehet maga Rodolfo is ... :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#91) stemplar07 válasza leslien (#90) üzenetére


stemplar07
őstag

nos a 250-es ár egy note10+ ,,fényében,, nem túlzó, én 710€-ért lőttem,( elveimmel ellentétben, hisz évek óta tartom, hogy kiadás után egy éves korukban kell újonnan megvenni, de itt nem tudtam megállni ..khhmm :D ) engem inkább zavar az, hogy a német MM/saturn 2 év garit ad, itthon, csak 1 év , illetve ha szolgáltatónál vesszük akkor van 2 év ...Amúgy nagyon jó készüléknek tűnik, első blikkre intenzív(!!) dual kijelzővel 3-3,5 óra kijelző idő és egy napot ha túl él, viszont mint önálló telefon aksi időben elfenekelhet mindenkit ..

[ Szerkesztve ]

(#92) SkyLine3000 válasza dementor (#80) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Itt azt kell nézni, h LG, két oled kijelző, jó akksi, frankó audió cucc, kellően friss hardver. Plusz adnak ugye hozzávaló tokot is. Ha akarod, használod egyszerre a kettőt, ha akarod, csak az egyiket. Szerinted a Samsung vagy a Hüvely ezt mennyiért adná? Valszeg jóval többért. De mint írtam, inkább ez, mint ezek az összehajtogatható vackok, amikre majd úgy kell vigyázni, mint a hímes tojásra... De mivel ezen is ott a noccs, számomra kilőve. :)

(#93) zorzy4


zorzy4
őstag

Nem gondoltam volna, hogy egy nyitogatható telefonra ezt írom, de ez kéne.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#94) stemplar07


stemplar07
őstag

A zene :) V10-V40-ig volt minden, és ez az ESS Sabre DAC/AMP még mindig nagyon szépen zenél, akár a B&O ,vagy a Meridian hangolja.
Azért a kedvencem továbbra is az UAPP(UsbAudioPlayerPro) harveresen ezt is azonnal felismerte, és bitperfect-ben érdemes használni, akinek kevés az erősítés normal módban annak ott van a lehetőség az AuX/HighGain módban, azonban a [link] Hi-Fi Status(LG)-t érdemes pár FT-ért megvenni, mert ez ki kis jelzi milyen erősítésben van a 3 lehetőség közül. Sennheiser HD 630 VB ,Sony MDR-1AM2, fejesekkel próbáltam, csalódás mentes élmény, a hasonló DAC/AMP nélküli telefonok egyszerűen a fasorban sincsenek. Külső erősítőre kötve is automatikusan zajmentesen AUX-ba kapcsol... a Sennheiser HD 650-t megszólaltatja, szépen, de azért annak inkább egy A&K KANN való. :D

az alábbi böngészőkkel lehet wide módban használni : chrome/whale Naver/internet Beta Samsung/kiwi browser . Ezeken keresztül aztán már elég nagy a választék a wide módú használathoz :
Twitter
G news
G maps
G photos
G drive
Instagram
Flipboard



remélem azért ezek szaporodnak alkalmazásokkal is . :) a ,,szegény ember.. Galaxy Foldja...

(#95) Solten válasza stemplar07 (#94) üzenetére


Solten
addikt

"szegény ember.. Galaxy Foldja..."

Nekem tetszik, a Foldal szemben legalabb otletes, hasznos es eletkepes a koncepcio.

Saor Alba

(#96) Button


Button
aktív tag

a kedvencem a notch, amiben kamera sincs
azt hiszem végülis egyedi :DDD

(#97) stemplar07 válasza Button (#96) üzenetére


stemplar07
őstag

gondolom sejted, hogy miért van notch :D egyrészt a szimmetria , de a leginkább sejthető ok az azonos kijelző gyártása így olcsóbb, mint ha ezt külön tennék..

(#98) janeszgol válasza stemplar07 (#94) üzenetére


janeszgol
félisten

Jól néz ki a teló.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#99) Bossyy


Bossyy
tag

Szerintem kiváló ajánlat az LG től. Tavaly az előd G7 270 ezerrel nyitott, akkor nem ment a jajveszékelés, pedig azóta a flagshipek ára csak felfelé ment, ez pedig még olcsóbban is nyit. Ráadásul egyrészt megy ez még lejjebb is, másrészt szolgálatótól olcsóbban is lehet zsákmányolni kamatmentes résztelekben. Amúgy az LG telóknak híresen rossz az értéktartása, jövő nyáron nevetséges összegért meg lehet majd szerezni. (Én most szeptemberben vettem meg MM ban az G7-et 90 ezerért, amennyiért számomra best buy (senki más nincs most sem SD845-tel, DAC-vel, Jack-kel, bővíthető memóriával, IP és MIL védelemmel, Qi töltéssel, optikai képstabilizátorral plusz széles látószögű kamerával, QHD 1000 nit es kijelzővel ennyiért) és nagyjából ez vár a G8 sorozatra is). Szóval kicsit ki kell várni és le kell csapni rá szerintem :-)

[ Szerkesztve ]

(#100) stemplar07 válasza Bossyy (#99) üzenetére


stemplar07
őstag

van egy G7-em, pont telekomos akcióban (80 és 2 év gari)vettem az 1000 nit miatt, kültér, motoros navigáció.
Viszont bár oled a G8x ott azért nincs 1000 nit , azóta sem csinált senki TFT ben ilyen fényerejű kijelzőt..mint a G7 full teli napsütésben tűéles kép.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.