Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#233) CsGábor válasza Lami66 (#223) üzenetére


CsGábor
tag

Menj be áruházakba , telefonos boltokba és vedd kézbe mindet ami kicsit is szóba jöhet. Nem vagyok egyik márka rajongója sem, ami tetszik külsőre és elegendőnek vélem a vasat teljesítményben esetleg volt jó tapasztalatom a márkával azok közül választok.
Megvettem a G6-ot mert a G2-G3-G4 is tetszett. bár ezek közül csak G4-em volt (nagyon szerettem), személyesen tapasztaltam meg a G2 és 3 dolgait is mert volt kollégának, ismerősnek valamelyik.
Most kiváncsiságból megnéztem MM-ben a Huawei P10-et kb.2 hete és teljesen meggyőzött hogy milyen jó kis telefon lett. Nagyon megtetszett de az extrém nagy eltérések hardwareben - például memória sebességben nagyon durva eltérések - eltántorítottak a vásárlástól. A samsung S7e (ezt váltotta a G6) hálozati instabilitás gondja meg random sunyi fagyásai miatt elvesztette a bizalmam. Elvárom hogy bármilyen telefonom van az alap funkciója legyen megbízható. Tehát ha azt látom rápillantva hogy van térerő és van töltöttsége az aksinak akkor legyek elérhető.
Kedden este vettem át a G6-ot. Telefonáltam vele, hívtak is párszor és eddig ez a rész teljesen rendben. Kezelőfelületével elégedett vagyok, méretei és kijelzője nagyon szuper. Fotókat amiket csináltam nekem tetszetősek, a széleslátószögnél csak a halszem effekt szerű torzítás van semmi egyéb gondot nem látok. Ez sem gond hanem inkább ... stílus vagy vmi ilyesmi :) . 2 apróság ami nem tetszik .
Az egyik hogy nem találom alapból a widgetek közt a kedvencekeket , csak egyesével lehet kipakolni gyorshívó ikonokat a másik pedig az üveg hátlap. Na ebben a P10 viszi nálam a pálmát, nagyon jó az a hátlap amit rátettek. Widget megoldható tehát nem igazán gond, a hátlap meg mindegy is mert erre is amint lehet veszek egy spigen ruggedet.
Audió és wireless téma. Nekem egyik sem hiányzik de értem és osztom a véleményt hogy ez egy elég szemét dolog volt az LG-től , azonban nálam ez nem indok arra hogy ne vegyem meg a készüléket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.