Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#204) tzsolesz válasza mjani1172 (#202) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Te fogalmaztad meg a legjobban. Imádom az LG-t, mert az első igazán szuper androidos telefonom is LG Optimus Black volt, az akkori ellenfele a Samsung Galaxy S volt, és nekem a Black kellett mert jobban bejött. Azóta szeretem az LG-t mint márkát, és persze mindig is megvédtem a trollkodóktól a topicokban, ahol merő unszimpátiából fikázták. Bár a Telekom nem mindig a legjobb áron adja az LG-ket, azóta csak megvolt az LG G2 mini is, meg egy LG Joy is (khmm, ez nagyon pocsék telefon....), de mára inkább Samsungokat veszünk, mert nekem special a hátsó home gomb nem szimpi, de ez más kérdés.
Erre a telefonra nagyon sokat vártunk. Én is most szerettem volna váltani az S6 edgem, de valamiért a formaterven, és a kijelzőn kívül úgy igazán nekem nem áll össze az egész telefon. Olyan dolgok hiányoznak belőle, amit én kifejezetten hiányolok a mindennapokban, és nem tudom hogy ilyen drága telefonról miért is hagyták el az értesítési LED-et pl. vagy például az infrát, de még a nagylátószögű felvételekkel is elég sok a probléma, mondhatni mosoda. Egy ilyen árú (200-220K) készüléktől azért elvárja az ember hogy ezekben a funkciókban kiemelkedő legyen, és képviselje a csúcsot, akár hangzásban (DAC) akár kamerás képességekben, stb.... Én most úgy látom, hogy ez nem jött össze. Majd legközelebb, csak az az érdekes, hogy mindezt nem 4-5 hónappal ezelőtt dobta ki a nagy piacra, még is ilyen felemás lett. Még az S8 megjelenését sem tudta megelőzni a gyakorlatban. Sajnálom, mert eddig az LG volt a favorit gyártóm, azt leszámítva hogy a hátsó gomb nem volt szimpi......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.